Zľava 15 % s kódom OCTOBER |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × Universal |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Nábytok
Nábytok
...
Kategórie
Nábytok
Luxusný nábytok so zľavovým kódom
Sedacie súpravy a pohovky
Kreslá
Stoličky
Leňošky, taburety a doplnkové sedenie
Stoly a stolíky
Úložné priestory
Postele a matrace
Kúpeľňový nábytok
Detský nábytok
Modulárny nábytok
Záhradný nábytok
Nábytok podľa miestností
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Dizajnový štýl
Dekor
Cena
+ Ďalšie (4)
Zľavový kód
15 367 výsledkov
Najdrahšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najdrahšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-15 % s kódom
WOOOD
Nočný stolík Elura
S poličkami, v tmavo prírodnej farbe, 40x40 cm, výška 50 cm
(1)
Doručenie od 26. 10. 2026
270,30 €
s kódom
318 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Nočný stolík Octavia
V dekore jaseňa, v prírodnej farbe, 55x55 cm, výška 45 cm
(10)
Doručenie od 16. 12. 2026
270,30 €
s kódom
318 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Odkladací stolík Litto
V dekore duba, v prírodnej farbe, 40x55 cm, výška 50 cm
(1)
Doručenie od 16. 12. 2026
270,30 €
s kódom
318 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Odkladací stolík Litto
V dekore orecha, v tmavo prírodnej farbe, 40x55 cm, výška 50 cm
(1)
Doručenie od 14. 12. 2026
270,30 €
s kódom
318 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Actona
Jedálenský stôl Yale
S doskou v dubovom dekore, ø 120 cm
(4)
Na sklade
270,30 €
s kódom
318 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Záhradný jedálenský stôl Tella
S keramickou doskou, okrúhly, ø 90 cm
Doručenie od 16. 12. 2026
270,30 €
s kódom
318 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Odkladací stolík Irune
Z teakového dreva, v prírodnej farbe, ø 50 cm, výška 48 cm
(22)
Na sklade
Posledné kúsky
270,30 €
s kódom
318 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Modulárny policový systém Sitra
Sklenený, povrchová úprava: tvrdenie, v prírodnej farbe, šírka 110 cm, výška 98 cm, hĺbka 30,5 cm
Doručenie od 14. 12. 2026
270,30 €
s kódom
318 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (6)
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Matrac Yoko
90x190 cm, stredne tvrdý, penový, antialergénny/termoregulačný, z pamäťovej peny/z gelovej peny/z antibakteriálnej peny, hrúbka 22 cm, nosnosť 150 kg
(3)
Doručenie od 14. 12. 2026
270,30 €
s kódom
318 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmer (6)
-15 % s kódom
Unique Furniture
Lavica Barrali
Drevená, jedálenská, tmavohnedá, šírka 150 cm, hĺbka 35 cm, výška 45 cm
Doručenie od 26. 10. 2026
270,30 €
s kódom
318 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Marckeric
Jedálenské kreslá v súprave Rush
2 ks, čalúnené, tmavosivé
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
270,30 €
s kódom
318 € bez kódu
159 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
súprava 2 ks
vtwonen
Jedálenské stoličky v súprave Afternoon
2 ks, kovové, zelené
Na sklade
Posledné kúsky
270,30 €
s kódom
318 € bez kódu
159 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Marckeric
Jedálenské kreslá v súprave Rush
2 ks, čalúnené, zelené
(3)
Doručenie od 23. 10. 2026
270,30 €
s kódom
318 € bez kódu
159 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Záhradný konferenčný stolík Salguer
S doskou z akácie, 50x100 cm, výška 42 cm
(3)
Doručenie od 14. 12. 2026
270,30 €
s kódom
318 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Kúpeľňová skrinka Plubia
Závesná/so zrkadlom, z teakového dreva, povrchová úprava: lakovanie, v prírodnej farbe, šírka 50 cm, výška 70 cm, hĺbka 14 cm
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
270,30 €
s kódom
318 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Barová stolička Derile
