Zľava 15 % s kódom OCTOBER |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × Universal |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Nábytok
Nábytok podľa miestností
Nábytok podľa miestností
...
Nábytok
Nábytok podľa miestností
Nábytok podľa miestností · Kave Home
Nábytok do obývacej izby
Nábytok do spálne
Kúpeľňový nábytok
Nábytok do kuchyne a jedálne
Kancelársky nábytok
Nábytok do predsiene
Nábytok do detskej izby
Balkónový a terasový nábytok
Filtre
1
Na sklade
Premium
Akcie a zľavy
Novinky
Farba
Dizajnový štýl
Dekor
Cena
+ Ďalšie (4)
Kave Home
1 084 výsledkov
Najnovšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najnovšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Záhradný konferenčný stolík Turqueta
Z teakového dreva, 70x140 cm, výška 23 cm
Doručenie od 16. 12. 2026
850,85 €
s kódom
1 001 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
Kave Home
Záhradná barová stolička Nina
Drevená, hnedá, nosnosť 130 kg, šírka 54 cm, hĺbka 54 cm, výška sedadla 62 cm
Doručenie od 16. 12. 2026
318 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Záhradný stolík Mesa
S doskou z akácie, hnedý/v prírodnej farbe, ø 40 cm, výška 52 cm
(2)
Doručenie od 14. 12. 2026
143,65 €
s kódom
169 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (3)
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Záhradný stolík Mesquida
Keramický, oranžový, ø 46 cm, výška 38 cm
(3)
Na sklade
161,50 €
s kódom
190 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Záhradná stolička Icaro
Drevená, v prírodnej farbe, nosnosť 160 kg, šírka 57 cm, výška 73 cm, hĺbka 53 cm
Doručenie od 16. 12. 2026
415,65 €
s kódom
489 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Záhradné ležadlo Sonsaura
Polohovacie, dvojmiestne, drevené, biele/v prírodnej farbe, nosnosť 260 kg, šírka 139 cm, výška 88 cm, hĺbka 198 cm
(1)
Doručenie od 16. 12. 2026
814,30 €
s kódom
958 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Záhradná lounge súprava Vellana
Pre 5 osôb, z masívu akácie, béžová/v prírodnej farbe, 4 ks
(3)
Doručenie od 16. 12. 2026
2 174,30 €
s kódom
2 558 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Záhradný konferenčný stolík Macarella
Betónový, okrúhly, 77x83 cm, výška 41 cm
Doručenie od 16. 12. 2026
397,80 €
s kódom
468 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Záhradný stolík Mesquida
Keramický, tmavohnedý, ø 36 cm, výška 45,5 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
107,10 €
s kódom
126 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Záhradný konferenčný stolík Dandara
S doskou z akácie, okrúhly, ø 60 cm, výška 35 cm
(4)
Na sklade
143,65 €
s kódom
169 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (3)
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Záhradný konferenčný stolík Macarella
Betónový, 77x83 cm, výška 41 cm
Doručenie od 14. 12. 2026
397,80 €
s kódom
468 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Záhradná stolička Dandara
Drevená, zelená/v prírodnej farbe, nosnosť 130 kg, šírka 49 cm, výška 84,5 cm, hĺbka 55,5 cm
(1)
Doručenie od 14. 12. 2026
125,80 €
s kódom
148 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Záhradná stolička Dandara
Drevená, biela/v prírodnej farbe, nosnosť 130 kg, šírka 49 cm, výška 84,5 cm, hĺbka 55,5 cm
Doručenie od 14. 12. 2026
125,80 €
s kódom
148 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Záhradný konferenčný stolík Turqueta
Z teakového dreva, 70x70 cm, výška 32 cm
Doručenie od 14. 12. 2026
433,50 €
s kódom
510 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Záhradný konferenčný stolík Dandara
S doskou z akácie, okrúhly, ø 70 cm, výška 40 cm
(11)
Doručenie od 16. 12. 2026
198,05 €
s kódom
233 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (3)
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Záhradná jedálenská súprava Sotil
Pre 4 osoby, kovová, tmavozelená
Doručenie od 16. 12. 2026
1 041,25 €
s kódom
1 225 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Záhradné kreslo Sorells
Polstrované, sivé, nosnosť 200 kg, šírka 115 cm, výška 73 cm, hĺbka 113 cm
Doručenie od 16. 12. 2026
1 023,40 €
s kódom
1 204 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Závesný balkónový stolík Amarilis
Z masívu akácie, závesný/sklápací, v prírodnej farbe, 50x70 cm, výška 69 cm
(3)
Doručenie od 14. 12. 2026
90,10 €
s kódom
106 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Kancelárska stolička Madai
Čalúnená, pojazdná/s nastaviteľnou výškou/s podrúčkami/otočná, béžová, nosnosť 130 kg
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
379,10 €
s kódom
446 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Nočný stolík Vedrana
Biely, 60x40 cm, výška 55 cm
(1)
Doručenie od 14. 12. 2026
415,65 €
s kódom
489 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Konferenčný stolík Mosi
Z masívu munggur, v prírodnej farbe, 60x90 cm, výška 32 cm
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
583,95 €
s kódom
687 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Jedálenský stôl Mailen
V dekore jaseňa, 105x220 cm
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
995,35 €
s kódom
1 171 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Kave Home
Jedálenské kreslá v súprave Tissiana
2 ks, s podrúčkami/otočné, čalúnené, ženilkové, béžové
(1)
Doručenie od 14. 12. 2026
440,30 €
s kódom
518 € bez kódu
259 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Kave Home
Jedálenské stoličky v súprave Helda
2 ks, čalúnené, ženilkové, khaki
(4)
Doručenie od 16. 12. 2026
372,30 €
s kódom
438 € bez kódu
