Zľava 15 % s kódom OCTOBER |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × Universal |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Nábytok
Nábytok podľa miestností
Nábytok podľa miestností
...
Nábytok
Nábytok podľa miestností
Nábytok podľa miestností · Kave Home
Nábytok do obývacej izby
Nábytok do spálne
Kúpeľňový nábytok
Nábytok do kuchyne a jedálne
Kancelársky nábytok
Nábytok do predsiene
Nábytok do detskej izby
Balkónový a terasový nábytok
Filtre
1
Na sklade
Premium
Akcie a zľavy
Novinky
Farba
Dizajnový štýl
Dekor
Cena
+ Ďalšie (4)
Kave Home
1 084 výsledkov
Najnovšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najnovšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Konferenčný stolík Azisi
Oceľový, čierny, 60x140 cm, výška 68 cm
Doručenie od 16. 12. 2026
270,30 €
s kódom
318 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Barová stolička Enit
Z dubového dreva, v prírodnej farbe, výška sedadla 65 cm
Doručenie od 14. 12. 2026
306,85 €
s kódom
361 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Jedálenský stôl Yodalia
Rozkladací, s prídavnou doskou, so sklenenou doskou, 100x130 cm, dĺžka po rozložení 190 cm
Doručenie od 16. 12. 2026
1 177,25 €
s kódom
1 385 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Kave Home
Jedálenské stoličky v súprave Analy
2 ks, z dubového dreva, matné, čierne/v prírodnej farbe
(1)
Doručenie od 16. 12. 2026
474,30 €
s kódom
558 € bez kódu
279 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Kave Home
Jedálenské stoličky v súprave Yunia
2 ks, čalúnené, matné, béžové
(4)
Na sklade
Posledný kúsok
292,40 €
s kódom
344 € bez kódu
172 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Kave Home
Jedálenské stoličky v súprave Calixta
2 ks, z imitácie kože, kožené, matné, koňakovohnedé/v prírodnej farbe
Doručenie od 16. 12. 2026
508,30 €
s kódom
598 € bez kódu
299 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Jedálenský stôl Montuiri
Rozkladací, s prídavnou doskou, s doskou v dubovom dekore, 90x120 cm, dĺžka po rozložení 170 cm
Doručenie od 16. 12. 2026
696,15 €
s kódom
819 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Konferenčné stolíky v súprave Yoana
2 ks, s doskou v dubovom dekore, v prírodnej farbe, 50x100 cm, výška 43 cm
Doručenie od 14. 12. 2026
406,30 €
s kódom
478 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Jedálenská stolička Alocs
Z dubového dreva, ženilková, matná, béžová/v prírodnej farbe
(1)
Na sklade
430,10 €
s kódom
506 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Jedálenský stôl Deyanira
V dekore duba, 110x220 cm
(1)
Doručenie od 16. 12. 2026
950,30 €
s kódom
1 118 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Jedálenské kreslo Marvin
Otočné, čalúnené, ženilkové, matné, hnedé
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
206,55 €
s kódom
243 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
Kave Home
Konferenčný stolík Burano
Sklenený, 50x110 cm, výška 38 cm
(10)
Na sklade
Posledné kúsky
224 €
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Rohová pohovka Carlota
Ženilková, pravý roh/ľavý roh/variabilná/s leňoškou, béžová, štvormiestna, šírka 262 cm, hĺbka 158 cm, hĺbka sedadla 60 cm
Doručenie od 16. 12. 2026
1 431,40 €
s kódom
1 684 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Kreslo Patio
Ušiak, ženilkové, béžové, výška zadnej opierky 70 cm, výška sedadla 42 cm
(6)
Na sklade
Posledný kúsok
497,25 €
s kódom
585 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Kreslo Nora
Ľanové, s odnímateľným poťahom, béžové, výška zadnej opierky 55 cm, výška sedadla 48 cm
Doručenie od 16. 12. 2026
1 123,70 €
s kódom
1 322 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Kreslo Eamy
Ženilkové, svetlohnedé, výška zadnej opierky 41 cm, výška sedadla 41 cm
(1)
