Zľava 15 % s kódom OCTOBER |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × Universal |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Nábytok
Nábytok podľa miestností
Nábytok podľa miestností
...
Nábytok
Nábytok podľa miestností
Nábytok podľa miestností so zľavovým kódom
Nábytok do obývacej izby
Nábytok do spálne
Kúpeľňový nábytok
Nábytok do kuchyne a jedálne
Kancelársky nábytok
Nábytok do predsiene
Nábytok do detskej izby
Balkónový a terasový nábytok
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Dizajnový štýl
Dekor
Cena
+ Ďalšie (4)
Zľavový kód
14 144 výsledkov
Najnovšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najnovšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Komoda Alguema
V dekore duba, z MDF, povrchová úprava: dyha, v prírodnej farbe, šírka 100 cm, výška 97 cm, hĺbka 40 cm
Doručenie od 16. 12. 2026
759,90 €
s kódom
894 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
TV stolík Alguema
V dekore duba, z MDF, povrchová úprava: dyha, v prírodnej farbe, šírka 200 cm, výška 51 cm, hĺbka 40 cm
(4)
Doručenie od 16. 12. 2026
950,30 €
s kódom
1 118 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Konferenčný stolík Wilshire
So sklenenou doskou, čierny, ø 80 cm, výška 40 cm
(22)
Na sklade
306,85 €
s kódom
361 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Jedálenský stôl Wilshire
Kovový, ø 120 cm
(3)
Doručenie od 16. 12. 2026
714,85 €
s kódom
841 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Nočný stolík Vedrana
Soft close (tiché dovieranie)/push to open (bezúchytkové otváranie), v dekore duba, v prírodnej farbe, 60x40 cm, výška 55 cm
Doručenie od 14. 12. 2026
415,65 €
s kódom
489 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Nočný stolík Vedrana
Soft close (tiché dovieranie)/push to open (bezúchytkové otváranie), v dekore orecha, v prírodnej farbe, 60x40 cm, výška 55 cm
Doručenie od 14. 12. 2026
415,65 €
s kódom
489 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Jedálenský stôl Burano
So sklenenou doskou, 90x200 cm
(3)
Doručenie od 16. 12. 2026
379,10 €
s kódom
446 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Konferenčný stolík Abilen
V dekore duba, biely/v prírodnej farbe, 60x110 cm, výška 35 cm
(1)
Doručenie od 16. 12. 2026
343,40 €
s kódom
404 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Kave Home
Barové stoličky v súprave Zunilda
2 ks, čalúnené, ženilkové, čierne, výška sedadla 65 cm
(7)
Na sklade
Posledný kúsok
195,50 €
s kódom
230 € bez kódu
115 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Kave Home
Barové stoličky v súprave Zaib
2 ks, s nastaviteľnou výškou, čalúnené, ženilkové, béžové, výška sedadla 53,5 cm
(16)
Na sklade
Posledný kúsok
124,95 €
s kódom
147 € bez kódu
73,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Kave Home
Barové stoličky v súprave Zenda
2 ks, s nastaviteľnou výškou/otočné, čalúnené, ženilkové, čierne, výška sedadla 64 cm
(10)
Na sklade
Posledné kúsky
173,40 €
s kódom
204 € bez kódu
102 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Kave Home
Barové stoličky v súprave Zunilda
2 ks, čalúnené, ženilkové, tmavozelené, výška sedadla 65 cm
(2)
Doručenie od 14. 12. 2026
195,50 €
s kódom
230 € bez kódu
115 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Kave Home
Barové stoličky v súprave Zenda
2 ks, s nastaviteľnou výškou/otočné, čalúnené, ženilkové, béžové, výška sedadla 64 cm
(35)
Na sklade
Posledný kúsok
173,40 €
s kódom
204 € bez kódu
102 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Kave Home
Barové stoličky v súprave Zaib
2 ks, s nastaviteľnou výškou, čalúnené, ženilkové, čierne, výška sedadla 53,5 cm
(12)
Doručenie od 14. 12. 2026
124,95 €
s kódom
147 € bez kódu
73,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Konferenčný stolík Forcanera
Z teakového dreva, v prírodnej farbe, 76x153 cm, výška 32 cm
Doručenie od 16. 12. 2026
578,85 €
s kódom
681 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Kave Home
Barové stoličky v súprave Zaib
2 ks, s nastaviteľnou výškou, čalúnené, ženilkové, tmavozelené, výška sedadla 53,5 cm
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
153,85 €
s kódom
181 € bez kódu
90,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Kave Home
Barové stoličky v súprave Zunilda
2 ks, čalúnené, ženilkové, béžové, výška sedadla 65 cm
(4)
Na sklade
Posledný kúsok
195,50 €
s kódom
230 € bez kódu
115 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Pracovný stôl Arandu
S doskou v dekore jaseňového dreva, 60x120 cm
(3)
