Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Nábytok
Stoličky
Jedálenské stoličky
Jedálenské stoličky
...
Stoličky
Jedálenské stoličky
Jedálenské stoličky so zľavovým kódom
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Materiál
Cena
Typ
+ Ďalšie (14)
Zľavový kód
778 výsledkov
Najpredávanejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najpredávanejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-20 % s kódom
Unique Furniture
Jedálenská stolička Rupert
Hojdacia, čalúnená, menčestrová, oranžová
(1)
Na sklade
140,80 €
s kódom
176 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Kave Home
Jedálenské stoličky v súprave Ciselia
2 ks, čalúnené, ženilkové, matné, béžové
(84)
Na sklade
257,60 €
s kódom
322 € bez kódu
161 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Súprava (2)
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Tomasucci
Jedálenské stoličky v súprave Faffy
2 ks, čalúnené, zamatové, modré
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
155,20 €
s kódom
194 € bez kódu
97 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Unique Furniture
Jedálenská stolička Calgary
Čalúnená, tmavosivá
(2)
Na sklade
168,80 €
s kódom
211 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Marckeric
Jedálenské stoličky v súprave Luna
4 ks, čalúnené, v mentolovej farbe
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
306,40 €
s kódom
383 € bez kódu
95,75 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Unique Furniture
Jedálenská stolička Griffin
Skladacia, kovová, ženilková, béžová
Na sklade
117,60 €
s kódom
147 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Bizzotto
Jedálenská stolička Adele
Plastová, sivá
Na sklade
197,60 €
s kódom
247 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Unique Furniture
Jedálenská stolička Creston
Čalúnená, ženilková, sivá
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
128 €
s kódom
160 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Marckeric
Jedálenské stoličky v súprave Milu
4 ks, čalúnené, v tehlovej farbe
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
300,80 €
s kódom
376 € bez kódu
94 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Unique Furniture
Jedálenská stolička Whitby
Plastová, matná, zelená
(7)
Na sklade
Posledné kúsky
66,40 €
s kódom
83 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+4
+5
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Marckeric
Jedálenské stoličky v súprave Muli
4 ks, čalúnené, svetlohnedé
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
301,60 €
s kódom
377 € bez kódu
94,25 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Unique Furniture
Jedálenská stolička Calgary
Čalúnená, béžová
(2)
Na sklade
185,60 €
s kódom
232 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Unique Furniture
Jedálenské kreslá v súprave Nolan Stripe
2 ks, s podrúčkami, čalúnené, z umelej (eko) kože, hnedé
(6)
Na sklade
Posledný kúsok
220,80 €
s kódom
276 € bez kódu
138 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
-20 % s kódom
Unique Furniture
Jedálenská stolička Whitby
Plastová, matná, tyrkysovomodrá
(5)
Na sklade
71,20 €
s kódom
89 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+4
+5
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Rowico
Jedálenské stoličky v súprave Rodham
2 ks, čalúnené, hnedé
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
288 €
s kódom
360 € bez kódu
180 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Unique Furniture
Jedálenská stolička Whitby
Matná, biela
(2)
Na sklade
74,40 €
s kódom
93 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+4
+5
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Marckeric
Jedálenské stoličky v súprave Adriana
2 ks, stohovateľné, čalúnené, zelené/v prírodnej farbe
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
222,40 €
s kódom
278 € bez kódu
139 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Actona
Jedálenská stolička Sophia
Čalúnená, sivá
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
89,60 €
s kódom
112 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Jedálenské kreslo Marvin
Otočné, čalúnené, ženilkové, matné, krémovobiele
(3)
Na sklade
Posledný kúsok
189,60 €
s kódom
237 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
MOME
Jedálenská stolička Maca
Čalúnená, tmavohnedá
Na sklade
Posledné kúsky
116,80 €
s kódom
146 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Rowico
Jedálenská stolička Ami
Čalúnená, béžová/v prírodnej farbe
(1)
Na sklade
130,40 €
s kódom
163 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Bonami Selection
Jedálenské stoličky v súprave Chanzo
2 ks, svetlosivé
(7)
Na sklade
Posledné kúsky
136 €
s kódom
170 € bez kódu
85 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Unique Furniture
Jedálenské stoličky v súprave Kirkland
2 ks, matné, zelené
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
175,20 €
s kódom
219 € bez kódu
109,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Rowico
Jedálenské stoličky v súprave Kato
2 ks, čalúnené, sivé/v prírodnej farbe
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
317,60 €
