Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Dekorácie
Dekorácie na stenu
Dekorácie na stenu
...
Dekorácie
Dekorácie na stenu
Dekorácie na stenu so zľavovým kódom
Obrazy, plagáty, cedule
Samolepky
Veľkoformátové dekorácie
Rámčeky
Tapisérie
Mapy
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Motív
Materiál
Cena
+ Ďalšie (6)
Zľavový kód
897 výsledkov
Najlacnejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najlacnejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-20 % s kódom
Styler
Obraz Pickles
30x40 cm, tlačený, s rámom
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
13,52 €
s kódom
16,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Styler
Rámček Floryda
33x43 cm, na stenu, biely, rozmer fotografie: 30x40
(7)
Na sklade
Posledný kúsok
13,52 €
s kódom
16,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Premier Housewares
Rámček Mimo
19x24 cm, drevený, krémovobiely, rozmer fotografie: 13x18
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
13,52 €
s kódom
16,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Styler
Rámček Kyoto Black
25x48 cm, na stenu, čierny/v prírodnej farbe, rozmer fotografie: 10x15
(6)
Na sklade
Posledné kúsky
13,52 €
s kódom
16,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Styler
Rámček Kyoto White
25x48 cm, na stenu, biely, rozmer fotografie: 10x15
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
13,52 €
s kódom
16,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Styler
Rámček Floryda
33x43 cm, na stenu, čierny, rozmer fotografie: 30x40
(12)
Doručenie od 4. 11. 2026
13,52 €
s kódom
16,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Rozmery (4)
-20 % s kódom
Styler
Rámček Floryda
33x43 cm, na stenu, v prírodnej farbe, rozmer fotografie: 30x40
(10)
Doručenie od 4. 11. 2026
13,52 €
s kódom
16,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Rozmery (4)
-20 % s kódom
Obľúbené
Wallity
Obraz
45x45 cm, tlačený, na plátne
(37)
Doručenie od 4. 11. 2026
13,84 €
s kódom
17,30 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
knor
Obraz Down on the Lake
40x50 cm, s rámom
(14)
Na sklade
Posledné kúsky
13,92 €
s kódom
17,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Styler
Rámček Prague
32x42 cm, na stenu, v bronzovej farbe/v zlatej farbe, rozmer fotografie: 30x40
(5)
Na sklade
13,92 €
s kódom
17,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (6)
-20 % s kódom
Light & Living
Nástenná dekorácia Dragonfly
Kovová, výška 17,5 cm
(2)
Na sklade
13,92 €
s kódom
17,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Rex London
Rámček
11x10 cm, stojací, kovový, v zlatej farbe, rozmer fotografie: 8x8/rozmer fotografie: 9x9
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
13,92 €
s kódom
17,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Ambiance
Samolepka Small Colorful Horses
Na okno/na stenu
(32)
Na sklade
Posledný kúsok
13,92 €
s kódom
17,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Styler
Rámček Lahti
38x48 cm, na stenu, sivý, rozmer fotografie: 30x40
(14)
Na sklade
Posledné kúsky
14,32 €
s kódom
17,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Zilverstad
Rámček Decora
16x21 cm, stojací/na stenu, kovový, v zlatej farbe, rozmer fotografie: 15x20
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
14,72 €
s kódom
18,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Styler
Rámček Kyoto
42x52 cm, na stenu, čierny, rozmer fotografie: 40x50
(2)
Doručenie od 4. 11. 2026
14,72 €
s kódom
18,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (5)
-20 % s kódom
Rex London
Rámček
15x10 cm, na stenu, kovový, v zlatej farbe, rozmer fotografie: 10x15
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
15,12 €
s kódom
18,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Casa Selección
Rámčeky v súprave
22x27 cm, 2 ks, na stenu, biele/v prírodnej farbe, rozmer fotografie: 20x25
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
15,12 €
s kódom
18,90 € bez kódu
9,45 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Umbra
Rámček Prisma
15x20 cm, stojací/na stenu, kovový, v zlatej farbe, rozmer fotografie: 10x15
(2)
Doručenie od 26. 10. 2026
15,12 €
s kódom
18,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
Casa Selección
Rámček
43x43 cm, na stenu, v prírodnej farbe, rozmer fotografie: 7x7/rozmer fotografie: 9x13/rozmer fotografie: 10x10/rozmer fotografie: 10x15/rozmer fotografie: 12x18/rozmer fotografie: 13x18
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
15,52 €
s kódom
19,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 6 ks
SP TREND
Samolepiace panely v súprave Calacatta Vagli
6 ks, na stenu, 60x30 cm
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
15,52 €
s kódom
19,40 € bez kódu
3,23 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Zilverstad
Rámček Miffy
7x10 cm, stojací, kovový, v striebornej farbe
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
15,52 €
s kódom
19,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 6 ks
SP TREND
Samolepiace panely v súprave Nero Marquina
6 ks, na stenu, 60x30 cm
Na sklade
Posledné kúsky
15,52 €
s kódom
19,40 € bez kódu
3,23 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Balvi
Rámček Hidden Cat
31x19,5 cm, stojací, kovový, čierny, rozmer fotografie: 10x15
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
