Zľava 15 % s kódom OCTOBER |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × Universal |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Nábytok
Nábytok podľa miestností
Nábytok podľa miestností
...
Nábytok
Nábytok podľa miestností
Luxusný nábytok podľa miestností so zľavovým kódom
Nábytok do obývacej izby
Nábytok do spálne
Kúpeľňový nábytok
Nábytok do kuchyne a jedálne
Kancelársky nábytok
Nábytok do predsiene
Nábytok do detskej izby
Balkónový a terasový nábytok
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Dizajnový štýl
Dekor
Cena
+ Ďalšie (4)
Zľavový kód
14 123 výsledkov
Najdrahšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najdrahšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-15 % s kódom
Makamii
Podnožka Nalu
Zamatová, svetlomodrá, šírka 78 cm, hĺbka 60 cm, výška 41 cm
(4)
Doručenie od 13. 11. 2026
310,25 €
s kódom
365 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
-15 % s kódom
Premier Housewares
Jedálenská stolička Cebu
Čalúnená, v prírodnej farbe
Doručenie od 29. 10. 2026
310,25 €
s kódom
365 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Marckeric
Kancelárska stolička Tali
Čalúnená, s podrúčkami/otočná, čierna, nosnosť 100 kg
(1)
Doručenie od 27. 10. 2026
310,25 €
s kódom
365 € bez kódu
182,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
súprava 4 ks
Marckeric
Jedálenské stoličky v súprave Luna
4 ks, čalúnené, čierne
(2)
Doručenie od 23. 10. 2026
310,25 €
s kódom
365 € bez kódu
91,25 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-15 % s kódom
ELTAP
Detská posteľ Duuli
80x200 cm, s matracom/s roštom, povrchová úprava: laminovanie, biela
Doručenie od 22. 10. 2026
309,40 €
s kódom
364 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmer (2)
+ Matrac je súčasťou (2)
-15 % s kódom
Marckeric
Komoda Miranda
Z borovicového dreva, povrchová úprava: lakovanie/povrchová úprava: voskovanie, biela, šírka 90 cm, výška 110 cm, hĺbka 40 cm
(16)
Na sklade
Posledné kúsky
309,40 €
s kódom
364 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
CustomForm
Vešiak Conter
Kovový, biely, šírka 80 cm, hĺbka 50 cm, výška 170 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
309,40 €
s kódom
364 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Rowico
Barové stoličky v súprave Sierra
2 ks, čalúnené, z textílie buklé, béžové, výška sedadla 67 cm
(1)
Doručenie od 20. 10. 2026
309,40 €
s kódom
364 € bez kódu
182 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Hanah Home
Pohovka Taida
Polohovacia/rozkladacia, v petrolejovej farbe, dvojmiestna, šírka 120 cm, hĺbka 68 cm, hĺbka sedadla 68 cm
(4)
Na sklade
Posledný kúsok
309,40 €
s kódom
364 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
WOOOD
Záhradné ležadlo Velora
Polstrované, sivobéžové, nosnosť 110 kg, šírka 95 cm, výška 80 cm, hĺbka 175 cm
Doručenie od 26. 10. 2026
309,40 €
s kódom
364 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Spinder Design
Skrinka na topánky Billy
Výklopná/závesná, kovová, povrchová úprava: práškovanie, taupe, počet párov topánok 12 , šírka 75 cm, výška 77,5 cm, hĺbka 22,5 cm
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
309,40 €
s kódom
364 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-15 % s kódom
Novinka
DAN-FORM Denmark
Jedálenská stolička Reboot
S podrúčkami, béžová
Doručenie od 27. 10. 2026
308,55 €
s kódom
363 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Adeko
Detská posteľ CPW
140x200 cm, s roštom, z borovicového dreva, povrchová úprava: bez ošetrenia/povrchová úprava: kefovanie, v prírodnej farbe
(2)
Doručenie od 9. 11. 2026
308,55 €
s kódom
363 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmer (14)
-15 % s kódom
Adeko
Detská posteľ RMW
90x160 cm, domčeková, s roštom, z borovicového dreva, povrchová úprava: bez ošetrenia/povrchová úprava: kefovanie, v prírodnej farbe
