Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Nábytok
Nábytok podľa miestností
Kancelársky nábytok
Kancelársky nábytok
...
Nábytok podľa miestností
Kancelársky nábytok
Kancelársky nábytok so zľavovým kódom
Kancelárske stoličky
Pracovné a písacie stoly
Knižnice
Nástenné knižnice
Police
Regály
Skrinky
Modulárne úložné systémy
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Dizajnový štýl
Dekor
Cena
+ Ďalšie (4)
Zľavový kód
1 042 výsledkov
Najlacnejšie za kus
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najlacnejšie za kus
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-20 % s kódom
Obľúbené
Actona
Nástenná knižnica Seaford
V dekore duba, z MDF, povrchová úprava: papier/povrchová úprava: práškovanie, matná, čierna/v prírodnej farbe, šírka 75 cm, výška 91 cm, hĺbka 20 cm
(65)
Na sklade
55,20 €
s kódom
69 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
PT LIVING
Polica Reina Cuatro
Poschodová, kovová, povrchová úprava: práškovanie, pololesklá, vínovočervená/sivá, šírka 60 cm, výška 60 cm, hĺbka 16 cm
Na sklade
56 €
s kódom
70 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
PT LIVING
Polica Reina Cuatro
Poschodová, kovová, povrchová úprava: práškovanie, pololesklá, zelená/sivá, šírka 60 cm, výška 60 cm, hĺbka 16 cm
Na sklade
Posledné kúsky
56 €
s kódom
70 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
PT LIVING
Polica Reina Cuatro
Poschodová, kovová, povrchová úprava: práškovanie, pololesklá, čierna/sivá, šírka 60 cm, výška 60 cm, hĺbka 16 cm
Na sklade
Posledné kúsky
56 €
s kódom
70 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Spinder Design
Polica Flex
Kovová, povrchová úprava: práškovanie, biela, šírka 30 cm, výška 12 cm, hĺbka 24 cm
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
56,80 €
s kódom
71 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Mauro Ferretti
Polica Marble
Mramorová, biela/v zlatej farbe, šírka 40 cm, výška 18 cm, hĺbka 16 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
56,80 €
s kódom
71 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Novinka
Mette Ditmer Denmark
Polica Wire
Poschodová, kovová, matná, béžová, šírka 38 cm, výška 30,5 cm, hĺbka 26 cm
Doručenie od 30. 10. 2026
58,40 €
s kódom
73 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Obľúbené
vtwonen
Polica Photoframe
Na obrázky, z dubového dreva, povrchová úprava: bez ošetrenia, v prírodnej farbe, šírka 170 cm, výška 6 cm, hĺbka 10 cm
(58)
Na sklade
58,40 €
s kódom
73 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
Premium
-20 % s kódom
Novinka
Mette Ditmer Denmark
Polica Wire
Poschodová, kovová, lesklá, v lesklej striebornej farbe, šírka 38 cm, výška 30,5 cm, hĺbka 26 cm
Doručenie od 30. 10. 2026
58,40 €
s kódom
73 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Novinka
Mette Ditmer Denmark
Polica Wire
Poschodová, kovová, matná, vínovočervená, šírka 38 cm, výška 30,5 cm, hĺbka 26 cm
Doručenie od 30. 10. 2026
58,40 €
s kódom
73 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Polica Abilen
V dekore duba, z MDF, povrchová úprava: dyha/povrchová úprava: lakovanie, biela/v prírodnej farbe, šírka 120 cm, výška 9,5 cm, hĺbka 15 cm
(20)
Doručenie od 7. 12. 2026
59,20 €
s kódom
74 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
TemaHome
Polica Balda
V dekore duba, z voštinovej dosky, povrchová úprava: dyha, v prírodnej farbe, šírka 60 cm, výška 5 cm, hĺbka 22 cm
(5)
Doručenie od 19. 11. 2026
60 €
s kódom
75 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
Novinka
súprava 2 ks
Umbra
Police v súprave Montage
2 ks, poschodové, oceľové, matné, matne biele, šírka 62 cm, výška 15 cm, hĺbka 46 cm
Doručenie od 19. 10. 2026
124 €
s kódom
155 € bez kódu
77,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Novinka
súprava 2 ks
Umbra
Police v súprave Montage
2 ks, poschodové, oceľové, matné, matne čierne, šírka 62 cm, výška 15 cm, hĺbka 46 cm
Doručenie od 19. 10. 2026
124 €
s kódom
155 € bez kódu
77,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Obľúbené
Actona
Nástenná knižnica Seaford
V dekore jaseňa, z MDF, povrchová úprava: melamín/povrchová úprava: práškovanie, matná, čierna, šírka 75 cm, výška 91 cm, hĺbka 20 cm