219 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Nočný stolík Octavia
V dekore jaseňa, v prírodnej farbe, 55x55 cm, výška 45 cm
(10)
Doručenie od 16. 12. 2026
270,30 €
s kódom
318 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Konferenčný stolík Maymai
V dekore duba, v prírodnej farbe, 65x140 cm, výška 42 cm
Doručenie od 16. 12. 2026
705,50 €
s kódom
830 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Kave Home
Jedálenské kreslá v súprave Tissiana
2 ks, s podrúčkami/otočné, čalúnené, z umelej (eko) kože, koňakovohnedé
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
440,30 €
s kódom
518 € bez kódu
259 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Jedálenský stôl Mailen
105x220 cm
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
995,35 €
s kódom
1 171 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Kave Home
Jedálenské kreslá v súprave Tissiana
2 ks, s podrúčkami/otočné, čalúnené, ženilkové, tmavosivé
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
440,30 €
s kódom
518 € bez kódu
259 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Nočný stolík Mailen
Tmavohnedý, 50x40 cm, výška 55 cm
(2)
Doručenie od 14. 12. 2026
379,10 €
s kódom
446 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Jedálenský stôl Montuiri
Rozkladací, s prídavnou doskou, s doskou v dubovom dekore, ø 120 cm, dĺžka po rozložení 200 cm
(1)
Doručenie od 16. 12. 2026
759,90 €
s kódom
894 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
Premium
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Kave Home
Jedálenské stoličky v súprave Helda
2 ks, čalúnené, ženilkové, v horčicovej farbe
(1)
Doručenie od 16. 12. 2026
372,30 €
s kódom
438 € bez kódu
219 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Nočný stolík Mailen
V dekore jaseňa, v prírodnej farbe, 50x40 cm, výška 55 cm
(2)
Doručenie od 14. 12. 2026
379,10 €
s kódom
446 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Skriňa Mailen
S posuvnými dverami, v dekore jaseňa, z MDF, povrchová úprava: dyha, tmavohnedá, šírka 110 cm, výška 160 cm, hĺbka 40 cm
(1)
Doručenie od 16. 12. 2026
1 041,25 €
s kódom
1 225 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
TV stolík Mailen
V dekore jaseňa, z MDF, povrchová úprava: dyha, tmavohnedý, šírka 200 cm, výška 50 cm, hĺbka 40 cm
(2)
Doručenie od 16. 12. 2026
950,30 €
s kódom
1 118 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
TV stolík Mailen
V dekore jaseňa, z MDF, povrchová úprava: dyha, tmavohnedý, šírka 120 cm, výška 50 cm, hĺbka 40 cm
(2)
Doručenie od 16. 12. 2026
615,40 €
s kódom
724 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
Kave Home
Kreslo Belina
Ušiak, hnedé, výška zadnej opierky 64 cm, výška sedadla 46 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
432 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Kreslo Magira
Z textílie buklé, biele, výška zadnej opierky 43 cm, výška sedadla 44 cm
Doručenie od 16. 12. 2026
759,90 €
s kódom
894 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Dvojlôžková posteľ Martina
160x200 cm, bez roštu, čalúnená, z textílie buklé, s odnímateľným poťahom, béžová
(1)
Doručenie od 16. 12. 2026
1 023,40 €
s kódom
1 204 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Materiál čalúnenia (2)
+ Rozmer (2)
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Kreslo Yalia
S výpletom/drevené/bez čalúnenia, v tmavo prírodnej farbe, výška zadnej opierky 40 cm, výška sedadla 41 cm
(1)
Doručenie od 16. 12. 2026
361,25 €
s kódom
425 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
Kave Home
Kreslo Belina
Ušiak, béžové, výška zadnej opierky 64 cm, výška sedadla 46 cm
(4)
Doručenie od 16. 12. 2026
446 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Pohovka Martina
Z textílie buklé, krémovobiela, trojmiestna, šírka 246 cm, hĺbka 112 cm, hĺbka sedadla 77 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
1 948,20 €
s kódom
2 292 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
Kave Home
Kreslo Zalina
Ušiak/otočné, hnedé, výška zadnej opierky 69 cm, výška sedadla 45 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
447 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
Kave Home
Kreslo Celida
Otočné, ženilkové, béžové, výška zadnej opierky 72 cm, výška sedadla 45 cm
(2)
Doručenie od 16. 12. 2026
432 €
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Podnožka Belina
Hnedá, šírka 58 cm, hĺbka 41 cm, výška 40 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
90,10 €
s kódom
106 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
Kave Home
Kreslo Zalina
Ušiak/otočné, béžové, výška zadnej opierky 69 cm, výška sedadla 45 cm
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
453 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Dvojlôžková posteľ Octavia
160x200 cm, s roštom, z jaseňového dreva, povrchová úprava: lakovanie, béžová/v prírodnej farbe
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
1 131,35 €
s kódom
1 331 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmer (2)
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Dvojlôžková posteľ Martina
180x200 cm, bez roštu, čalúnená, z textílie buklé, s odnímateľným poťahom, béžová
(1)
Doručenie od 16. 12. 2026
1 123,70 €
s kódom
1 322 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Materiál čalúnenia (2)
+ Rozmer (2)
1
...
16
17
18
...
23
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Detský nábytok
Nábytok do obývacej izby
Nábytok do spálne
Nábytok do predsiene
Nábytok do kuchyne a jedálne
Kúpeľňový nábytok
Kancelársky nábytok
Balkónový a terasový nábytok