Zľava 15 % s kódom OCTOBER |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × Universal |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Nábytok
Nábytok
...
Kategórie
Nábytok
Nábytok so zľavovým kódom
Sedacie súpravy a pohovky
Kreslá
Stoličky
Leňošky, taburety a doplnkové sedenie
Stoly a stolíky
Úložné priestory
Postele a matrace
Kúpeľňový nábytok
Detský nábytok
Modulárny nábytok
Záhradný nábytok
Nábytok podľa miestností
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Dizajnový štýl
Dekor
Cena
+ Ďalšie (4)
Zľavový kód
15 347 výsledkov
Najnovšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najnovšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-15 % s kódom
Milo Casa
Boxspring posteľ Gina
180x200 cm, s úložným priestorom, čalúnená, s matracom/s topperom, zamatová, sivá
(1)
Doručenie od 4. 12. 2026
1 529,15 €
s kódom
1 799 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Rozmer (2)
-15 % s kódom
Cosmopolitan Design
Dvojlôžková posteľ Arendal
140x200 cm, s úložným priestorom, s roštom, čalúnená, modrá
(15)
Doručenie od 4. 12. 2026
1 095,65 €
s kódom
1 289 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmer (4)
-15 % s kódom
Cosmopolitan Design
Dvojlôžková posteľ Arendal
200x200 cm, s úložným priestorom, s roštom, čalúnená, modrá
(15)
Doručenie od 4. 12. 2026
1 291,15 €
s kódom
1 519 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmer (4)
+ Materiál čalúnenia (2)
-15 % s kódom
Milo Casa
Boxspring posteľ Gina
160x200 cm, s úložným priestorom, čalúnená, s matracom/s topperom, zamatová, béžová
(1)
Doručenie od 4. 12. 2026
1 452,65 €
s kódom
1 709 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Rozmer (2)
-15 % s kódom
Cosmopolitan Design
Dvojlôžková posteľ Arendal
160x200 cm, s úložným priestorom, s roštom, čalúnená, krémovobiela
(2)
Doručenie od 6. 11. 2026
1 146,65 €
s kódom
1 349 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmer (4)
+ Matrac je súčasťou (2)
-15 % s kódom
Cosmopolitan Design
Dvojlôžková posteľ Arendal
200x200 cm, s úložným priestorom, s roštom, čalúnená, sivá
(15)
Doručenie od 4. 12. 2026
1 291,15 €
s kódom
1 519 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmer (4)
+ Materiál čalúnenia (2)
-15 % s kódom
Cosmopolitan Design
Dvojlôžková posteľ Arendal
200x200 cm, s úložným priestorom, s roštom, čalúnená, krémovobiela
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
1 325,15 €
s kódom
1 559 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmer (4)
+ Materiál čalúnenia (2)
-15 % s kódom
Cosmopolitan Design
Dvojlôžková posteľ Arendal
180x200 cm, s úložným priestorom, s roštom, čalúnená, sivá
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
1 197,65 €
s kódom
1 409 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Rozmer (4)
+ Materiál čalúnenia (2)
+ Matrac je súčasťou (2)
-15 % s kódom
Milo Casa
Boxspring posteľ Gina
180x200 cm, s úložným priestorom, čalúnená, s matracom/s topperom, zamatová, svetlomodrá
(1)
Doručenie od 4. 12. 2026
1 529,15 €
s kódom
1 799 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Rozmer (2)
-15 % s kódom
Milo Casa
Boxspring posteľ Gina
160x200 cm, s úložným priestorom, čalúnená, s matracom/s topperom, zamatová, tmavomodrá
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
1 452,65 €
s kódom
1 709 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Rozmer (2)
-15 % s kódom
Cosmopolitan Design
Dvojlôžková posteľ Arendal
160x200 cm, s úložným priestorom, s roštom, čalúnená, modrá
(15)
Doručenie od 4. 12. 2026
1 146,65 €
s kódom
1 349 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmer (4)
+ Matrac je súčasťou (2)
-15 % s kódom
Milo Casa
Boxspring posteľ Gina
180x200 cm, s úložným priestorom, čalúnená, s matracom/s topperom, zamatová, tmavomodrá
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
1 529,15 €
s kódom
1 799 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Rozmer (2)
-15 % s kódom
Cosmopolitan Design
Dvojlôžková posteľ Arendal
160x200 cm, s úložným priestorom, s roštom, čalúnená, sivá
(1)
Doručenie od 4. 12. 2026
1 146,65 €
s kódom
1 349 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmer (4)
+ Matrac je súčasťou (2)
