Zľava 15 % s kódom OCTOBER |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × Universal |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Nábytok
Nábytok
...
Kategórie
Nábytok
Nábytok so zľavovým kódom
Sedacie súpravy a pohovky
Kreslá
Stoličky
Leňošky, taburety a doplnkové sedenie
Stoly a stolíky
Úložné priestory
Postele a matrace
Kúpeľňový nábytok
Detský nábytok
Modulárny nábytok
Záhradný nábytok
Nábytok podľa miestností
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Dizajnový štýl
Dekor
Cena
+ Ďalšie (4)
Zľavový kód
15 366 výsledkov
Najpredávanejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najpredávanejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-15 % s kódom
Miuform
Rohová pohovka Sweet Harmony
Zamatová, polohovacia/rozkladacia, pravý roh/do L, vodoodolná/vhodná pre domácich miláčikov, tmavomodrá, štvormiestna, šírka 253 cm, hĺbka 208 cm, hĺbka sedadla 63 cm
(100)
Doručenie od 26. 11. 2026
1 461,15 €
s kódom
1 719 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+4
+5
+ Roh a tvar (6)
-15 % s kódom
Bobochic Paris
Pohovka Ernest
Na každodenné spanie/rozkladacia, modrá, trojmiestna, šírka 234 cm, hĺbka 120 cm, hĺbka sedadla 60 cm
(2)
Doručenie od 30. 11. 2026
2 659,65 €
s kódom
3 129 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
Støraa
Pohovka Virginia
Svetlosivá, dvojmiestna, šírka 190,5 cm, hĺbka 80 cm, hĺbka sedadla 63 cm
Doručenie od 26. 10. 2026
602,65 €
s kódom
709 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Novinka
Karup
Kreslo Roots
Futonové/drevené, rozkladacie, modré/hnedé, výška zadnej opierky 55 cm, výška sedadla 47 cm
(170)
Doručenie od 27. 10. 2026
483,65 €
s kódom
569 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+14
+15
-15 % s kódom
Novinka
Karup
Kreslo Roots
Futonové/drevené, rozkladacie, béžové/krémovobiele, výška zadnej opierky 55 cm, výška sedadla 47 cm
(170)
Doručenie od 27. 10. 2026
483,65 €
s kódom
569 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+14
+15
-15 % s kódom
TemaHome
Konferenčný stolík Albi
S doskou v dekore orechového dreva, hnedý, 55x100 cm, výška 36 cm
(1)
Doručenie od 2. 12. 2026
394,40 €
s kódom
464 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Bloomingville Mini
Detská knižnica Salam
Z MDF, povrchová úprava: farbenie, béžová, šírka 90 cm, výška 50 cm, hĺbka 30 cm
Doručenie od 29. 10. 2026
105,40 €
s kódom
124 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Záhradný konferenčný stolík Tamaris
Kovový, okrúhly, ø 80 cm, výška 35 cm
Doručenie od 14. 12. 2026
289 €
s kódom
340 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Pohovka Nora
Ľanová, s odnímateľným poťahom, béžová, trojmiestna, šírka 240 cm, hĺbka 104 cm, hĺbka sedadla 78 cm
Doručenie od 16. 12. 2026
1 948,20 €
s kódom
2 292 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Karup
Pohovka Roots Black Night
Rozkladacia, futonová, zelená, trojmiestna, šírka 160 cm, hĺbka 105 cm, hĺbka sedadla 63 cm
(633)
Doručenie od 27. 10. 2026
747,15 €
s kódom
879 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+9
+10
+ Farba nôh (3)
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
Windsor & Co Sofas
Rohová pohovka Madame
Kožená, pravý roh/ľavý roh/do L, vodoodolná, svetlohnedá, viacmiestna, šírka 280 cm, hĺbka 280 cm, hĺbka sedadla 60 cm
