Zľava 15 % s kódom OCTOBER |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × Universal |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Nábytok
Nábytok podľa miestností
Nábytok podľa miestností
...
Nábytok
Nábytok podľa miestností
Luxusný nábytok podľa miestností so zľavovým kódom
Nábytok do obývacej izby
Nábytok do spálne
Kúpeľňový nábytok
Nábytok do kuchyne a jedálne
Kancelársky nábytok
Nábytok do predsiene
Nábytok do detskej izby
Balkónový a terasový nábytok
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Dizajnový štýl
Dekor
Cena
+ Ďalšie (4)
Zľavový kód
14 124 výsledkov
Najdrahšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najdrahšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Podnožka Nema
Ženilková, béžová, šírka 66,5 cm, hĺbka 56,5 cm, výška 45,5 cm
Doručenie od 14. 12. 2026
306,85 €
s kódom
361 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Záhradné ležadlo Caterin
Polohovacie, drevené, béžové, nosnosť 130 kg, šírka 70 cm, výška 94 cm, hĺbka 200 cm
(2)
Na sklade
306,85 €
s kódom
361 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Actona
Jedálenské stoličky v súprave Adele
2 ks, s podrúčkami/hojdacie, čalúnené, z textílie buklé, béžové
(2)
Doručenie od 2. 11. 2026
306,85 €
s kódom
361 € bez kódu
180,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Rowico
Jedálenské stoličky v súprave Paisley
2 ks, čalúnené, béžové
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
306,85 €
s kódom
361 € bez kódu
180,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Kreslo Asen
Ženilkové, béžové, výška zadnej opierky 37,5 cm, výška sedadla 42,5 cm
(1)
Doručenie od 16. 12. 2026
306,85 €
s kódom
361 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Záhradné ležadlo Sulamita
Polohovacie, drevené, v prírodnej farbe, nosnosť 130 kg, šírka 74 cm, výška 40 cm, hĺbka 196 cm
Doručenie od 16. 12. 2026
306,85 €
s kódom
361 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Actona
Jedálenský stôl Bristol
S doskou v dubovom dekore, 100x200 cm
Doručenie od 2. 11. 2026
306,85 €
s kódom
361 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Knižnica Aroba
Z teakového dreva, v prírodnej farbe, šírka 55 cm, výška 132 cm, hĺbka 30 cm
Doručenie od 16. 12. 2026
306,85 €
s kódom
361 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Marckeric
Komoda Misti
Z borovicového dreva, povrchová úprava: lakovanie, sivozelená, šírka 130 cm, výška 80 cm, hĺbka 45 cm
(6)
Na sklade
Posledné kúsky
306,85 €
s kódom
361 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Konferenčný stolík Sacova
Z eukalyptového dreva, v prírodnej farbe, 89x140 cm, výška 36 cm
Doručenie od 16. 12. 2026
306,85 €
s kódom
361 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Konzolový stolík Yona
V dekore duba, v prírodnej farbe, 30x120 cm, výška 80 cm
(1)
Doručenie od 14. 12. 2026
306,85 €
s kódom
361 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Záhradný konferenčný stolík Sorells
Kovový, 57x91 cm, výška 25 cm
Doručenie od 14. 12. 2026
306,85 €
s kódom
361 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Záhradné kreslo Grignoon
Drevené, hnedé, nosnosť 130 kg, šírka 68 cm, výška 74 cm, hĺbka 80 cm
(7)
Doručenie od 16. 12. 2026
306,85 €
s kódom
361 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Taburet Kaeli
Z textílie buklé, s odnímateľným poťahom, krémovobiely, ø 90 cm, výška 43 cm
(1)
Doručenie od 16. 12. 2026
306,85 €
s kódom
361 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Priemer (3)
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Konferenčný stolík Wilshire
So sklenenou doskou, v terakotovej farbe, ø 80 cm, výška 40 cm
(1)
Doručenie od 14. 12. 2026
306,85 €
s kódom
361 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-15 % s kódom