-15 % s kódom
Milo Casa
Boxspring posteľ Gina
160x200 cm, s úložným priestorom, čalúnená, s matracom/s topperom, zamatová, svetlomodrá
(1)
Doručenie od 4. 12. 2026
1 452,65 €
s kódom
1 709 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Rozmer (2)
-15 % s kódom
Milo Casa
Boxspring posteľ Gina
180x200 cm, s úložným priestorom, čalúnená, s matracom/s topperom, zamatová, béžová
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
1 529,15 €
s kódom
1 799 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Rozmer (2)
-15 % s kódom
Cosmopolitan Design
Dvojlôžková posteľ Arendal
180x200 cm, s úložným priestorom, s roštom, čalúnená, modrá
(15)
Doručenie od 4. 12. 2026
1 197,65 €
s kódom
1 409 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Rozmer (4)
+ Materiál čalúnenia (2)
+ Matrac je súčasťou (2)
-15 % s kódom
Cosmopolitan Design
Dvojlôžková posteľ Arendal
180x200 cm, s úložným priestorom, s roštom, čalúnená, tmavosivá
(1)
Doručenie od 4. 12. 2026
1 163,65 €
s kódom
1 369 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Materiál čalúnenia (2)
-15 % s kódom
Milo Casa
Boxspring posteľ Gina
160x200 cm, s úložným priestorom, čalúnená, s matracom/s topperom, zamatová, sivá
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
1 452,65 €
s kódom
1 709 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Rozmer (2)
-15 % s kódom
Cosmopolitan Design
Dvojlôžková posteľ Arendal
140x200 cm, s úložným priestorom, s roštom, čalúnená, krémovobiela
(1)
Doručenie od 4. 12. 2026
1 078,65 €
s kódom
1 269 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmer (4)
+ Matrac je súčasťou (2)
-15 % s kódom
Cosmopolitan Design
Dvojlôžková posteľ Arendal
180x200 cm, s úložným priestorom, s roštom, čalúnená, krémovobiela
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
1 197,65 €
s kódom
1 409 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Rozmer (4)
+ Materiál čalúnenia (2)
+ Matrac je súčasťou (2)
-15 % s kódom
House Nordic
Leňoška Cairo
Béžová, šírka 160 cm, hĺbka 160 cm, váha 51 kg
Doručenie od 29. 10. 2026
1 308,15 €
s kódom
1 539 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
House Nordic
Odkladací stolík Salo
Kovový, béžový/v zlatej farbe, ø 25 cm, výška 54 cm
(5)
Na sklade
78,20 €
s kódom
92 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Bonami Essentials
Jedálenské stoličky v súprave Moseby
2 ks, čalúnené, z textílie buklé, matné, krémovobiele
(1)
Na sklade
106,25 €
s kódom
125 € bez kódu
62,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-15 % s kódom
House Nordic
Konferenčný stolík Vita
S doskou v dubovom dekore, v prírodnej farbe, ø 80 cm, výška 45 cm
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
99,45 €
s kódom
117 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
House Nordic
Vitrína Dalby
Kovová, povrchová úprava: práškovanie, čierna, šírka 38 cm, výška 70 cm, hĺbka 35 cm
(1)
Doručenie od 26. 10. 2026
124,10 €
s kódom
146 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
House Nordic
Záhradný servírovací stolík Ronda
Z teakového dreva, skladací, v prírodnej farbe, 29x39 cm, výška 49,5 cm
(6)
Na sklade
Posledné kúsky
51 €
s kódom
60 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
House Nordic
Polica Villa
Poschodová, bambusová, povrchová úprava: olejovanie, v prírodnej farbe, šírka 50 cm, výška 102 cm, hĺbka 25 cm
(3)
Doručenie od 26. 10. 2026
74,80 €
s kódom
88 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
House Nordic
Jedálenský stôl Boavista
100x210 cm
(4)
Na sklade
Posledný kúsok
487,90 €
s kódom
574 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Tvar (2)
-15 % s kódom
House Nordic
Odkladací stolík Lecco
Kovový, v zlatej farbe, ø 41 cm, výška 58 cm
(9)
Na sklade
Posledné kúsky
72,25 €
s kódom
85 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
-15 % s kódom
súprava 2 ks
House Nordic
Jedálenské stoličky v súprave Monte Carlo
2 ks, čalúnené, z umelej (eko) kože, hnedé
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
223,55 €
s kódom
263 € bez kódu
131,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
House Nordic
Taburet Milford
