Zľava 15 % s kódom OCTOBER |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × Universal |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Nábytok
Nábytok
...
Kategórie
Nábytok
Nábytok so zľavovým kódom
Sedacie súpravy a pohovky
Kreslá
Stoličky
Leňošky, taburety a doplnkové sedenie
Stoly a stolíky
Úložné priestory
Postele a matrace
Kúpeľňový nábytok
Detský nábytok
Modulárny nábytok
Záhradný nábytok
Nábytok podľa miestností
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Dizajnový štýl
Dekor
Cena
+ Ďalšie (4)
Zľavový kód
15 379 výsledkov
Najpredávanejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najpredávanejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-15 % s kódom
Light & Living
Odkladací stolík Veglia
Kovový, béžový, ø 60 cm, výška 38 cm
(1)
Doručenie od 4. 11. 2026
381,65 €
s kódom
449 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Iba na Bonami
Ropez
Pohovka Paphos
Ženilková, s odnímateľným poťahom, zelená, dvojmiestna, šírka 140 cm, hĺbka 95 cm, hĺbka sedadla 54 cm
Doručenie od 10. 11. 2026
925,65 €
s kódom
1 089 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
Iba na Bonami
Ropez
Pohovka Helio
Vodoodolná, béžová, dvojmiestna, šírka 217 cm, hĺbka 97 cm, hĺbka sedadla 59 cm
Doručenie od 10. 11. 2026
606,90 €
s kódom
714 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
Iba na Bonami
Ropez
Pohovka Paphos
Ženilková, s odnímateľným poťahom, béžová, dvojmiestna, šírka 195 cm, hĺbka 95 cm, hĺbka sedadla 54 cm
Doručenie od 10. 11. 2026
1 206,15 €
s kódom
1 419 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
Iba na Bonami
Ropez
Pohovka Helio
Vodoodolná, v terakotovej farbe, dvojmiestna, šírka 217 cm, hĺbka 97 cm, hĺbka sedadla 59 cm
Doručenie od 10. 11. 2026
606,90 €
s kódom
714 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
+ Rozmery (2)
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Záhradný konferenčný stolík Maurina
S keramickou doskou, 61x122 cm, výška 35 cm
Doručenie od 16. 12. 2026
289 €
s kódom
340 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
Novinka
Rowico
Konzolový stolík Kilian
S doskou v dubovom dekore, v svetlo prírodnej farbe, 43x150 cm, výška 75 cm
Doručenie od 22. 10. 2026
513,40 €
s kódom
604 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Taburet Kaeli
Z textílie buklé, s odnímateľným poťahom, v terakotovej farbe, ø 60 cm, výška 43 cm
(1)
Doručenie od 14. 12. 2026
194,65 €
s kódom
229 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Priemer (4)
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Záhradný konferenčný stolík Dandara
S doskou z akácie, okrúhly, ø 70 cm, výška 40 cm
(11)
Doručenie od 16. 12. 2026
198,05 €
s kódom
233 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (3)
-15 % s kódom
Milo Casa
Boxspring posteľ Gina
160x200 cm, s úložným priestorom, čalúnená, s matracom/s topperom, zamatová, béžová
(1)
Doručenie od 4. 12. 2026
1 452,65 €
s kódom
1 709 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Rozmer (2)
Premium
-15 % s kódom
Teulat
Odkladací stolík Totem
Sivobéžový, 50x50 cm, výška 45 cm
(1)
Doručenie od 23. 10. 2026
197,20 €
s kódom
232 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Actona
Komoda Nagano
V dekore duba, z MDF, povrchová úprava: dyha/povrchová úprava: olejovanie, matná, v prírodnej farbe, šírka 150 cm, výška 75 cm, hĺbka 40 cm
(3)
Doručenie od 2. 11. 2026
589,90 €
s kódom
694 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Marckeric
Komoda Lilou
V dekore duba, z MDF, povrchová úprava: melamín, krémovobiela/v prírodnej farbe, šírka 150 cm, výška 55 cm, hĺbka 35 cm
Doručenie od 23. 10. 2026
243,10 €
s kódom
286 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Miuform
Rohová pohovka Sweet Harmony
Zamatová, polohovacia/rozkladacia/s úložným priestorom, ľavý roh/do tvaru "U", vodoodolná/vhodná pre domácich miláčikov, tyrkysovomodrá, viacmiestna, šírka 321 cm, hĺbka 208 cm, hĺbka sedadla 63 cm
(100)
Doručenie od 26. 11. 2026
2 115,65 €
s kódom
2 489 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+4
+5
+ Roh a tvar (6)
-15 % s kódom
Karup
Kreslo Roots
Futonové/drevené, rozkladacie, vínovočervené, výška zadnej opierky 55 cm, výška sedadla 47 cm
(6)
Doručenie od 27. 10. 2026
