Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Dekorácie
Dekorácie na stenu
Dekorácie na stenu
...
Dekorácie
Dekorácie na stenu
Dekorácie na stenu so zľavovým kódom
Obrazy, plagáty, cedule
Samolepky
Veľkoformátové dekorácie
Rámčeky
Tapisérie
Mapy
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Motív
Materiál
Cena
+ Ďalšie (6)
Zľavový kód
897 výsledkov
Najlacnejšie za kus
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najlacnejšie za kus
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-20 % s kódom
Styler
Rámček Kyoto
23x32 cm, na stenu, biely, rozmer fotografie: 21x30
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
7,12 €
s kódom
8,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (4)
-20 % s kódom
Styler
Rámček Kyoto
23x32 cm, na stenu, čierny, rozmer fotografie: 21x30
(2)
Doručenie od 4. 11. 2026
7,12 €
s kódom
8,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (5)
-20 % s kódom
Casa Selección
Rámček Sencillo
17,5x22,5 cm, stojací/na stenu, v prírodnej farbe, rozmer fotografie: 15x20
(1)
Na sklade
7,12 €
s kódom
8,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Casa Selección
Obrazy v súprave
30x40 cm, 4 ks, tlačené, na plátne
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
29,12 €
s kódom
36,40 € bez kódu
9,10 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Styler
Rámček Prague
15x20 cm, stojací/na stenu, v zlatej farbe, rozmer fotografie: 13x18
(8)
Doručenie od 4. 11. 2026
7,52 €
s kódom
9,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (5)
-20 % s kódom
Styler
Rámček Narvik
27x36 cm, na stenu, svetlosivý, rozmer fotografie: 21x30
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
7,52 €
s kódom
9,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Casa Selección
Rámčeky v súprave
22x27 cm, 2 ks, na stenu, biele/v prírodnej farbe, rozmer fotografie: 20x25
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
15,12 €
s kódom
18,90 € bez kódu
9,45 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
knor
Rámček
20x25 cm, stojací/na stenu, plastový, biely, rozmer fotografie: 13x18
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
7,92 €
s kódom
9,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Styler
Rámček Narvik
27x36 cm, na stenu, hnedý, rozmer fotografie: 21x30
(6)
Doručenie od 4. 11. 2026
7,92 €
s kódom
9,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
Zilverstad
Rámček Sweet Memory Pearl
11x16 cm, stojací, kovový, v lesklej striebornej farbe, rozmer fotografie: 10x15
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
7,92 €
s kódom
9,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
Styler
Rámček Malaga
22x28 cm, na stenu, modrý, rozmer fotografie: 15x21
(4)
Doručenie od 19. 11. 2026
7,92 €
s kódom
9,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
+ Rozmery (4)
-20 % s kódom
Styler
Rámček London
22x28 cm, na stenu, sivý, rozmer fotografie: 15x21
(4)
Doručenie od 4. 11. 2026
7,92 €
s kódom
9,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Styler
Rámček Narvik
27x36 cm, na stenu, sklenený, v zlatej farbe, rozmer fotografie: 21x30
(70)
Doručenie od 4. 11. 2026
7,92 €
s kódom
9,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
-20 % s kódom
Styler
Rámček Narvik
27x36 cm, na stenu, v prírodnej farbe, rozmer fotografie: 21x30
(6)
Na sklade
Posledné kúsky
7,92 €
s kódom
9,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
+ Rozmery (4)
-20 % s kódom
Styler
Rámček Narvik
27x36 cm, na stenu, sivý, rozmer fotografie: 21x30
(2)
Doručenie od 4. 11. 2026
7,92 €
s kódom
9,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
+ Rozmery (4)
-20 % s kódom
Styler
Rámček Narvik
27x36 cm, na stenu, čierny, rozmer fotografie: 21x30
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
7,92 €
s kódom
9,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
+ Rozmery (4)
-20 % s kódom
Esschert Design
Ceduľa Welcome
Liatinová, 21x5 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
8,32 €
s kódom
10,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Styler
Rámček Prague
17x23 cm, stojací/na stenu, v zlatej farbe, rozmer fotografie: 15x21
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
8,32 €
s kódom
10,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (5)
-20 % s kódom
Styler
Rámček Prague
17x23 cm, stojací/na stenu, v bronzovej farbe/v zlatej farbe, rozmer fotografie: 15x21
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
8,32 €
s kódom
10,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (6)
-20 % s kódom
Styler
Rámček Narvik
19x25 cm, na stenu, svetlosivý, rozmer fotografie: 15x21
(2)
Na sklade
8,32 €
s kódom
10,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
Styler
Rámček Narvik
19x25 cm, na stenu, biely, rozmer fotografie: 15x21
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
8,32 €
s kódom
10,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
súprava 3 ks
House Nordic
Rámčeky v súprave Madison
21x30 cm, 3 ks, na stenu, v svetlo prírodnej farbe, rozmer fotografie: 21x30
Doručenie od 19. 10. 2026
25,12 €
s kódom
31,40 € bez kódu
10,47 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Casa Selección
Rámček Sencillo
22,5x28 cm, stojací/na stenu, biely, rozmer fotografie: 20x25
(1)
Na sklade
8,72 €
s kódom
10,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Zilverstad
Rámček Sweet Memory
