Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Nábytok
Nábytok podľa miestností
Kancelársky nábytok
Kancelársky nábytok
...
Nábytok podľa miestností
Kancelársky nábytok
Kancelársky nábytok so zľavovým kódom
Kancelárske stoličky
Pracovné a písacie stoly
Knižnice
Nástenné knižnice
Police
Regály
Skrinky
Modulárne úložné systémy
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Dizajnový štýl
Dekor
Cena
+ Ďalšie (4)
Zľavový kód
1 042 výsledkov
Najlacnejšie za kus
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najlacnejšie za kus
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-20 % s kódom
súprava 3 ks
Kalune Design
Police v súprave Boss
3 ks, z recyklovaného dreva, z MDF, povrchová úprava: melamín, v prírodnej farbe, šírka 60 cm, výška 2 cm, hĺbka 14,5 cm
(32)
Doručenie od 4. 11. 2026
20,31 €
s kódom
25,39 € bez kódu
8,46 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-20 % s kódom
Metaltex
Komponent - úložný box Mural
Bambusový, v prírodnej farbe, šírka 10 cmvýška 15 cmhĺbka 8 cm
(3)
Na sklade
7,52 €
s kódom
9,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 3 ks
Kalune Design
Police v súprave Boss
3 ks, z MDF, povrchová úprava: melamín, antracitové, šírka 60 cm, výška 2 cm, hĺbka 14,5 cm
(13)
Na sklade
Posledný kúsok
22,78 €
s kódom
28,48 € bez kódu
9,49 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-20 % s kódom
súprava 3 ks
Kalune Design
Police v súprave Boss
3 ks, v dekore orecha, z MDF, povrchová úprava: melamín, hnedé, šírka 60 cm, výška 2 cm, hĺbka 14,5 cm
(12)
Na sklade
Posledné kúsky
25,92 €
s kódom
32,40 € bez kódu
10,80 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-20 % s kódom
súprava 3 ks
Kalune Design
Police v súprave Boss
3 ks, z MDF, povrchová úprava: melamín, biele, šírka 60 cm, výška 2 cm, hĺbka 14,5 cm
(17)
Na sklade
Posledné kúsky
27,51 €
s kódom
34,39 € bez kódu
11,46 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-20 % s kódom
Metaltex
Komponent - úložný box Mural
Látkový, povrchová úprava: práškovanie, sivý, šírka 24 cmvýška 9 cmhĺbka 21 cm
Na sklade
10,72 €
s kódom
13,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 3 ks
Umbra
Police v súprave Conceal
3 ks, kovové, povrchová úprava: práškovanie, lesklé, v striebornej farbe, šírka 14 cm, výška 14 cm, hĺbka 13 cm
(7)
Na sklade
Posledné kúsky
34,40 €
s kódom
43 € bez kódu
14,33 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Casa Selección
Polica
Na obrázky, v dekore duba, z MDF, povrchová úprava: papier, v prírodnej farbe, šírka 60 cm, výška 5 cm, hĺbka 9,5 cm
(14)
Na sklade
Posledný kúsok
12,32 €
s kódom
15,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Casa Selección
Polica
Na obrázky, z MDF, povrchová úprava: papier, čierna, šírka 60 cm, výška 5 cm, hĺbka 9,5 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
12,32 €
s kódom
15,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Metaltex
Komponent - úložný box Mural
Bambusový, v prírodnej farbe, šírka 19 cmvýška 15 cmhĺbka 12 cm
(2)
Na sklade
12,72 €
s kódom
15,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Metaltex
Komponent - polica Mural
Kovový, povrchová úprava: práškovanie, čierny, šírka 18 cmvýška 15 cmhĺbka 13 cm
(2)
Na sklade
12,80 €
s kódom
16 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 3 ks
Umbra
Police v súprave Conceal
3 ks, kovové, povrchová úprava: práškovanie, lesklé, v striebornej farbe, šírka 18 cm, výška 14 cm, hĺbka 17 cm
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
40,80 €
s kódom
51 € bez kódu
17 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Obľúbené
Actona
Polica Joliet
Poschodová, kovová, povrchová úprava: práškovanie, biela, šírka 35 cm, výška 14 cm, hĺbka 20 cm
(38)
Na sklade
13,80 €
s kódom
17,25 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Obľúbené
Actona
Polica Joliet
Poschodová, kovová, povrchová úprava: práškovanie, čierna, šírka 35 cm, výška 14 cm, hĺbka 20 cm
(61)
Na sklade
15,12 €
s kódom
18,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
