Zľava 15 % s kódom OCTOBER |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × Universal |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Nábytok
Nábytok podľa miestností
Nábytok podľa miestností
...
Nábytok
Nábytok podľa miestností
Nábytok podľa miestností · Actona
Nábytok do obývacej izby
Nábytok do spálne
Nábytok do kuchyne a jedálne
Kancelársky nábytok
Nábytok do predsiene
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Novinky
Premium
Farba
Dizajnový štýl
Dekor
Cena
+ Ďalšie (4)
Actona
393 výsledkov
Najlacnejšie za kus
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najlacnejšie za kus
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Actona
Konferenčný stolík Gila
Čierny/v prírodnej farbe, 120x60 cm, výška 42 cm
(6)
Na sklade
Posledné kúsky
125 €
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Actona
Barové stoličky v súprave Roxby
2 ks, z kaučukového dreva, čierne/v prírodnej farbe, výška sedadla 77 cm
(1)
Doručenie od 29. 10. 2026
213,35 €
s kódom
251 € bez kódu
125,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Actona
Jedálenské kreslá v súprave Lizzy
2 ks, s podrúčkami, čalúnené, matné, svetlosivé
(1)
Doručenie od 29. 10. 2026
213,35 €
s kódom
251 € bez kódu
125,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Actona
Jedálenská stolička Flynn
Čalúnená, krémovobiela
(2)
Doručenie od 29. 10. 2026
126 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Actona
Knižnica Seaford
V dekore duba, z MDF, povrchová úprava: papier/povrchová úprava: práškovanie, čierna/v prírodnej farbe, šírka 77 cm, výška 114 cm, hĺbka 35 cm
(16)
Na sklade
Posledné kúsky
108,80 €
s kódom
128 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-15 % s kódom
Obľúbené
Actona
Konzolový stolík Seaford
Čierny/v prírodnej farbe, 35x100 cm, výška 79 cm
(57)
Na sklade
108,80 €
s kódom
128 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Actona
Nočný stolík Monfort
V dekore duba, v tmavo prírodnej farbe, 40x30 cm, výška 18 cm
Na sklade
Posledné kúsky
108,80 €
s kódom
128 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Actona
Polica Seaford
Poschodová, kovová, z preglejky, povrchová úprava: práškovanie, matná, čierna, šírka 77 cm, výška 77 cm, hĺbka 20 cm
(10)
Na sklade
Posledné kúsky
110,50 €
s kódom
130 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Actona
Jedálenská stolička Batilda
Zamatová, zamatová, sivá
(2)
Na sklade
111,35 €
s kódom
131 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Actona
Knižnica Seaford
V dekore duba, z preglejky, povrchová úprava: práškovanie, čierna/v prírodnej farbe, šírka 114 cm, výška 78 cm, hĺbka 35 cm
(9)
Na sklade
131 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Actona
Konferenčný stolík Strington
So sklenenou doskou, čierny, 60x120 cm, výška 40 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
113,05 €
s kódom
133 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Tvar (2)
Actona
Jedálenská stolička Flynn
Čalúnená, tmavosivá
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
134 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Actona
Knižnica Strington
V dekore kameňa, povrchová úprava: melamín/povrchová úprava: práškovanie, čierna, šírka 120 cm, výška 83 cm, hĺbka 35 cm
(3)
Na sklade
114,75 €
s kódom
135 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Actona
Jedálenské stoličky v súprave Patricia
2 ks, čalúnené, z textílie buklé, béžové
(6)
Na sklade
230,35 €
s kódom
271 € bez kódu
135,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Actona
Jedálenská stolička Eris
Čalúnená, menčestrová, béžová
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
116,45 €
s kódom
137 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-15 % s kódom
Actona
Jedálenské kreslo Bonita
Čalúnené, ženilkové, matné, krémovobiele
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
116,45 €
s kódom
137 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Actona
TV stolík Seaford
V dekore duba, z MDF, povrchová úprava: papier/povrchová úprava: práškovanie, matný, v prírodnej farbe, šírka 120 cm, výška 46 cm, hĺbka 33 cm
(13)
Na sklade
Posledné kúsky
116,45 €
s kódom
137 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Actona
Konferenčný stolík Angus
Čierny, 60x115 cm, výška 40 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
137 €
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Actona
Barové stoličky v súprave Flynn
2 ks, s nastaviteľnou výškou/otočné, čalúnené, sivé, výška sedadla 89 cm
(2)
Doručenie od 29. 10. 2026
233,75 €
s kódom
275 € bez kódu
137,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Actona
Barové stoličky v súprave Roxby
2 ks, z kaučukového dreva, čierne, výška sedadla 77 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
236,30 €
s kódom
278 € bez kódu
139 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Actona
Knižnica Seaford
V dekore duba, z MDF, povrchová úprava: papier/povrchová úprava: práškovanie, čierna/v prírodnej farbe, šírka 77 cm, výška 150 cm, hĺbka 35 cm
(12)
Na sklade
Posledné kúsky
119 €
s kódom
140 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Actona
Barové stoličky v súprave Flynn
2 ks, s nastaviteľnou výškou/otočné, čalúnené, z umelej (eko) kože, tmavohnedé, výška sedadla 89 cm
(2)
Doručenie od 29. 10. 2026
239,70 €
s kódom
282 € bez kódu
