Zľava 15 % s kódom OCTOBER |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × Universal |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Nábytok
Nábytok
...
Kategórie
Nábytok
Nábytok so zľavovým kódom
Sedacie súpravy a pohovky
Kreslá
Stoličky
Leňošky, taburety a doplnkové sedenie
Stoly a stolíky
Úložné priestory
Postele a matrace
Kúpeľňový nábytok
Detský nábytok
Modulárny nábytok
Záhradný nábytok
Nábytok podľa miestností
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Dizajnový štýl
Dekor
Cena
+ Ďalšie (4)
Zľavový kód
15 367 výsledkov
Najnovšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najnovšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-15 % s kódom
Marckeric
Nočný stolík Lani
V dekore duba, v prírodnej farbe, 45x35 cm, výška 50 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
128,35 €
s kódom
151 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Marckeric
Barové stoličky v súprave Adriana
2 ks, čalúnené, béžové/v prírodnej farbe, výška sedadla 66 cm
(6)
Na sklade
Posledné kúsky
247,35 €
s kódom
291 € bez kódu
145,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-15 % s kódom
Marckeric
Konferenčný stolík Tonka
S doskou v dubovom dekore, v prírodnej farbe, 80x80 cm, výška 45 cm
(3)
Doručenie od 23. 10. 2026
169,15 €
s kódom
199 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-15 % s kódom
Marckeric
TV stolík Titan
V dekore duba, z MDF, povrchová úprava: melamín, hnedý/v prírodnej farbe, šírka 140 cm, výška 55 cm, hĺbka 35 cm
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
248,20 €
s kódom
292 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Marckeric
Komoda Vae
V dekore duba, z MDF, povrchová úprava: melamín, biela/v prírodnej farbe, šírka 110 cm, výška 82 cm, hĺbka 40 cm
(4)
Na sklade
Posledný kúsok
289 €
s kódom
340 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Marckeric
Komoda Nola
V dekore duba, z MDF, povrchová úprava: melamín, čierna/v prírodnej farbe, šírka 140 cm, výška 79 cm, hĺbka 40 cm
(4)
Doručenie od 23. 10. 2026
315,35 €
s kódom
371 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Marckeric
Jedálenské stoličky v súprave Cori
2 ks, čalúnené, béžové
(4)
Doručenie od 23. 10. 2026
329,80 €
s kódom
388 € bez kódu
194 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Marckeric
TV stolík Titan
Z MDF, povrchová úprava: melamín, sivý/béžový, šírka 200 cm, výška 55 cm, hĺbka 35 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
283,90 €
s kódom
334 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
MOME
Jedálenský stôl Mudri
S doskou z akácie, 100x200 cm
Doručenie od 27. 10. 2026
1 014,90 €
s kódom
1 194 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Marckeric
TV stolík Cequoia
Z MDF, povrchová úprava: melamín, biely, šírka 230 cm, výška 44 cm, hĺbka 35 cm
(1)
Doručenie od 27. 10. 2026
294,95 €
s kódom
347 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Marckeric
Komoda Lorenza
V dekore duba, z MDF, povrchová úprava: melamín, v prírodnej farbe, šírka 140 cm, výška 80 cm, hĺbka 40 cm
(1)
Doručenie od 23. 10. 2026
390,15 €
s kódom
459 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Marckeric
TV stolík Vae
V dekore duba, z MDF, povrchová úprava: melamín, čierny/v prírodnej farbe, šírka 140 cm, výška 51 cm, hĺbka 35 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
221 €
s kódom
260 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Marckeric
Odkladací stolík Macha
