Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Nábytok
Nábytok
...
Kategórie
Nábytok
Nábytok so zľavovým kódom
Sedacie súpravy a pohovky
Kreslá
Stoličky
Leňošky, taburety a doplnkové sedenie
Stoly a stolíky
Úložné priestory
Postele a matrace
Kúpeľňový nábytok
Detský nábytok
Modulárny nábytok
Záhradný nábytok
Nábytok podľa miestností
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Dizajnový štýl
Dekor
Cena
+ Ďalšie (4)
Zľavový kód
15 361 výsledkov
Najpredávanejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najpredávanejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Skrinka na topánky Bahari
S lavicou, bambusová, povrchová úprava: lakovanie, matná, sivá/hnedá, počet párov topánok 4 , šírka 90 cm, výška 45 cm, hĺbka 34 cm
(80)
Na sklade
Posledné kúsky
104 €
s kódom
130 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Unique Furniture
Jedálenské stoličky v súprave Gimli
2 ks, čalúnené, z textílie buklé, biele
(5)
Na sklade
228 €
s kódom
285 € bez kódu
142,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
White Label
Lavica Marcos
Z textílie buklé, polstrovaná, pred posteľ, v tehlovej farbe, šírka 93 cm, hĺbka 35 cm, výška 44,5 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
180 €
s kódom
225 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Mazzini Beds
Dvojlôžková posteľ Juniper
160x200 cm, s úložným priestorom, s roštom, čalúnená, zamatová, svetlosivá
(6)
Na sklade
Posledný kúsok
871,20 €
s kódom
1 089 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Obľúbené
House Nordic
Nástenný vešiak Ember
Bambusový, v prírodnej farbe, šírka 14 cm, výška 60 cm, hĺbka 9,5 cm
(37)
Na sklade
22,07 €
s kódom
27,59 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Marckeric
Skrinka Lucile
V dekore duba, z drevotriesky, povrchová úprava: melamín, matná, krémovobiela/v prírodnej farbe, šírka 100 cm, výška 82,5 cm, hĺbka 40 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
213,60 €
s kódom
267 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Karup
Jednolôžková posteľ Japan
120x200 cm, bez čela, s roštom, z borovicového dreva, japonská, povrchová úprava: bez ošetrenia, v prírodnej farbe
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
339,20 €
s kódom
424 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmer (5)
Premium
-20 % s kódom
MOME
TV stolík Nereida
Z mangového dreva, povrchová úprava: lakovanie, matný, v prírodnej farbe, šírka 160 cm, výška 58 cm, hĺbka 40 cm
(3)
Na sklade
Posledný kúsok
715,20 €
s kódom
894 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Iba na Bonami
Bonami Selection
Pohovka Pop
Rozkladacia/s úložným priestorom, vhodná pre domácich miláčikov, svetlosivá, trojmiestna, šírka 214 cm, hĺbka 97 cm, hĺbka sedadla 63 cm
(7)
Na sklade
887,20 €
s kódom
1 109 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
+ Roh a tvar (2)
-20 % s kódom
DAN-FORM Denmark
Jedálenské kreslo Gaia
S podrúčkami, čalúnené, z umelej (eko) kože, pololesklé, čierne
(3)
Na sklade
363,20 €
s kódom
454 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Bonami Essentials
Jedálenské stoličky v súprave Moseby
2 ks, čalúnené, matné, svetlohnedé
(8)
Na sklade
Posledný kúsok
105,60 €
s kódom
132 € bez kódu
66 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-20 % s kódom
Karup
Dvojlôžková posteľ Ziggy
160x200 cm, bez čela, s roštom, z borovicového dreva, povrchová úprava: lazúrovanie, v prírodnej farbe
(20)
Na sklade
Posledné kúsky
703,20 €
s kódom
879 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmer (3)
-20 % s kódom
Iba na Bonami
Bonami Selection
Pohovka Patti
Z textílie buklé, rozkladacia/s úložným priestorom, krémovobiela, trojmiestna, šírka 215 cm, hĺbka sedadla 56 cm
(1)
Na sklade
985,60 €
s kódom
1 232 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Wenko
Kúpeľňová polička Genova
Bez vŕtania/rohová, Turbo-loc, nerezová, v lesklej striebornej farbe
(8)
Na sklade
33,60 €
s kódom
42 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-20 % s kódom
Micadoni
Podnožka Lupine
Ženilková, v tehlovej farbe, šírka 92 cm, hĺbka 95 cm, výška 43 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
