Zľava 15 % s kódom OCTOBER |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × Universal |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Nábytok
Nábytok podľa miestností
Nábytok podľa miestností
...
Nábytok
Nábytok podľa miestností
Nábytok podľa miestností so zľavovým kódom
Nábytok do obývacej izby
Nábytok do spálne
Kúpeľňový nábytok
Nábytok do kuchyne a jedálne
Kancelársky nábytok
Nábytok do predsiene
Nábytok do detskej izby
Balkónový a terasový nábytok
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Dizajnový štýl
Dekor
Cena
+ Ďalšie (4)
Zľavový kód
14 141 výsledkov
Najnovšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najnovšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-15 % s kódom
Compactor
Kúpeľňová polička Bestlock Bath
Bez vŕtania, kovová, v striebornej farbe
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
31,04 €
s kódom
36,52 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Compactor
Kúpeľňová polička Bestlock Bath
Bez vŕtania, kovová, v striebornej farbe
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
16,49 €
s kódom
19,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Umbra
Kúpeľňové poličky Cubiko
2 ks, bez vŕtania/rohové, oceľové, biele
(12)
Na sklade
39,10 €
s kódom
46 € bez kódu
23 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Umbra
Stojan na dáždniky Bellwood
Biely, 24x22 cm, výška 68 cm
(11)
Na sklade
Posledné kúsky
73,10 €
s kódom
86 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Umbra
Kúpeľňové poličky Cubiko
2 ks, bez vŕtania/rohové, oceľové, čierne
(5)
Na sklade
39,10 €
s kódom
46 € bez kódu
23 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Umbra
Kúpeľňová polička Flex Adhesive
Bez vŕtania, plastová, biela
(18)
Na sklade
19,89 €
s kódom
23,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
súprava 3 ks
Umbra
Police v súprave Conceal
3 ks, kovové, povrchová úprava: práškovanie, lesklé, v striebornej farbe, šírka 18 cm, výška 14 cm, hĺbka 17 cm
(4)
Na sklade
43,35 €
s kódom
51 € bez kódu
17 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
súprava 3 ks
Umbra
Police v súprave Conceal
3 ks, kovové, povrchová úprava: práškovanie, lesklé, v striebornej farbe, šírka 14 cm, výška 14 cm, hĺbka 13 cm
(7)
Na sklade
Posledné kúsky
36,55 €
s kódom
43 € bez kódu
14,33 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
Dakls
Vešiak na kľúče
Drevený
(6)
Na sklade
Posledný kúsok
8,41 €
s kódom
9,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Záhradný konferenčný stolík Vilandra
Betónový, okrúhly, ø 60 cm, výška 30 cm
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
249,05 €
s kódom
293 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Tenzo
Jedálenské stoličky v súprave Zoe
2 ks, béžové
Na sklade
Posledné kúsky
323,85 €
s kódom
381 € bez kódu
190,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Kave Home
Modulárny policový systém Litto
2 ks, v dekore duba, z MDF, povrchová úprava: dyha, v prírodnej farbe, šírka 101 cm, výška 76 cm, hĺbka 30 cm
Doručenie od 14. 12. 2026
623,90 €
s kódom
734 € bez kódu
367 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Dekor (2)
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Pohovka Anley
Rozkladacia, béžová, šírka 204 cm, hĺbka 97 cm, hĺbka sedadla 60 cm
Doručenie od 16. 12. 2026
1 843,65 €
s kódom
2 169 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Skriňa Alguema
V dekore duba, z MDF, povrchová úprava: dyha, v prírodnej farbe, šírka 100 cm, výška 163,5 cm, hĺbka 40 cm
Doručenie od 16. 12. 2026
1 086,30 €
s kódom
1 278 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Dvojlôžková posteľ Lenon
160x200 cm, s roštom, z MDF, z dubového dreva, povrchová úprava: dyha, v prírodnej farbe
(1)
Doručenie od 16. 12. 2026
1 131,35 €
s kódom
1 331 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmer (2)
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Komoda Lenon
V dekore duba, z MDF, povrchová úprava: dyha, v prírodnej farbe, šírka 105 cm, výška 86 cm, hĺbka 45 cm
(2)
Doručenie od 16. 12. 2026
950,30 €
s kódom