House Nordic
Polica Lille
Poschodová, kovová, čierna, šírka 18 cm, výška 18 cm, hĺbka 40 cm
Doručenie od 19. 10. 2026
16,72 €
s kódom
20,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Casa Selección
Police v súprave
2 ks, z MDF, čierne/v prírodnej farbe, šírka 21 cm, výška 10 cm, hĺbka 21 cm
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
17,12 €
s kódom
21,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Kalune Design
Polica Armoni
V dekore duba, z MDF, povrchová úprava: melamín, v prírodnej farbe, šírka 72 cm, výška 20 cm, hĺbka 20 cm
(5)
Doručenie od 4. 11. 2026
17,52 €
s kódom
21,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Actona
Polica Joliet
Kovová, povrchová úprava: práškovanie, biela, šírka 50 cm, výška 7 cm, hĺbka 15 cm
(31)
Doručenie od 21. 10. 2026
17,97 €
s kódom
22,46 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
House Nordic
Polica Botta
Z MDF, povrchová úprava: farbenie, béžová, šírka 57 cm, výška 2,5 cm, hĺbka 19 cm
Na sklade
18,13 €
s kódom
22,66 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
House Nordic
Polica Botta
Z MDF, povrchová úprava: farbenie, taupe, šírka 57 cm, výška 2,5 cm, hĺbka 19 cm
(1)
Doručenie od 19. 10. 2026
18,18 €
s kódom
22,73 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
House Nordic
Polica Vita
Poschodová, z MDF, povrchová úprava: melamín, čierna, šírka 36 cm, výška 36 cm, hĺbka 36 cm
Na sklade
Posledné kúsky
18,32 €
s kódom
22,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Obľúbené
Kave Home
Polica Upp
Kovová, povrchová úprava: práškovanie, čierna, šírka 40 cm, výška 20 cm, hĺbka 16 cm
(53)
Doručenie od 7. 12. 2026
19,40 €
s kódom
24,25 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
House Nordic
Polica Vita
V dekore duba, z MDF, povrchová úprava: melamín, v prírodnej farbe, šírka 36 cm, výška 36 cm, hĺbka 36 cm
(1)
Doručenie od 19. 10. 2026
19,52 €
s kódom
24,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Casa Selección
Polica
Na obrázky, z MDF, povrchová úprava: papier, biela, šírka 80 cm, výška 5 cm, hĺbka 9,5 cm
(1)
Doručenie od 20. 10. 2026
21,12 €
s kódom
26,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Metaltex
Komponent - polica Mural
Kovový, povrchová úprava: práškovanie, čierny, šírka 43 cmvýška 15 cmhĺbka 13 cm
Na sklade
21,60 €
s kódom
27 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
House Nordic
Polica Beja
Poschodová, kovová, svetlosivá, šírka 48 cm, výška 55 cm, hĺbka 17 cm
(3)
Na sklade
Posledný kúsok
21,92 €
s kódom
27,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Kalune Design
Police v súprave Gem
2 ks, zo smrekového dreva, hnedé, šírka 30 cm, výška 14 cm, hĺbka 2 cm
Na sklade
Posledný kúsok
44,80 €
s kódom
56 € bez kódu
28 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Household Pleasure
Polica
V dekore duba, z MDF, povrchová úprava: fólia, v prírodnej farbe, šírka 80 cm, výška 4 cm, hĺbka 23,5 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
22,72 €
s kódom
28,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Casa Selección
Polica
Na obrázky, z MDF, povrchová úprava: papier, čierna, šírka 100 cm, výška 5 cm, hĺbka 9,5 cm
(14)
Na sklade
Posledné kúsky
22,72 €
s kódom
28,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Casa Selección
Polica
Na obrázky, z MDF, povrchová úprava: papier, biela, šírka 100 cm, výška 5 cm, hĺbka 9,5 cm
(2)
Doručenie od 20. 10. 2026
23,52 €
s kódom
29,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
Premium
-20 % s kódom
YAMAZAKI
Polica Tower
Rohová, kovová, povrchová úprava: farbenie, biela, šírka 22 cm, výška 3 cm, hĺbka 22 cm
(8)
Na sklade
Posledný kúsok
23,52 €
s kódom
29,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
YAMAZAKI
Polica Tower
Rohová, kovová, povrchová úprava: farbenie, čierna, šírka 22 cm, výška 3 cm, hĺbka 22 cm
(3)
Na sklade
Posledný kúsok
23,52 €
s kódom
29,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Casa Selección
Polica