V dekore duba, v prírodnej farbe, 40x30 cm, výška 57 cm
(2)
Doručenie od 23. 10. 2026
78,20 €
s kódom
92 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Marckeric
Jedálenské stoličky v súprave Adriana
2 ks, stohovateľné, čalúnené, zelené/v prírodnej farbe
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
236,30 €
s kódom
278 € bez kódu
139 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
Premium
-15 % s kódom
MOME
TV stolík Nereida
Z mangového dreva, povrchová úprava: lakovanie, matný, v prírodnej farbe, šírka 160 cm, výška 58 cm, hĺbka 40 cm
(3)
Na sklade
Posledný kúsok
759,90 €
s kódom
894 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
MOME
Komoda Mundra
Z mangového dreva, povrchová úprava: lakovanie, v prírodnej farbe, šírka 190 cm, výška 85 cm, hĺbka 40 cm
(1)
Doručenie od 27. 10. 2026
934,15 €
s kódom
1 099 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Marckeric
Barové stoličky v súprave Rush
2 ks, čalúnené, svetloružové, výška sedadla 65 cm
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
277,95 €
s kódom
327 € bez kódu
163,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-15 % s kódom
Miuform
Rohová pohovka Charming Charlie
Ženilková, rozkladacia/s úložným priestorom, pravý roh/do tvaru "U", svetlosivá, viacmiestna, šírka 302 cm, hĺbka 200 cm, hĺbka sedadla 58 cm
(317)
Doručenie od 26. 11. 2026
1 971,15 €
s kódom
2 319 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Roh a tvar (6)
+ Materiál čalúnenia (2)
-15 % s kódom
Miuform
Rohová pohovka Charming Charlie
Ženilková, rozkladacia, pravý roh/do L, béžová, štvormiestna, šírka 234 cm, hĺbka 200 cm, hĺbka sedadla 54 cm
(1)
Doručenie od 26. 11. 2026
1 452,65 €
s kódom
1 709 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Roh a tvar (6)
+ Materiál čalúnenia (2)
-15 % s kódom
Miuform
Rohová pohovka Charming Charlie
Ženilková, rozkladacia, pravý roh/do L, sivá, štvormiestna, šírka 234 cm, hĺbka 200 cm, hĺbka sedadla 54 cm
(1)
Doručenie od 26. 11. 2026
1 452,65 €
s kódom
1 709 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Roh a tvar (6)
+ Materiál čalúnenia (2)
-15 % s kódom
Miuform
Rohová pohovka Charming Charlie
Ženilková, rozkladacia/s úložným priestorom, ľavý roh/do tvaru "U", sivá, viacmiestna, šírka 302 cm, hĺbka 200 cm, hĺbka sedadla 58 cm
(317)
Doručenie od 26. 11. 2026
1 971,15 €
s kódom
2 319 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Roh a tvar (6)
+ Materiál čalúnenia (2)
-15 % s kódom
Miuform
Rohová pohovka Charming Charlie
Ženilková, rozkladacia/s úložným priestorom, ľavý roh/do tvaru "U", antracitová, viacmiestna, šírka 302 cm, hĺbka 200 cm, hĺbka sedadla 58 cm
(317)
Doručenie od 26. 11. 2026
1 971,15 €
s kódom
2 319 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Roh a tvar (6)
+ Materiál čalúnenia (2)
-15 % s kódom
Miuform
Rohová pohovka Charming Charlie
Ženilková, rozkladacia/s úložným priestorom, ľavý roh/do tvaru "U", svetlosivá, viacmiestna, šírka 302 cm, hĺbka 200 cm, hĺbka sedadla 58 cm
(317)
Doručenie od 26. 11. 2026
1 971,15 €
s kódom
2 319 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Roh a tvar (6)
+ Materiál čalúnenia (2)
-15 % s kódom
Miuform
Rohová pohovka Charming Charlie
Ženilková, rozkladacia, ľavý roh/do L, antracitová, štvormiestna, šírka 234 cm, hĺbka 200 cm, hĺbka sedadla 54 cm
(317)
Doručenie od 26. 11. 2026
1 452,65 €
s kódom
1 709 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Roh a tvar (6)
+ Materiál čalúnenia (2)