1 118 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
TV stolík Vedrana
V dekore orecha, z MDF, povrchová úprava: dyha/povrchová úprava: lakovanie, hnedý, šírka 195 cm, výška 55 cm, hĺbka 40 cm
(4)
Na sklade
Posledný kúsok
950,30 €
s kódom
1 118 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Modulárny policový systém Litto
9 ks, v dekore duba, z MDF, povrchová úprava: dyha, v prírodnej farbe, šírka 202 cm, výška 114 cm, hĺbka 30 cm
Doručenie od 14. 12. 2026
2 081,65 €
s kódom
2 449 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Skrinka pod umývadlo Kuveni
Z teakového dreva, povrchová úprava: lakovanie, v prírodnej farbe, šírka 140 cm, výška 80 cm, hĺbka 50 cm
Doručenie od 16. 12. 2026
1 131,35 €
s kódom
1 331 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Kave Home
Modulárny policový systém Litto
2 ks, v dekore orecha, z MDF, povrchová úprava: dyha, hnedý, šírka 101 cm, výška 76 cm, hĺbka 30 cm
Doručenie od 14. 12. 2026
623,90 €
s kódom
734 € bez kódu
367 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Dekor (2)
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Modulárny policový systém Litto
V dekore duba, z MDF, povrchová úprava: dyha, v prírodnej farbe, šírka 34 cm, výška 38 cm, hĺbka 30 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
153 €
s kódom
180 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Modulárny policový systém Litto
V dekore orecha, z MDF, povrchová úprava: dyha, hnedý, šírka 101 cm, výška 38 cm, hĺbka 30 cm
(1)
Doručenie od 14. 12. 2026
324,70 €
s kódom
382 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Dekor (2)
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Modulárny policový systém Litto
6 ks, v dekore duba, z MDF, povrchová úprava: dyha, v prírodnej farbe, šírka 101 cm, výška 152 cm, hĺbka 30 cm
Doručenie od 14. 12. 2026
1 384,65 €
s kódom
1 629 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Kreslo Maustin
Hojdacie, z textílie buklé, biele, výška zadnej opierky 75 cm, výška sedadla 53 cm
(4)
Doručenie od 16. 12. 2026
343,40 €
s kódom
404 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Modulárny policový systém Litto
4 ks, v dekore duba, z MDF, povrchová úprava: dyha, v prírodnej farbe, šírka 168 cm, výška 76 cm, hĺbka 30 cm
Doručenie od 14. 12. 2026
1 078,65 €
s kódom
1 269 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Modulárny policový systém Litto
V dekore duba, z MDF, povrchová úprava: dyha, v prírodnej farbe, šírka 67 cm, výška 38 cm, hĺbka 30 cm
(1)
Doručenie od 14. 12. 2026
234,60 €
s kódom
276 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Pohovka Anley
Rozkladacia, béžová, šírka 244 cm, hĺbka 97 cm, hĺbka sedadla 60 cm
Doručenie od 16. 12. 2026
2 355,35 €
s kódom
2 771 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Kreslo Maustin
Hojdacie, z textílie buklé, zelené, výška zadnej opierky 75 cm, výška sedadla 53 cm
(4)
Na sklade
Posledný kúsok
343,40 €
s kódom
404 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Komoda Alguema
V dekore duba, z MDF, povrchová úprava: dyha, v prírodnej farbe, šírka 200 cm, výška 74 cm, hĺbka 40 cm
Doručenie od 16. 12. 2026
1 131,35 €
s kódom
1 331 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Modulárny policový systém Litto
6 ks, v dekore duba, z MDF, povrchová úprava: dyha, v prírodnej farbe, šírka 168 cm, výška 114 cm, hĺbka 30 cm
Doručenie od 14. 12. 2026
1 605,65 €
s kódom
1 889 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Dvojlôžková posteľ Lenon
180x200 cm, s roštom, z MDF, z dubového dreva, povrchová úprava: dyha, v prírodnej farbe
(1)
Doručenie od 16. 12. 2026
1 177,25 €
s kódom
1 385 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmer (2)
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Skrinka pod umývadlo Kenta
Závesná, z teakového dreva, povrchová úprava: lakovanie, hnedá, šírka 90 cm, výška 40 cm, hĺbka 45 cm
(4)
Na sklade
Posledný kúsok
615,40 €
s kódom
724 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
TV stolík Vedrana
V dekore duba, z MDF, povrchová úprava: dyha/povrchová úprava: lakovanie, v prírodnej farbe, šírka 195 cm, výška 35 cm, hĺbka 40 cm