OYOY Living Design
Polica Grid
Poschodová, z jaseňového dreva, v tmavo prírodnej farbe, šírka 58 cm, výška 130 cm, hĺbka 15 cm
Doručenie od 19. 10. 2026
306,85 €
s kódom
361 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
Marckeric
Pracovný stôl Cubik
V dekore duba, 60x154 cm
(1)
Doručenie od 27. 10. 2026
306,85 €
s kódom
361 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Kreslo Arty
Rozkladacie, s odnímateľným poťahom, sivobéžové, výška zadnej opierky 35 cm, výška sedadla 32 cm
Doručenie od 16. 12. 2026
306,85 €
s kódom
361 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Kreslo Arty
Rozkladacie, s odnímateľným poťahom, v horčicovej farbe, výška zadnej opierky 35 cm, výška sedadla 32 cm
Na sklade
Posledný kúsok
306,85 €
s kódom
361 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Unique Furniture
Barové stoličky v súprave Avola
2 ks, s podrúčkami/otočné, čalúnené, sivé, výška sedadla 69 cm
(2)
Doručenie od 19. 10. 2026
306,85 €
s kódom
361 € bez kódu
180,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Taburet Kaeli
Z textílie buklé, s odnímateľným poťahom, svetloružový, ø 90 cm, výška 43 cm
(1)
Doručenie od 16. 12. 2026
306,85 €
s kódom
361 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Priemer (4)
-15 % s kódom
Iba na Bonami
Ropez
Jednolôžková posteľ Tina
90x200 cm, s roštom, čalúnená, svetlosivá
(1)
Doručenie od 10. 11. 2026
306,85 €
s kódom
361 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Konferenčný stolík Wilshire
So sklenenou doskou, svetlosivý, ø 80 cm, výška 40 cm
(3)
Doručenie od 14. 12. 2026
306,85 €
s kódom
361 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Taburet Kaeli
Z textílie buklé, s odnímateľným poťahom, v terakotovej farbe, ø 90 cm, výška 43 cm
(1)
Doručenie od 16. 12. 2026
306,85 €
s kódom
361 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Priemer (4)
-15 % s kódom
Iba na Bonami
Ropez
Jednolôžková posteľ Tina
90x200 cm, s roštom, čalúnená, tmavosivá
(41)
Doručenie od 10. 11. 2026
306,85 €
s kódom
361 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-15 % s kódom
Meise Möbel
Topper
140x200 cm, tvrdý, penový, s odnímateľným poťahom/antialergénny/termoregulačný, zo studenej peny, hrúbka 10 cm, nosnosť 120 kg
Doručenie od 27. 11. 2026
306,85 €
s kódom
361 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmer (6)
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Matrac Juno
90x190 cm, tvrdý, pružinový, antialergénny/termoregulačný, z pamäťovej peny/s taštičkovými pružinami/z gelovej peny/z antibakteriálnej peny, hrúbka 26 cm, nosnosť 150 kg
(1)
Doručenie od 14. 12. 2026
306,85 €
s kódom
361 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmer (5)
-15 % s kódom
Iba na Bonami
Ropez
Jednolôžková posteľ Tina
90x200 cm, s roštom, čalúnená, zelená
(2)
Doručenie od 10. 11. 2026
306,85 €
s kódom
361 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Rozmer (5)
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Konferenčný stolík Wilshire
So sklenenou doskou, zelený, ø 80 cm, výška 40 cm
(26)
Doručenie od 14. 12. 2026
306,85 €
s kódom
361 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-15 % s kódom
Iba na Bonami
Ropez
Jednolôžková posteľ Tina
90x200 cm, s roštom, čalúnená, sivá
(41)
Doručenie od 10. 11. 2026
306,85 €
s kódom
361 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Rozmer (5)
-15 % s kódom
Novinka
Bizzotto
Jedálenské kreslo Agape
S podrúčkami, čalúnené, z textílie buklé, v prírodnej farbe
Doručenie od 22. 10. 2026
306,85 €
s kódom
361 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Čelo postele Beyla
Z dubového dreva, povrchová úprava: dyha, na montáž na stenu, v prírodnej farbe, 105x70 cm
(1)
Doručenie od 14. 12. 2026
306,85 €
s kódom