10,5x16 cm, stojací/na stenu, kovový, v striebornej farbe, rozmer fotografie: 10x15
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
8,72 €
s kódom
10,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Styler
Rámček Oslo
24x33 cm, na stenu, hnedý, rozmer fotografie: 21x30
(60)
Na sklade
Posledný kúsok
8,72 €
s kódom
10,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Styler
Rámček Malaga
22x28 cm, na stenu, oranžový, rozmer fotografie: 15x21
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
8,72 €
s kódom
10,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
Styler
Rámček Malaga
22x28 cm, na stenu, ružový, rozmer fotografie: 15x21
(5)
Doručenie od 4. 11. 2026
8,72 €
s kódom
10,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
Styler
Rámček Venezia
19x24 cm, stojací/na stenu, v bronzovej farbe/v zlatej farbe, rozmer fotografie: 13x18
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
8,72 €
s kódom
10,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
Styler
Rámček Prague
23x32 cm, na stenu, v bronzovej farbe/v zlatej farbe, rozmer fotografie: 21x30
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
8,72 €
s kódom
10,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (6)
-20 % s kódom
Styler
Rámček Narvik
19x25 cm, na stenu, v prírodnej farbe, rozmer fotografie: 15x21
(1)
Doručenie od 19. 11. 2026
8,72 €
s kódom
10,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Rozmery (4)
-20 % s kódom
Styler
Rámček Malaga
22x28 cm, na stenu, sivý, rozmer fotografie: 15x21
(1)
Doručenie od 4. 11. 2026
8,72 €
s kódom
10,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
+ Rozmery (4)
-20 % s kódom
Casa Selección
Rámček Sencillo
22,5x28 cm, stojací/na stenu, v prírodnej farbe, rozmer fotografie: 20x25
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
8,72 €
s kódom
10,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
Styler
Rámček Malaga
22x28 cm, na stenu, zelený, rozmer fotografie: 15x21
(7)
Doručenie od 19. 11. 2026
8,72 €
s kódom
10,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
+ Rozmery (4)
-20 % s kódom
súprava 3 ks
Obľúbené
Evila Originals
Obrazy v súprave Vintage
15x15 cm, 3 ks, s rámom
(267)
Na sklade
Posledné kúsky
27,12 €
s kódom
33,90 € bez kódu
11,30 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Styler
Rámček Floryda
24x33 cm, na stenu, biely, rozmer fotografie: 21x30
(7)
Na sklade
9,12 €
s kódom
11,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Zilverstad
Rámček Grenoble
12x17 cm, stojací, kovový, v mosadznej farbe, rozmer fotografie: 10x15
Na sklade
Posledný kúsok
9,12 €
s kódom
11,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Styler
Rámček Venezia
21x27 cm, stojací/na stenu, v bronzovej farbe/v zlatej farbe, rozmer fotografie: 15x21
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
9,12 €
s kódom
11,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
Zilverstad
Rámček Sweet Memory
11x16 cm, stojací/na stenu, kovový, čierny, rozmer fotografie: 10x15
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
9,12 €
s kódom
11,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
Sass & Belle
Rámček
17x22 cm, stojací, drevený, v prírodnej farbe, rozmer fotografie: 10x15
Na sklade
Posledné kúsky
9,52 €
s kódom
11,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Zilverstad
Rámček Sweet Memory Pearl
14x19 cm, stojací, kovový, v lesklej striebornej farbe, rozmer fotografie: 13x18
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
9,52 €
s kódom
11,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
iDesign/The Home Edit
Samolepky
18 ks, 24x1 mm
(5)
Na sklade
9,52 €
s kódom
11,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
iDesign/The Home Edit
Samolepky
18 ks, 24x1 mm
(2)
Na sklade
9,52 €
s kódom
11,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Styler
Rámček Venezia
21x27 cm, stojací/na stenu, sivý/v bronzovej farbe, rozmer fotografie: 15x21
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
9,52 €
s kódom
11,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
Obľúbené
Styler
Rámček Japan
24x33 cm, na stenu, biely, rozmer fotografie: 21x30
(36)
Na sklade
Posledné kúsky
9,52 €
s kódom
11,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Ambiance
Samolepka Marble
Na podlahu, 30x30 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
9,52 €
s kódom
11,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Casa Selección
Rámčeky v súprave
14x19 cm, 3 ks, stojacie/na stenu, hnedé/v prírodnej farbe, rozmer fotografie: 10x15
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
9,52 €
s kódom
11,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Styler
Rámček Floryda
24x33 cm, na stenu, v zlatej farbe, rozmer fotografie: 21x30
(16)
Doručenie od 19. 11. 2026
9,84 €
s kódom
12,30 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Rozmery (4)
-20 % s kódom
Styler
Rámček Floryda
24x33 cm, na stenu, v prírodnej farbe, rozmer fotografie: 21x30
(2)
Na sklade
9,84 €
s kódom
12,30 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Rozmery (4)
1
2
3
4
5
...
19
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Tapety
Obrazy, plagáty, cedule
Rámčeky
Samolepky
Detské tapety
Veľkoformátové dekorácie
Obľúbené filtre
Rustikálne dekorácie na stenu
Drevené dekorácie na stenu
Kovové dekorácie na stenu
Dekorácie na stenu s vianočným motívom
Dekorácie na stenu v boho štýle
Vianočné dekorácie na stenu