(23)
Na sklade
62,40 €
s kódom
78 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
TemaHome
Polica Balda
Z voštinovej dosky, matná, biela, šírka 90 cm, výška 5 cm, hĺbka 22 cm
(11)
Na sklade
Posledné kúsky
63,20 €
s kódom
79 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
Premium
-20 % s kódom
Hübsch
Polica Care
Na obrázky, kovová, povrchová úprava: farbenie, svetlosivá, šírka 100 cm, výška 8 cm, hĺbka 9 cm
(1)
Doručenie od 2. 11. 2026
63,20 €
s kódom
79 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
ReCollector
Polica
Poschodová, oceľová, povrchová úprava: farbenie, modrá, šírka 35 cm, výška 25 cm, hĺbka 15 cm
Doručenie od 19. 10. 2026
64 €
s kódom
80 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
ReCollector
Polica
Poschodová, oceľová, povrchová úprava: farbenie, svetlosivá, šírka 35 cm, výška 25 cm, hĺbka 15 cm
Doručenie od 19. 10. 2026
64 €
s kódom
80 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Light & Living
Polica Ginosu
Z mangového dreva, matná, v tmavo prírodnej farbe, šírka 70 cm, výška 3 cm, hĺbka 17 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
64,80 €
s kódom
81 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
House Nordic
Pracovný stôl Vita
45x100 cm
(9)
Na sklade
Posledné kúsky
64,80 €
s kódom
81 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Casa Selección
Regál
Bambusový, povrchová úprava: práškovanie, čierny/v prírodnej farbe, šírka 41 cm, výška 77 cm, hĺbka 21 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
65,60 €
s kódom
82 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Actona
Regál Wally
Z preglejky, povrchová úprava: lakovanie, čierny, šírka 63 cm, výška 130 cm, hĺbka 40 cm
(13)
Na sklade
Posledný kúsok
65,60 €
s kódom
82 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Light & Living
Polica Maddison
Z jedlového dreva, matná, matne čierna, šírka 30 cm, výška 50 cm, hĺbka 15 cm
(2)
Doručenie od 20. 10. 2026
66,40 €
s kódom
83 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
House Nordic
Polica Townsville
Poschodová, z dubového dreva, v prírodnej farbe, šírka 18 cm, výška 30 cm, hĺbka 30 cm
Na sklade
Posledné kúsky
66,40 €
s kódom
83 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
House Nordic
Polica Townsville
Poschodová, z dubového dreva, v prírodnej farbe, šírka 18 cm, výška 30 cm, hĺbka 30 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
66,40 €
s kódom
83 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Kalune Design
Polica Laura
Poschodová/rohová, z MDF, povrchová úprava: melamín, biela, šírka 22 cm, výška 117 cm, hĺbka 22 cm
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
67,20 €
s kódom
84 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Polica Salaya
Z MDF, povrchová úprava: farbenie, béžová, šírka 60 cm, výška 12 cm, hĺbka 15 cm
(2)
Doručenie od 7. 12. 2026
67,20 €
s kódom
84 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Polica Abilen
V dekore duba, z MDF, povrchová úprava: dyha/povrchová úprava: lakovanie, v prírodnej farbe, šírka 120 cm, výška 9,5 cm, hĺbka 15 cm
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
67,20 €
s kódom
84 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Polica Salaya
V dekore jaseňa, z MDF, povrchová úprava: dyha/povrchová úprava: lakovanie, v prírodnej farbe, šírka 60 cm, výška 12 cm, hĺbka 15 cm
(2)
Doručenie od 7. 12. 2026
67,20 €
s kódom
84 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Hübsch
Polica Folk
Na obrázky, v dekore duba, z MDF, povrchová úprava: dyha, v prírodnej farbe, šírka 80 cm, výška 8 cm, hĺbka 11 cm
(3)
Doručenie od 2. 11. 2026
68 €
s kódom
85 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
Novinka
Bizzotto
Polica Creamy
Poschodová, z MDF, v terakotovej farbe, šírka 40 cm, výška 48 cm, hĺbka 20 cm
Doručenie od 22. 10. 2026
68 €
s kódom
85 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Umbra
Polica Montage
Poschodová, z kaučukového dreva, v prírodnej farbe, šírka 62 cm, výška 47 cm, hĺbka 15 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
68 €
s kódom
85 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Interia Home & Living