141 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Actona
Jedálenské stoličky v súprave Selina
2 ks, čalúnené, krémovobiele
Na sklade
Posledné kúsky
243,10 €
s kódom
286 € bez kódu
143 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Actona
Jedálenské stoličky v súprave Patricia
2 ks, čalúnené, z textílie buklé, sivé
(4)
Doručenie od 29. 10. 2026
243,10 €
s kódom
286 € bez kódu
143 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Actona
Jedálenské stoličky v súprave Waylor
2 ks, čalúnené, z umelej (eko) kože, koňakovohnedé
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
243,95 €
s kódom
287 € bez kódu
143,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
Actona
Jedálenské kreslo Dora
S podrúčkami, čalúnené, matné, béžové
(2)
Doručenie od 29. 10. 2026
145 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Actona
Jedálenské kreslo Dora
S podrúčkami, čalúnené, matné, khaki
(1)
Doručenie od 29. 10. 2026
145 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Actona
Pracovný stôl Seaford
45x110 cm
(16)
Na sklade
Posledné kúsky
145 €
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Actona
Jedálenská stolička Eris
Čalúnená, menčestrová, hnedá
(3)
Na sklade
124,10 €
s kódom
146 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-15 % s kódom
Actona
Konzolový stolík Darlington
V dekore duba, v prírodnej farbe, 40x140 cm, výška 77 cm
Doručenie od 29. 10. 2026
124,10 €
s kódom
146 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Actona
Jedálenská stolička Becca
Čalúnená, krémovobiela
Doručenie od 2. 11. 2026
146 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Actona
Nočný stolík Paron
V dekore duba, v svetlo prírodnej farbe, 40x31,5 cm, výška 30 cm
(1)
Doručenie od 29. 10. 2026
124,95 €
s kódom
147 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Actona
Knižnica Seaford
V dekore duba, z MDF, povrchová úprava: papier/povrchová úprava: práškovanie, čierna/v prírodnej farbe, šírka 77 cm, výška 185 cm, hĺbka 35 cm
(12)
Doručenie od 2. 11. 2026
124,95 €
s kódom
147 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
Actona
Jedálenská stolička Owen
Čalúnená, krémovobiela
Na sklade
Posledný kúsok
148 €
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Actona
Kancelárska stolička Winslow
Z imitácie kože, pojazdná/s nastaviteľnou výškou/s podrúčkami/otočná, čierna, nosnosť 110 kg, výška sedadla 52-52 cm
(14)
Na sklade
Posledné kúsky
125,80 €
s kódom
148 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Obľúbené
Actona
Knižnica Seaford
V dekore duba, z MDF, povrchová úprava: papier/povrchová úprava: práškovanie, čierna/v prírodnej farbe, šírka 77 cm, výška 185 cm, hĺbka 35 cm
(38)
Na sklade
125,80 €
s kódom
148 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-15 % s kódom
Actona
Konferenčný stolík Dunsley
Oceľový, hnedý, ø 45 cm, výška 47 cm
Na sklade
Posledné kúsky
127,50 €
s kódom
150 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
-15 % s kódom
Actona
Jedálenská stolička Ida
V prírodnej farbe
(3)
Na sklade
Posledný kúsok
127,50 €
s kódom
150 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Actona
Jedálenská stolička Addi
S podrúčkami, čalúnená, z textílie buklé, hnedá
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
151 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-15 % s kódom
Actona
Jedálenský stôl Roxby
Ø 105 cm
(30)
Na sklade
Posledné kúsky
128,35 €
s kódom
151 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Actona
Kancelárska stolička Lucy
Čalúnená, pojazdná/s nastaviteľnou výškou/otočná, čierna/béžová, nosnosť 110 kg, výška sedadla 47,5-59,5 cm
Doručenie od 29. 10. 2026
152 €
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Actona
Jedálenské kreslá v súprave Eleanor
2 ks, čalúnené, krémovobiele
(3)
Na sklade
259,25 €
s kódom
305 € bez kódu
152,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Actona
Pracovný stôl Neptun
50x110 cm
(34)
Na sklade
Posledný kúsok
130,90 €
s kódom
154 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-15 % s kódom
Actona
Jedálenská stolička Becca
Čalúnená, sivá
Doručenie od 2. 11. 2026
130,90 €
s kódom
154 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Obľúbené
Actona
Kancelárska stolička Winslow
Čalúnená, pojazdná/s nastaviteľnou výškou/s podrúčkami/otočná, koňakovohnedá, nosnosť 110 kg, výška sedadla 42-52 cm
(38)
Na sklade
Posledné kúsky
131,75 €
s kódom
155 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Actona
Barové stoličky v súprave Lucy
2 ks, s nastaviteľnou výškou/otočné, čalúnené, ženilkové, výška sedadla 62 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
264,35 €
s kódom
311 € bez kódu
155,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Actona
Konferenčné stolíky v súprave Infinity
3 ks, s doskou v dekore mramoru, matne čierne, 60x120 cm, výška 48 cm
Doručenie od 29. 10. 2026
133,45 €
s kódom
157 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Actona
Barové stoličky v súprave Brooke
2 ks, s nastaviteľnou výškou/otočné, čalúnené, z textílie buklé, svetlosivé, výška sedadla 63 cm
(4)
Na sklade
266,90 €
s kódom
314 € bez kódu
157 € / ks
Do košíka
Do košíka
1
2
3
4
5
...
9
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Detský nábytok
Nábytok do obývacej izby
Nábytok do spálne
Nábytok do predsiene
Nábytok do kuchyne a jedálne
Kúpeľňový nábytok
Kancelársky nábytok
Balkónový a terasový nábytok