Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Nábytok
Nábytok podľa miestností
Nábytok podľa miestností
...
Nábytok
Nábytok podľa miestností
Nábytok podľa miestností so zľavovým kódom
Nábytok do obývacej izby
Nábytok do spálne
Kúpeľňový nábytok
Nábytok do kuchyne a jedálne
Kancelársky nábytok
Nábytok do predsiene
Nábytok do detskej izby
Balkónový a terasový nábytok
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Dizajnový štýl
Dekor
Cena
+ Ďalšie (4)
Zľavový kód
14 176 výsledkov
Najlacnejšie za kus
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najlacnejšie za kus
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-20 % s kódom
Iba na Bonami
Bonami Essentials
Stojan na víno
Bambusový, počet fliaš 6
(11)
Na sklade
19,92 €
s kódom
24,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Leitmotiv
Nástenný vešiak Saturnus Wooden Balls
Kovový, biely, šírka 34 cm, výška 14 cm, hĺbka 15 cm
(22)
Na sklade
Posledné kúsky
19,92 €
s kódom
24,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Umbra
Kúpeľňová polička Flex
Bez vŕtania/rohová, plastová, biela
(6)
Na sklade
19,92 €
s kódom
24,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Yes Everyday
Vešiak Jorid
Kovový, biely, šírka 42 cm, hĺbka 42 cm, výška 172 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
20 €
s kódom
25 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Umbra
Nástenný vešiak Sticks
Plastový, čierny, šírka 49 cm, výška 18 cm, hĺbka 3 cm
(124)
Na sklade
20,14 €
s kódom
25,17 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Kúpeľňová polička Bambusa
Nástenná, bambusová, v prírodnej farbe
(39)
Na sklade
20,31 €
s kódom
25,39 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
PT LIVING
Nástenný vešiak Metro
Kovový, biely, šírka 60,5 cm, výška 26,5 cm, hĺbka 4 cm
(1)
Na sklade
20,32 €
s kódom
25,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Metaltex
Nástenný vešiak Hippo
V medenej farbe, šírka 24 cm, výška 28 cm, hĺbka 2 cm
(6)
Na sklade
Posledný kúsok
20,32 €
s kódom
25,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
PT LIVING
Nástenný vešiak Metro
Kovový, sivý, šírka 60,5 cm, výška 26,5 cm, hĺbka 4 cm
(1)
Doručenie od 19. 10. 2026
20,32 €
s kódom
25,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Obľúbené
Metaltex
Stojan na víno
Kovový, počet fliaš 12
(44)
Na sklade
20,32 €
s kódom
25,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
YAMAZAKI
Vešiak na dvere Tower
Kovový, čierny, šírka 30 cm, výška 6 cm, hĺbka 7 cm
(10)
Na sklade
20,32 €
s kódom
25,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 2 ks
vtwonen
Komponent - polica Daily
2 ks, z drevotriesky, matný, sivý
(2)
Doručenie od 19. 10. 2026
40,80 €
s kódom
51 € bez kódu
25,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Esschert Design
Nástenný vešiak Dogs
Kovový, hnedý, šírka 7 cm, výška 10 cm, hĺbka 30 cm
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
20,72 €
s kódom
25,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Metaltex
Kúpeľňová polička Viva!
Závesná, oceľová, v striebornej farbe
(124)
Na sklade
20,72 €
s kódom
25,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Metaltex
Kúpeľňová polička
Nástenná/rohová, oceľová, v striebornej farbe
(155)
Na sklade
20,72 €
s kódom
25,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Umbra
Kúpeľňová polička Flex Adhesive
Bez vŕtania/rohová, plastová, čierna
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
20,72 €
s kódom
25,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Casa Selección
Polica
Na obrázky, z MDF, povrchová úprava: papier, biela, šírka 80 cm, výška 5 cm, hĺbka 9,5 cm
(1)
Doručenie od 20. 10. 2026
21,12 €
s kódom
26,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Wenko
Stojan na víno Fondi
Drevený, počet fliaš 12
(1)
Na sklade
21,12 €
s kódom
26,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Metaltex
Kúpeľňová polička Luxy
Bez vŕtania/rohová, oceľová, v lesklej striebornej farbe
(4)
Na sklade
21,12 €
s kódom
26,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Wenko
Kúpeľňová polička Bralia
Bez vŕtania, Turbo-loc, plastová, čierna
(16)
Doručenie od 19. 10. 2026
21,12 €
s kódom
26,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Garden Pleasure
Záhradné stoličky v súprave Tacoma
2 ks, hnedé, šírka 26,5 cm, výška 37 cm
(7)
Doručenie od 30. 10. 2026
42,40 €
s kódom
53 € bez kódu
26,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
vtwonen
Komponent - polica Daily
2 ks, z drevotriesky, matný, sivý
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
42,40 €
s kódom
53 € bez kódu
26,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Zone
Stojan na víno Rocks
Kovový, počet fliaš 3
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
21,24 €
s kódom
26,55 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Casa Selección
Vešiaky na dvere
