Zľava 15 % s kódom OCTOBER |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × Universal |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Nábytok
Nábytok
...
Kategórie
Nábytok
Luxusný nábytok so zľavovým kódom
Sedacie súpravy a pohovky
Kreslá
Stoličky
Leňošky, taburety a doplnkové sedenie
Stoly a stolíky
Úložné priestory
Postele a matrace
Kúpeľňový nábytok
Detský nábytok
Modulárny nábytok
Záhradný nábytok
Nábytok podľa miestností
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Dizajnový štýl
Dekor
Cena
+ Ďalšie (4)
Zľavový kód
15 372 výsledkov
Najdrahšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najdrahšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-15 % s kódom
Micadoni
Čelo postele Darren
Čalúnené, voľne stojacie, z textílie buklé, krémovobiele, 209x100 cm
Na sklade
Posledný kúsok
318,75 €
s kódom
375 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Odporúčaná šírka postele (4)
+ Typ čela postele (2)
-15 % s kódom
Makamii
Podnožka Kona
Ženilková, krémovobiela, šírka 100 cm, hĺbka 60 cm, výška 45 cm
Doručenie od 18. 11. 2026
318,75 €
s kódom
375 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-15 % s kódom
Makamii
Podnožka Kona
Ženilková, sivá, šírka 100 cm, hĺbka 60 cm, výška 45 cm
Doručenie od 18. 11. 2026
318,75 €
s kódom
375 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-15 % s kódom
Micadoni
Čelo postele Darren
Čalúnené, voľne stojacie, z textílie buklé, svetlosivé, 209x100 cm
Doručenie od 4. 12. 2026
318,75 €
s kódom
375 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Materiál čalúnenia (2)
+ Odporúčaná šírka postele (4)
+ Typ čela postele (2)
-15 % s kódom
Spinder Design
Skrinka na topánky Billy
Výklopná/závesná, oceľová, povrchová úprava: práškovanie, svetložltá, počet párov topánok 12 , šírka 75 cm, výška 77,5 cm, hĺbka 22,5 cm
(61)
Doručenie od 21. 10. 2026
318,75 €
s kódom
375 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
Premium
-15 % s kódom
Hübsch
TV stolík Doppio
V dekore duba, z MDF, povrchová úprava: dyha, v prírodnej farbe, šírka 99 cm, výška 30 cm, hĺbka 30 cm
Doručenie od 2. 11. 2026
318,75 €
s kódom
375 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Micadoni
Čelo postele Darren
Čalúnené, voľne stojacie, z textílie buklé, tmavosivé, 209x100 cm
Doručenie od 4. 12. 2026
318,75 €
s kódom
375 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Odporúčaná šírka postele (4)
+ Typ čela postele (2)
Premium
-15 % s kódom
Teulat
Konferenčný stolík Arista
S doskou v dubovom dekore, červený, 60x110 cm, výška 34 cm
(3)
Doručenie od 23. 10. 2026
318,75 €
s kódom
375 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-15 % s kódom
Makamii
Podnožka Kona
Ženilková, zelená, šírka 100 cm, hĺbka 60 cm, výška 45 cm
Doručenie od 18. 11. 2026
318,75 €
s kódom
375 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-15 % s kódom
Spinder Design
Skrinka na topánky Billy
Výklopná/závesná, kovová, povrchová úprava: práškovanie, čierna, počet párov topánok 12 , šírka 75 cm, výška 77,5 cm, hĺbka 22,5 cm
(61)
Na sklade
Posledné kúsky
318,75 €
s kódom
375 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
Premium
-15 % s kódom
Teulat
Konferenčný stolík Arista
S doskou v dubovom dekore, čierny, 60x110 cm, výška 34 cm
(9)
Doručenie od 23. 10. 2026
318,75 €
s kódom
375 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-15 % s kódom
Makamii
Podnožka Kona
Ženilková, v terakotovej farbe, šírka 100 cm, hĺbka 60 cm, výška 45 cm
Doručenie od 18. 11. 2026
318,75 €
s kódom
375 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-15 % s kódom
Makamii
Podnožka Aloha
Z textílie buklé, biela, šírka 75 cm, hĺbka 90 cm, výška 41 cm
Doručenie od 18. 11. 2026
317,90 €
s kódom
374 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
-15 % s kódom
Makamii
Podnožka Aloha
Z textílie buklé, béžová, šírka 75 cm, hĺbka 90 cm, výška 41 cm
Doručenie od 18. 11. 2026
317,90 €
s kódom
374 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
+ Materiál čalúnenia (2)
-15 % s kódom