Doručenie od 16. 12. 2026
361,25 €
s kódom
425 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Lavica Compo
Kovová/polstrovaná, svetlosivá, šírka 130 cm, hĺbka 44 cm, výška 45 cm
(3)
Doručenie od 14. 12. 2026
266,90 €
s kódom
314 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Rohová pohovka Blok
Menčestrová, pravý roh/s leňoškou, zelená, štvormiestna, šírka 300 cm, hĺbka 174 cm, hĺbka sedadla 70 cm
(10)
Doručenie od 16. 12. 2026
1 843,65 €
s kódom
2 169 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Roh a tvar (2)
+ Rozmery (3)
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Kreslo Eamy
Ženilkové, sivé/v prírodnej farbe, výška zadnej opierky 41 cm, výška sedadla 41 cm
(1)
Doručenie od 16. 12. 2026
361,25 €
s kódom
425 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Lavica Zaide
Drevená, jedálenská/pred posteľ, čierna/v prírodnej farbe, šírka 120 cm, hĺbka 45 cm, výška 45 cm
Doručenie od 16. 12. 2026
415,65 €
s kódom
489 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Farba nôh (2)
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Lavica Safara
Drevená, s úložným priestorom/pred posteľ, v prírodnej farbe, šírka 150 cm, hĺbka 32 cm, výška 46 cm
(1)
Doručenie od 16. 12. 2026
252,45 €
s kódom
297 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Rohová pohovka Blok
Ženilková, ľavý roh/s leňoškou, béžová, štvormiestna, šírka 300 cm, hĺbka 174 cm, hĺbka sedadla 70 cm
(3)
Doručenie od 16. 12. 2026
1 843,65 €
s kódom
2 169 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Roh a tvar (2)
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Modulárny policový systém Sitra
Z dubového dreva, povrchová úprava: lakovanie, v prírodnej farbe, šírka 90 cm, výška 202 cm, hĺbka 23 cm
(1)
Doručenie od 14. 12. 2026
665,55 €
s kódom
783 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (4)
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Pohovka Carlota
Ženilková, na každodenné spanie/rozkladacia, béžová, dvojmiestna, šírka 185 cm, hĺbka 93 cm, hĺbka sedadla 57 cm
(1)
Doručenie od 16. 12. 2026
1 331,95 €
s kódom
1 567 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Pohovka Gala
Béžová, trojmiestna, šírka 210 cm, hĺbka 105 cm, hĺbka sedadla 70 cm
Doručenie od 16. 12. 2026
1 431,40 €
s kódom
1 684 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Modulárny policový systém Sitra
Z dubového dreva, povrchová úprava: lakovanie, v prírodnej farbe, šírka 90 cm, výška 98 cm, hĺbka 23 cm
(1)
Doručenie od 14. 12. 2026
357,85 €
s kódom
421 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (4)
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Kreslo Melqui
Béžové, výška zadnej opierky 27 cm, výška sedadla 43 cm
(1)
Doručenie od 16. 12. 2026
668,95 €
s kódom
787 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Lavica Zaide
Drevená, jedálenská/pred posteľ, hnedá/v prírodnej farbe, šírka 120 cm, hĺbka 45 cm, výška 45 cm
Doručenie od 16. 12. 2026
415,65 €
s kódom
489 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Farba nôh (2)
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Kreslo Eamy
Ženilkové, čierne/sivé, výška zadnej opierky 41 cm, výška sedadla 41 cm
(1)
Doručenie od 16. 12. 2026
361,25 €
s kódom
425 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Pohovka Nora
Ľanová, s odnímateľným poťahom, antracitová, viacmiestna, šírka 340 cm, hĺbka 104 cm, hĺbka sedadla 78 cm
Doručenie od 16. 12. 2026
2 560,20 €
s kódom
3 012 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Pohovka Blok
Menčestrová, zelená, trojmiestna, šírka 240 cm, hĺbka 100 cm, hĺbka sedadla 70 cm
(2)
Doručenie od 16. 12. 2026
1 195,95 €
s kódom
1 407 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Pohovka Nora
Ľanová, s odnímateľným poťahom, biela, trojmiestna, šírka 240 cm, hĺbka 104 cm, hĺbka sedadla 78 cm