-15 % s kódom
Miuform
Rohová pohovka Charming Charlie
Ženilková, rozkladacia/s úložným priestorom, ľavý roh/s leňoškou, svetlosivá, trojmiestna, šírka 228 cm, hĺbka 150 cm, hĺbka sedadla 54 cm
(3)
Doručenie od 26. 11. 2026
1 308,15 €
s kódom
1 539 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Roh a tvar (6)
+ Materiál čalúnenia (2)
-15 % s kódom
Miuform
Rohová pohovka Charming Charlie
Ženilková, rozkladacia, ľavý roh/do L, sivá, štvormiestna, šírka 234 cm, hĺbka 200 cm, hĺbka sedadla 54 cm
(1)
Doručenie od 26. 11. 2026
1 452,65 €
s kódom
1 709 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Roh a tvar (6)
+ Materiál čalúnenia (2)
-15 % s kódom
Miuform
Rohová pohovka Charming Charlie
Ženilková, rozkladacia, pravý roh/do L, antracitová, štvormiestna, šírka 234 cm, hĺbka 200 cm, hĺbka sedadla 54 cm
(317)
Doručenie od 26. 11. 2026
1 452,65 €
s kódom
1 709 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Roh a tvar (6)
+ Materiál čalúnenia (2)
-15 % s kódom
Miuform
Rohová pohovka Charming Charlie
Ženilková, rozkladacia, ľavý roh/do L, svetlosivá, štvormiestna, šírka 234 cm, hĺbka 200 cm, hĺbka sedadla 54 cm
(1)
Doručenie od 26. 11. 2026
1 367,65 €
s kódom
1 609 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Roh a tvar (6)
+ Materiál čalúnenia (2)
-15 % s kódom
Miuform
Rohová pohovka Charming Charlie
Ženilková, rozkladacia/s úložným priestorom, ľavý roh/s leňoškou, sivá, trojmiestna, šírka 228 cm, hĺbka 150 cm, hĺbka sedadla 54 cm
(317)
Doručenie od 26. 11. 2026
1 214,65 €
s kódom
1 429 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Roh a tvar (6)
+ Materiál čalúnenia (2)
-15 % s kódom
Miuform
Rohová pohovka Charming Charlie
Ženilková, rozkladacia/s úložným priestorom, ľavý roh/do tvaru "U", béžová, viacmiestna, šírka 302 cm, hĺbka 200 cm, hĺbka sedadla 58 cm
(317)
Doručenie od 26. 11. 2026
1 826,65 €
s kódom
2 149 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Roh a tvar (6)
+ Materiál čalúnenia (2)
-15 % s kódom
Miuform
Rohová pohovka Charming Charlie
Ženilková, rozkladacia/s úložným priestorom, pravý roh/do tvaru "U", béžová, viacmiestna, šírka 302 cm, hĺbka 200 cm, hĺbka sedadla 58 cm
(317)
Doručenie od 26. 11. 2026
1 826,65 €
s kódom
2 149 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Roh a tvar (6)
+ Materiál čalúnenia (2)
-15 % s kódom
Miuform
Rohová pohovka Charming Charlie
Ženilková, rozkladacia/s úložným priestorom, pravý roh/do tvaru "U", sivá, viacmiestna, šírka 302 cm, hĺbka 200 cm, hĺbka sedadla 58 cm
(1)
Doručenie od 26. 11. 2026
1 826,65 €
s kódom
2 149 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Roh a tvar (6)
+ Materiál čalúnenia (2)
-15 % s kódom
Miuform
Rohová pohovka Charming Charlie
Ženilková, rozkladacia/s úložným priestorom, pravý roh/do tvaru "U", antracitová, viacmiestna, šírka 302 cm, hĺbka 200 cm, hĺbka sedadla 58 cm
(317)
Doručenie od 26. 11. 2026
1 826,65 €
s kódom
2 149 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Roh a tvar (6)
+ Materiál čalúnenia (2)
-15 % s kódom
Miuform
Rohová pohovka Charming Charlie
Ženilková, rozkladacia/s úložným priestorom, ľavý roh/s leňoškou, antracitová, trojmiestna, šírka 228 cm, hĺbka 150 cm, hĺbka sedadla 54 cm
(317)
Doručenie od 26. 11. 2026
1 214,65 €
s kódom
1 429 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Roh a tvar (6)
+ Materiál čalúnenia (2)
-15 % s kódom
Miuform
Rohová pohovka Charming Charlie
