Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Nábytok
Nábytok
...
Kategórie
Nábytok
Nábytok so zľavovým kódom
Sedacie súpravy a pohovky
Kreslá
Stoličky
Leňošky, taburety a doplnkové sedenie
Stoly a stolíky
Úložné priestory
Postele a matrace
Kúpeľňový nábytok
Detský nábytok
Modulárny nábytok
Záhradný nábytok
Nábytok podľa miestností
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Dizajnový štýl
Dekor
Cena
+ Ďalšie (4)
Zľavový kód
15 392 výsledkov
Najlacnejšie za kus
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najlacnejšie za kus
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-20 % s kódom
Rotho
Stupienok Bella Bambina
Plastový, tmavoružový, výška 13 cm, nosnosť 50 kg
(1)
Doručenie od 12. 10. 2026
9,92 €
s kódom
12,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
LEGO®
Detský úložný box Head Boy Mini
Plastový, žltý, ø 10 cm, výška 11,5 cm
(10)
Na sklade
Posledné kúsky
9,92 €
s kódom
12,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (3)
-20 % s kódom
LEGO®
Detský úložný box Head Silly Mini
Plastový, žltý, ø 10 cm, výška 11,5 cm
(12)
Na sklade
Posledné kúsky
9,92 €
s kódom
12,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (3)
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Pelipal
Nožičky v súprave Quickset 318
2 ks, v lesklej striebornej farbe
Na sklade
Posledné kúsky
19,92 €
s kódom
24,90 € bez kódu
12,45 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Addis
Stupienok
Plastový, biely/modrý, výška 13 cm, nosnosť 35 kg
(23)
Na sklade
Posledné kúsky
10,32 €
s kódom
12,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Casa Selección
Nástenný vešiak Anillos
Z borovicového dreva, biely/sivý, šírka 40 cm, výška 5,5 cm, hĺbka 6 cm
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
10,32 €
s kódom
12,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
-20 % s kódom
Casa Selección
Nástenný vešiak Anillos
Z borovicového dreva, biely, šírka 40 cm, výška 5,5 cm, hĺbka 6 cm
(1)
Na sklade
10,32 €
s kódom
12,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
-20 % s kódom
Casa Selección
Nástenný vešiak Anillos
Z borovicového dreva, biely/v prírodnej farbe, šírka 40 cm, výška 5,5 cm, hĺbka 6 cm
(2)
Doručenie od 20. 10. 2026
10,32 €
s kódom
12,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
-20 % s kódom
Rex London
Detský vešiak
Nástenný, kovový, šírka 30,5 cm, výška 14 cm, hĺbka 6,5 cm
(5)
Na sklade
10,32 €
s kódom
12,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Premier Housewares
Vešiak na dvere Jaxen
Kovový, v mentolovej farbe/v striebornej farbe, šírka 41 cm, výška 17 cm, hĺbka 12 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
10,32 €
s kódom
12,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Casa Selección
Nástenný vešiak Anillos
Z borovicového dreva, v prírodnej farbe, šírka 40 cm, výška 5,5 cm, hĺbka 6 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
10,32 €
s kódom
12,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
-20 % s kódom
Allstar
Kúpeľňová polička Parma
Bez vŕtania, plastová, čierna
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
10,32 €
s kódom
12,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
PT LIVING
Nástenný vešiak Knobs
Z borovicového dreva, čierny/v prírodnej farbe, šírka 40 cm, výška 6 cm, hĺbka 6 cm
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
10,32 €
s kódom
12,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Casa Selección
Nástenný vešiak Anillos
Z borovicového dreva, čierny/v prírodnej farbe, šírka 40 cm, výška 5,5 cm, hĺbka 6 cm
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
10,32 €
s kódom
12,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
-20 % s kódom
Obľúbené
Metaltex
Vešiak na dvere Lava
Kovový, čierny, šírka 45 cm, výška 21 cm, hĺbka 10 cm
(22)
Na sklade
10,40 €
s kódom
13 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Yes Everyday
Stojan na topánky Hallfrid
Plastový, čierny, šírka 50,5 cm, výška 57 cm, hĺbka 19 cm
(1)
Na sklade
10,40 €
s kódom
13 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
LEGO®
Detský úložný box
Plastový, tmavozelený, 20x10 cm, výška 7 cm
(78)
Na sklade
10,71 €
s kódom
13,39 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
-20 % s kódom
Rotho
Stupienok Bella Bambina
Plastový, biely, výška 13 cm, nosnosť 50 kg
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
10,72 €
s kódom
13,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville Mini
Detská polica Fergus
Z borovicového dreva, v prírodnej farbe, šírka 50 cm, výška 13,5 cm, hĺbka 10 cm
Na sklade
Posledné kúsky
10,72 €
s kódom
13,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Metaltex
Komponent - úložný box Mural
Látkový, povrchová úprava: práškovanie, sivý, šírka 24 cmvýška 9 cmhĺbka 21 cm
Na sklade
10,72 €
s kódom
13,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Allstar
Kúpeľňová polička Parma
Bez vŕtania, plastová, čierna
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
10,72 €
s kódom
13,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Metaltex
Vešiak na dvere Lava
Kovový, čierny, šírka 38 cm, výška 15 cm, hĺbka 6 cm
(37)
Na sklade
10,72 €
s kódom
13,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
OYOY Mini
Detské koše na hračky v súprave Foxy