415,65 €
s kódom
489 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+14
+15
+ Farba nôh (2)
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Actona
Jedálenské stoličky v súprave Adele
2 ks, s podrúčkami/hojdacie, čalúnené, z textílie buklé, béžové
(2)
Doručenie od 2. 11. 2026
306,85 €
s kódom
361 € bez kódu
180,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Iba na Bonami
Bonami Essentials
Kreslo Noemye
Ušiak, zamatové, tmavosivé, výška zadnej opierky 56 cm, výška sedadla 35 cm
(14)
Doručenie od 10. 11. 2026
398,65 €
s kódom
469 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+5
+6
-15 % s kódom
Iba na Bonami
Ropez
Rohová pohovka Ariella
Pravý roh/do L, tmavomodrá, trojmiestna, šírka 231 cm, hĺbka 161 cm, hĺbka sedadla 58 cm
(37)
Doručenie od 10. 11. 2026
793,90 €
s kódom
934 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
+ Roh a tvar (2)
-15 % s kódom
Mazzini Sofas
Rohová pohovka Vanda
Ženilková, ľavý roh/do tvaru "U", zelená, viacmiestna, šírka 384 cm, hĺbka 284 cm, hĺbka sedadla 66 cm
(26)
Doručenie od 4. 12. 2026
3 399,15 €
s kódom
3 999 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Roh a tvar (5)
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Modulárny policový systém Litto
V dekore duba, z MDF, povrchová úprava: dyha, v prírodnej farbe, šírka 67 cm, výška 38 cm, hĺbka 30 cm
(1)
Doručenie od 14. 12. 2026
234,60 €
s kódom
276 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
noo.ma
Záhradný jedálenský stôl Navo
Z borovicového dreva, svetlomodrý, 77x79 cm
Doručenie od 27. 10. 2026
381,65 €
s kódom
449 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
Iba na Bonami
Ropez
Rohová pohovka Melva
Ženilková, pravý roh/s leňoškou, béžová, trojmiestna, šírka 234 cm, hĺbka 161 cm, hĺbka sedadla 60 cm
Doručenie od 10. 11. 2026
1 639,65 €
s kódom
1 929 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
+ Roh a tvar (3)
-15 % s kódom
Iba na Bonami
Ropez
Rohová pohovka Melva
Ženilková, do tvaru "U", béžová, štvormiestna, šírka 323 cm, hĺbka 161 cm, hĺbka sedadla 60 cm
Doručenie od 10. 11. 2026
2 719,15 €
s kódom
3 199 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
+ Roh a tvar (3)
-15 % s kódom
Makamii
Dvojlôžková posteľ Hauke
180x200 cm, s úložným priestorom, s roštom, čalúnená, zamatová, tmavosivá
(1)
Doručenie od 18. 11. 2026
1 452,65 €
s kódom
1 709 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+4
+5
+ Rozmer (2)
-15 % s kódom
Cosmopolitan Design
Pohovka Bali
Béžová, trojmiestna, šírka 217 cm, hĺbka 96 cm, hĺbka sedadla 60 cm
(5)
Doručenie od 4. 12. 2026
1 197,65 €
s kódom
1 409 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
+ Farba nôh (2)
+ Rozmery (3)
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Jedálenský stôl Yodalia
Rozkladací, s prídavnou doskou, s keramickou doskou, 100x130 cm, dĺžka po rozložení 190 cm
Doručenie od 16. 12. 2026
1 331,95 €
s kódom
1 567 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Miuform
Rohová pohovka Sweet Harmony
Zamatová, polohovacia/rozkladacia/s úložným priestorom, ľavý roh/s leňoškou, vodoodolná/vhodná pre domácich miláčikov, tmavomodrá, trojmiestna, šírka 228 cm, hĺbka 162 cm, hĺbka sedadla 63 cm
(100)
Doručenie od 26. 11. 2026
1 325,15 €
s kódom
1 559 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+4
+5
+ Roh a tvar (6)
-15 % s kódom
House Nordic
Taburet Nazare
Sivý, šírka 41 cm, hĺbka 53 cm, výška 38 cm
Doručenie od 26. 10. 2026
107,10 €
s kódom
126 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Iba na Bonami
Scandic
Podnožka Copenhagen
Béžová, šírka 58 cm, hĺbka 58 cm, výška 45 cm
(49)
Doručenie od 27. 11. 2026
209,95 €
s kódom
247 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+6
+7
Premium
-15 % s kódom
MOME
Skrinka Solei
Z MDF, povrchová úprava: farbenie, pololesklá, krémovobiela, šírka 80 cm, výška 130 cm, hĺbka 40 cm
Doručenie od 27. 10. 2026
623,90 €
s kódom
734 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Karup
Pohovka Grab Clear
Rozkladacia, futonová, v horčicovej farbe, trojmiestna, šírka 204 cm, hĺbka 90 cm, hĺbka sedadla 59 cm
(67)
Doručenie od 27. 10. 2026
976,65 €
s kódom
1 149 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+12
+13
Premium
-15 % s kódom
Wigiwama