(1)
Doručenie od 9. 11. 2026
308,55 €
s kódom
363 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmer (9)
-15 % s kódom
Novinka
DAN-FORM Denmark
Jedálenská stolička Reboot
S podrúčkami, z textílie buklé, hnedá
Doručenie od 27. 10. 2026
308,55 €
s kódom
363 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Novinka
DAN-FORM Denmark
Jedálenská stolička Reboot
S podrúčkami, z textílie buklé, khaki
Doručenie od 27. 10. 2026
308,55 €
s kódom
363 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Tvilum
Komoda Ry
V dekore duba, z drevotriesky, povrchová úprava: fólia, v prírodnej farbe, šírka 102 cm, výška 95 cm, hĺbka 40 cm
(1)
Doručenie od 22. 10. 2026
308,55 €
s kódom
363 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
Marckeric
Jedálenský stôl Ruth
So sklenenou doskou, 120x120 cm
(2)
Doručenie od 27. 10. 2026
308,55 €
s kódom
363 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Novinka
DAN-FORM Denmark
Jedálenská stolička Reboot
S podrúčkami, z textílie buklé, oranžová
Doručenie od 27. 10. 2026
308,55 €
s kódom
363 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Germania
Skrinka na topánky Utah
Výklopná/závesná, z drevotriesky, povrchová úprava: melamín, matná, krémovobiela, šírka 100 cm, výška 85 cm, hĺbka 19 cm
(7)
Na sklade
Posledné kúsky
308,55 €
s kódom
363 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
The Brooklyn Kids
Detský sedací vak Funny Bunny
Menčestrový, s odnímateľným poťahom, svetloružový, šírka 90 cm, hĺbka 70 cm, váha 3 kg
Na sklade
Posledný kúsok
308,55 €
s kódom
363 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Spinder Design
Vešiakový panel Parco
Z dubového dreva, povrchová úprava: olejovanie, tmavohnedý, šírka 46 cm, výška 100 cm, hĺbka 8 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
308,55 €
s kódom
363 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Spinder Design
Vešiakový panel Parco
Z dubového dreva, povrchová úprava: olejovanie, v prírodnej farbe, šírka 46 cm, výška 100 cm, hĺbka 8 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
308,55 €
s kódom
363 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
DAN-FORM Denmark
Barová stolička Hype
Čalúnená, z umelej (eko) kože, čierna, výška sedadla 65 cm
(12)
Na sklade
Posledný kúsok
308,55 €
s kódom
363 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Výška sedadla (3)
-15 % s kódom
DAN-FORM Denmark
Barová stolička Hype
Čalúnená, z umelej (eko) kože, čierna, výška sedadla 65 cm
(1)
Doručenie od 23. 10. 2026
308,55 €
s kódom
363 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Výška sedadla (3)
-15 % s kódom
DAN-FORM Denmark
Jedálenská stolička Hype
Čalúnená, z umelej (eko) kože, pololesklá, čierna
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
308,55 €
s kódom
363 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-15 % s kódom
Novinka
DAN-FORM Denmark
Jedálenská stolička Evoke
Z textílie buklé, béžová
Doručenie od 27. 10. 2026
307,70 €
s kódom
362 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Iba na Bonami
Scandic
Modulárna podnožka Roxy
Béžová, šírka 98 cm, hĺbka 98 cm
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
307,70 €
s kódom
362 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
WOOOD
Kreslo Sara
Zamatové, béžové, výška zadnej opierky 27 cm, výška sedadla 44 cm
(1)
Doručenie od 29. 10. 2026
307,70 €
s kódom
362 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Støraa
Detská posteľ Alpi
90x200 cm, s výsuvným lôžkom, s roštom, z borovicového dreva, povrchová úprava: voskovanie, v prírodnej farbe
Doručenie od 26. 10. 2026
307,70 €
s kódom
362 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Adeko
Detská posteľ RMW
90x180 cm, domčeková, s roštom, z borovicového dreva, povrchová úprava: bez ošetrenia/povrchová úprava: kefovanie, v prírodnej farbe