(1)
Doručenie od 4. 12. 2026
4 368,15 €
s kódom
5 139 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
+ Roh a tvar (6)
-15 % s kódom
Miuform
Rohová pohovka Lofty Lilly
Zamatová, rozkladacia, pravý roh/do L, vhodná pre domácich miláčikov, tmavomodrá, štvormiestna, šírka 237 cm, hĺbka 197 cm, hĺbka sedadla 57 cm
(287)
Doručenie od 26. 11. 2026
1 342,15 €
s kódom
1 579 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
+ Materiál čalúnenia (2)
+ Roh a tvar (6)
-15 % s kódom
Windsor & Co Sofas
Pohovka Madame
Kožená, vodoodolná, svetlohnedá, trojmiestna, šírka 227 cm, hĺbka 100 cm, hĺbka sedadla 60 cm
(1)
Doručenie od 4. 12. 2026
2 277,15 €
s kódom
2 679 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
+ Rozmery (2)
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Dvojlôžková posteľ Elan
160x200 cm, s roštom, z orechového dreva, povrchová úprava: dyha, tmavohnedá
(1)
Doručenie od 16. 12. 2026
1 539,35 €
s kódom
1 811 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmer (2)
-15 % s kódom
Karup
Taburet Buddy
Hnedý, šírka 50 cm, hĺbka 50 cm, výška 35 cm
Doručenie od 23. 10. 2026
150,45 €
s kódom
177 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+6
+7
-15 % s kódom
Micadoni
Pohovka Torino
Tmavosivá, trojmiestna, šírka 220 cm, hĺbka 103 cm, hĺbka sedadla 66 cm
(2)
Doručenie od 4. 12. 2026
1 376,15 €
s kódom
1 619 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
-15 % s kódom
Micadoni
Pohovka Torino
Svetlosivá, trojmiestna, šírka 220 cm, hĺbka 103 cm, hĺbka sedadla 66 cm
(2)
Doručenie od 4. 12. 2026
1 376,15 €
s kódom
1 619 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
+ Materiál čalúnenia (2)
-15 % s kódom
Novinka
WOOOD
Lavica Mojo
Polstrovaná, jedálenská, béžová, šírka 112 cm, hĺbka 77 cm, výška 73 cm
Doručenie od 14. 12. 2026
585,65 €
s kódom
689 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-15 % s kódom
Ragaba
Konferenčný stolík Contrast Pick
Z jaseňového dreva, v prírodnej farbe, 97x103 cm, výška 31 cm
(1)
Doručenie od 9. 11. 2026
492,15 €
s kódom
579 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Marckeric
Konferenčný stolík Sindi
S doskou v dubovom dekore, čierny/v prírodnej farbe, 60x120 cm, výška 45 cm
Doručenie od 23. 10. 2026
169,15 €
s kódom
199 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Tvar (2)
-15 % s kódom
Vipack
Nočný stolík Olive
Z dubového dreva, v prírodnej farbe, 50x50 cm, výška 40 cm
Doručenie od 19. 10. 2026
184,45 €
s kódom
217 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Miuform
Rohová pohovka Brave Dave
Menčestrová, rozkladacia/s úložným priestorom, ľavý roh/do tvaru "U", vhodná pre domácich miláčikov, svetlosivá, viacmiestna, šírka 322 cm, hĺbka 194 cm, hĺbka sedadla 62 cm
(11)
Doručenie od 26. 11. 2026
1 886,15 €
s kódom
2 219 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Roh a tvar (5)
-15 % s kódom
Makamii
Dvojlôžková posteľ Hauke
180x200 cm, s úložným priestorom, s roštom, čalúnená, zamatová, svetlosivá
(1)
Doručenie od 18. 11. 2026
1 452,65 €
s kódom
1 709 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+4
+5
+ Materiál čalúnenia (2)
+ Rozmer (2)
-15 % s kódom
Bobochic Paris
Pohovka Augustin
Menčestrová, na každodenné spanie/rozkladacia, modrá, trojmiestna, šírka 225 cm, hĺbka 96 cm, hĺbka sedadla 50 cm