Makamii
Podnožka Aloha
Zamatová, béžová, šírka 75 cm, hĺbka 90 cm, výška 41 cm
Doručenie od 18. 11. 2026
317,90 €
s kódom
374 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
+ Materiál čalúnenia (2)
-15 % s kódom
Makamii
Podnožka Aloha
Z textílie buklé, hnedá, šírka 75 cm, hĺbka 90 cm, výška 41 cm
Doručenie od 18. 11. 2026
317,90 €
s kódom
374 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
+ Materiál čalúnenia (2)
-15 % s kódom
Makamii
Podnožka Aloha
Zamatová, hnedá, šírka 75 cm, hĺbka 90 cm, výška 41 cm
Doručenie od 18. 11. 2026
317,90 €
s kódom
374 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
+ Materiál čalúnenia (2)
-15 % s kódom
Novinka
Karup
Jednolôžková posteľ Dock
90x200 cm, bez čela, s roštom, z borovicového dreva, japonská, povrchová úprava: lazúrovanie, v prírodnej farbe
(54)
Doručenie od 27. 10. 2026
317,90 €
s kódom
374 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmer (5)
-15 % s kódom
Karup
Jednolôžková posteľ Japan
90x200 cm, bez čela, s roštom, z borovicového dreva, japonská, povrchová úprava: bez ošetrenia, v prírodnej farbe
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
317,90 €
s kódom
374 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmer (5)
-15 % s kódom
Unique Furniture
Konferenčný stolík Ponza
S doskou v dubovom dekore, v prírodnej farbe, 60x120 cm, výška 45 cm
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
317,90 €
s kódom
374 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Novinka
Mauro Ferretti
Taburet Goteborg
Menčestrový, s úložným priestorom, krémovobiely, šírka 83 cm, hĺbka 83 cm, výška 56 cm
Doručenie od 29. 10. 2026
317,90 €
s kódom
374 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
YAMAZAKI
Regál Tower
Oceľový, povrchová úprava: práškovanie, matne biely, šírka 60 cm, výška 170 cm, hĺbka 46,5 cm
Na sklade
Posledný kúsok
317,90 €
s kódom
374 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Makamii
Podnožka Aloha
Z textílie buklé, modrá, šírka 75 cm, hĺbka 90 cm, výška 41 cm
Doručenie od 18. 11. 2026
317,90 €
s kódom
374 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
+ Materiál čalúnenia (2)
-15 % s kódom
Makamii
Podnožka Aloha
Zamatová, modrá, šírka 75 cm, hĺbka 90 cm, výška 41 cm
Doručenie od 18. 11. 2026
317,90 €
s kódom
374 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
+ Materiál čalúnenia (2)
-15 % s kódom
Ragaba
Pracovný stôl Luka
S bielou doskou, 85x115 cm
Doručenie od 5. 11. 2026
317,90 €
s kódom
374 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
Woodman
Pracovný stôl Northgate
Otvor na káble, 60x112 cm
(12)
Doručenie od 27. 10. 2026
317,90 €
s kódom
374 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Makamii
Podnožka Aloha
Z textílie buklé, sivá, šírka 75 cm, hĺbka 90 cm, výška 41 cm
Doručenie od 18. 11. 2026
317,90 €
s kódom
374 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
+ Materiál čalúnenia (2)
-15 % s kódom
Makamii
Podnožka Aloha
Zamatová, sivá, šírka 75 cm, hĺbka 90 cm, výška 41 cm
Doručenie od 18. 11. 2026
317,90 €
s kódom
374 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
+ Materiál čalúnenia (2)
-15 % s kódom
DAN-FORM Denmark
Barová stolička Hype
Čalúnená, z umelej (eko) kože, koňakovohnedá, výška sedadla 65 cm
(5)
Doručenie od 23. 10. 2026
317,90 €
s kódom
374 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
BENAB
Matrac Visco Touch
100x200 cm, tvrdý/stredne tvrdý, penový, s odnímateľným poťahom/obojstranný/antialergénny/zónový, z pamäťovej peny, hrúbka 20 cm, nosnosť 120 kg
Na sklade
Posledný kúsok
317,90 €
s kódom
374 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmer (2)
-15 % s kódom
Makamii
Podnožka Aloha
Zamatová, vínovočervená, šírka 75 cm, hĺbka 90 cm, výška 41 cm
Doručenie od 18. 11. 2026
317,90 €
s kódom
374 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
-15 % s kódom
Makamii
Podnožka Aloha
Zamatová, v horčicovej farbe, šírka 75 cm, hĺbka 90 cm, výška 41 cm
Doručenie od 18. 11. 2026
317,90 €
s kódom
374 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
