Zľava 15 % s kódom OCTOBER |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × Universal |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Nábytok
Nábytok
...
Kategórie
Nábytok
Nábytok so zľavovým kódom
Sedacie súpravy a pohovky
Kreslá
Stoličky
Leňošky, taburety a doplnkové sedenie
Stoly a stolíky
Úložné priestory
Postele a matrace
Kúpeľňový nábytok
Detský nábytok
Modulárny nábytok
Záhradný nábytok
Nábytok podľa miestností
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Dizajnový štýl
Dekor
Cena
+ Ďalšie (4)
Zľavový kód
15 359 výsledkov
Najnovšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najnovšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-15 % s kódom
Micadoni
Kreslo Molino
Z textílie buklé, béžové, výška zadnej opierky 41 cm, výška sedadla 36 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
759,90 €
s kódom
894 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-15 % s kódom
Micadoni
Pohovka Molino
Z textílie buklé, v terakotovej farbe, dvojmiestna, šírka 170 cm, hĺbka 100 cm, hĺbka sedadla 62 cm
(4)
Doručenie od 4. 12. 2026
959,65 €
s kódom
1 129 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
Micadoni
Modulárna rohová pohovka Bellis
Zamatová, pravý roh/do tvaru "U", ružová, viacmiestna, šírka 376 cm, hĺbka 282 cm, hĺbka sedadla 62 cm
(4)
Na sklade
Posledný kúsok
3 671,15 €
s kódom
4 319 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Floriane Garden
Záhradná lounge súprava Beech
Pre 2 osoby, z bukového dreva, krémovobiela/v prírodnej farbe, 3 ks
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
244,80 €
s kódom
288 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Iba na Bonami
Bonami Selection
Pohovka Fairfield Kentucky
Z imitácie kože, koňakovohnedá, dvojmiestna, šírka 208 cm, hĺbka 92 cm, hĺbka sedadla 60 cm
(4)
Na sklade
1 184,05 €
s kódom
1 393 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
vtwonen
Modulárna knižnica Modulair
V dekore duba, z drevotriesky, povrchová úprava: dyha, v prírodnej farbe, šírka 77 cm, výška 199 cm, hĺbka 40 cm
(3)
Doručenie od 29. 10. 2026
871,25 €
s kódom
1 025 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
vtwonen
Modulárna skriňa Daily
Z borovicového dreva, povrchová úprava: farbenie, matná, krémovobiela, šírka 50 cm, výška 110 cm, hĺbka 58 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
254,15 €
s kódom
299 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
vtwonen
Modulárna skriňa Daily
Z borovicového dreva, povrchová úprava: farbenie, matná, krémovobiela, šírka 50 cm, výška 50 cm, hĺbka 58 cm
(2)
Doručenie od 26. 10. 2026
211,65 €
s kódom
249 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
súprava 2 ks
vtwonen
Jedálenské stoličky v súprave Afternoon
2 ks, kovové, zelené
Na sklade
Posledné kúsky
270,30 €
s kódom
318 € bez kódu
159 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
vtwonen
Modulárna skriňa Daily
Z borovicového dreva, povrchová úprava: farbenie, matná, krémovobiela, šírka 100 cm, výška 110 cm, hĺbka 58 cm
Na sklade
Posledné kúsky
432,65 €
s kódom
509 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
vtwonen
Modulárna skriňa Daily
Z borovicového dreva, povrchová úprava: farbenie, matná, krémovobiela, šírka 100 cm, výška 50 cm, hĺbka 58 cm
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
352,75 €
s kódom
415 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
vtwonen
Detská posteľ Stage
80x200 cm, s úložným priestorom/bez čela, bez roštu, z borovicového dreva, povrchová úprava: farbenie, zelená/sivá
Doručenie od 29. 10. 2026
685,95 €
s kódom
807 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
vtwonen
Konferenčný stolík Pebble
Antracitový, ø 50 cm, výška 35 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
185,30 €
s kódom