(3)
Doručenie od 30. 11. 2026
2 540,65 €
s kódom
2 989 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+4
+5
+ Roh a tvar (2)
-15 % s kódom
Bobochic Paris
Pohovka Augustin
Menčestrová, na každodenné spanie/rozkladacia, v horčicovej farbe, trojmiestna, šírka 225 cm, hĺbka 96 cm, hĺbka sedadla 50 cm
(3)
Doručenie od 30. 11. 2026
2 540,65 €
s kódom
2 989 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+4
+5
+ Roh a tvar (2)
-15 % s kódom
Bobochic Paris
Pohovka Augustin
Menčestrová, na každodenné spanie/rozkladacia, v tehlovej farbe, trojmiestna, šírka 225 cm, hĺbka 96 cm, hĺbka sedadla 50 cm
(3)
Doručenie od 30. 11. 2026
2 540,65 €
s kódom
2 989 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+4
+5
+ Roh a tvar (2)
Premium
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Hübsch
Jedálenské kreslá v súprave Ecto
2 ks, s podrúčkami, čalúnené, sivé
(1)
Doručenie od 2. 11. 2026
555,90 €
s kódom
654 € bez kódu
327 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Karup
Dvojlôžková posteľ Kanso
140x200 cm, bez čela, s roštom, z borovicového dreva, povrchová úprava: bez ošetrenia, v prírodnej farbe
(1)
Doručenie od 27. 10. 2026
500,65 €
s kódom
589 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Príslušenstvo (2)
+ Rozmer (5)
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Záhradný konferenčný stolík Aiguablava
Betónový, okrúhly, ø 90 cm, výška 41 cm
(1)
Doručenie od 16. 12. 2026
524,45 €
s kódom
617 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Cosmopolitan Design
Boxspring posteľ Arendal
180x200 cm, s úložným priestorom, čalúnená, s matracom/s topperom, modrá
(15)
Doručenie od 4. 12. 2026
1 546,15 €
s kódom
1 819 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmer (2)
+ Materiál čalúnenia (2)
+ Matrac je súčasťou (2)
-15 % s kódom
Mazzini Sofas
Rohová pohovka Vanda
Ženilková, pravý roh/do tvaru "U", zelená, viacmiestna, šírka 384 cm, hĺbka 284 cm, hĺbka sedadla 66 cm
(26)
Doručenie od 4. 12. 2026
3 399,15 €
s kódom
3 999 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Roh a tvar (5)
-15 % s kódom
Bobochic Paris
Rohová pohovka Lucien
Menčestrová, rozkladacia/s úložným priestorom, pravý roh/do tvaru "U", krémovobiela, viacmiestna, šírka 408 cm, hĺbka 198 cm, hĺbka sedadla 72 cm
(1)
Doručenie od 18. 11. 2026
4 546,65 €
s kódom
5 349 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+4
+5
+ Roh a tvar (5)
-15 % s kódom
WOOOD
TV stolík Basu
Z borovicového dreva, povrchová úprava: farbenie, svetlosivý, šírka 152 cm, výška 53 cm, hĺbka 46 cm
Doručenie od 26. 10. 2026
696,15 €
s kódom
819 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Cosmopolitan Design
Pohovka Bali
Béžová, dvojmiestna, šírka 152 cm, hĺbka 96 cm, hĺbka sedadla 60 cm
(5)
Doručenie od 4. 12. 2026
883,15 €
s kódom
1 039 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
+ Farba nôh (2)
+ Rozmery (4)
-15 % s kódom
Light & Living
Jedálenský stôl Quenza
Z mangového dreva, 100x200 cm
Doručenie od 6. 11. 2026
1 019,15 €
s kódom
1 199 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Karup
Kreslo Boogie
Futonové/drevené, skladacie, ľanové, sivobéžové, výška zadnej opierky 75 cm, výška sedadla 40 cm
(1)
Doručenie od 23. 10. 2026
253,30 €
s kódom
