Zľava 15 % s kódom OCTOBER |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × Universal |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Nábytok
Nábytok
...
Kategórie
Nábytok
Nábytok so zľavovým kódom
Sedacie súpravy a pohovky
Kreslá
Stoličky
Leňošky, taburety a doplnkové sedenie
Stoly a stolíky
Úložné priestory
Postele a matrace
Kúpeľňový nábytok
Detský nábytok
Modulárny nábytok
Záhradný nábytok
Nábytok podľa miestností
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Dizajnový štýl
Dekor
Cena
+ Ďalšie (4)
Zľavový kód
15 341 výsledkov
Najnovšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najnovšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Premium
-15 % s kódom
Teulat
TV stolík Totem
Z MDF, povrchová úprava: farbenie, antracitový, šírka 200 cm, výška 50 cm, hĺbka 47 cm
(6)
Doručenie od 27. 10. 2026
662,15 €
s kódom
779 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
Teulat
TV stolík Otto
V dekore duba, z MDF, povrchová úprava: dyha/povrchová úprava: lakovanie, antracitový, šírka 180 cm, výška 45 cm, hĺbka 40 cm
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
517,65 €
s kódom
609 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
Teulat
Nočný stolík Otto
Soft close (tiché dovieranie), v dekore duba, v tehlovej farbe, 50x35 cm, výška 28 cm
(4)
Doručenie od 23. 10. 2026
166,60 €
s kódom
196 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
Teulat
Nočný stolík Doric
Soft close (tiché dovieranie), čierny, 52x38 cm, výška 50 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
253,30 €
s kódom
298 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
Teulat
TV stolík Nube
Z MDF, povrchová úprava: melamín/povrchová úprava: farbenie, v tehlovej farbe/béžový, šírka 180 cm, výška 56 cm, hĺbka 40 cm
(4)
Doručenie od 27. 10. 2026
591,60 €
s kódom
696 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
Teulat
Jedálenské kreslo Mogi
Otočné, čalúnené, v tehlovej farbe
Na sklade
Posledný kúsok
572,90 €
s kódom
674 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
Teulat
Jedálenský stôl Cep
V dekore duba, ø 65 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
402,90 €
s kódom
474 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
Premium
-15 % s kódom
Teulat
TV stolík Totem
Z MDF, povrchová úprava: farbenie, béžový, šírka 200 cm, výška 50 cm, hĺbka 47 cm
(6)
Na sklade
Posledné kúsky
632,40 €
s kódom
744 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
Teulat
Komoda Otto
V dekore duba, z MDF, povrchová úprava: dyha/povrchová úprava: lakovanie, antracitová, šírka 100 cm, výška 120 cm, hĺbka 40 cm
Doručenie od 27. 10. 2026
895,05 €
s kódom
1 053 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
Teulat
Nočný stolík Otto
Soft close (tiché dovieranie), v dekore duba, béžový, 50x35 cm, výška 47 cm
(2)
Doručenie od 23. 10. 2026
242,25 €
s kódom
285 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Iba na Bonami
Meise Möbel
Boxspring posteľ Stockholm
160x200 cm, čalúnená, s matracom, béžová
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
1 367,65 €
s kódom
1 609 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Iba na Bonami
Meise Möbel
Boxspring posteľ Stockholm
180x200 cm, čalúnená, s matracom, antracitová
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
1 427,15 €
s kódom
1 679 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Meise Möbel
Dvojlôžková posteľ Mattis
180x200 cm, s úložným priestorom, s roštom, čalúnená, béžová
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
1 144,95 €
s kódom
1 347 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Príslušenstvo (2)
+ Rozmer (3)
-15 % s kódom
Meise Möbel
Dvojlôžková posteľ Mattis
160x200 cm, s úložným priestorom, s roštom, čalúnená, béžová
(5)
Na sklade
Posledný kúsok
1 099,90 €
s kódom
1 294 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Príslušenstvo (2)
+ Rozmer (3)
-15 % s kódom
Meise Möbel
Dvojlôžková posteľ Mattis
180x200 cm, bez roštu, čalúnená, béžová
(161)
Na sklade
Posledné kúsky
753,95 €
s kódom