Ženilková, rozkladacia, pravý roh/do L, svetlosivá, štvormiestna, šírka 234 cm, hĺbka 200 cm, hĺbka sedadla 54 cm
(2)
Doručenie od 26. 11. 2026
1 367,65 €
s kódom
1 609 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Roh a tvar (6)
+ Materiál čalúnenia (2)
-15 % s kódom
Miuform
Rohová pohovka Charming Charlie
Ženilková, rozkladacia, ľavý roh/do L, béžová, štvormiestna, šírka 234 cm, hĺbka 200 cm, hĺbka sedadla 54 cm
(317)
Doručenie od 26. 11. 2026
1 367,65 €
s kódom
1 609 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Roh a tvar (6)
+ Materiál čalúnenia (2)
-15 % s kódom
Cosmopolitan Design
Pohovka Vienna
Zamatová, na každodenné spanie/rozkladacia, vhodná pre domácich miláčikov, ružová, trojmiestna, šírka 214 cm, hĺbka 102 cm, hĺbka sedadla 64 cm
Na sklade
Posledný kúsok
2 132,65 €
s kódom
2 509 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Komoda Mailen
S posuvnými dverami, v dekore jaseňa, z MDF, povrchová úprava: dyha, tmavohnedá, šírka 180 cm, výška 75 cm, hĺbka 40 cm
Doručenie od 16. 12. 2026
995,35 €
s kódom
1 171 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Kave Home
Jedálenské stoličky v súprave Helda
2 ks, čalúnené, ženilkové, béžové
(4)
Na sklade
Posledný kúsok
372,30 €
s kódom
438 € bez kódu
219 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Jedálenský stôl Mailen
V dekore jaseňa, ø 120 cm
(3)
Doručenie od 16. 12. 2026
668,95 €
s kódom
787 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Light & Living
Odkladací stolík Babina
Kovový, v bronzovej farbe, ø 36 cm, výška 47 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
105,40 €
s kódom
124 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
Light & Living
Odkladací stolík Babina
Kovový, v bronzovej farbe, ø 59 cm, výška 41 cm
(1)
Doručenie od 4. 11. 2026
199,75 €
s kódom
235 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
Light & Living
Konferenčné stolíky v súprave Tobias
2 ks, kovové, hnedé, ø 75 cm, výška 44 cm
Doručenie od 6. 11. 2026
704,65 €
s kódom
829 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Light & Living
Taburet Nafya
Z textílie buklé, krémovobiely, šírka 60 cm, hĺbka 46 cm, výška 46 cm
(4)
Na sklade
271,15 €
s kódom
319 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Light & Living
Odkladací stolík Dakwa
Sklenený, okrovožltý, ø 30 cm, výška 50 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
254,15 €
s kódom
299 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Light & Living
Konferenčné stolíky v súprave Tobias
2 ks, kovové, čierne, ø 75 cm, výška 44 cm
Doručenie od 6. 11. 2026
704,65 €
s kódom
829 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Light & Living
Odkladací stolík Qiano
Z masívu akácie, hnedý, ø 49 cm, výška 49 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
190,40 €
s kódom
224 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
-15 % s kódom
Light & Living
Konzolový stolík Qiano
Z masívu akácie, hnedý, 30x120 cm, výška 75 cm
Na sklade
Posledný kúsok
311,10 €
s kódom
366 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
1
...
228
229
230
...
321
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Stoly a stolíky
Záhradný nábytok
Detský nábytok
Leňošky, taburety a doplnkové sedenie
Komody a skrinky
Ostatné úložné priestory
Knižnice a regály
Postele
Nábytok podľa miestností
Balkónový a terasový nábytok
Matrace
Obľúbené filtre
Industriálny nábytok
Retro nábytok
Rustikálny nábytok
Škandinávsky nábytok
Biely nábytok
Čierny nábytok