298 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Farba nôh (2)
-15 % s kódom
Micadoni
Dvojlôžková posteľ Elizabeth
140x200 cm, s úložným priestorom, s roštom, čalúnená, v terakotovej farbe
(3)
Doručenie od 4. 12. 2026
976,65 €
s kódom
1 149 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+4
+5
+ Rozmer (4)
-15 % s kódom
Micadoni
Dvojlôžková posteľ Simon
180x200 cm, s úložným priestorom/bez čela, s roštom, čalúnená, svetloružová
Doručenie od 4. 12. 2026
849,15 €
s kódom
999 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
+ Rozmer (4)
+ Príslušenstvo (3)
-15 % s kódom
Mazzini Sofas
Pohovka Vanda
Ženilková, pravý roh, béžová, štvormiestna, šírka 264 cm, hĺbka 110 cm, hĺbka sedadla 66 cm, pravý roh
(26)
Doručenie od 4. 12. 2026
1 452,65 €
s kódom
1 709 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
+ Materiál čalúnenia (2)
+ Roh a tvar (4)
-15 % s kódom
Unique Furniture
TV stolík Bera
Z MDF, povrchová úprava: farbenie, biely, šírka 160 cm, výška 55 cm, hĺbka 45 cm
Doručenie od 19. 10. 2026
254,15 €
s kódom
299 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Micadoni
Dvojlôžková posteľ Lupine
180x200 cm, s úložným priestorom, s roštom, čalúnená, svetlosivá
(26)
Doručenie od 4. 12. 2026
1 121,15 €
s kódom
1 319 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
+ Rozmer (3)
+ Materiál čalúnenia (2)
-15 % s kódom
Støraa
Truhla Malati
Z mangového dreva, v prírodnej farbe, šírka 90 cm, výška 45 cm, hĺbka 50 cm
Doručenie od 26. 10. 2026
517,65 €
s kódom
609 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Makamii
Dvojlôžková posteľ Keoni
180x200 cm, s úložným priestorom, s roštom, čalúnená, ženilková, svetlosivá
Doručenie od 18. 11. 2026
1 410,15 €
s kódom
1 659 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+4
+5
+ Rozmer (3)
-15 % s kódom
OYOY Living Design
Servírovací stolík Maki
Na kolieskach, oceľový, 37,5x52 cm
Doručenie od 19. 10. 2026
162,35 €
s kódom
191 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Rowico
Jedálenské stoličky v súprave Alison
2 ks, otočné, čalúnené, béžové
(1)
Doručenie od 20. 10. 2026
432,65 €
s kódom
509 € bez kódu
254,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
súprava 4 ks
Marckeric
Jedálenské stoličky v súprave Megan
4 ks, čalúnené, menčestrové, oranžové
(1)
Doručenie od 27. 10. 2026
453,90 €
s kódom
534 € bez kódu
133,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Karup
Pohovka Roots Black Night
Rozkladacia, futonová, tmavosivá, trojmiestna, šírka 160 cm, hĺbka 105 cm, hĺbka sedadla 63 cm
(633)
Doručenie od 27. 10. 2026
747,15 €
s kódom
879 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+9
+10
+ Farba nôh (2)
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
Novinka
Mauro Ferretti
Stojan na dáždniky
Kovový, sivý, ø 19 cm, výška 48 cm
Doručenie od 26. 10. 2026
40,80 €
s kódom
48 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
1
...
215
216
217
...
321
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Stoly a stolíky
Záhradný nábytok
Detský nábytok
Leňošky, taburety a doplnkové sedenie
Komody a skrinky
Ostatné úložné priestory
Knižnice a regály
Postele
Nábytok podľa miestností
Balkónový a terasový nábytok
Matrace
Obľúbené filtre
Industriálny nábytok
Retro nábytok
Rustikálny nábytok
Škandinávsky nábytok
Biely nábytok
Čierny nábytok