Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Nábytok
Stoličky
Jedálenské stoličky
Jedálenské stoličky
...
Stoličky
Jedálenské stoličky
Jedálenské stoličky so zľavovým kódom
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Materiál
Cena
Typ
+ Ďalšie (14)
Zľavový kód
778 výsledkov
Najpredávanejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najpredávanejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-20 % s kódom
Novinka
Bizzotto
Jedálenské kreslo Kinsley
S podrúčkami, čalúnené, béžové
Doručenie od 22. 10. 2026
239,20 €
s kódom
299 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Novinka
Bizzotto
Jedálenské kreslo Agape
S podrúčkami, čalúnené, z textílie buklé, sivé
Doručenie od 22. 10. 2026
317,60 €
s kódom
397 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Novinka
Bizzotto
Jedálenská stolička Libby
Čalúnená, béžová
Doručenie od 26. 10. 2026
215,20 €
s kódom
269 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Novinka
Bizzotto
Jedálenské kreslo Arabella
S podrúčkami, čalúnené, z textílie buklé, svetlosivé
Doručenie od 26. 10. 2026
302,40 €
s kódom
378 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Novinka
Bizzotto
Jedálenské kreslo Lottie
S podrúčkami/otočné, čalúnené, zelené
Doručenie od 26. 10. 2026
331,20 €
s kódom
414 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Jedálenské kreslo Granite
S podrúčkami, z jaseňového dreva, ženilkové, matné, v prírodnej farbe/v terakotovej farbe
(5)
Na sklade
Posledný kúsok
354,40 €
s kódom
443 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Actona
Jedálenské stoličky v súprave Batilda
2 ks, čalúnené, béžové
(67)
Na sklade
319,20 €
s kódom
399 € bez kódu
199,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Jedálenská stolička Ciselia
Čalúnená, ženilková, matná, béžová
(44)
Na sklade
150,40 €
s kódom
188 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Súprava (2)
-20 % s kódom
Unique Furniture
Jedálenská stolička Whistler
Čalúnená, čierna
(38)
Na sklade
Posledné kúsky
117,60 €
s kódom
147 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Jedálenská stolička Godia
S podrúčkami, čalúnená, ženilková, matná, v prírodnej farbe
(8)
Na sklade
134,40 €
s kódom
168 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Unique Furniture
Jedálenská stolička Elim
Čalúnená, z textílie buklé, krémovobiela/v prírodnej farbe
(19)
Na sklade
145,60 €
s kódom
182 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Obľúbené
Unique Furniture
Jedálenská stolička Whitby
Plastová, matná, zelená
(35)
Na sklade
71,20 €
s kódom
89 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+4
+5
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Jedálenská stolička Ciselia
Čalúnená, ženilková, matná, svetlohnedá
(16)
Na sklade
151,20 €
s kódom
189 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Actona
Jedálenská stolička Roxby
V dekore duba, v prírodnej farbe
(49)
Na sklade
79,20 €
s kódom
99 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Unique Furniture
Jedálenská stolička Rupert
Hojdacia, čalúnená, menčestrová, zelená
(6)
Na sklade
140,80 €
s kódom
176 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
-20 % s kódom
Unique Furniture
Jedálenské kreslo Nolan
S podrúčkami, čalúnené, béžové
(3)
Na sklade
136,80 €
s kódom
171 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Jedálenské kreslo Idun
S podrúčkami, z dubového dreva, matné, v prírodnej farbe
Na sklade
Posledné kúsky
354,40 €
s kódom
443 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Marckeric
Jedálenské kreslá v súprave Rush
2 ks, čalúnené, tmavosivé
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
254,40 €
s kódom
318 € bez kódu
159 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Actona
Jedálenská stolička Lucy
Otočná, čalúnená, matná, béžová/v prírodnej farbe
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
158,40 €
s kódom
198 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Unique Furniture
Jedálenské kreslá v súprave Elk
2 ks, s podrúčkami, čalúnené, ženilkové, krémovobiele
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
443,20 €
s kódom
554 € bez kódu
277 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Farba nôh (2)
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Marckeric
Jedálenské kreslá v súprave Rush
2 ks, čalúnené, zelené
(3)
Na sklade
Posledný kúsok
254,40 €
s kódom
318 € bez kódu
159 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Unique Furniture
Jedálenská stolička Whistler
Čalúnená, biela
(26)
Na sklade
Posledné kúsky
122,40 €
s kódom
153 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-20 % s kódom
Unique Furniture
Jedálenská stolička Elim
Čalúnená, z textílie buklé, svetlosivá/v prírodnej farbe
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
144,80 €
s kódom
181 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Jedálenské kreslo Lexa
S podrúčkami/otočné, čalúnené, ženilkové, béžové
Na sklade
Posledné kúsky
168 €
s kódom