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
307,70 €
s kódom
362 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmer (9)
-15 % s kódom
Novinka
DAN-FORM Denmark
Jedálenská stolička Evoke
Z umelej (eko) kože, hnedá
Doručenie od 27. 10. 2026
307,70 €
s kódom
362 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
WOOOD
Kreslo Sara
Zamatové, žlté, výška zadnej opierky 27 cm, výška sedadla 44 cm
(5)
Doručenie od 29. 10. 2026
307,70 €
s kódom
362 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Novinka
DAN-FORM Denmark
Jedálenská stolička Evoke
Z umelej (eko) kože, koňakovohnedá
Doručenie od 27. 10. 2026
307,70 €
s kódom
362 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Bloomingville
Konzolový stolík Salino
Krémovobiely, 30x120 cm, výška 80,5 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
307,70 €
s kódom
362 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
WOOOD
Záhradný stolík Mica
Plastový, slonovinový, ø 40 cm, výška 47 cm
Doručenie od 26. 10. 2026
307,70 €
s kódom
362 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
WOOOD
Kreslo Sara
Zamatové, ružové, výška zadnej opierky 27 cm, výška sedadla 44 cm
(2)
Doručenie od 29. 10. 2026
307,70 €
s kódom
362 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Støraa
Šatníková skriňa Binz
Z MDF, povrchová úprava: fólia, sivá, šírka 60 cm, výška 180 cm, hĺbka 35 cm
Doručenie od 26. 10. 2026
307,70 €
s kódom
362 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Marckeric
Skrinka Lucile
V dekore duba, z drevotriesky, povrchová úprava: melamín, matná, krémovobiela/v prírodnej farbe, šírka 90 cm, výška 120 cm, hĺbka 40 cm
(1)
Doručenie od 23. 10. 2026
307,70 €
s kódom
362 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
Marckeric
Konferenčný stolík Elvi
Sklenený, v terakotovej farbe, 54x115 cm, výška 43 cm
Doručenie od 23. 10. 2026
307,70 €
s kódom
362 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Bloomingville
Jedálenské kreslo Cortone
S podrúčkami, látkové, čierne/svetlosivé
Doručenie od 29. 10. 2026
307,70 €
s kódom
362 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Barová stolička Enit
Z dubového dreva, v prírodnej farbe, výška sedadla 65 cm
Doručenie od 14. 12. 2026
306,85 €
s kódom
361 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Tvilum
Komoda Oslo
Z drevotriesky, povrchová úprava: fólia, matná, biela, šírka 196 cm, výška 82 cm, hĺbka 39 cm
(11)
Doručenie od 26. 10. 2026
306,85 €
s kódom
361 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Interieurs 86
Taburet Flandrin
Zamatový, biely/krémovobiely, šírka 62 cm, hĺbka 62 cm, výška 42 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
306,85 €
s kódom
361 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Konzolový stolík Yoana
V dekore duba, biely/v prírodnej farbe, 30x120 cm, výška 80 cm
Doručenie od 14. 12. 2026
306,85 €
s kódom
361 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Lavica Compo
Ženilková, kovová/polstrovaná, pred posteľ, béžová, šírka 130 cm, hĺbka 44 cm, výška 45 cm
(3)
Doručenie od 14. 12. 2026
306,85 €
s kódom
361 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Jednolôžková posteľ Ofelia
90x200 cm, bez čela, čalúnená, s odnímateľným poťahom, béžová
Doručenie od 16. 12. 2026
306,85 €
s kódom
361 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Podnožka Nema
Ženilková, béžová, šírka 66,5 cm, hĺbka 56,5 cm, výška 45,5 cm
Doručenie od 14. 12. 2026
306,85 €
s kódom
361 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
1
...
196
197
198
...
295
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Detský nábytok
Nábytok do obývacej izby
Nábytok do spálne
Nábytok do predsiene
Nábytok do kuchyne a jedálne
Kúpeľňový nábytok
Kancelársky nábytok
Balkónový a terasový nábytok