395,20 €
s kódom
494 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Mette Ditmer Denmark
Nástenný vešiak Roots
Z dubového dreva, hnedý, šírka 72 cm, výška 5 cm, hĺbka 6 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
65,60 €
s kódom
82 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Metaltex
Stojan na topánky Cipok
Kovový, biely, počet párov topánok 4 , šírka 42 cm, výška 17 cm, hĺbka 24,5 cm
(24)
Na sklade
Posledné kúsky
16,80 €
s kódom
21 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Unique Furniture
Komoda Ponza
V dekore duba, z MDF, v prírodnej farbe, šírka 140 cm, výška 75 cm, hĺbka 43 cm
(3)
Na sklade
Posledný kúsok
635,20 €
s kódom
794 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Miuform
Kreslo Lofty Lilly
Z imitácie kože, hnedé, výška zadnej opierky 38 cm, výška sedadla 45 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
375,20 €
s kódom
469 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Materiál čalúnenia (2)
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Marckeric
Jedálenské stoličky v súprave Luna
4 ks, čalúnené, v mentolovej farbe
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
306,40 €
s kódom
383 € bez kódu
95,75 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Leitmotiv
Odkladací stolík Cuerda Tambor
Kovový, červený, ø 30,5 cm, výška 46,5 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
111,20 €
s kódom
139 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Marckeric
Jedálenský stôl Oda
Ø 110 cm
(15)
Na sklade
Posledné kúsky
282,40 €
s kódom
353 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Bizzotto
Jedálenská stolička Adele
Plastová, sivá
Na sklade
197,60 €
s kódom
247 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Obľúbené
Bonami Essentials
Záhradný stolík Vistdal
Z umelého ratanu, v prírodnej farbe, ø 47 cm, výška 53,5 cm
(22)
Na sklade
103,20 €
s kódom
129 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
MOME
TV stolík Solei
Z MDF, povrchová úprava: farbenie, pololesklý, krémovobiely, šírka 180 cm, výška 55 cm, hĺbka 40 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
539,20 €
s kódom
674 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Wigiwama
Detský sedací vak Bear
Z textílie buklé, s odnímateľným poťahom, krémovobiely, šírka 60 cm, hĺbka 70 cm, váha 2 kg
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
116 €
s kódom
145 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Tvilum
Šatníková skriňa Bodo
Z drevotriesky, povrchová úprava: fólia, matná, biela, šírka 99 cm, výška 200 cm, hĺbka 58 cm
(8)
Na sklade
Posledné kúsky
207,20 €
s kódom
259 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Iba na Bonami
Bonami Selection
Dvojlôžková posteľ Myra Slim Line
160x200 cm, s úložným priestorom, s roštom, čalúnená, s nastaviteľnou výškou čela, modrá
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
763,20 €
s kódom
954 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmer (2)
+ Typ čela postele (3)
-20 % s kódom
WOOOD
Odkladací stolík Mesa
V prírodnej farbe, ø 45 cm, výška 45 cm
(16)
Na sklade
49,60 €
s kódom
62 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
House Nordic
Servírovací stolík Empoli
Na kolieskach, kovový, 27,5x60 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
63,20 €
s kódom
79 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Vešiak Benzara
V dekore orecha, hnedý, ø 47 cm, výška 170 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
125,60 €
s kódom
157 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Wenko
Kúpeľňová polička Alba
Bez vŕtania, Static-Loc, bambusová, čierna/v prírodnej farbe
(58)
Na sklade
13,46 €
s kódom
16,83 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Wigiwama
Detský sedací vak Chair
Menčestrový, s odnímateľným poťahom, v mentolovej farbe, šírka 70 cm, hĺbka 80 cm, váha 3 kg
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
151,20 €
s kódom
189 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
-20 % s kódom
Obľúbené
Metaltex
Kúpeľňová polička Origin
Závesná, oceľová, čierna
(51)
Na sklade
26,32 €
s kódom
32,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Makamii