210 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Jedálenská stolička Ciselia
Čalúnená, ženilková, matná, tmavosivá
(11)
Na sklade
150,40 €
s kódom
188 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Actona
Jedálenská stolička Roxby
Čierna
(37)
Na sklade
72 €
s kódom
90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Actona
Jedálenské kreslá v súprave Eleanor
2 ks, čalúnené, krémovobiele
(3)
Na sklade
244 €
s kódom
305 € bez kódu
152,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Actona
Jedálenská stolička Roxby
V dekore duba, čierna/v prírodnej farbe
(41)
Na sklade
79,20 €
s kódom
99 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Bonami Essentials
Jedálenská stolička Arch
Z dubového dreva, biela/v prírodnej farbe
(22)
Na sklade
102,40 €
s kódom
128 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Unique Furniture
Jedálenská stolička Delta
Čalúnená, béžová
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
108 €
s kódom
135 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Unique Furniture
Jedálenské kreslo Easton
S podrúčkami, čalúnené, tmavosivé
Na sklade
Posledné kúsky
147,20 €
s kódom
184 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Unique Furniture
Jedálenská stolička Rupert
Hojdacia, čalúnená, menčestrová, sivá
(10)
Na sklade
Posledné kúsky
136,80 €
s kódom
171 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
-20 % s kódom
Unique Furniture
Jedálenská stolička Livo
Čalúnená, béžová/v prírodnej farbe
(2)
Na sklade
137,60 €
s kódom
172 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-20 % s kódom
Unique Furniture
Jedálenská stolička Whitby
Plastová, matná, modrá
(16)
Na sklade
71,20 €
s kódom
89 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+4
+5
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Rowico
Jedálenské stoličky v súprave Waterton
2 ks, čalúnené, v prírodnej farbe
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
471,20 €
s kódom
589 € bez kódu
294,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Unique Furniture
Jedálenská stolička Livo
Čalúnená, matná, v tmavo prírodnej farbe
(8)
Na sklade
Posledné kúsky
159,20 €
s kódom
199 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Marckeric
Jedálenské stoličky v súprave Adriana
2 ks, stohovateľné, čalúnené, čierne/taupe
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
212 €
s kódom
265 € bez kódu
132,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Yes Everyday
Jedálenská stolička Inka
Čalúnená, ružová
Na sklade
Posledné kúsky
56 €
s kódom
70 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Obľúbené
Actona
Jedálenské stoličky v súprave Batilda
2 ks, čalúnené, z umelej (eko) kože, koňakovohnedé
(65)
Na sklade
335,20 €
s kódom
419 € bez kódu
209,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Actona
Jedálenská stolička Graham
S podrúčkami/otočná, čalúnená, ženilková, matná, tmavozelená
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
197,60 €
s kódom
247 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Actona
Jedálenské stoličky v súprave Batilda
2 ks, otočné, čalúnené, krémovobiele
(4)
Na sklade
Posledný kúsok
261,60 €
s kódom
327 € bez kódu
163,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Marckeric
Jedálenské kreslá v súprave Ansu
2 ks, čalúnené, v terakotovej farbe
Na sklade
Posledné kúsky
226,40 €
s kódom
283 € bez kódu
141,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Yes Everyday
Jedálenská stolička Maddie
Čalúnená, z textílie buklé, biela
Na sklade
Posledné kúsky
86,40 €
s kódom
108 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Bonami Essentials
Jedálenské stoličky v súprave Moseby
2 ks, čalúnené, zamatové, matné, čierne
(7)
Na sklade
100,80 €
s kódom
126 € bez kódu
63 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Jedálenské kreslo Darice
Čalúnené, ženilkové, matné, béžové
(3)
Na sklade
Posledný kúsok
218,40 €
s kódom
273 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Unique Furniture
Jedálenská stolička Rupert
Hojdacia, čalúnená, menčestrová, žltá
(3)
Na sklade
140,80 €
s kódom
176 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Bonami Essentials
Jedálenské stoličky v súprave Lissy
2 ks, čalúnené, žlté
(47)
Na sklade
Posledný kúsok
108,80 €
s kódom
136 € bez kódu
68 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 2 ks
House Nordic
Jedálenské stoličky v súprave Middelfart
2 ks, čalúnené, zamatové, tmavozelené
(14)
Na sklade
Posledné kúsky
159,20 €
s kódom
199 € bez kódu
99,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
1
2
3
4
5
...
17
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Jedálenské stoly
Vankúše na sedenie
Obľúbené filtre
Jedálenské stoličky dekor dub
Moderné jedálenské stoličky
Biele jedálenské stoličky
Sivé jedálenské stoličky
Jedálenské stoličky v súprave
Drevené jedálenské stoličky
Kovové jedálenské stoličky
Plastové jedálenské stoličky
Polstrované jedálenské stoličky
Jedálenské stoličky s podrúčkami
Kožené jedálenské stoličky