Kovový, biely/čierny, šírka 35 cm, výška 11 cm, hĺbka 2,5 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
21,52 €
s kódom
26,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Wenko
Vešiak na dvere Allegre
Ratanový, v prírodnej farbe, šírka 33 cm, výška 14 cm, hĺbka 6 cm
(3)
Na sklade
21,52 €
s kódom
26,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Metaltex
Kúpeľňová polička
Nástenná/rohová, oceľová, v striebornej farbe
(217)
Na sklade
21,52 €
s kódom
26,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Wenko
Kúpeľňová polička Bribano
Závesná, nerezová, čierna
(9)
Na sklade
21,52 €
s kódom
26,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Metaltex
Komponent - polica Mural
Kovový, povrchová úprava: práškovanie, čierny, šírka 43 cmvýška 15 cmhĺbka 13 cm
Na sklade
21,60 €
s kódom
27 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Wenko
Kúpeľňová polička Alba
Bez vŕtania, Static-Loc, bambusová, čierna/v prírodnej farbe
(155)
Na sklade
21,64 €
s kódom
27,05 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
YAMAZAKI
Vešiak na dvere Tower
Kovový, biely, šírka 30 cm, výška 6 cm, hĺbka 7 cm
(7)
Na sklade
Posledné kúsky
21,92 €
s kódom
27,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
House Nordic
Polica Beja
Poschodová, kovová, svetlosivá, šírka 48 cm, výška 55 cm, hĺbka 17 cm
(3)
Na sklade
Posledný kúsok
21,92 €
s kódom
27,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Metaltex
Kúpeľňová polička Origin Lava
Bez vŕtania, nerezová, čierna
(20)
Na sklade
Posledné kúsky
21,92 €
s kódom
27,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Nástenný vešiak Maltha
Kovový, čierny, šírka 24 cm, výška 14 cm, hĺbka 7,5 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
21,92 €
s kódom
27,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
House Nordic
Nástenný vešiak Ember
Bambusový, v prírodnej farbe, šírka 14 cm, výška 60 cm, hĺbka 9,5 cm
(37)
Na sklade
22,07 €
s kódom
27,59 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
PT LIVING
Nástenný vešiak Rizar
Biely, šírka 60 cm, výška 11,5 cm, hĺbka 4,5 cm
Na sklade
Posledný kúsok
22,32 €
s kódom
27,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Umbra
Vešiak na dvere Estique
Kovový, biely/v prírodnej farbe, šírka 39 cm, výška 30 cm, hĺbka 10 cm
(13)
Na sklade
22,32 €
s kódom
27,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Leitmotiv
Nástenný vešiak Saturnus Coloured XL
Kovový, šírka 54 cm, výška 14 cm, hĺbka 15 cm
(33)
Na sklade
Posledný kúsok
22,32 €
s kódom
27,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
iDesign
Kúpeľňová polička Classico
Bez vŕtania, sivá
(8)
Na sklade
Posledné kúsky
22,32 €
s kódom
27,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
House Nordic
Nástenný vešiak Vita
Kovový, čierny, šírka 70 cm, výška 4 cm, hĺbka 4 cm
(2)
Doručenie od 26. 10. 2026
22,32 €
s kódom
27,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
PT LIVING
Nástenný vešiak Rizar
Čierny, šírka 60 cm, výška 11,5 cm, hĺbka 4,5 cm
Doručenie od 19. 10. 2026
22,32 €
s kódom
27,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Umbra
Vešiak na dvere Buddy
Plastový, čierny, šírka 22 cm, výška 30 cm, hĺbka 11 cm
(7)
Na sklade
Posledné kúsky
22,32 €
s kódom
27,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Kalune Design
Police v súprave Gem
2 ks, zo smrekového dreva, hnedé, šírka 30 cm, výška 14 cm, hĺbka 2 cm
Na sklade
Posledný kúsok
44,80 €
s kódom
56 € bez kódu
28 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Household Pleasure
Polica
V dekore duba, z MDF, povrchová úprava: fólia, v prírodnej farbe, šírka 80 cm, výška 4 cm, hĺbka 23,5 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
22,72 €
s kódom
28,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Wenko
Kúpeľňová polička Bralia
Bez vŕtania, Turbo-loc, plastová, v striebornej farbe
(14)
Na sklade
Posledné kúsky
22,72 €
s kódom
28,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Casa Selección
Polica
Na obrázky, z MDF, povrchová úprava: papier, čierna, šírka 100 cm, výška 5 cm, hĺbka 9,5 cm
(14)
Na sklade
Posledné kúsky
22,72 €
s kódom
28,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Obľúbené
Metaltex
Kúpeľňová polička Origin
Oceľová, čierna
(23)
Na sklade
22,72 €
s kódom
28,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Obľúbené
YAMAZAKI
Vešiak na kľúče Smart
Bez vŕtania, kovový
(358)
Na sklade
22,85 €
s kódom
28,56 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
WOOOD
Nástenný vešiak Quinn
S poličkou, kovový, čierny, šírka 50 cm, výška 13 cm, hĺbka 7 cm
(3)
Doručenie od 19. 10. 2026
22,85 €
s kódom
28,56 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
1
...
4
5
6
...
296
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Detský nábytok
Nábytok do obývacej izby
Nábytok do spálne
Nábytok do predsiene
Nábytok do kuchyne a jedálne
Kúpeľňový nábytok
Kancelársky nábytok
Balkónový a terasový nábytok