S podrúčkami, z dubového dreva, čierna, výška sedadla 65 cm
Doručenie od 16. 12. 2026
270,30 €
s kódom
318 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Unique Furniture
Vitrína Carmel
Kovová, povrchová úprava: lakovanie, čierna, šírka 90 cm, výška 85 cm, hĺbka 40 cm
(8)
Doručenie od 29. 10. 2026
270,30 €
s kódom
318 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
Premium
-15 % s kódom
noo.ma
Nočný stolík Toopt
S poličkami, čierny, 40x35 cm, výška 55 cm
Na sklade
Posledný kúsok
270,30 €
s kódom
318 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Konferenčný stolík Azisi
Oceľový, čierny, 60x140 cm, výška 68 cm
Doručenie od 16. 12. 2026
270,30 €
s kódom
318 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Iba na Bonami
Hammel Furniture
Knižnica Mistral
Závesná, z MDF, povrchová úprava: farbenie, antracitová, šírka 70 cm, výška 70 cm, hĺbka 27 cm
Na sklade
Posledný kúsok
269,45 €
s kódom
317 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
Teulat
Nočný stolík Totem
Soft close (tiché dovieranie), antracitový, 50x36,5 cm, výška 55 cm
(3)
Na sklade
269,45 €
s kódom
317 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
-15 % s kódom
Tvilum
Modulárna knižnica Prima
Z drevotriesky, povrchová úprava: melamín, biela, šírka 89 cm, výška 222 cm, hĺbka 40 cm
(2)
Doručenie od 26. 10. 2026
269,45 €
s kódom
317 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-15 % s kódom
Germania
Skrinka Libbiano
Závesná, v dekore duba, z drevotriesky, povrchová úprava: melamín, matná, biela, šírka 138 cm, výška 52 cm, hĺbka 25 cm
(1)
Doručenie od 27. 10. 2026
269,45 €
s kódom
317 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Marckeric
Jedálenské kreslá v súprave Rush
2 ks, čalúnené, béžové
(3)
Doručenie od 23. 10. 2026
269,45 €
s kódom
317 € bez kódu
158,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
Teulat
Nočný stolík Totem
Soft close (tiché dovieranie), béžový, 50x36,5 cm, výška 55 cm
(6)
Na sklade
Posledné kúsky
269,45 €
s kódom
317 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
-15 % s kódom
Rowico
Lavica Melfort
Z MDF, jedálenská, v prírodnej farbe, šírka 144 cm, hĺbka 38 cm, výška 45 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
269,45 €
s kódom
317 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Germania
Kúpeľňová skrinka Arnea
Vysoká, matná, z drevotriesky, povrchová úprava: melamín, matná, krémovobiela, šírka 33 cm, výška 123 cm, hĺbka 34 cm
Doručenie od 27. 10. 2026
269,45 €
s kódom
317 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Teulat
Nočný stolík Totem
Soft close (tiché dovieranie), modrý, 50x36,5 cm, výška 55 cm
(14)
Na sklade
Posledné kúsky
269,45 €
s kódom
317 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
-15 % s kódom
White Label
Konferenčný stolík Makoto
Čierny/v prírodnej farbe, ø 80 cm, výška 40 cm
Doručenie od 27. 10. 2026
269,45 €
s kódom
317 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Novinka
Marckeric
Skrinka Lucile
V dekore duba, z drevotriesky, povrchová úprava: melamín, v prírodnej farbe, šírka 100 cm, výška 82,5 cm, hĺbka 40 cm
(1)
Doručenie od 23. 10. 2026
269,45 €
s kódom
317 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Kalune Design
Matrac Supreme
90x200 cm, stredne tvrdý, penový, skladací, hrúbka 15 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
269,45 €
s kódom
317 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Teulat
Nočný stolík Totem
Soft close (tiché dovieranie), vínovočervený, 50x36,5 cm, výška 55 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
269,45 €
s kódom
317 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
-15 % s kódom
DAN-FORM Denmark
Jedálenská stolička Zed
S podrúčkami, čalúnená, zelená
(3)
Na sklade
Posledný kúsok
269,45 €
s kódom
317 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
Teulat
Nočný stolík Totem