Na obrázky, v dekore duba, z MDF, povrchová úprava: papier, v prírodnej farbe, šírka 100 cm, výška 5 cm, hĺbka 9,5 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
23,92 €
s kódom
29,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Metaltex
Konzola pre modulárny policový systém Mural
Kovová, povrchová úprava: práškovanie, čierna
(3)
Na sklade
23,92 €
s kódom
29,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
House Nordic
Polica Ember
Poschodová, bambusová, povrchová úprava: olejovanie, v prírodnej farbe, šírka 70 cm, výška 19,5 cm, hĺbka 15 cm
(3)
Na sklade
24,32 €
s kódom
30,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Kalune Design
Police v súprave Boss
3 ks, z recyklovaného dreva, z MDF, povrchová úprava: melamín, matné, biele/čierne/v prírodnej farbe, šírka 60 cm, výška 2 cm, hĺbka 14,5 cm
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
25,12 €
s kódom
31,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
Premium
-20 % s kódom
súprava 3 ks
Kave Home
Komponent - polica Sitra
3 ks, sklenený, povrchová úprava: tvrdenie, šírka 90 cmvýška 1 cmhĺbka 24 cm
Doručenie od 7. 12. 2026
77,60 €
s kódom
97 € bez kódu
32,33 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Household Pleasure
Polica Optic
V dekore exotického dreva, z MDF, povrchová úprava: fólia, hnedá, šírka 100 cm, výška 4 cm, hĺbka 23,5 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
25,92 €
s kódom
32,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Kalune Design
Police v súprave Leila
3 ks, v dekore duba, z MDF, povrchová úprava: melamín, v prírodnej farbe, šírka 50 cm, výška 2 cm, hĺbka 2 cm
(7)
Doručenie od 4. 11. 2026
26,32 €
s kódom
32,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Kalune Design
Polica Armoni
V dekore orecha, z MDF, povrchová úprava: melamín, hnedá, šírka 72 cm, výška 20 cm, hĺbka 20 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
26,32 €
s kódom
32,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
House Nordic
Polica Volterra
Kovová, povrchová úprava: práškovanie, tmavosivá, šírka 60 cm, výška 30 cm, hĺbka 7 cm
Doručenie od 19. 10. 2026
26,32 €
s kódom
32,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
House Nordic
Polica Ovada
Poschodová, z borovicového dreva, v prírodnej farbe, šírka 60 cm, výška 44 cm, hĺbka 15 cm
(6)
Na sklade
Posledné kúsky
27,92 €
s kódom
34,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
House Nordic
Polica Feira
Poschodová, kovová, svetlosivá, šírka 35 cm, výška 60 cm, hĺbka 15 cm
Doručenie od 19. 10. 2026
28,29 €
s kódom
35,36 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Kave Home
Police v súprave Shamel
2 ks, z tíkového dreva, povrchová úprava: lakovanie, matné, v prírodnej farbe, šírka 50 cm, výška 5 cm, hĺbka 12 cm
(10)
Na sklade
Posledné kúsky
56,80 €
s kódom
71 € bez kódu
35,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Obľúbené
Kave Home
Police v súprave Shamel
2 ks, z tíkového dreva, povrchová úprava: lakovanie, matné, v prírodnej farbe, šírka 50 cm, výška 5 cm, hĺbka 12 cm
(36)
Na sklade
56,80 €
s kódom
71 € bez kódu
35,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Kalune Design
Polica Liliales
Poschodová, zo smrekového dreva, hnedá, šírka 44 cm, výška 40 cm, hĺbka 15 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
28,72 €
s kódom
35,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Kalune Design
Polica Lotus
Z preglejky, v prírodnej farbe, šírka 33 cm, výška 26 cm, hĺbka 10 cm
(5)
Doručenie od 4. 11. 2026
28,72 €
s kódom
35,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
House Nordic
Polica Horne
Z MDF, povrchová úprava: farbenie, tmavosivá, šírka 34 cm, výška 34 cm, hĺbka 30 cm
Doručenie od 19. 10. 2026
29,92 €
s kódom
37,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
1
2
3
4
5
...
22
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Kancelárske stoličky
Knižnice
Pracovné a písacie stoly
Nástenné knižnice
Police
Úložné boxy a organizéry
Písacie potreby
Obľúbené filtre
Moderný kancelársky nábytok
Biely kancelársky nábytok
Sivý kancelársky nábytok