Penové ihrisko Rainbow Montessori
Menčestrové, s odnímateľným poťahom, počet kusov v balení 3 ks, modré, 75x49 cm, výška 37 cm
(2)
Doručenie od 21. 10. 2026
224,40 €
s kódom
264 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Marckeric
Barové stoličky v súprave Maika
2 ks, s podrúčkami, čalúnené, z umelej (eko) kože, khaki, výška sedadla 68 cm
(2)
Doručenie od 27. 10. 2026
302,60 €
s kódom
356 € bez kódu
178 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Tvilum
Komoda Ikast
V dekore duba, z drevotriesky, povrchová úprava: papier, matná, biela/v prírodnej farbe, šírka 147 cm, výška 73 cm, hĺbka 39 cm
Doručenie od 22. 10. 2026
222,70 €
s kódom
262 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Vipack
Detská posteľ Margrit
90x200 cm, s roštom, z borovicového dreva, povrchová úprava: farbenie, biela
Doručenie od 21. 10. 2026
277,10 €
s kódom
326 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Typ (2)
-15 % s kódom
Iba na Bonami
Scandic
Pohovka Hero
Ženilková, vodoodolná/odolná proti škvrnám, tmavosivá, trojmiestna, šírka 229 cm, hĺbka 95 cm, hĺbka sedadla 57 cm
(2)
Doručenie od 1. 12. 2026
900,15 €
s kódom
1 059 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
Unique Furniture
Konferenčný stolík Rivoli
Hnedý, 70x120 cm, výška 45 cm
Doručenie od 21. 10. 2026
645,15 €
s kódom
759 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Light & Living
Odkladací stolík Sella
Terrazzo, krémovobiely, ø 32 cm, výška 47 cm
Doručenie od 4. 11. 2026
187 €
s kódom
220 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Novinka
Mette Ditmer Denmark
Polica Wire
Poschodová, kovová, matná, vínovočervená, šírka 38 cm, výška 30,5 cm, hĺbka 26 cm
Doručenie od 30. 10. 2026
62,05 €
s kódom
73 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
Ragaba
Konferenčný stolík Koro
Biely, 70x110 cm, výška 45 cm
(2)
Doručenie od 9. 11. 2026
226,95 €
s kódom
267 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Makamii
Podnožka Nanea
Oranžová, šírka 102 cm, hĺbka 62 cm, výška 40 cm
Doručenie od 18. 11. 2026
331,50 €
s kódom
390 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+4
+5
-15 % s kódom
Maison de Rêve
Dvojlôžková posteľ Noto
140x200 cm, s úložným priestorom, s roštom, čalúnená, ženilková, béžová
(2)
Doručenie od 19. 11. 2026
1 223,15 €
s kódom
1 439 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Rozmer (3)
-15 % s kódom
Maison de Rêve
Dvojlôžková posteľ Baleine
160x200 cm, s úložným priestorom, s roštom, čalúnená, ženilková, béžová
(1)
Doručenie od 19. 11. 2026
1 257,15 €
s kódom
1 479 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmer (3)
-15 % s kódom
Novinka
Marckeric
Šatníková skriňa Amara
Otvorená, oceľová, povrchová úprava: melamín, v terakotovej farbe, šírka 140 cm, výška 179,5 cm, hĺbka 40 cm
Doručenie od 23. 10. 2026
249,05 €
s kódom
293 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Rowico
Jedálenské kreslá v súprave Alison
2 ks, otočné, čalúnené, béžové
(1)
Doručenie od 22. 10. 2026
415,65 €
s kódom
489 € bez kódu
244,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+5
+6
-15 % s kódom
súprava 4 ks
Marckeric
Jedálenské stoličky v súprave Holly
4 ks, čalúnené, hnedé
(2)
Doručenie od 23. 10. 2026
254,15 €
s kódom
299 € bez kódu
74,75 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-15 % s kódom
Vipack
Detská posteľ BRONXX
140x200 cm, s roštom, kovová, povrchová úprava: farbenie, zelená
(7)
Doručenie od 21. 10. 2026
327,25 €
s kódom
385 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Rozmer (2)
-15 % s kódom
Maison de Rêve
Boxspring posteľ Asahi
160x200 cm, s úložným priestorom, čalúnená/z MDF, s matracom/s topperom, ženilková, krémovobiela/v prírodnej farbe
Doručenie od 30. 10. 2026
1 741,65 €
s kódom
2 049 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmer (4)
1
...
224
225
226
...
321
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Stoly a stolíky
Záhradný nábytok
Detský nábytok
Leňošky, taburety a doplnkové sedenie
Komody a skrinky
Ostatné úložné priestory
Knižnice a regály
Postele
Nábytok podľa miestností
Balkónový a terasový nábytok
Matrace
Obľúbené filtre
Industriálny nábytok
Retro nábytok
Rustikálny nábytok
Škandinávsky nábytok
Biely nábytok
Čierny nábytok