Z textílie buklé, biely, šírka 38 cm, hĺbka 38 cm, výška 41 cm
(13)
Na sklade
54,40 €
s kódom
64 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
súprava 2 ks
House Nordic
Jedálenské stoličky v súprave Maceda
2 ks, čalúnené, z textílie buklé, tmavozelené
(1)
Doručenie od 26. 10. 2026
177,65 €
s kódom
209 € bez kódu
104,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
House Nordic
Lavica Swindon
Polstrovaná, pred posteľ, béžová, šírka 100 cm, hĺbka 36 cm, výška 42,5 cm
(6)
Doručenie od 26. 10. 2026
79,90 €
s kódom
94 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
House Nordic
Jedálenský stôl Bolton
S doskou v dekore orechového dreva, ø 120 cm
(3)
Na sklade
Posledný kúsok
513,40 €
s kódom
604 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Tvar (2)
-15 % s kódom
House Nordic
Polica Villa
Poschodová, bambusová, povrchová úprava: olejovanie, v prírodnej farbe, šírka 50 cm, výška 180 cm, hĺbka 25 cm
(2)
Doručenie od 29. 10. 2026
147,90 €
s kódom
174 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
House Nordic
Odkladací stolík Lecco
Kovový, v zlatej farbe, ø 51 cm, výška 52 cm
(3)
Na sklade
Posledný kúsok
102 €
s kódom
120 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
-15 % s kódom
House Nordic
Nástenný vešiak Abano
Z topoľového dreva, v prírodnej farbe, šírka 1,5 cm, výška 5 cm, hĺbka 70 cm
Doručenie od 26. 10. 2026
19,04 €
s kódom
22,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
House Nordic
Taburet Brooklyn
Z textílie buklé, s úložným priestorom, béžový, šírka 44 cm, hĺbka 44 cm, výška 44 cm
(3)
Doručenie od 26. 10. 2026
75,65 €
s kódom
89 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
House Nordic
Konzolový stolík Vita
S doskou v dubovom dekore, v prírodnej farbe, 36x80 cm, výška 80 cm
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
53,55 €
s kódom
63 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
House Nordic
Nástenný vešiak Trento
Bambusový, v prírodnej farbe, šírka 3 cm, výška 82 cm, hĺbka 30 cm
(11)
Na sklade
Posledný kúsok
36,55 €
s kódom
43 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-15 % s kódom
House Nordic
Jedálenský stôl Bolton
S doskou v dekore orechového dreva, 90x160 cm
Na sklade
Posledné kúsky
572,90 €
s kódom
674 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Tvar (2)
-15 % s kódom
súprava 2 ks
House Nordic
Jedálenské stoličky v súprave Maceda
2 ks, čalúnené, z textílie buklé, béžové
Doručenie od 26. 10. 2026
169,15 €
s kódom
199 € bez kódu
99,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
House Nordic
Odkladací stolík Pego
Z teakového dreva, v prírodnej farbe, 40x40 cm, výška 40 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
69,70 €
s kódom
82 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
House Nordic
Taburet Hampton
Zamatový, okrovožltý, šírka 39 cm, hĺbka 39 cm, výška 42 cm
(13)
Doručenie od 26. 10. 2026
70,55 €
s kódom
83 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
House Nordic
Taburet Ejby
Z textílie buklé, béžový, ø 34 cm, výška 36 cm
(15)
Na sklade
40,80 €
s kódom
48 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
House Nordic
Konzolový stolík Vita
S čiernou doskou, čierny, 36x80 cm, výška 80 cm
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
69,70 €
s kódom
82 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
House Nordic
Konferenčný stolík Vita
S čiernou doskou, čierny, ø 80 cm, výška 45 cm
(19)
Na sklade
Posledné kúsky
119 €
s kódom
140 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
súprava 2 ks
House Nordic
Jedálenské kreslá v súprave Amorim
2 ks, s podrúčkami/otočné, čalúnené, z textílie buklé, hnedé
Doručenie od 26. 10. 2026
253,30 €
s kódom
298 € bez kódu
149 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
1
...
225
226
227
...
320
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Stoly a stolíky
Záhradný nábytok
Detský nábytok
Leňošky, taburety a doplnkové sedenie
Komody a skrinky
Ostatné úložné priestory
Knižnice a regály
Postele
Nábytok podľa miestností
Balkónový a terasový nábytok
Matrace
Obľúbené filtre
Industriálny nábytok
Retro nábytok
Rustikálny nábytok
Škandinávsky nábytok
Biely nábytok
Čierny nábytok