887 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Príslušenstvo (2)
+ Rozmer (3)
-15 % s kódom
Meise Möbel
Dvojlôžková posteľ Mattis
140x200 cm, bez roštu, čalúnená, béžová
(1)
Doručenie od 10. 11. 2026
666,40 €
s kódom
784 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Príslušenstvo (2)
+ Rozmer (3)
-15 % s kódom
Meise Möbel
Dvojlôžková posteľ Mattis
160x200 cm, bez roštu, čalúnená, béžová
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
674,90 €
s kódom
794 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Príslušenstvo (2)
+ Rozmer (3)
-15 % s kódom
Meise Möbel
Dvojlôžková posteľ Mattis
140x200 cm, s úložným priestorom, s roštom, čalúnená, béžová
(1)
Doručenie od 10. 11. 2026
1 027,65 €
s kódom
1 209 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Príslušenstvo (2)
+ Rozmer (3)
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Kancelárska stolička Madai
Čalúnená, pojazdná/s nastaviteľnou výškou/s podrúčkami/otočná, béžová, nosnosť 130 kg
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
379,10 €
s kódom
446 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Nočný stolík Vedrana
Biely, 60x40 cm, výška 55 cm
(1)
Doručenie od 14. 12. 2026
415,65 €
s kódom
489 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Odkladací stolík Maymai
V dekore duba, v prírodnej farbe, 50x50 cm, výška 50 cm
(2)
Doručenie od 14. 12. 2026
306,85 €
s kódom
361 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Konferenčný stolík Mosi
Z masívu munggur, v prírodnej farbe, 60x90 cm, výška 32 cm
(2)
Doručenie od 16. 12. 2026
583,95 €
s kódom
687 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Jedálenský stôl Mailen
V dekore jaseňa, 105x220 cm
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
995,35 €
s kódom
1 171 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Kave Home
Jedálenské kreslá v súprave Tissiana
2 ks, s podrúčkami/otočné, čalúnené, ženilkové, béžové
(1)
Doručenie od 14. 12. 2026
440,30 €
s kódom
518 € bez kódu
259 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Kave Home
Jedálenské stoličky v súprave Helda
2 ks, čalúnené, ženilkové, khaki
(4)
Doručenie od 16. 12. 2026
372,30 €
s kódom
438 € bez kódu
219 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Nočný stolík Octavia
V dekore jaseňa, v prírodnej farbe, 55x55 cm, výška 45 cm
(10)
Doručenie od 16. 12. 2026
270,30 €
s kódom
318 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Konferenčný stolík Maymai
V dekore duba, v prírodnej farbe, 65x140 cm, výška 42 cm
Doručenie od 16. 12. 2026
705,50 €
s kódom
830 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Kave Home
Jedálenské kreslá v súprave Tissiana
2 ks, s podrúčkami/otočné, čalúnené, z umelej (eko) kože, koňakovohnedé
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
440,30 €
s kódom
518 € bez kódu
259 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Jedálenský stôl Mailen
105x220 cm
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
995,35 €
s kódom
1 171 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Kave Home
Jedálenské kreslá v súprave Tissiana
2 ks, s podrúčkami/otočné, čalúnené, ženilkové, tmavosivé
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
440,30 €
s kódom
518 € bez kódu
259 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Nočný stolík Mailen
Tmavohnedý, 50x40 cm, výška 55 cm
(2)
Doručenie od 14. 12. 2026
379,10 €
s kódom
446 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Jedálenský stôl Montuiri
Rozkladací, s prídavnou doskou, s doskou v dubovom dekore, ø 120 cm, dĺžka po rozložení 200 cm
(1)
Doručenie od 16. 12. 2026
759,90 €
s kódom
894 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
Premium
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Kave Home
Jedálenské stoličky v súprave Helda
2 ks, čalúnené, ženilkové, v horčicovej farbe
(1)
Doručenie od 16. 12. 2026
372,30 €
s kódom
438 € bez kódu
219 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Nočný stolík Mailen
V dekore jaseňa, v prírodnej farbe, 50x40 cm, výška 55 cm