361 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Odporúčaná šírka postele (2)
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Čelo postele Beyla
Z jaseňového dreva, povrchová úprava: dyha/povrchová úprava: lakovanie, na montáž na stenu, v tmavo prírodnej farbe, 105x70 cm
(1)
Doručenie od 14. 12. 2026
306,85 €
s kódom
361 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Odporúčaná šírka postele (3)
-15 % s kódom
Novinka
DAN-FORM Denmark
Kancelárska stolička Carry
S podrúčkami, čierna
Doručenie od 27. 10. 2026
306,85 €
s kódom
361 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Konferenčný stolík Wilshire
So sklenenou doskou, čierny, ø 80 cm, výška 40 cm
(22)
Na sklade
306,85 €
s kódom
361 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Kreslo Ulit
Ženilkové, sivomodré, výška zadnej opierky 36 cm, výška sedadla 40 cm
(3)
Doručenie od 16. 12. 2026
306,85 €
s kódom
361 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Kreslo Asen
Ženilkové, v terakotovej farbe, výška zadnej opierky 37,5 cm, výška sedadla 42,5 cm
(1)
Doručenie od 16. 12. 2026
306,85 €
s kódom
361 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Germania
Kúpeľňová zostava Lemont
Z drevotriesky, povrchová úprava: melamín, matná, antracitová
Doručenie od 27. 10. 2026
306 €
s kódom
360 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
DAN-FORM Denmark
Jedálenská stolička Roost
Čalúnená, z umelej (eko) kože, béžová
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
306 €
s kódom
360 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Adeko
Detská posteľ CPD
120x200 cm, s roštom, z borovicového dreva, povrchová úprava: bez ošetrenia/povrchová úprava: kefovanie, v prírodnej farbe
(1)
Doručenie od 9. 11. 2026
306 €
s kódom
360 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmer (9)
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Rowico
Jedálenské stoličky v súprave Rodham
2 ks, čalúnené, hnedé
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
306 €
s kódom
360 € bez kódu
180 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Støraa
Pracovný stôl Camila
Otvor na káble, 50x106 cm
(1)
Doručenie od 26. 10. 2026
306 €
s kódom
360 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Premier Housewares
Vitrína Acier
Oceľová, sivá, šírka 80 cm, výška 102 cm, hĺbka 40 cm
Doručenie od 29. 10. 2026
306 €
s kódom
360 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
Premium
-15 % s kódom
súprava 2 ks
MOME
Jedálenské kreslá v súprave Ginny
2 ks, čalúnené, ženilkové, v mentolovej farbe
Doručenie od 23. 10. 2026
306 €
s kódom
360 € bez kódu
180 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-15 % s kódom
Germania
TV stolík Piana
Z drevotriesky, povrchová úprava: melamín, matný, biely, šírka 183 cm, výška 45 cm, hĺbka 25 cm
Na sklade
Posledné kúsky
305,15 €
s kódom
359 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Light & Living
Konferenčný stolík Kulona
Biely, ø 60 cm, výška 45 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
305,15 €
s kódom
359 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Marckeric
Kancelárska stolička Tali
Čalúnená, s podrúčkami/otočná, béžová, nosnosť 100 kg
Doručenie od 23. 10. 2026
305,15 €
s kódom
359 € bez kódu
179,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
súprava 2 ks
MOME
Jedálenské kreslá v súprave Ginny
2 ks, čalúnené, ženilkové, béžové
Doručenie od 23. 10. 2026
305,15 €
s kódom
359 € bez kódu
179,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
1
...
197
198
199
...
295
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Detský nábytok
Nábytok do obývacej izby
Nábytok do spálne
Nábytok do predsiene
Nábytok do kuchyne a jedálne
Kúpeľňový nábytok
Kancelársky nábytok
Balkónový a terasový nábytok