Zľava 15 % s kódom OCTOBER |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × Universal |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Nábytok
Nábytok
...
Kategórie
Nábytok
Nábytok so zľavovým kódom
Sedacie súpravy a pohovky
Kreslá
Stoličky
Leňošky, taburety a doplnkové sedenie
Stoly a stolíky
Úložné priestory
Postele a matrace
Kúpeľňový nábytok
Detský nábytok
Modulárny nábytok
Záhradný nábytok
Nábytok podľa miestností
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Dizajnový štýl
Dekor
Cena
+ Ďalšie (4)
Zľavový kód
15 368 výsledkov
Najnovšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najnovšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Marckeric
Barové stoličky v súprave Adriana
2 ks, čalúnené, modré/v prírodnej farbe, výška sedadla 66 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
169,15 €
s kódom
199 € bez kódu
99,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-15 % s kódom
Marckeric
Konferenčný stolík Tonka
Sivý, 80x80 cm, výška 45 cm
(1)
Doručenie od 27. 10. 2026
174,25 €
s kódom
205 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-15 % s kódom
Marckeric
Knižnica Ecrin
V dekore duba, z MDF, povrchová úprava: melamín, v prírodnej farbe, šírka 95 cm, výška 170 cm, hĺbka 29 cm
Doručenie od 27. 10. 2026
320,45 €
s kódom
377 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Marckeric
Pracovný stôl Ecrin
V dekore duba, 60x110 cm
(1)
Doručenie od 27. 10. 2026
339,15 €
s kódom
399 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Marckeric
Komoda Cequoia
V dekore duba, z MDF, povrchová úprava: melamín, biela, šírka 170 cm, výška 80 cm, hĺbka 40 cm
(2)
Doručenie od 27. 10. 2026
373,15 €
s kódom
439 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Marckeric
Knižnica Ara
V dekore duba, z MDF, povrchová úprava: melamín, v prírodnej farbe, šírka 58 cm, výška 175 cm, hĺbka 35 cm
Doručenie od 27. 10. 2026
169,15 €
s kódom
199 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Marckeric
Nočný stolík Mayra
Biely, 45x35 cm, výška 52 cm
Doručenie od 23. 10. 2026
166,60 €
s kódom
196 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Marckeric
TV stolík Cequoia
V dekore duba, z MDF, povrchová úprava: melamín, v prírodnej farbe, šírka 230 cm, výška 44 cm, hĺbka 35 cm
(1)
Doručenie od 27. 10. 2026
294,95 €
s kódom
347 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Marckeric
Knižnica Eladi
V dekore duba, z MDF, povrchová úprava: melamín, čierna/v prírodnej farbe, šírka 60 cm, výška 168,5 cm, hĺbka 22 cm
(1)
Doručenie od 27. 10. 2026
177,65 €
s kódom
209 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Marckeric
TV stolík Titan
V dekore duba, z MDF, povrchová úprava: melamín, hnedý/v prírodnej farbe, šírka 200 cm, výška 55 cm, hĺbka 35 cm
(3)
Na sklade
Posledný kúsok
339,15 €
s kódom
399 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Marckeric
Konferenčné stolíky v súprave Camelia
3 ks, sivé/v prírodnej farbe, 60x110 cm, výška 42 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
226,95 €
s kódom
267 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Marckeric
Knižnica Alabama
V dekore duba, z MDF, povrchová úprava: melamín, čierna/v prírodnej farbe, šírka 88 cm, výška 175 cm, hĺbka 35 cm
(1)
Doručenie od 27. 10. 2026
294,95 €
s kódom
347 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Marckeric
Jedálenské stoličky v súprave Adriana
2 ks, stohovateľné, čalúnené, červené/v prírodnej farbe
(2)
Doručenie od 23. 10. 2026
236,30 €
s kódom
278 € bez kódu
139 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-15 % s kódom
Marckeric
Skrinka Titan
Z MDF, povrchová úprava: melamín, sivá/béžová, šírka 100 cm, výška 130 cm, hĺbka 40 cm
Doručenie od 23. 10. 2026
436,90 €
s kódom
514 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Marckeric
Komoda Titan
Z MDF, povrchová úprava: melamín, sivá/béžová, šírka 145 cm, výška 82 cm, hĺbka 40 cm