2 ks, látkové, s potlačou, béžové, ø 32x32 cm
(1)
Doručenie od 19. 10. 2026
21,60 €
s kódom
27 € bez kódu
13,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
súprava 2 ks
OYOY Mini
Detské koše na hračky v súprave Moira
2 ks, látkové, s potlačou, krémovobiele, ø 32x32 cm
Na sklade
Posledný kúsok
21,60 €
s kódom
27 € bez kódu
13,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Nástenný vešiak Vianela
Kovový, čierny, šírka 41 cm, výška 10 cm, hĺbka 5 cm
(8)
Doručenie od 7. 12. 2026
11 €
s kódom
13,75 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Obľúbené
LEGO®
Detský úložný box
Plastový, červený, 20x10 cm, výška 7 cm
(150)
Na sklade
Posledné kúsky
11,04 €
s kódom
13,80 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
-20 % s kódom
Obľúbené
LEGO®
Detský úložný box
Plastový, žltý, 20x10 cm, výška 7 cm
(86)
Na sklade
Posledné kúsky
11,04 €
s kódom
13,80 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
-20 % s kódom
Allstar
Kúpeľňová polička Quick-Fit
Bez vŕtania/rohová, plastová, biela
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
11,12 €
s kódom
13,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
LEGO®
Detský úložný box
Plastový, modrý, 20x10 cm, výška 7 cm
(248)
Na sklade
Posledné kúsky
11,12 €
s kódom
13,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
-20 % s kódom
Compactor
Kúpeľňová polička Grena
Bez vŕtania, kovová, svetlomodrá
(11)
Na sklade
Posledné kúsky
11,12 €
s kódom
13,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Metaltex
Pojazdný regál
Kovový, sivý/v striebornej farbe, šírka 41 cm, výška 51 cm, hĺbka 23 cm
(186)
Na sklade
11,20 €
s kódom
14 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 3 ks
Umbra
Police v súprave Conceal
3 ks, kovové, povrchová úprava: práškovanie, lesklé, v striebornej farbe, šírka 14 cm, výška 14 cm, hĺbka 13 cm
(7)
Na sklade
Posledné kúsky
34,40 €
s kódom
43 € bez kódu
14,33 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Obľúbené
Allstar
Stupienok
Plastový, sivý, výška 22 cm, nosnosť 150 kg
(45)
Na sklade
11,52 €
s kódom
14,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Yes Everyday
Nástenný vešiak Daiki
Z dubového dreva, v svetlo prírodnej farbe, šírka 31 cm, výška 9 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
11,92 €
s kódom
14,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Garden Pleasure
Obal na slnečník
Sivý, výška 192,5 cm
Na sklade
11,92 €
s kódom
14,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
House Nordic
Nástenný vešiak Padova
Kovový, čierny, šírka 70 cm, výška 2 cm, hĺbka 5 cm
(2)
Doručenie od 19. 10. 2026
11,92 €
s kódom
14,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Metaltex
Stojan na topánky Shoe Rack
Kovový, biely, počet párov topánok 9 , šírka 64 cm, výška 59 cm, hĺbka 23 cm
(433)
Na sklade
12 €
s kódom
15 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (4)
-20 % s kódom
Obľúbené
Metaltex
Kúpeľňová polička Onda
Nástenná, oceľová, v striebornej farbe
(27)
Na sklade
Posledné kúsky
12,32 €
s kódom
15,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Kúpeľňová polička Vesper
Závesná, plastová, matne biela
Na sklade
12,32 €
s kódom
15,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Kúpeľňová polička Vesper
Závesná, plastová, matne čierna
Na sklade
Posledné kúsky
12,32 €
s kódom
15,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Obľúbené
Esschert Design
Nástenný vešiak Kočičí svět
Kovový, hnedý, šírka 29 cm, výška 14 cm, hĺbka 4 cm
(183)
Na sklade
12,32 €
s kódom
15,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Metaltex
Stojan na víno My-Bottle
Nástenný, kovový, počet fliaš 4
(5)
Na sklade
Posledný kúsok
12,32 €
s kódom
15,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Garden Pleasure
Ochranný obal na záhradné sedáky
125x32 cm, výška 50 cm
(4)
Na sklade
12,32 €
s kódom
15,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Casa Selección
Polica
Na obrázky, v dekore duba, z MDF, povrchová úprava: papier, v prírodnej farbe, šírka 60 cm, výška 5 cm, hĺbka 9,5 cm
(14)
Na sklade
Posledný kúsok
12,32 €
s kódom
15,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Metaltex
Kúpeľňová polička Luxy
Bez vŕtania, oceľová, v lesklej striebornej farbe
Na sklade
Posledný kúsok
12,32 €
s kódom
15,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Casa Selección
Polica
Na obrázky, z MDF, povrchová úprava: papier, čierna, šírka 60 cm, výška 5 cm, hĺbka 9,5 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
12,32 €
s kódom
15,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Metaltex
Kúpeľňová polička Origin
Závesná, oceľová, čierna
(2)
Na sklade
12,32 €
s kódom
15,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
LEGO®
Detský úložný box
Plastový, svetlomodrý, 20x10 cm, výška 7 cm
(106)
Na sklade
Posledné kúsky
12,63 €
s kódom
15,79 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
1
2
3
4
5
...
321
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Stoly a stolíky
Záhradný nábytok
Detský nábytok
Leňošky, taburety a doplnkové sedenie
Komody a skrinky
Ostatné úložné priestory
Knižnice a regály
Postele
Nábytok podľa miestností
Balkónový a terasový nábytok
Matrace
Obľúbené filtre
Industriálny nábytok
Retro nábytok
Rustikálny nábytok
Škandinávsky nábytok
Biely nábytok
Čierny nábytok