s kódom
397 € bez kódu
198,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Unique Furniture
Jedálenská stolička Creston
Čalúnená, ženilková, ružová
(2)
Na sklade
153,60 €
s kódom
192 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Bloomingville
Jedálenské stoličky v súprave Marlo
2 ks, stohovateľné, čalúnené, z textílie buklé, krémovobiele
Na sklade
264,80 €
s kódom
331 € bez kódu
165,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Unique Furniture
Jedálenské kreslá v súprave Nolan Square
2 ks, s podrúčkami, čalúnené, z umelej (eko) kože, hnedé
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
220,80 €
s kódom
276 € bez kódu
138 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Unique Furniture
Jedálenské kreslá v súprave Elk
2 ks, s podrúčkami, čalúnené, ženilkové, béžové
(2)
Na sklade
443,20 €
s kódom
554 € bez kódu
277 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Farba nôh (2)
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Kave Home
Jedálenské stoličky v súprave Analy
2 ks, z dubového dreva, matné, čierne/v prírodnej farbe
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
430,40 €
s kódom
538 € bez kódu
269 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Unique Furniture
Jedálenská stolička Rupert
Hojdacia, čalúnená, béžová
(32)
Na sklade
141,60 €
s kódom
177 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Unique Furniture
Jedálenské kreslá v súprave Rowley
2 ks, čalúnené, matné, svetlosivé
Na sklade
259,20 €
s kódom
324 € bez kódu
162 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Actona
Jedálenská stolička Eris
Čalúnená, menčestrová, béžová
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
109,60 €
s kódom
137 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Unique Furniture
Jedálenská stolička Rupert
Hojdacia, čalúnená, menčestrová, červená
(5)
Na sklade
137,60 €
s kódom
172 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
-20 % s kódom
súprava 2 ks
House Nordic
Jedálenské stoličky v súprave Middelfart
2 ks, čalúnené, zamatové, žlté
(12)
Na sklade
Posledný kúsok
152 €
s kódom
190 € bez kódu
95 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Ixia
Jedálenské stoličky v súprave
2 ks, stohovateľné, kovové, pololesklé, žlté
Na sklade
Posledné kúsky
188,80 €
s kódom
236 € bez kódu
118 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Jedálenská stolička Granite
Z jaseňového dreva, ženilková, matná, hnedá/béžová
Na sklade
Posledné kúsky
319,20 €
s kódom
399 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Actona
Jedálenské stoličky v súprave Patricia
2 ks, čalúnené, z textílie buklé, béžové
(6)
Na sklade
216,80 €
s kódom
271 € bez kódu
135,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Actona
Jedálenská stolička Barlow
V prírodnej farbe
(1)
Na sklade
92 €
s kódom
115 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Unique Furniture
Jedálenské kreslá v súprave Marilla
2 ks, otočné, čalúnené, ženilkové, matné, oranžové
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
411,20 €
s kódom
514 € bez kódu
257 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Bonami Essentials
Jedálenské stoličky v súprave Moseby
2 ks, čalúnené, matné, tmavosivé
(11)
Na sklade
105,60 €
s kódom
132 € bez kódu
66 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-20 % s kódom
WOOOD
Jedálenská stolička Gunn
S podrúčkami, z borovicového dreva, čierna
(3)
Na sklade
229,60 €
s kódom
287 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
noo.ma
Jedálenská stolička Wem
Stohovateľná, matná, červená
Na sklade
Posledné kúsky
327,20 €
s kódom
409 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
súprava 2 ks
House Nordic
Jedálenské stoličky v súprave Middelfart
2 ks, čalúnené, tmavohnedé
(6)
Na sklade
Posledné kúsky
152 €
s kódom
190 € bez kódu
95 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Unique Furniture
Jedálenská stolička Nolan
S podrúčkami, čalúnená, tmavosivá
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
132,80 €
s kódom
166 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
-20 % s kódom
Rowico
Jedálenská stolička Cato
Čalúnená, tmavohnedá
(7)
Na sklade
Posledný kúsok
148 €
s kódom
185 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Yes Everyday
Jedálenská stolička Inka
Čalúnená, v mentolovej farbe
Na sklade
Posledné kúsky
56 €
s kódom
70 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
-20 % s kódom
WOOOD
Jedálenská stolička Tunar
S podrúčkami, čalúnená, tmavohnedá
Na sklade
226,40 €
s kódom
283 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
noo.ma
Jedálenská stolička Atto
Modrá
Na sklade
Posledný kúsok
279,20 €
s kódom
349 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
1
2
3
4
5
...
17
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Jedálenské stoly
Vankúše na sedenie
Obľúbené filtre
Jedálenské stoličky dekor dub
Moderné jedálenské stoličky
Biele jedálenské stoličky
Sivé jedálenské stoličky
Jedálenské stoličky v súprave
Drevené jedálenské stoličky
Kovové jedálenské stoličky
Plastové jedálenské stoličky
Polstrované jedálenské stoličky
Jedálenské stoličky s podrúčkami
Kožené jedálenské stoličky