Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Kuchynské potreby a stolovanie
Pečenie
Nádoby a formy na pečenie
Nádoby a formy na pečenie
...
Pečenie
Nádoby a formy na pečenie
Nádoby a formy na pečenie so zľavovým kódom
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Vhodné na
Materiál
Farba
Cena
+ Ďalšie (4)
Zľavový kód
87 výsledkov
Podľa hodnotenia
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Podľa hodnotenia
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-20 % s kódom
Obľúbené
Bonami Selection
Forma na bábovku Volcania
ø 24 cm, kov
(244)
Na sklade
19,52 €
s kódom
24,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Bonami Selection
Forma na bábovku Lotus
ø 24 cm, kov
(196)
Na sklade
19,52 €
s kódom
24,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Bonami Selection
Forma na bábovku Rosa
ø 24 cm, kov
(203)
Na sklade
19,52 €
s kódom
24,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Iba na Bonami
Obľúbené
Bonami Selection
Forma na bábovku Jeweline
ø 24 cm, kov
(128)
Na sklade
19,52 €
s kódom
24,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Bonami Selection
Forma na bábovku Majestice
26 x 15 cm, kov
(143)
Na sklade
17,52 €
s kódom
21,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Orion
Forma na bábovku Flower
ø 23,5 cm, silikón
(134)
Na sklade
9,52 €
s kódom
11,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Iba na Bonami
Obľúbené
Bonami Selection
Forma na bábovku Cora
26 x 25 cm, kov
(63)
Na sklade
22,32 €
s kódom
27,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Iba na Bonami
Obľúbené
Bonami Selection
Forma na mini bábovky Dahlia
36 x 21 cm, kov
(45)
Na sklade
16,72 €
s kódom
20,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Metaltex
Forma na chlieb
30 x 11,5 cm, nehrdzavejúca oceľ
(60)
Na sklade
6,32 €
s kódom
7,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Metaltex
Forma na bábovku
ø 26 cm, kov
(25)
Na sklade
Posledné kúsky
15,12 €
s kódom
18,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Lékué
Forma na chlieb
28 x 23 cm, silikón
(49)
Na sklade
Posledné kúsky
27,88 €
s kódom
34,85 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Metaltex
Forma na tortu Springform
ø 26 cm, kov
(28)
Na sklade
Posledné kúsky
11,12 €
s kódom
13,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Lékué
Formy na pečenie v súprave Essential
3 ks, silikón
(20)
Na sklade
Posledný kúsok
35,20 €
s kódom
44 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Metaltex
Forma na muffiny
35 x 26 cm, kov
(27)
Na sklade
9,52 €
s kódom
11,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Lékué
Forma na tortu
ø 23 cm, silikón
(16)
Na sklade
24,42 €
s kódom
30,53 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Orion
Forma na chlieb
33 x 16 cm, keramika
(21)
Na sklade
25,12 €
s kódom
31,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Lékué
Súprava na prípravu makroniek
31 x 18 cm, silikón
(10)
Na sklade
Posledné kúsky
33,60 €
s kódom
42 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Casafina
Forma na chlieb Fattoria
12 x 19 cm, keramika
(9)
Na sklade
Posledné kúsky
26,32 €
s kódom
32,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Lékué
Forma na pečenie
20 x 19,5 cm, silikón, vhodné do teplovzdušnej fritézy
(6)
Na sklade
9,92 €
s kódom
12,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
súprava 6 ks
Blomsterbergs
Formy na muffiny v súprave Rose
6 ks, ø 7 cm
(6)
Na sklade
10,32 €
s kódom
12,90 € bez kódu
2,15 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Orion
Forma na chlieb Grande
27,5 x 15 cm, kov
(6)
Na sklade
Posledné kúsky
7,12 €
s kódom
8,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Lékué
Formy na pečenie v súprave
2 ks, 20 x 9,5 cm, sklo, vhodné do teplovzdušnej fritézy
(7)
Na sklade
14,32 €
s kódom
17,90 € bez kódu
8,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Lékué
Forma na tortu
ø 20 cm, silikón
(9)
Na sklade
Posledné kúsky
12,36 €
s kódom
15,45 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Lékué
Forma na pečenie
20 x 19,5 cm, silikón, vhodné do teplovzdušnej fritézy
(5)
Na sklade
9,92 €
s kódom
12,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Orion