218 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
vtwonen
Modulárny TV stolík Modulair
V dekore duba, z drevotriesky, povrchová úprava: dyha, v prírodnej farbe, šírka 77 cm, výška 44 cm, hĺbka 40 cm
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
340,85 €
s kódom
401 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
vtwonen
Modulárna skriňa Daily
Z borovicového dreva, povrchová úprava: farbenie, matná, krémovobiela, šírka 50 cm, výška 200 cm, hĺbka 58 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
592,45 €
s kódom
697 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
vtwonen
Modulárna skrinka Modulair
V dekore duba, z drevotriesky, povrchová úprava: dyha, v prírodnej farbe, šírka 40 cm, výška 199 cm, hĺbka 40 cm
(4)
Na sklade
Posledný kúsok
561,85 €
s kódom
661 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
vtwonen
Modulárny TV stolík Modulair
V dekore duba, z drevotriesky, povrchová úprava: dyha, v prírodnej farbe, šírka 110 cm, výška 44 cm, hĺbka 40 cm
(3)
Doručenie od 26. 10. 2026
402,90 €
s kódom
474 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
WOOOD
Prídavná police Mees
2 ks, z borovicového dreva, svetlosivá
Na sklade
Posledný kúsok
84,15 €
s kódom
99 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
vtwonen
Modulárna skriňa Daily
Z borovicového dreva, povrchová úprava: farbenie, matná, krémovobiela, šírka 100 cm, výška 200 cm, hĺbka 58 cm
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
855,10 €
s kódom
1 006 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
WOOOD
Knižnica Bonk
Z borovicového dreva, čierna, šírka 107 cm, výška 160 cm, hĺbka 39 cm
Na sklade
Posledný kúsok
377,40 €
s kódom
444 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
vtwonen
Jedálenský stôl Ellips
V dekore orecha, 90x180 cm
Doručenie od 29. 10. 2026
1 546,15 €
s kódom
1 819 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
vtwonen
Jedálenský stôl Ellips
V dekore orecha, 90x240 cm
Doručenie od 29. 10. 2026
1 877,65 €
s kódom
2 209 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
súprava 2 ks
vtwonen
Komponent - polica Daily
2 ks, z drevotriesky, matný, sivý
(2)
Doručenie od 26. 10. 2026
44,20 €
s kódom
52 € bez kódu
26 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
vtwonen
Modulárna knižnica Modulair
V dekore duba, z drevotriesky, povrchová úprava: dyha, v prírodnej farbe, šírka 110 cm, výška 199 cm, hĺbka 40 cm
Doručenie od 29. 10. 2026
915,45 €
s kódom
1 077 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
súprava 2 ks
vtwonen
Komponent - polica Daily
2 ks, z drevotriesky, matný, sivý
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
46,75 €
s kódom
55 € bez kódu
27,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
vtwonen
Modulárna skrinka Modulair
V dekore duba, z drevotriesky, povrchová úprava: dyha, v prírodnej farbe, šírka 40 cm, výška 44 cm, hĺbka 40 cm
(2)
Doručenie od 26. 10. 2026
204,85 €
s kódom
241 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
WOOOD
Barová stolička Vogue
Čalúnená, z textílie buklé, sivá, výška sedadla 64 cm
Doručenie od 10. 12. 2026
338,30 €
s kódom
398 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
WOOOD
Barová stolička Vogue
Čalúnená, zamatová, v bronzovej farbe, výška sedadla 64 cm
Doručenie od 10. 12. 2026
334,05 €
s kódom
393 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
Obľúbené
WOOOD
Odkladací stolík Position
Kovový, čierny/v bronzovej farbe, 26x26 cm, výška 64 cm
(20)
Doručenie od 26. 10. 2026
75,65 €
s kódom
89 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
WOOOD
Barová stolička Vogue
Čalúnená, zamatová, svetlomodrá, výška sedadla 79 cm
Doručenie od 10. 12. 2026
360,40 €
s kódom
424 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
súprava 2 ks
WOOOD
Jedálenské stoličky v súprave Vogue