Polica Kalle
Z dubového dreva, povrchová úprava: olejovanie, v prírodnej farbe, šírka 100 cm, výška 8 cm, hĺbka 20 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
68,80 €
s kódom
86 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
YAMAZAKI
Polica
Kovová, povrchová úprava: práškovanie, matná, čierna, šírka 90 cm, výška 9 cm, hĺbka 16 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
68,80 €
s kódom
86 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
Premium
-20 % s kódom
YAMAZAKI
Polica
Kovová, povrchová úprava: práškovanie, matná, biela, šírka 90 cm, výška 9 cm, hĺbka 16 cm
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
69,60 €
s kódom
87 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Obľúbené
Actona
Knižnica Seaford
V dekore duba, z MDF, povrchová úprava: papier/povrchová úprava: práškovanie, čierna/v prírodnej farbe, šírka 37 cm, výška 83 cm, hĺbka 35 cm
(47)
Na sklade
69,60 €
s kódom
87 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
Premium
-20 % s kódom
Gazzda
Polica Hook
Kovová, povrchová úprava: olejovanie/povrchová úprava: práškovanie, matná, biela, šírka 50 cm, výška 13 cm, hĺbka 16 cm
(3)
Doručenie od 23. 12. 2026
69,60 €
s kódom
87 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Rozmery (3)
Premium
-20 % s kódom
Gazzda
Polica Hook
Kovová, povrchová úprava: olejovanie/povrchová úprava: práškovanie, matná, ružová, šírka 50 cm, výška 13 cm, hĺbka 16 cm
(2)
Doručenie od 23. 12. 2026
69,60 €
s kódom
87 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
Umbra
Polica Montage
Poschodová, z kaučukového dreva, povrchová úprava: lakovanie, v prírodnej farbe, šírka 62 cm, výška 47 cm, hĺbka 15 cm
(2)
Doručenie od 19. 10. 2026
69,60 €
s kódom
87 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Tvilum
Knižnica Basic
V dekore duba, z drevotriesky, povrchová úprava: fólia, v prírodnej farbe, šírka 41 cm, výška 107 cm, hĺbka 27 cm
(4)
Na sklade
Posledný kúsok
70,40 €
s kódom
88 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (4)
Premium
-20 % s kódom
Gazzda
Polica Hook
Kovová, povrchová úprava: olejovanie/povrchová úprava: práškovanie, matná, zelená, šírka 50 cm, výška 13 cm, hĺbka 16 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
70,40 €
s kódom
88 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Rozmery (2)
Premium
-20 % s kódom
Gazzda
Polica Hook
Kovová, povrchová úprava: olejovanie/povrchová úprava: práškovanie, matná, čierna, šírka 50 cm, výška 13 cm, hĺbka 16 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
70,40 €
s kódom
88 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Rozmery (3)
Premium
-20 % s kódom
Hübsch
Polica Folk
Na obrázky, v dekore duba, z MDF, povrchová úprava: dyha, v prírodnej farbe, šírka 120 cm, výška 8 cm, hĺbka 11 cm
(3)
Na sklade
Posledný kúsok
70,40 €
s kódom
88 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
House Nordic
Polica Oshawa
Poschodová, v dekore duba, z MDF, povrchová úprava: dyha/povrchová úprava: lakovanie, v prírodnej farbe, šírka 71 cm, výška 30 cm, hĺbka 20 cm
Doručenie od 19. 10. 2026
70,40 €
s kódom
88 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
House Nordic
Nástenná knižnica Horne
Z MDF, povrchová úprava: farbenie, tmavosivá, šírka 30 cm, výška 69 cm, hĺbka 69 cm
Na sklade
Posledný kúsok
71,20 €
s kódom
89 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Iba na Bonami
Hammel Furniture
Komponent - dvierka Mistral Kubus
2 ks, z MDF, povrchová úprava: lakovanie, čierny, šírka 32 cmvýška 33 cmhĺbka 2 cm
Na sklade
Posledný kúsok
143,20 €
s kódom
179 € bez kódu
89,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
House Nordic
Polica Lanciano
Poschodová, kovová, povrchová úprava: práškovanie, béžová, šírka 48 cm, výška 64 cm, hĺbka 18 cm
(1)
Doručenie od 19. 10. 2026
72 €
s kódom
90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
1
2
3
4
5
...
22
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Kancelárske stoličky
Knižnice
Pracovné a písacie stoly
Nástenné knižnice
Police
Úložné boxy a organizéry
Písacie potreby
Obľúbené filtre
Moderný kancelársky nábytok
Biely kancelársky nábytok
Sivý kancelársky nábytok