Zľava 15 % s kódom OCTOBER |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × Universal |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Nábytok
Nábytok podľa miestností
Nábytok podľa miestností
...
Nábytok
Nábytok podľa miestností
Nábytok podľa miestností · Actona
Nábytok do obývacej izby
Nábytok do spálne
Nábytok do kuchyne a jedálne
Kancelársky nábytok
Nábytok do predsiene
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Novinky
Premium
Farba
Dizajnový štýl
Dekor
Cena
+ Ďalšie (4)
Actona
392 výsledkov
Najvyššia zľava
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najvyššia zľava
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-15 % s kódom
Actona
Kreslo Burley
Z textílie buklé, béžové, výška zadnej opierky 30,5 cm, výška sedadla 44,5 cm
Doručenie od 2. 11. 2026
394,40 €
s kódom
464 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Actona
Nástenný vešiak Seaford
S poličkou, v dekore duba, čierny/v prírodnej farbe, šírka 77 cm, výška 22 cm, hĺbka 28 cm
(13)
Doručenie od 29. 10. 2026
40,80 €
s kódom
48 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Actona
Nočný stolík Arlon
V dekore duba, v prírodnej farbe, 45x35 cm, výška 60 cm
Doručenie od 29. 10. 2026
151,30 €
s kódom
178 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Actona
Jedálenská stolička Becca
Čalúnená, sivá
Doručenie od 2. 11. 2026
130,90 €
s kódom
154 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Actona
Barové stoličky v súprave Flynn
2 ks, s nastaviteľnou výškou/otočné, čalúnené, z umelej (eko) kože, tmavohnedé, výška sedadla 89 cm
(2)
Doručenie od 29. 10. 2026
239,70 €
s kódom
282 € bez kódu
141 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Actona
Knižnica Newcastle
Kovová, povrchová úprava: práškovanie, čierna, šírka 80 cm, výška 165 cm, hĺbka 30 cm
(2)
Doručenie od 2. 11. 2026
174,25 €
s kódom
205 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
Actona
Jedálenské kreslo Lola
S podrúčkami, čalúnené, zamatové, zelené
(4)
Doručenie od 29. 10. 2026
179,35 €
s kódom
211 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Actona
Barové stoličky v súprave Flynn
2 ks, s nastaviteľnou výškou/otočné, čalúnené, sivé, výška sedadla 89 cm
(2)
Doručenie od 29. 10. 2026
233,75 €
s kódom
275 € bez kódu
137,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Actona
Konferenčné stolíky v súprave Katrine
3 ks, s keramickou doskou, čierne, 50x50 cm, výška 55 cm
(1)
Doručenie od 29. 10. 2026
238 €
s kódom
280 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Actona
Barové stoličky v súprave Roxby
2 ks, z kaučukového dreva, čierne/v prírodnej farbe, výška sedadla 77 cm
(1)
Doručenie od 29. 10. 2026
213,35 €
s kódom
251 € bez kódu
125,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Actona
Konferenčné stolíky v súprave Katrine
2 ks, so sklenenou doskou, v striebornej farbe, 55x115 cm, výška 37,5 cm
(8)
Doručenie od 29. 10. 2026
242,25 €
s kódom
285 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Actona
Jedálenské kreslo Naya
S podrúčkami, čalúnené, sivé
(4)
Doručenie od 29. 10. 2026
154,70 €
s kódom
182 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Actona
Jedálenský stôl Southampton
Rozkladací, s keramickou doskou, ø 120 cm
Doručenie od 2. 11. 2026
976,65 €
s kódom
1 149 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Tvar (2)
-15 % s kódom
Actona
Jedálenský stôl Bristol
S doskou v dubovom dekore, 100x200 cm
Doručenie od 2. 11. 2026
306,85 €
s kódom
361 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Actona
Konferenčné stolíky v súprave Dice