2 ks, čalúnené, zamatové, khaki
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
517,65 €
s kódom
609 € bez kódu
304,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
WOOOD
Barová stolička Vogue
Čalúnená, z textílie buklé, sivá, výška sedadla 79 cm
Doručenie od 10. 12. 2026
360,40 €
s kódom
424 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
WOOOD
Barová stolička Vogue
Čalúnená, zelená, výška sedadla 79 cm
Doručenie od 10. 12. 2026
360,40 €
s kódom
424 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
WOOOD
Barová stolička Vogue
Čalúnená, zamatová, krémovobiela, výška sedadla 64 cm
Doručenie od 10. 12. 2026
334,05 €
s kódom
393 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
súprava 2 ks
WOOOD
Jedálenské stoličky v súprave Vogue
2 ks, čalúnené, zelené
Doručenie od 10. 12. 2026
517,65 €
s kódom
609 € bez kódu
304,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
súprava 2 ks
WOOOD
Jedálenské stoličky v súprave Vogue
2 ks, čalúnené, kožené, čierne
Doručenie od 26. 10. 2026
517,65 €
s kódom
609 € bez kódu
304,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
WOOOD
Barová stolička Vogue
Čalúnená, zamatová, krémovobiela, výška sedadla 79 cm
Doručenie od 10. 12. 2026
360,40 €
s kódom
424 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
WOOOD
Barová stolička Vogue
Čalúnená, zamatová, béžová, výška sedadla 79 cm
Doručenie od 10. 12. 2026
360,40 €
s kódom
424 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
WOOOD
Barová stolička Vogue
Čalúnená, zamatová, v bronzovej farbe, výška sedadla 79 cm
Doručenie od 10. 12. 2026
360,40 €
s kódom
424 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
WOOOD
Barová stolička Vogue
Čalúnená, zamatová, svetlomodrá, výška sedadla 64 cm
Doručenie od 10. 12. 2026
334,05 €
s kódom
393 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
WOOOD
Barová stolička Vogue
Čalúnená, zamatová, khaki, výška sedadla 64 cm
Doručenie od 10. 12. 2026
334,05 €
s kódom
393 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-15 % s kódom
WOOOD
Barová stolička Vogue
Čalúnená, zamatová, tmavozelená, výška sedadla 64 cm
Doručenie od 10. 12. 2026
334,05 €
s kódom
393 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-15 % s kódom
WOOOD
Podnožka Statement
Z imitácie kože, koňakovohnedá, šírka 80 cm, hĺbka 55 cm, výška 40 cm
Doručenie od 10. 12. 2026
336,60 €
s kódom
396 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
WOOOD
Barová stolička Vogue
Čalúnená, zamatová, v tehlovej farbe, výška sedadla 79 cm
Doručenie od 10. 12. 2026
360,40 €
s kódom
424 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
WOOOD
Barová stolička Vogue
Čalúnená, zamatová, v tehlovej farbe, výška sedadla 64 cm
Doručenie od 10. 12. 2026
334,05 €
s kódom
393 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
WOOOD
Barová stolička Vogue
Čalúnená, zamatová, v horčicovej farbe, výška sedadla 79 cm
Doručenie od 10. 12. 2026
360,40 €
s kódom
424 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-15 % s kódom
WOOOD
Barová stolička Vogue
Čalúnená, zamatová, modrá, výška sedadla 79 cm
Doručenie od 10. 12. 2026
360,40 €
s kódom
424 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
WOOOD
Barová stolička Vogue
Čalúnená, zelená, výška sedadla 64 cm
Doručenie od 10. 12. 2026
337,45 €
s kódom
397 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
1
...
224
225
226
...
320
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Stoly a stolíky
Záhradný nábytok
Detský nábytok
Leňošky, taburety a doplnkové sedenie
Komody a skrinky
Ostatné úložné priestory
Knižnice a regály
Postele
Nábytok podľa miestností
Balkónový a terasový nábytok
Matrace
Obľúbené filtre
Industriálny nábytok
Retro nábytok
Rustikálny nábytok
Škandinávsky nábytok
Biely nábytok
Čierny nábytok