Rohová pohovka Kalena
Ženilková, rozkladacia/s úložným priestorom, ľavý roh/s leňoškou, taupe, trojmiestna, šírka 210 cm, hĺbka 149 cm, hĺbka sedadla 70 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
1 383,20 €
s kódom
1 729 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+4
+5
+ Materiál čalúnenia (2)
+ Roh a tvar (3)
-20 % s kódom
Iba na Bonami
Bonami Selection
Rohová pohovka Tori
Menčestrová, rozkladacia/s úložným priestorom, ľavý roh/do tvaru "U", vhodná pre domácich miláčikov, modrá, viacmiestna, šírka 314 cm, hĺbka 187 cm, hĺbka sedadla 60 cm
(280)
Na sklade
Posledný kúsok
1 889,60 €
s kódom
2 362 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+4
+5
+ Roh a tvar (6)
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Skrinka pod umývadlo Sabriela
Závesná, z teakového dreva, povrchová úprava: lakovanie, matná, v prírodnej farbe, šírka 86 cm, výška 45 cm, hĺbka 40 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
540 €
s kódom
675 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Nočný stolík Salino
Svetložltý, 36x33 cm, výška 70 cm
Na sklade
Posledné kúsky
172,80 €
s kódom
216 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
OYOY Mini
Závesný organizér Circus
Látkový, zelený/krémovobiely, 40x1x60 cm
Na sklade
21,60 €
s kódom
27 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Adeko
Detský matrac Premium C
140x200 cm, s odnímateľným poťahom/antialergénny/termoregulačný, tvrdý, z pamäťovej peny, penový, hrúbka 14 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
294,40 €
s kódom
368 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmer (9)
-20 % s kódom
Støraa
Nočný stolík Franklin
Soft close (tiché dovieranie), khaki, 56x40 cm, výška 72 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
159,20 €
s kódom
199 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
ELTAP
Pohovka Fulgeo
Ženilková, rozkladacia/s úložným priestorom, pravý roh, ružová, trojmiestna, šírka 214 cm, hĺbka 82 cm, hĺbka sedadla 75 cm, pravý roh
(11)
Na sklade
Posledné kúsky
567,20 €
s kódom
709 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Roh a tvar (2)
-20 % s kódom
Makamii
Pohovka Nalu
Zamatová, vhodná pre domácich miláčikov, sivá, trojmiestna, šírka 238 cm, hĺbka 95 cm, hĺbka sedadla 60 cm
Na sklade
Posledné kúsky
1 247,20 €
s kódom
1 559 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
+ Rozmery (2)
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Skrinka pod umývadlo Sunday
Z teakového dreva, povrchová úprava: lakovanie, matná, v prírodnej farbe, šírka 70 cm, výška 81 cm, hĺbka 44 cm
(5)
Na sklade
Posledný kúsok
540 €
s kódom
675 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Marckeric
Komoda Misti
Z borovicového dreva, povrchová úprava: lakovanie, červená, šírka 130 cm, výška 80 cm, hĺbka 45 cm
(9)
Na sklade
Posledné kúsky
272,80 €
s kódom
341 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Vipack
Detská posteľ SCOTT
90x200 cm, poschodová/s výsuvným lôžkom, s úložným priestorom, s roštom, z borovicového dreva, povrchová úprava: lakovanie, biela
(7)
Na sklade
Posledný kúsok
1 023,20 €
s kódom
1 279 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Príslušenstvo (2)
+ Rozmer spodnej postele (2)
-20 % s kódom
Støraa
Konferenčné stolíky v súprave Amelia
2 ks, s doskou v dekore mramoru, biele/v zlatej farbe, ø 79 cm, výška 45 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
168 €
s kódom
210 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Rowico
Jedálenský stôl Yumi
Rozkladací, v dekore duba, 90x190 cm, dĺžka po rozložení 280 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
667,20 €
s kódom
834 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
1
...
20
21
22
...
321
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Stoly a stolíky
Záhradný nábytok
Detský nábytok
Leňošky, taburety a doplnkové sedenie
Komody a skrinky
Ostatné úložné priestory
Knižnice a regály
Postele
Nábytok podľa miestností
Balkónový a terasový nábytok
Matrace
Obľúbené filtre
Industriálny nábytok
Retro nábytok
Rustikálny nábytok
Škandinávsky nábytok
Biely nábytok
Čierny nábytok