Na sklade
Posledný kúsok
615,40 €
s kódom
724 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Nočný stolík Alguema
Soft close (tiché dovieranie)/push to open (bezúchytkové otváranie), v dekore duba, v prírodnej farbe, 60x40 cm, výška 50 cm
(1)
Doručenie od 14. 12. 2026
343,40 €
s kódom
404 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Kave Home
Barové stoličky v súprave Zenda
2 ks, s nastaviteľnou výškou/otočné, čalúnené, ženilkové, tmavozelené, výška sedadla 64 cm
(7)
Doručenie od 14. 12. 2026
173,40 €
s kódom
204 € bez kódu
102 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Nočný stolík Lenon
Push to open (bezúchytkové otváranie), v dekore duba, v prírodnej farbe, 50x38 cm, výška 55 cm
(3)
Na sklade
Posledný kúsok
487,90 €
s kódom
574 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
súprava 4 ks
Kave Home
Záhradné stoličky v súprave Ydalia
4 ks, drevené, v prírodnej farbe, nosnosť 130 kg, šírka 54 cm, výška 76 cm, hĺbka 50 cm
(1)
Doručenie od 16. 12. 2026
799 €
s kódom
940 € bez kódu
235 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Konferenčné stolíky v súprave Oaq
2 ks, v dekore duba, v prírodnej farbe, 89x140 cm, výška 41 cm
Doručenie od 16. 12. 2026
1 023,40 €
s kódom
1 204 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Záhradné ležadlo Sulamita
Polohovacie, drevené, v prírodnej farbe, nosnosť 130 kg, šírka 74 cm, výška 40 cm, hĺbka 196 cm
Doručenie od 16. 12. 2026
306,85 €
s kódom
361 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Záhradná lounge súprava Raco
Pre 4 osoby, z masívu akácie, krémovobiela/v prírodnej farbe, 2 ks
(2)
Doručenie od 16. 12. 2026
1 921 €
s kódom
2 260 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Záhradná podnožka Aiguablava
Betónová, biela, ø 37 cm, výška 43 cm
Doručenie od 14. 12. 2026
134,30 €
s kódom
158 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Premier Housewares
Vešiak na dvere Jaxen
Kovový, v mentolovej farbe/v striebornej farbe, šírka 41 cm, výška 17 cm, hĺbka 12 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
10,96 €
s kódom
12,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Premier Housewares
Vešiak na dvere Jaxen
Kovový, vínovočervený/v striebornej farbe, šírka 41 cm, výška 17 cm, hĺbka 12 cm
(6)
Na sklade
Posledný kúsok
10,11 €
s kódom
11,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Premier Housewares
Regál na víno Barolo
Kovový, v lesklej striebornej farbe, počet fliaš 12, v lesklej striebornej farbe, šírka 46 cm, výška 61 cm, hĺbka 15 cm
Na sklade
Posledné kúsky
138,55 €
s kódom
163 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Premier Housewares
Regál na víno Wren
Kovový, v medenej farbe, počet fliaš 12, v medenej farbe, šírka 30 cm, výška 71 cm, hĺbka 17 cm
(3)
Na sklade
Posledný kúsok
39,95 €
s kódom
47 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Bonami Essentials
Záhradná jedálenská súprava Viking & Capri
Pre 6 osôb, plastová, zelená/tmavosivá
Na sklade
Posledný kúsok
721,65 €
s kódom
849 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Iba na Bonami
Bonami Selection
Rohová pohovka Tori
Menčestrová, rozkladacia/s úložným priestorom, pravý roh/ľavý roh/variabilná/s leňoškou, vhodná pre domácich miláčikov, modrá, trojmiestna, šírka 230 cm, hĺbka 170 cm, hĺbka sedadla 60 cm
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
1 269,05 €
s kódom
1 493 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+4
+5
+ Roh a tvar (6)
-15 % s kódom
Iba na Bonami
Bonami Selection
Modul pohovky Fairfield Kentucky
Ľavý roh/stredový diel/s leňoškou, z imitácie kože, koňakovohnedý, šírka 144 cm, hĺbka 92 cm
(96)
Na sklade
Posledný kúsok
657,90 €
s kódom
774 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Roh a tvar (5)
-15 % s kódom
Iba na Bonami
Bonami Selection
Rohová pohovka Tori
Menčestrová, rozkladacia/s úložným priestorom, pravý roh/ľavý roh/variabilná/s leňoškou, vhodná pre domácich miláčikov, zelená, trojmiestna, šírka 230 cm, hĺbka 170 cm, hĺbka sedadla 60 cm
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
1 265,65 €
s kódom
1 489 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+4
+5
+ Roh a tvar (6)
-15 % s kódom
Iba na Bonami
Bonami Selection
Pohovka Tori
Menčestrová, rozkladacia/s úložným priestorom, vhodná pre domácich miláčikov, sivá, trojmiestna, šírka 218 cm, hĺbka 102 cm, hĺbka sedadla 60 cm
(10)
Na sklade
Posledné kúsky
962,20 €
s kódom
1 132 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+4
+5
+ Roh a tvar (6)
-15 % s kódom