2 ks, sklenené, sivé, 50x50 cm, výška 35 cm
Doručenie od 2. 11. 2026
296,65 €
s kódom
349 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Actona
Jedálenský stôl A-Line
Rozkladací, s prídavnou doskou, v dekore duba, ø 120 cm
Doručenie od 2. 11. 2026
755,65 €
s kódom
889 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Actona
Konferenčné stolíky v súprave Seaford
2 ks, oceľové, sivé, 45x90 cm, výška 45 cm
Doručenie od 29. 10. 2026
92,65 €
s kódom
109 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Actona
Konferenčné stolíky v súprave Dice
2 ks, sklenené, 50x50 cm, výška 35 cm
Doručenie od 2. 11. 2026
283,05 €
s kódom
333 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Actona
Kreslo Bosley
Otočné, z textílie buklé, béžové, výška zadnej opierky 60 cm, výška sedadla 42 cm
Doručenie od 2. 11. 2026
360,40 €
s kódom
424 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Actona
Jedálenský stôl Colima
S doskou v dubovom dekore, 100x210 cm
(1)
Doručenie od 2. 11. 2026
361,25 €
s kódom
425 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Actona
Jedálenská stolička Esra
Čalúnená, ženilková, matná, v terakotovej farbe
(2)
Doručenie od 29. 10. 2026
101,15 €
s kódom
119 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Actona
Jedálenský stôl Heaven
Rozkladací, s prídavnou doskou, s keramickou doskou, 100x200 cm, dĺžka po rozložení 240 cm
(1)
Doručenie od 2. 11. 2026
1 002,15 €
s kódom
1 179 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Actona
Jedálenský stôl Irwine
Rozkladací, s prídavnou doskou, s keramickou doskou, 100x200 cm, dĺžka po rozložení 240 cm
(1)
Doručenie od 2. 11. 2026
1 002,15 €
s kódom
1 179 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Actona
Jedálenský stôl Linley
Rozkladací, s doskou v dubovom dekore, 100x200 cm
Doručenie od 2. 11. 2026
551,65 €
s kódom
649 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Actona
Jedálenský stôl Soli
S doskou v dubovom dekore, ø 120 cm
Doručenie od 2. 11. 2026
632,40 €
s kódom
744 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Farba nôh (2)
-15 % s kódom
Actona
Jedálenská stolička Becca
Čalúnená, matná, v terakotovej farbe
Doručenie od 2. 11. 2026
158,95 €
s kódom
187 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Actona
Jedálenský stôl Malta
S keramickou doskou, 90x90 cm
(1)
Doručenie od 2. 11. 2026
236,30 €
s kódom
278 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Actona
Nočný stolík Paron
V dekore duba, v svetlo prírodnej farbe, 40x31,5 cm, výška 30 cm
(1)
Doručenie od 29. 10. 2026
124,95 €
s kódom
147 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Actona
Barová stolička Avanja
S nastaviteľnou výškou/otočná, čalúnená, antracitová, výška sedadla 52 cm
Doručenie od 29. 10. 2026
169,15 €
s kódom
199 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Actona
Nočný stolík Paron
V dekore duba, v tmavo prírodnej farbe, 40x31,5 cm, výška 60 cm
Doručenie od 29. 10. 2026
168,30 €
s kódom
198 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Actona
Konferenčný stolík Southampton
S keramickou doskou, béžový/tmavohnedý, 70x130 cm, výška 45 cm
Doručenie od 2. 11. 2026
538,90 €
s kódom
634 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Tvar (2)
-15 % s kódom
Actona
Komoda Southampton
V dekore duba, z MDF, povrchová úprava: dyha/povrchová úprava: olejovanie, matná, hnedá, šírka 160 cm, výška 75 cm, hĺbka 40 cm
Doručenie od 2. 11. 2026
772,65 €
s kódom
909 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Actona
Jedálenský stôl Belina
Rozkladací, s prídavnou doskou, 100x170 cm, dĺžka po rozložení 270 cm
(6)