(1)
Doručenie od 27. 10. 2026
432,65 €
s kódom
509 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Marckeric
TV stolík Dilly
V dekore duba, z MDF, povrchová úprava: melamín, v prírodnej farbe, šírka 150 cm, výška 45 cm, hĺbka 42 cm
Doručenie od 23. 10. 2026
243,95 €
s kódom
287 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Marckeric
Komoda Inca
V dekore duba, z MDF, povrchová úprava: melamín, v prírodnej farbe, šírka 80 cm, výška 80 cm, hĺbka 40 cm
Doručenie od 27. 10. 2026
209,95 €
s kódom
247 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
MOME
TV stolík Mundra
Z mangového dreva, povrchová úprava: lakovanie, v prírodnej farbe, šírka 190 cm, výška 50 cm, hĺbka 40 cm
Doručenie od 27. 10. 2026
708,90 €
s kódom
834 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Marckeric
Komoda Lorenza
V dekore duba, z MDF, povrchová úprava: melamín, v prírodnej farbe, šírka 180 cm, výška 80 cm, hĺbka 40 cm
Doručenie od 27. 10. 2026
432,65 €
s kódom
509 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
súprava 4 ks
Marckeric
Jedálenské stoličky v súprave Malila
4 ks, čalúnené, svetloružové
Doručenie od 23. 10. 2026
336,60 €
s kódom
396 € bez kódu
99 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Marckeric
Barové stoličky v súprave Adriana
2 ks, čalúnené, čierne/taupe, výška sedadla 66 cm
(6)
Na sklade
Posledné kúsky
235,45 €
s kódom
277 € bez kódu
138,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-15 % s kódom
Marckeric
Konferenčné stolíky v súprave Camelia
3 ks, v prírodnej farbe, 60x110 cm, výška 42 cm
(1)
Doručenie od 23. 10. 2026
230,35 €
s kódom
271 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
súprava 4 ks
Marckeric
Jedálenské stoličky v súprave Luna
4 ks, čalúnené, čierne
(2)
Doručenie od 23. 10. 2026
310,25 €
s kódom
365 € bez kódu
91,25 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-15 % s kódom
súprava 4 ks
Marckeric
Jedálenské stoličky v súprave Luna
4 ks, čalúnené, khaki
(2)
Doručenie od 23. 10. 2026
301,75 €
s kódom
355 € bez kódu
88,75 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
Premium
-15 % s kódom
MOME
TV stolík Mundra
Z mangového dreva, povrchová úprava: lakovanie, v prírodnej farbe, šírka 145 cm, výška 50 cm, hĺbka 40 cm
Doručenie od 27. 10. 2026
577,15 €
s kódom
679 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Marckeric
Komoda Cequoia
V dekore duba, z MDF, povrchová úprava: melamín, v prírodnej farbe, šírka 170 cm, výška 80 cm, hĺbka 40 cm
(1)
Doručenie od 27. 10. 2026
373,15 €
s kódom
439 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Marckeric
Konzolový stolík Titan
Sivý/béžový, 35x110 cm, výška 85 cm
Na sklade
Posledné kúsky
254,15 €
s kódom
299 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Marckeric
Skrinka Titan
V dekore duba, z MDF, povrchová úprava: melamín, hnedá/v prírodnej farbe, šírka 100 cm, výška 130 cm, hĺbka 40 cm
(1)
Doručenie od 27. 10. 2026
368,90 €
s kódom
434 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Marckeric
Konferenčný stolík Tonka
S doskou v dubovom dekore, čierny/v prírodnej farbe, 80x80 cm, výška 45 cm
(1)
Doručenie od 23. 10. 2026
167,45 €
s kódom
197 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-15 % s kódom
Marckeric
TV stolík Hinoa
V dekore duba, z MDF, povrchová úprava: melamín, sivý/béžový, šírka 160 cm, výška 48 cm, hĺbka 38,5 cm
(4)
Doručenie od 23. 10. 2026
315,35 €
s kódom
371 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Marckeric
Barové stoličky v súprave Cori
2 ks, čalúnené, v tehlovej farbe, výška sedadla 65 cm
(6)
Doručenie od 27. 10. 2026
314,50 €
s kódom
370 € bez kódu
185 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Marckeric
Jedálenské stoličky v súprave Cori
2 ks, čalúnené, v tehlovej farbe
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
328,10 €
s kódom
386 € bez kódu
193 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Marckeric