(2)
Doručenie od 14. 12. 2026
379,10 €
s kódom
446 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Skriňa Mailen
S posuvnými dverami, v dekore jaseňa, z MDF, povrchová úprava: dyha, tmavohnedá, šírka 110 cm, výška 160 cm, hĺbka 40 cm
(1)
Doručenie od 16. 12. 2026
1 041,25 €
s kódom
1 225 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
TV stolík Mailen
V dekore jaseňa, z MDF, povrchová úprava: dyha, tmavohnedý, šírka 200 cm, výška 50 cm, hĺbka 40 cm
(2)
Doručenie od 16. 12. 2026
950,30 €
s kódom
1 118 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
TV stolík Mailen
V dekore jaseňa, z MDF, povrchová úprava: dyha, tmavohnedý, šírka 120 cm, výška 50 cm, hĺbka 40 cm
(2)
Doručenie od 16. 12. 2026
615,40 €
s kódom
724 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Kreslo Magira
Z textílie buklé, biele, výška zadnej opierky 43 cm, výška sedadla 44 cm
Doručenie od 16. 12. 2026
759,90 €
s kódom
894 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Dvojlôžková posteľ Martina
160x200 cm, bez roštu, čalúnená, z textílie buklé, s odnímateľným poťahom, béžová
(1)
Doručenie od 16. 12. 2026
1 023,40 €
s kódom
1 204 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Materiál čalúnenia (2)
+ Rozmer (2)
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Kreslo Yalia
S výpletom/drevené/bez čalúnenia, v tmavo prírodnej farbe, výška zadnej opierky 40 cm, výška sedadla 41 cm
(1)
Doručenie od 16. 12. 2026
361,25 €
s kódom
425 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Pohovka Martina
Z textílie buklé, krémovobiela, trojmiestna, šírka 246 cm, hĺbka 112 cm, hĺbka sedadla 77 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
1 948,20 €
s kódom
2 292 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Podnožka Belina
Hnedá, šírka 58 cm, hĺbka 41 cm, výška 40 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
90,10 €
s kódom
106 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Dvojlôžková posteľ Octavia
160x200 cm, s roštom, z jaseňového dreva, povrchová úprava: lakovanie, béžová/v prírodnej farbe
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
1 131,35 €
s kódom
1 331 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmer (2)
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Dvojlôžková posteľ Martina
180x200 cm, bez roštu, čalúnená, z textílie buklé, s odnímateľným poťahom, béžová
(1)
Doručenie od 16. 12. 2026
1 123,70 €
s kódom
1 322 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Materiál čalúnenia (2)
+ Rozmer (2)
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Polica Octavia
V dekore jaseňa, z preglejky, povrchová úprava: lakovanie, matná, v prírodnej farbe, šírka 120 cm, výška 20 cm, hĺbka 15 cm
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
116,45 €
s kódom
137 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Podnožka Belina
Béžová, šírka 58 cm, hĺbka 41 cm, výška 40 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
90,10 €
s kódom
106 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Dvojlôžková posteľ Octavia
180x200 cm, s roštom, z jaseňového dreva, povrchová úprava: lakovanie, béžová/v prírodnej farbe
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
1 267,35 €
s kódom
1 491 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmer (2)
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
TV stolík Maymai
Z dubového dreva, z MDF, povrchová úprava: dyha/povrchová úprava: lakovanie, matný, v prírodnej farbe, šírka 180 cm, výška 81 cm, hĺbka 40 cm
(1)
Doručenie od 16. 12. 2026
950,30 €
s kódom
1 118 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
1
...
221
222
223
...
320
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Stoly a stolíky
Záhradný nábytok
Detský nábytok
Leňošky, taburety a doplnkové sedenie
Komody a skrinky
Ostatné úložné priestory
Knižnice a regály
Postele
Nábytok podľa miestností
Balkónový a terasový nábytok
Matrace
Obľúbené filtre
Industriálny nábytok
Retro nábytok
Rustikálny nábytok
Škandinávsky nábytok
Biely nábytok
Čierny nábytok