Doručenie od 2. 11. 2026
619,65 €
s kódom
729 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Actona
Jedálenský stôl Heaven
S mramorovou doskou, 110x110 cm
(2)
Doručenie od 2. 11. 2026
572,90 €
s kódom
674 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Actona
Jedálenské kreslá v súprave Lizzy
2 ks, s podrúčkami, čalúnené, matné, béžové
(1)
Doručenie od 29. 10. 2026
203,15 €
s kódom
239 € bez kódu
119,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Actona
Konferenčný stolík Southampton
S keramickou doskou, béžový/tmavohnedý, ø 90 cm, výška 45 cm
Doručenie od 2. 11. 2026
496,40 €
s kódom
584 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Tvar (2)
-15 % s kódom
Actona
Jedálenský stôl Aston
Rozkladací, s doskou v dubovom dekore, 100x210 cm, dĺžka po rozložení 310 cm
Doručenie od 2. 11. 2026
632,40 €
s kódom
744 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Actona
Jedálenský stôl Blackburn
Rozkladací, s prídavnou doskou, keramický, 97x240 cm, dĺžka po rozložení 240 cm
Doručenie od 2. 11. 2026
1 027,65 €
s kódom
1 209 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Actona
Knižnica Seaford
V dekore duba, z MDF, povrchová úprava: melamín/povrchová úprava: práškovanie, čierna/v prírodnej farbe, šírka 114 cm, výška 78 cm, hĺbka 35 cm
(2)
Doručenie od 2. 11. 2026
325,55 €
s kódom
383 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Actona
Jedálenské kreslá v súprave Glenda
2 ks, s podrúčkami/otočné, čalúnené, matné, béžové
(2)
Doručenie od 2. 11. 2026
290,70 €
s kódom
342 € bez kódu
171 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-15 % s kódom
Actona
Konzolový stolík Darlington
V dekore duba, v prírodnej farbe, 40x140 cm, výška 77 cm
Doručenie od 29. 10. 2026
124,10 €
s kódom
146 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Actona
Konferenčný stolík Cuxton
So sklenenou doskou, čierny, ø 80 cm, výška 45 cm
Doručenie od 29. 10. 2026
135,15 €
s kódom
159 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Actona
Knižnica Seaford
V dekore duba, z MDF, povrchová úprava: melamín/povrchová úprava: práškovanie, čierna/v prírodnej farbe, šírka 77 cm, výška 185 cm, hĺbka 35 cm
Doručenie od 2. 11. 2026
171,70 €
s kódom
202 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Actona
Jedálenské kreslá v súprave Eleanor
2 ks, s podrúčkami, čalúnené, matné, tmavosivé
(3)
Doručenie od 29. 10. 2026
197,20 €
s kódom
232 € bez kódu
116 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Actona
Jedálenská stolička Owen
Otočná, čalúnená, z umelej (eko) kože, čierna
Doručenie od 29. 10. 2026
155,55 €
s kódom
183 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Actona
TV stolík Southampton
V dekore duba, z MDF, povrchová úprava: dyha/povrchová úprava: olejovanie, matný, hnedý, šírka 120 cm, výška 45 cm, hĺbka 40 cm
Doručenie od 2. 11. 2026
453,90 €
s kódom
534 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Actona
Jedálenské kreslá v súprave Glenda
2 ks, s podrúčkami/otočné, čalúnené, matné, svetlosivé
(1)
Doručenie od 2. 11. 2026
297,50 €
s kódom
350 € bez kódu
175 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-15 % s kódom
Actona
Kreslo Oakfield
Z textílie buklé, béžové, výška zadnej opierky 27,5 cm, výška sedadla 43,5 cm
Doručenie od 2. 11. 2026
254,15 €
s kódom
299 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
1
...
5
6
7
8
9
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Detský nábytok
Nábytok do obývacej izby
Nábytok do spálne
Nábytok do predsiene
Nábytok do kuchyne a jedálne
Kúpeľňový nábytok
Kancelársky nábytok
Balkónový a terasový nábytok