Skrinka Dilly
V dekore duba, z MDF, povrchová úprava: melamín, v prírodnej farbe, šírka 80 cm, výška 80 cm, hĺbka 40 cm
(1)
Doručenie od 23. 10. 2026
227,80 €
s kódom
268 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Marckeric
Kreslo Rush
Svetloružové, výška zadnej opierky 32 cm, výška sedadla 45 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
251,60 €
s kódom
296 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
MOME
Komoda Mundra
Z mangového dreva, povrchová úprava: lakovanie, v prírodnej farbe, šírka 150 cm, výška 85 cm, hĺbka 40 cm
(1)
Doručenie od 27. 10. 2026
823,65 €
s kódom
969 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
Marckeric
Nočný stolík Lisa
S poličkami, v dekore duba, v prírodnej farbe, 45x35 cm, výška 56 cm
(7)
Na sklade
Posledné kúsky
155,55 €
s kódom
183 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Marckeric
Konzolový stolík Titan
S doskou v dubovom dekore, v prírodnej farbe, 35x110 cm, výška 85 cm
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
250,75 €
s kódom
295 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Marckeric
Kancelárska stolička Rush
Čalúnená, pojazdná/s nastaviteľnou výškou/otočná, béžová, nosnosť 100 kg, výška sedadla 74-52 cm
(2)
Doručenie od 23. 10. 2026
134,30 €
s kódom
158 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-15 % s kódom
Marckeric
Jedálenský stôl Cleo
Rozkladací, s prídavnou doskou, ø 120 cm
Na sklade
Posledný kúsok
545,70 €
s kódom
642 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Marckeric
Nočný stolík Mercure
S poličkami, v dekore duba, biely/v prírodnej farbe, 34x31 cm, výška 60 cm
(1)
Doručenie od 23. 10. 2026
114,75 €
s kódom
135 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Marckeric
Barové stoličky v súprave Cori
2 ks, čalúnené, béžové, výška sedadla 65 cm
(1)
Doručenie od 27. 10. 2026
313,65 €
s kódom
369 € bez kódu
184,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Marckeric
Jedálenské kreslá v súprave Tamara
2 ks, s podrúčkami/otočné, čalúnené, svetlosivé
Na sklade
Posledný kúsok
364,65 €
s kódom
429 € bez kódu
214,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Marckeric
Nočný stolík Lani
S poličkami, biely, 45x35 cm, výška 50 cm
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
128,35 €
s kódom
151 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Marckeric
TV stolík Cequoia
V dekore duba, z MDF, povrchová úprava: melamín, biely, šírka 160 cm, výška 44 cm, hĺbka 36 cm
(1)
Doručenie od 27. 10. 2026
222,70 €
s kódom
262 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Marckeric
Nočný stolík Saturne
S poličkami, v dekore duba, sivý/béžový/v prírodnej farbe, 45x35 cm, výška 50 cm
(1)
Doručenie od 23. 10. 2026
127,50 €
s kódom
150 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Marckeric
Kancelárska stolička Rush
Čalúnená, pojazdná/s nastaviteľnou výškou/otočná, svetloružová, nosnosť 100 kg, výška sedadla 74-52 cm
(6)
Doručenie od 23. 10. 2026
134,30 €
s kódom
158 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-15 % s kódom
Marckeric
Nočný stolík Ecrin
V dekore duba, v prírodnej farbe, 45,5x34 cm, výška 50,5 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
137,70 €
s kódom
162 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Marckeric
Nočný stolík Lani
V dekore duba, v prírodnej farbe, 45x35 cm, výška 50 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
128,35 €
s kódom
151 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
1
...
227
228
229
...
321
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Stoly a stolíky
Záhradný nábytok
Detský nábytok
Leňošky, taburety a doplnkové sedenie
Komody a skrinky
Ostatné úložné priestory
Knižnice a regály
Postele
Nábytok podľa miestností
Balkónový a terasový nábytok
Matrace
Obľúbené filtre
Industriálny nábytok
Retro nábytok
Rustikálny nábytok
Škandinávsky nábytok
Biely nábytok
Čierny nábytok