Soft close (tiché dovieranie), zelený, 50x36,5 cm, výška 55 cm
(1)
Doručenie od 23. 10. 2026
269,45 €
s kódom
317 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Záhradná stolička Hemilce
Drevená, béžová, nosnosť 130 kg, šírka 55 cm, výška 73 cm, hĺbka 58 cm
(9)
Na sklade
Posledný kúsok
269,45 €
s kódom
317 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Teulat
Nočný stolík Totem
Soft close (tiché dovieranie), červený, 50x36,5 cm, výška 55 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
269,45 €
s kódom
317 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
-15 % s kódom
Roba
Detská komoda Léon
S prebaľovacím pultom, v dekore duba, z drevotriesky, povrchová úprava: melamín, biela, šírka 88,5 cm, výška 99 cm, hĺbka 76 cm
Doručenie od 4. 11. 2026
268,60 €
s kódom
316 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Vipack
Detská pohovka Rocky
Z textílie buklé, rozkladacia, modrá, šírka 89 cm
Doručenie od 19. 10. 2026
268,60 €
s kódom
316 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Vipack
Detská posteľ New York
90x200 cm, s roštom, kovová, modrá
(1)
Doručenie od 21. 10. 2026
268,60 €
s kódom
316 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-15 % s kódom
Spinder Design
Skrinka na topánky Billy
Výklopná, kovová, povrchová úprava: práškovanie, sivozelená, počet párov topánok 10 , šírka 50 cm, výška 169 cm, hĺbka 15 cm
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
268,60 €
s kódom
316 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Rozmery (3)
-15 % s kódom
Spinder Design
Skrinka na topánky Billy
Výklopná, kovová, povrchová úprava: práškovanie, taupe, počet párov topánok 10 , šírka 50 cm, výška 169 cm, hĺbka 15 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
268,60 €
s kódom
316 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Rozmery (3)
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Marckeric
Jedálenské stoličky v súprave Anibal
2 ks, čalúnené, menčestrové, tmavosivé
Doručenie od 23. 10. 2026
268,60 €
s kódom
316 € bez kódu
158 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Ragaba
Konzolový stolík
Čierny, 35x85 cm, výška 74 cm
(12)
Doručenie od 5. 11. 2026
268,60 €
s kódom
316 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Germania
Skrinka na topánky Renell
Výklopná/závesná, v dekore duba, z drevotriesky, povrchová úprava: melamín, antracitová/v prírodnej farbe, počet párov topánok 8 , šírka 100 cm, výška 85 cm, hĺbka 19 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
268,60 €
s kódom
316 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Wigiwama
Detské kresielko Terrazzo Moon
Z textílie buklé/ženilkové, s odnímateľným poťahom, zelené
(2)
Doručenie od 4. 11. 2026
268,60 €
s kódom
316 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Materiál čalúnenia (2)
-15 % s kódom
Unique Furniture
Jedálenská stolička Relate
Čalúnená, béžová/v prírodnej farbe
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
267,75 €
s kódom
315 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-15 % s kódom
Novinka
DAN-FORM Denmark
Jedálenská stolička Duct
Z textílie buklé, hnedá
Doručenie od 27. 10. 2026
267,75 €
s kódom
315 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Germania
Skrinka Ameca
Matná, z drevotriesky, povrchová úprava: melamín, matná, krémovobiela, šírka 83 cm, výška 99 cm, hĺbka 22 cm
Doručenie od 27. 10. 2026
267,75 €
s kódom
315 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
1
...
212
213
214
...
321
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Stoly a stolíky
Záhradný nábytok
Detský nábytok
Leňošky, taburety a doplnkové sedenie
Komody a skrinky
Ostatné úložné priestory
Knižnice a regály
Postele
Nábytok podľa miestností
Balkónový a terasový nábytok
Matrace
Obľúbené filtre
Industriálny nábytok
Retro nábytok
Rustikálny nábytok
Škandinávsky nábytok
Biely nábytok
Čierny nábytok