(4)
Doručenie od 16. 12. 2026
850,85 €
s kódom
1 001 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Jednolôžková posteľ Lenon
90x200 cm, s roštom, z MDF, z dubového dreva, povrchová úprava: dyha, v prírodnej farbe
(1)
Doručenie od 16. 12. 2026
850,85 €
s kódom
1 001 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Modulárny policový systém Litto
V dekore duba, z MDF, povrchová úprava: dyha, v prírodnej farbe, šírka 101 cm, výška 38 cm, hĺbka 30 cm
(1)
Doručenie od 14. 12. 2026
324,70 €
s kódom
382 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Dekor (2)
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Pohovka Karin
Ženilková, béžová, dvojmiestna, šírka 211 cm, hĺbka 97 cm, hĺbka sedadla 60 cm
(1)
Doručenie od 16. 12. 2026
1 123,70 €
s kódom
1 322 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Farba nôh (2)
+ Rozmery (2)
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Skrinka pod umývadlo Yenit
Závesná, z teakového dreva, povrchová úprava: lakovanie, v prírodnej farbe, šírka 120 cm, výška 40 cm, hĺbka 45 cm
(4)
Na sklade
Posledný kúsok
668,95 €
s kódom
787 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Skriňa Vedrana
V dekore orecha, z MDF, povrchová úprava: dyha/povrchová úprava: lakovanie, hnedá, šírka 97,5 cm, výška 160 cm, hĺbka 40 cm
(2)
Doručenie od 16. 12. 2026
1 041,25 €
s kódom
1 225 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
TV stolík Vedrana
V dekore duba, z MDF, povrchová úprava: dyha/povrchová úprava: lakovanie, v prírodnej farbe, šírka 195 cm, výška 55 cm, hĺbka 40 cm
(1)
Doručenie od 16. 12. 2026
950,30 €
s kódom
1 118 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Vitrína Alguema
V dekore duba, z MDF, povrchová úprava: dyha, v prírodnej farbe, šírka 100 cm, výška 185 cm, hĺbka 40 cm
Doručenie od 16. 12. 2026
1 131,35 €
s kódom
1 331 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Kave Home
Police v súprave Shamel
2 ks, z tíkového dreva, povrchová úprava: lakovanie, matné, v prírodnej farbe, šírka 50 cm, výška 5 cm, hĺbka 12 cm
(10)
Na sklade
Posledné kúsky
61,20 €
s kódom
72 € bez kódu
36 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Kúpeľňová skrinka Plubia
Závesná/so zrkadlom, z teakového dreva, povrchová úprava: lakovanie, v prírodnej farbe, šírka 50 cm, výška 70 cm, hĺbka 14 cm
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
270,30 €
s kódom
318 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Komoda Vedrana
V dekore orecha, z MDF, povrchová úprava: dyha/povrchová úprava: lakovanie, hnedá, šírka 110 cm, výška 75 cm, hĺbka 40 cm
(2)
Doručenie od 16. 12. 2026
850,85 €
s kódom
1 001 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
TV stolík Vedrana
V dekore orecha, z MDF, povrchová úprava: dyha/povrchová úprava: lakovanie, hnedý, šírka 195 cm, výška 35 cm, hĺbka 40 cm
(1)
Doručenie od 16. 12. 2026
850,85 €
s kódom
1 001 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Skrinka pod umývadlo Kenta
Závesná, z teakového dreva, povrchová úprava: lakovanie, tmavohnedá, šírka 90 cm, výška 40 cm, hĺbka 45 cm
(1)
Doručenie od 14. 12. 2026
615,40 €
s kódom
724 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Komoda Alguema
V dekore duba, z MDF, povrchová úprava: dyha, v prírodnej farbe, šírka 100 cm, výška 97 cm, hĺbka 40 cm
Doručenie od 16. 12. 2026
759,90 €
s kódom
894 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
TV stolík Alguema
V dekore duba, z MDF, povrchová úprava: dyha, v prírodnej farbe, šírka 200 cm, výška 51 cm, hĺbka 40 cm
(4)
Doručenie od 16. 12. 2026
950,30 €
s kódom
1 118 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Konferenčný stolík Wilshire
So sklenenou doskou, čierny, ø 80 cm, výška 40 cm
(22)
Na sklade
306,85 €
s kódom
361 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
1
...
215
216
217
...
295
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Detský nábytok
Nábytok do obývacej izby
Nábytok do spálne
Nábytok do predsiene
Nábytok do kuchyne a jedálne
Kúpeľňový nábytok
Kancelársky nábytok
Balkónový a terasový nábytok