Forma na mini bábovky
32 x 22 cm, silikón
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
7,12 €
s kódom
8,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
súprava 6 ks
Blomsterbergs
Formy na muffiny v súprave Flower
6 ks, ø 7 cm, silikón
(5)
Na sklade
9,92 €
s kódom
12,40 € bez kódu
2,07 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Lékué
Forma na pečenie
18,5 x 17,5 cm, sklo, vhodné do teplovzdušnej fritézy
(6)
Na sklade
13,52 €
s kódom
16,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Lékué
Forma na pečenie
ø 30 cm, plast
(7)
Na sklade
Posledné kúsky
23,52 €
s kódom
29,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Dr. Oetker
Forma na chlieb White Christmas Baking
35,5 x 12 cm, kov
(6)
Na sklade
Posledný kúsok
10,72 €
s kódom
13,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Orion
Forma na pečenie
22 x 17 cm, silikón
(5)
Na sklade
5,52 €
s kódom
6,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Orion
Formy na trdelníky v súprave
2 ks, ø 6 cm, nehrdzavejúca oceľ
(5)
Na sklade
7,12 €
s kódom
8,90 € bez kódu
4,45 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Blomsterbergs
Forma na tortu
28 x 20 cm, nehrdzavejúca oceľ
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
21,12 €
s kódom
26,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Orion
Forma na srnčí chrbát Grande
31 x 12 cm, kov
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
5,92 €
s kódom
7,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Orion
Forma na koláč
ø 27 cm, silikón
(5)
Na sklade
4,72 €
s kódom
5,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Lékué
Forma na chlieb
27,5 x 12,5 cm, silikón
(5)
Na sklade
13,52 €
s kódom
16,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Orion
Forma na pečenie
26,5 x 18,5 cm, kov
(4)
Na sklade
6,32 €
s kódom
7,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Lékué
Forma na pečenie Fortune origami
14 x 14 cm, silikón
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
13,92 €
s kódom
17,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Blomsterbergs
Forma na pečenie
39,5 x 22,5 cm, kov
(3)
Na sklade
12,32 €
s kódom
15,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Lékué
Forma na pečenie
20,5 x 19,5 cm, sklo, vhodné do teplovzdušnej fritézy
(3)
Na sklade
13,52 €
s kódom
16,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Lékué
Forma na chlieb
27,5 x 12,5 cm, silikón
(3)
Na sklade
13,52 €
s kódom
16,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Orion
Forma na mini bábovky
28 x 17 cm, silikón
(3)
Doručenie od 22. 10. 2026
5,92 €
s kódom
7,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Emile Henry
Forma na chlieb
ø 28,5 cm, keramika
(6)
Na sklade
Posledné kúsky
127,20 €
s kódom
159 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Orion
Forma na bábovku
ø 24 cm, kov
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
9,12 €
s kódom
11,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Blomsterbergs
Forma na chlieb Latte
35 x 13,5 cm, kov
(3)
Na sklade
Posledný kúsok
14,32 €
s kódom
17,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Lékué
Náhradné dno do formy Springform
ø 15 cm, keramika
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
9,12 €
s kódom
11,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Blomsterbergs
Forma na tortu
ø 24 cm, kov
(6)
Na sklade
21,52 €
s kódom
26,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Blomsterbergs
Forma na tortu
24 x 24 cm, nehrdzavejúca oceľ
(2)
Na sklade
21,12 €
s kódom
26,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Lékué
Formy na pečenie v súprave
4 ks, ø 9,5 cm, sklo, vhodné do teplovzdušnej fritézy
(2)
Na sklade
17,12 €
s kódom
21,40 € bez kódu
5,35 € / ks
Do košíka
Do košíka
1
2
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Pečenie
Cukrárske potreby
Odmerky a lieviky
Obľúbené filtre
Kameninové nádoby a formy na pečenie
Keramické nádoby a formy na pečenie
Silikónové nádoby a formy na pečenie
Nádoby a formy na pečenie bábovku
Nádoby a formy na pečenie tortu
Nádoby a formy na pečenie bagety
Nádoby a formy na pečenie barančeka
Nádoby a formy na pečenie v zlatej farbe