Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Kuchynské potreby a stolovanie
Pečenie
Nádoby a formy na pečenie
Nádoby a formy na pečenie
...
Pečenie
Nádoby a formy na pečenie
Luksusowe nádoby a formy na pečenie so zľavovým kódom
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Vhodné na
Materiál
Farba
Cena
+ Ďalšie (4)
Zľavový kód
87 výsledkov
Najdrahšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najdrahšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-20 % s kódom
Lékué
Forma na tortu
ø 20 cm, silikón
(9)
Na sklade
Posledné kúsky
12,36 €
s kódom
15,45 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Blomsterbergs
Forma na pečenie
39,5 x 22,5 cm, kov
(3)
Na sklade
12,32 €
s kódom
15,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Metaltex
Forma na tortu Springform
ø 26 cm, kov
(28)
Na sklade
Posledné kúsky
11,12 €
s kódom
13,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Orion
Forma na muffiny Grande
42 x 26 cm, kov
(3)
Na sklade
Posledný kúsok
10,72 €
s kódom
13,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Dr. Oetker
Forma na chlieb White Christmas Baking
35,5 x 12 cm, kov
(6)
Na sklade
Posledný kúsok
10,72 €
s kódom
13,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
súprava 6 ks
Blomsterbergs
Formy na muffiny v súprave Rose
6 ks, ø 7 cm
(6)
Na sklade
10,32 €
s kódom
12,90 € bez kódu
2,15 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Lékué
Forma na pečenie
20 x 19,5 cm, silikón, vhodné do teplovzdušnej fritézy
(5)
Na sklade
9,92 €
s kódom
12,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Lékué
Forma na pečenie
20 x 19,5 cm, silikón, vhodné do teplovzdušnej fritézy
(6)
Na sklade
9,92 €
s kódom
12,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Orion
Forma na muffiny
32,5 x 25 cm, silikón
(2)
Na sklade
9,92 €
s kódom
12,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
súprava 6 ks
Blomsterbergs
Formy na muffiny v súprave Flower
6 ks, ø 7 cm, silikón
(5)
Na sklade
9,92 €
s kódom
12,40 € bez kódu
2,07 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Metaltex
Forma na muffiny
35 x 26 cm, kov
(27)
Na sklade
9,52 €
s kódom
11,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Orion
Forma na bábovku Flower
ø 23,5 cm, silikón
(134)
Na sklade
9,52 €
s kódom
11,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Orion
Forma na muffiny Grande
35 x 26,5 cm, kov
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
9,52 €
s kódom
11,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Orion
Forma na bábovku
ø 24 cm, kov
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
9,12 €
s kódom
11,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Orion
Forma na muffiny Grande
32 x 22 cm, kov
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
9,12 €
s kódom
11,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Lékué
Náhradné dno do formy Springform
ø 15 cm, keramika
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
9,12 €
s kódom
11,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Lékué
Forma na pečenie
ø 18,5 cm, silikón, vhodné do teplovzdušnej fritézy
(1)
Doručenie od 16. 10. 2026
9,10 €
s kódom
11,37 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Orion
Forma na muffiny
29 x 23,5 cm, silikón
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
8,32 €
s kódom
10,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Orion
Forma na tortu
ø 30 cm, kov
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
7,52 €
s kódom
9,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (3)
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Orion
Formy na trdelníky v súprave
2 ks, ø 6 cm, nehrdzavejúca oceľ
(5)
Na sklade
7,12 €
s kódom
8,90 € bez kódu
4,45 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Orion
Forma na tortu
ø 21 cm, kov
(2)
Doručenie od 22. 10. 2026
7,12 €
s kódom
8,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (3)
-20 % s kódom
Orion
Forma na chlieb Grande
27,5 x 15 cm, kov
(6)
Na sklade
Posledné kúsky
7,12 €
s kódom
8,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Orion
Forma na pečenie Statek
20 x 16 cm, silikón
Na sklade
Posledné kúsky
7,12 €
s kódom
8,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Orion
Forma na mini bábovky
32 x 22 cm, silikón
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
7,12 €
s kódom
8,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Orion
Forma na muffiny
30 x 20,5 cm, silikón
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
7,12 €
s kódom
8,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Orion
Forma na pečenie
22 x 22 cm, silikón, vhodné do teplovzdušnej fritézy
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
6,72 €
s kódom
8,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Metaltex
Forma na chlieb
30 x 11,5 cm, nehrdzavejúca oceľ
(60)
Na sklade
6,32 €
s kódom
7,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Orion
Forma na tortu
ø 16,5 cm, kov
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
6,32 €
s kódom
7,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (3)
-20 % s kódom
Orion
Forma na pečenie
26,5 x 18,5 cm, kov
(4)
Na sklade
6,32 €
s kódom
7,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Orion
Forma na srnčí chrbát Grande
31 x 12 cm, kov
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
5,92 €
s kódom
7,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Orion
Forma na pečenie Statek
20 x 16 cm, silikón
Na sklade
Posledný kúsok
5,92 €
s kódom
7,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Orion
Forma na bábovku
ø 25 cm, silikón
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
5,92 €
s kódom
7,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Orion
Forma na mini bábovky
28 x 17 cm, silikón
(3)
Doručenie od 22. 10. 2026
5,92 €
s kódom
7,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Orion
Forma na pečenie
22 x 17 cm, silikón
(5)
Na sklade
5,52 €
s kódom
6,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Orion
Forma na pralinky
22 x 11,5 cm, silikón
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
5,52 €
s kódom
6,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Orion
Forma na pralinky
21 x 20,5 cm, silikón
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
5,52 €
s kódom
6,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Orion
Forma na pečenie
ø 23 cm, silikón, vhodné do teplovzdušnej fritézy
Na sklade
Posledné kúsky
5,52 €
s kódom
6,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 12 ks
Orion
Formy na muffiny v súprave
12 ks, ø 5,5 cm, silikón
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
5,12 €
s kódom
6,40 € bez kódu
0,53 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Orion
Forma na koláč
ø 27 cm, silikón
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
4,72 €
s kódom
5,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Pre zobrazenie viacerých výsledkov odoberte niektorý z filtrov
Zľavový kód
1
2
Súvisiace kategórie
Pečenie
Cukrárske potreby
Odmerky a lieviky
Obľúbené filtre
Kameninové nádoby a formy na pečenie
Keramické nádoby a formy na pečenie
Silikónové nádoby a formy na pečenie
Nádoby a formy na pečenie bábovku
Nádoby a formy na pečenie tortu
Nádoby a formy na pečenie bagety
Nádoby a formy na pečenie barančeka
Nádoby a formy na pečenie v zlatej farbe