15,74 €
s kódom
19,67 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
súprava 6 ks
SP TREND
Samolepiace panely v súprave Breccia Oniciata
6 ks, na stenu, 60x30 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
15,92 €
s kódom
19,90 € bez kódu
3,32 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Umbra
Rámček Prisma
20x15 cm, stojací/na stenu, kovový, čierny, rozmer fotografie: 10x15
(9)
Na sklade
Posledný kúsok
15,92 €
s kódom
19,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
súprava 6 ks
SP TREND
Samolepiace panely v súprave Black Gold
6 ks, na stenu, 60x30 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
15,92 €
s kódom
19,90 € bez kódu
3,32 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 6 ks
SP TREND
Samolepiace panely v súprave Carrara
6 ks, na stenu, 60x30 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
15,92 €
s kódom
19,90 € bez kódu
3,32 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Styler
Rámček Narvik
51x27 cm, na stenu, svetlohnedý, rozmer fotografie: 10x10/rozmer fotografie: 10x15/rozmer fotografie: 15x21
(21)
Doručenie od 4. 11. 2026
15,92 €
s kódom
19,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Styler
Rámček Venezia
36x46 cm, na stenu, sivý/v bronzovej farbe, rozmer fotografie: 30x40
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
16,32 €
s kódom
20,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
súprava 6 ks
SP TREND
Samolepiace panely v súprave Brick Wall
6 ks, na stenu, 30x60 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
16,32 €
s kódom
20,40 € bez kódu
3,40 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Maximex
Protislnečná fólia
Na okno, 56x200 cm
(10)
Na sklade
16,72 €
s kódom
20,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Styler
Rámček Narvik
51x27 cm, na stenu, tmavohnedý, rozmer fotografie: 10x10/rozmer fotografie: 10x15/rozmer fotografie: 15x21
(13)
Na sklade
Posledné kúsky
16,72 €
s kódom
20,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Styler
Rámček Kyoto White
29x53 cm, na stenu, biely, rozmer fotografie: 10x10/rozmer fotografie: 10x15/rozmer fotografie: 13x18
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
16,72 €
s kódom
20,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Styler
Rámček Prague
42x52 cm, na stenu, v bronzovej farbe/v zlatej farbe, rozmer fotografie: 40x50
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
16,72 €
s kódom
20,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (6)
-20 % s kódom
Umbra
Rámček Prisma
18x23 cm, stojací/na stenu, kovový, v zlatej farbe, rozmer fotografie: 13x18
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
16,72 €
s kódom
20,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
Fedkolor
Obraz Wroclaw
30x30 cm, na plátne
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
16,72 €
s kódom
20,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
LEGO®
Rámček
19x27 cm, na stenu, plastový, biely, rozmer fotografie: 10x15/rozmer fotografie: 12x18
(10)
Na sklade
16,97 €
s kódom
21,21 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
LEGO®
Rámček
19x27 cm, na stenu, plastový, čierny, rozmer fotografie: 10x15/rozmer fotografie: 12x18
(7)
Na sklade
Posledné kúsky
17,03 €
s kódom
21,29 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
LEGO®
Rámček
19x27 cm, na stenu, plastový, modrý, rozmer fotografie: 10x15/rozmer fotografie: 12x18
(13)
Na sklade
17,03 €
s kódom
21,29 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
LEGO®
Rámček
19x27 cm, na stenu, plastový, červený, rozmer fotografie: 10x15/rozmer fotografie: 12x18
(6)
Na sklade
17,03 €
s kódom
21,29 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
knor
Rámček Beech
44x27 cm, na stenu, plastový, v prírodnej farbe, rozmer fotografie: 10x15
(5)
Na sklade
Posledný kúsok
17,12 €
s kódom
21,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Styler
Obraz Spa & Zen
30x30 cm, sklenený
(68)
Na sklade
Posledné kúsky
17,12 €
s kódom
21,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Fedkolor
Obraz Amsterdam
30x30 cm, na plátne
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
17,12 €
s kódom
21,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
Umbra
Rámček Prisma
23x18 cm, stojací/na stenu, kovový, čierny, rozmer fotografie: 13x18
(2)
Doručenie od 19. 10. 2026
17,12 €
s kódom
21,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
knor
Rámček
44x54 cm, na stenu, plastový, sivý, rozmer fotografie: 40x50
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
17,12 €
s kódom
21,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Styler
Rámček Venezia
36x46 cm, na stenu, v zlatej farbe, rozmer fotografie: 30x40
(5)
Doručenie od 4. 11. 2026
17,12 €
s kódom
21,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (4)
-20 % s kódom
Styler
Rámček Malmo
47x57 cm, na stenu, biely, rozmer fotografie: 40x50
(6)
Doručenie od 4. 11. 2026
17,12 €
s kódom
21,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
1
2
3
4
5
...
19
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Tapety
Obrazy, plagáty, cedule
Rámčeky
Samolepky
Detské tapety
Veľkoformátové dekorácie
Obľúbené filtre
Rustikálne dekorácie na stenu
Drevené dekorácie na stenu
Kovové dekorácie na stenu
Dekorácie na stenu s vianočným motívom
Dekorácie na stenu v boho štýle
Vianočné dekorácie na stenu