-15 % s kódom
Makamii
Podnožka Aloha
Z textílie buklé, zelená, šírka 75 cm, hĺbka 90 cm, výška 41 cm
Doručenie od 18. 11. 2026
317,90 €
s kódom
374 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
-15 % s kódom
súprava 4 ks
Bizzotto
Záhradné stoličky v súprave Clover
4 ks, kovové/plastové, zelené, nosnosť 110 kg, šírka 54 cm, výška 80 cm, hĺbka 52 cm
Na sklade
Posledný kúsok
317,90 €
s kódom
374 € bez kódu
93,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Germania
Skrinka Mailand
Uzamykateľná/na kolieskach, z drevotriesky, povrchová úprava: melamín, biela, šírka 42 cm, výška 63 cm, hĺbka 60 cm
Doručenie od 27. 10. 2026
317,05 €
s kódom
373 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Novinka
Mauro Ferretti
Kreslo Ethnic
Hnedé/béžové, výška zadnej opierky 34 cm, výška sedadla 46 cm
Doručenie od 29. 10. 2026
317,05 €
s kódom
373 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Kalune Design
Komoda Arlen
Z drevotriesky, povrchová úprava: melamín, matná, krémovobiela, šírka 180 cm, výška 80 cm, hĺbka 45 cm
Na sklade
Posledný kúsok
317,05 €
s kódom
373 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Marckeric
Skrinka Cailin
Z MDF, povrchová úprava: melamín, krémovobiela, šírka 90 cm, výška 120 cm, hĺbka 42 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
317,05 €
s kódom
373 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
White Label
Jedálenský stôl Mo
Z teakového dreva, ø 110 cm
(1)
Doručenie od 27. 10. 2026
317,05 €
s kódom
373 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Ragaba
Pracovný stôl Luka
85x115 cm
Doručenie od 5. 11. 2026
317,05 €
s kódom
373 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
Premier Housewares
Pracovný stôl Heritage
Z borovicového dreva, 48x107 cm
Doručenie od 29. 10. 2026
317,05 €
s kódom
373 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Tvilum
Vitrína Madrid
Z drevotriesky, povrchová úprava: fólia, matná, sivobéžová, šírka 78 cm, výška 199 cm, hĺbka 33 cm
(3)
Na sklade
317,05 €
s kódom
373 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Kalune Design
Komoda Arlen
Z drevotriesky, povrchová úprava: melamín, matná, taupe, šírka 180 cm, výška 80 cm, hĺbka 45 cm
Na sklade
Posledný kúsok
317,05 €
s kódom
373 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Marckeric
Skriňa Diora
Kovová, povrchová úprava: práškovanie, tmavomodrá, šírka 80 cm, výška 170 cm, hĺbka 40 cm
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
317,05 €
s kódom
373 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
súprava 4 ks
Bizzotto
Záhradné stoličky v súprave Clover
4 ks, kovové/plastové, čierne, nosnosť 110 kg, šírka 54 cm, výška 80 cm, hĺbka 52 cm
Na sklade
Posledné kúsky
317,05 €
s kódom
373 € bez kódu
93,25 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Marckeric
Barové stoličky v súprave Maika
2 ks, s podrúčkami, čalúnené, z umelej (eko) kože, v tehlovej farbe, výška sedadla 68 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
316,20 €
s kódom
372 € bez kódu
186 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Germania
Šatníková skriňa Topix
V dekore duba, z drevotriesky, povrchová úprava: melamín, matná, biela/v prírodnej farbe, šírka 59 cm, výška 199 cm, hĺbka 40 cm
(2)
Doručenie od 27. 10. 2026
316,20 €
s kódom
372 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Germania
Šatníková skriňa Adana
Z drevotriesky, povrchová úprava: laminovanie, lesklá, biela, šírka 59 cm, výška 197 cm, hĺbka 37 cm
Doručenie od 30. 10. 2026
316,20 €
s kódom
372 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
1
...
196
197
198
...
321
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Stoly a stolíky
Záhradný nábytok
Detský nábytok
Leňošky, taburety a doplnkové sedenie
Komody a skrinky
Ostatné úložné priestory
Knižnice a regály
Postele
Nábytok podľa miestností
Balkónový a terasový nábytok
Matrace
Obľúbené filtre
Industriálny nábytok
Retro nábytok
Rustikálny nábytok
Škandinávsky nábytok
Biely nábytok
Čierny nábytok