Doručenie od 16. 12. 2026
1 948,20 €
s kódom
2 292 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Pohovka Nora
Ľanová, s odnímateľným poťahom, béžová, trojmiestna, šírka 240 cm, hĺbka 104 cm, hĺbka sedadla 78 cm
Doručenie od 16. 12. 2026
1 948,20 €
s kódom
2 292 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Podnožka Blok
Menčestrová, zelená, šírka 90 cm, hĺbka 70 cm, výška 45 cm
(4)
Doručenie od 16. 12. 2026
252,45 €
s kódom
297 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Komoda Lenon
V dekore duba, z MDF/z preglejky, povrchová úprava: dyha, v prírodnej farbe, šírka 200 cm, výška 86 cm, hĺbka 45 cm
(1)
Doručenie od 16. 12. 2026
1 227,40 €
s kódom
1 444 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
TV stolík Abilen
V dekore duba, z MDF, povrchová úprava: dyha/povrchová úprava: lakovanie, biely, šírka 200 cm, výška 44 cm, hĺbka 36 cm
(4)
Doručenie od 16. 12. 2026
524,45 €
s kódom
617 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Rohová pohovka Blok
Ženilková, pravý roh/s leňoškou, béžová, štvormiestna, šírka 300 cm, hĺbka 174 cm, hĺbka sedadla 70 cm
(2)
Doručenie od 16. 12. 2026
1 843,65 €
s kódom
2 169 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Roh a tvar (2)
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Lavica Compo
Ženilková, kovová/polstrovaná, pred posteľ, béžová, šírka 130 cm, hĺbka 44 cm, výška 45 cm
(3)
Doručenie od 14. 12. 2026
306,85 €
s kódom
361 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Leňoška Gala
Pravý roh, krémovobiela, šírka 105 cm, hĺbka 193 cm, váha 54 kg
Doručenie od 16. 12. 2026
1 259,70 €
s kódom
1 482 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Kreslo Nora
Ľanové, s odnímateľným poťahom, biele, výška zadnej opierky 55 cm, výška sedadla 48 cm
Doručenie od 16. 12. 2026
769,25 €
s kódom
905 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Modulárny policový systém Sitra
Z dubového dreva, povrchová úprava: lakovanie, v prírodnej farbe, šírka 110 cm, výška 28 cm, hĺbka 23 cm
(4)
Doručenie od 14. 12. 2026
143,65 €
s kódom
169 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (4)
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Záhradný stolík Garbet
Betónový, sivý, ø 32 cm, výška 46 cm
(11)
Na sklade
107,10 €
s kódom
126 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Záhradná lounge súprava Sacova
Pre 4 osoby, z eukalyptového dreva, biela/v prírodnej farbe, 4 ks
(1)
Doručenie od 16. 12. 2026
2 560,20 €
s kódom
3 012 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
Kave Home
Záhradná barová stolička Quinby
Kovová/plastová, béžová, nosnosť 150 kg, šírka 49 cm, hĺbka 49 cm, výška sedadla 65 cm
(1)
Doručenie od 16. 12. 2026
103 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Záhradný stolík Rustella
Betónový, sivý, 35x35 cm, výška 46 cm
(2)
Doručenie od 14. 12. 2026
116,45 €
s kódom
137 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Záhradný konferenčný stolík Addaia
Betónový, okrúhly, ø 66 cm, výška 30 cm
Doručenie od 14. 12. 2026
433,50 €
s kódom
510 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Záhradný konferenčný stolík Addaia
Betónový, okrúhly, ø 90 cm, výška 43 cm
Doručenie od 16. 12. 2026
583,95 €
s kódom
687 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Záhradné ležadlo Turqueta
Polohovacie, drevené, biele/v prírodnej farbe, nosnosť 130 kg, šírka 73 cm, výška 28 cm, hĺbka 200 cm
Doručenie od 16. 12. 2026
1 539,35 €
s kódom
1 811 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
1
...
15
16
17
...
23
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Detský nábytok
Nábytok do obývacej izby
Nábytok do spálne
Nábytok do predsiene
Nábytok do kuchyne a jedálne
Kúpeľňový nábytok
Kancelársky nábytok
Balkónový a terasový nábytok