Iba na Bonami
Bonami Selection
Rohová pohovka Tori
Menčestrová, rozkladacia/s úložným priestorom, pravý roh/ľavý roh/variabilná/s leňoškou, vhodná pre domácich miláčikov, sivá, trojmiestna, šírka 230 cm, hĺbka 170 cm, hĺbka sedadla 60 cm
(6)
Na sklade
Posledné kúsky
1 265,65 €
s kódom
1 489 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+4
+5
+ Roh a tvar (6)
-15 % s kódom
Iba na Bonami
Bonami Selection
Pohovka Patti
Z textílie buklé, rozkladacia/s úložným priestorom, sivá, trojmiestna, šírka 215 cm, hĺbka 103 cm, hĺbka sedadla 56 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
1 047,20 €
s kódom
1 232 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-15 % s kódom
Iba na Bonami
Bonami Selection
Pohovka Tori
Menčestrová, rozkladacia/s úložným priestorom, vhodná pre domácich miláčikov, oranžová, trojmiestna, šírka 218 cm, hĺbka 102 cm, hĺbka sedadla 60 cm
(13)
Na sklade
Posledné kúsky
980,05 €
s kódom
1 153 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+4
+5
+ Roh a tvar (6)
-15 % s kódom
Iba na Bonami
Bonami Selection
Modul pohovky Fairfield Kentucky
Pravý roh/ľavý roh/variabilný, z imitácie kože, koňakovohnedý, šírka 92 cm, hĺbka 92 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
492,15 €
s kódom
579 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Roh a tvar (5)
-15 % s kódom
Iba na Bonami
Bonami Selection
Modul pohovky Fairfield Kentucky
Pravý roh/stredový diel/s leňoškou, z imitácie kože, koňakovohnedý, šírka 144 cm, hĺbka 92 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
653,65 €
s kódom
769 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Roh a tvar (5)
-15 % s kódom
Iba na Bonami
Bonami Selection
Modul pohovky Fairfield Kentucky
Pravý roh, z imitácie kože, koňakovohnedý, šírka 104 cm, hĺbka 92 cm
(96)
Na sklade
602,65 €
s kódom
709 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Roh a tvar (5)
-15 % s kódom
Iba na Bonami
Bonami Selection
Pohovka Patti
Z textílie buklé, rozkladacia/s úložným priestorom, červená, trojmiestna, šírka 215 cm, hĺbka 103 cm, hĺbka sedadla 56 cm
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
1 047,20 €
s kódom
1 232 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-15 % s kódom
Iba na Bonami
Bonami Selection
Pohovka Tori
Menčestrová, rozkladacia/s úložným priestorom, vhodná pre domácich miláčikov, modrá, trojmiestna, šírka 218 cm, hĺbka 102 cm, hĺbka sedadla 60 cm
(21)
Na sklade
Posledné kúsky
980,05 €
s kódom
1 153 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+4
+5
+ Roh a tvar (6)
-15 % s kódom
Iba na Bonami
Bonami Selection
Rohová pohovka Tori
Menčestrová, rozkladacia/s úložným priestorom, pravý roh/ľavý roh/variabilná/s leňoškou, vhodná pre domácich miláčikov, tyrkysovomodrá, trojmiestna, šírka 230 cm, hĺbka 170 cm, hĺbka sedadla 60 cm
(6)
Doručenie od 19. 11. 2026
1 331,95 €
s kódom
1 567 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+4
+5
+ Roh a tvar (6)
-15 % s kódom
Iba na Bonami
Bonami Selection
Pohovka Tori
Menčestrová, rozkladacia/s úložným priestorom, vhodná pre domácich miláčikov, svetlozelená, trojmiestna, šírka 218 cm, hĺbka 102 cm, hĺbka sedadla 60 cm
(58)
Na sklade
962,20 €
s kódom
1 132 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+4
+5
+ Roh a tvar (6)
-15 % s kódom
Iba na Bonami
Bonami Selection
Pohovka Tori
Menčestrová, rozkladacia/s úložným priestorom, vhodná pre domácich miláčikov, tyrkysovomodrá, trojmiestna, šírka 218 cm, hĺbka 102 cm, hĺbka sedadla 60 cm
(20)
Na sklade
Posledný kúsok
962,20 €
s kódom
1 132 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+4
+5
+ Roh a tvar (6)
-15 % s kódom
Iba na Bonami
Bonami Selection
Rohová pohovka Tori
Menčestrová, rozkladacia/s úložným priestorom, pravý roh/ľavý roh/variabilná/s leňoškou, vhodná pre domácich miláčikov, oranžová, trojmiestna, šírka 230 cm, hĺbka 170 cm, hĺbka sedadla 60 cm
(9)
Na sklade
Posledné kúsky
1 331,95 €
s kódom
1 567 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+4
+5
+ Roh a tvar (6)
-15 % s kódom
Iba na Bonami
Bonami Selection
Modul pohovky Fairfield Kentucky
Ľavý roh, z imitácie kože, koňakovohnedý, šírka 104 cm, hĺbka 92 cm
(2)
Na sklade
581,40 €
s kódom
684 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Roh a tvar (5)
1
...
216
217
218
...
295
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Detský nábytok
Nábytok do obývacej izby
Nábytok do spálne
Nábytok do predsiene
Nábytok do kuchyne a jedálne
Kúpeľňový nábytok
Kancelársky nábytok
Balkónový a terasový nábytok