Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Dekorácie
Dekorácie na stenu
Dekorácie na stenu
...
Dekorácie
Dekorácie na stenu
Dekorácie na stenu so zľavovým kódom
Obrazy, plagáty, cedule
Samolepky
Veľkoformátové dekorácie
Rámčeky
Tapisérie
Mapy
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Motív
Materiál
Cena
+ Ďalšie (6)
Zľavový kód
897 výsledkov
Najlacnejšie za kus
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najlacnejšie za kus
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-20 % s kódom
Styler
Rámček Floryda
24x33 cm, na stenu, čierny, rozmer fotografie: 21x30
(12)
Doručenie od 4. 11. 2026
9,84 €
s kódom
12,30 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Rozmery (4)
-20 % s kódom
Zilverstad
Rámček Sweet Memory
16x16 cm, stojací/na stenu, kovový, čierny, rozmer fotografie: 15x15
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
10,32 €
s kódom
12,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
súprava 3 ks
Styler
Obrazy v súprave Matisse
30x30 cm, 3 ks, tlačené, s rámom
Doručenie od 4. 11. 2026
31,52 €
s kódom
39,40 € bez kódu
13,13 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Premier Housewares
Rámček Sailor
16x21 cm, kamenný, biely, rozmer fotografie: 10x15
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
10,72 €
s kódom
13,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Antic Line
Ceduľa Toilettes
Kovová, 30,5x7 cm
(25)
Na sklade
Posledný kúsok
10,72 €
s kódom
13,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Restilo
Rámček Rafi
21x26 cm, stojací, plastový, v prírodnej farbe, rozmer fotografie: 10x15
Doručenie od 16. 10. 2026
10,72 €
s kódom
13,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Styler
Rámček Venezia
19x24 cm, stojací/na stenu, v zlatej farbe, rozmer fotografie: 13x18
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
10,72 €
s kódom
13,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (4)
-20 % s kódom
Styler
Rámček Kyoto
32x42 cm, na stenu, čierny, rozmer fotografie: 30x40
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
10,72 €
s kódom
13,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (5)
-20 % s kódom
Styler
Rámček Kyoto
32x42 cm, na stenu, biely, rozmer fotografie: 30x40
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
10,72 €
s kódom
13,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (4)
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Styler
Obrazy v súprave Boho Dreams
30x30 cm, 4 ks, tlačené, s rámom
(2)
Doručenie od 4. 11. 2026
43,20 €
s kódom
54 € bez kódu
13,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
knor
Obrazy v súprave Coffee
20x20 cm, 2 ks
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
11,12 €
s kódom
13,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Styler
Rámček Prague
23x32 cm, na stenu, v zlatej farbe, rozmer fotografie: 21x30
(5)
Na sklade
11,12 €
s kódom
13,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (5)
-20 % s kódom
Styler
Rámček Venezia
27x36 cm, na stenu, v zlatej farbe, rozmer fotografie: 21x30
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
11,12 €
s kódom
13,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (4)
-20 % s kódom
Styler
Obraz Fruit
30x40 cm, tlačený, s rámom
Na sklade
11,12 €
s kódom
13,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Styler
Obraz Peony Bloom
30x40 cm, tlačený, s rámom
(1)
Na sklade
11,12 €
s kódom
13,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 3 ks
Styler
Obrazy v súprave Pampas
30x30 cm, 3 ks, tlačené, s rámom
(8)
Na sklade
33,60 €
s kódom
42 € bez kódu
14 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Casa Selección
Nástenná dekorácia
Kovová, výška 60 cm
(27)
Na sklade
11,52 €
s kódom
14,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Styler
Rámček Malaga
28x37 cm, na stenu, ružový, rozmer fotografie: 21x30
(2)
Doručenie od 19. 11. 2026
11,52 €
s kódom
14,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
Styler
Rámček Venezia
21x27 cm, stojací/na stenu, v zlatej farbe, rozmer fotografie: 15x21
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
11,52 €
s kódom
14,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (4)
-20 % s kódom
Zilverstad
Rámček Sweet Memory Pearl
16x21 cm, stojací, kovový, v lesklej striebornej farbe, rozmer fotografie: 15x20
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
11,92 €
s kódom
14,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
Zilverstad
Rámček Marseille
13,5x18,5 cm, stojací, kovový, v mosadznej farbe, rozmer fotografie: 15x20
Na sklade
Posledný kúsok
11,92 €
s kódom
14,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Zilverstad
Rámček Baby
27x11 cm, stojací, kovový, v striebornej farbe, rozmer fotografie: 10x15
Na sklade
Posledné kúsky
11,92 €
s kódom
14,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Styler
Rámček London
28x37 cm, na stenu, hnedý, rozmer fotografie: 21x30
(10)
Na sklade
Posledné kúsky
11,92 €
s kódom
14,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
knor
Rámček Beech
32x42 cm, na stenu, v prírodnej farbe, rozmer fotografie: 30x40
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
11,92 €
s kódom
14,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 3 ks
Styler
Obrazy v súprave Parisienne
30x40 cm, 3 ks, tlačené, s rámom
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
36,80 €
s kódom
46 € bez kódu
15,33 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Casa Selección
Rámček
23x28 cm, stojací, bambusový, v prírodnej farbe, rozmer fotografie: 13x18
Doručenie od 20. 10. 2026
12,32 €
s kódom
15,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Styler
Rámček Bergen
34x44,5 cm, na stenu, hnedý, rozmer fotografie: 30x40
(34)
Doručenie od 4. 11. 2026
12,32 €
s kódom
15,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Premier Housewares
Rámček Mimo
16x21 cm, kamenný, krémovobiely, rozmer fotografie: 10x15
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
12,32 €
s kódom
15,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Wallity
Obraz
23,5x28,5 cm, tlačený, s rámom
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
12,32 €
s kódom
15,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
knor
Obraz Grass
30x40 cm
(7)
Na sklade
Posledný kúsok
12,32 €
s kódom
15,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Styler
Rámček Venezia
27x36 cm, na stenu, sivý/v bronzovej farbe, rozmer fotografie: 21x30
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
12,32 €
s kódom
15,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
Casa Selección
Rámček
43x24 cm, na stenu, biely/v prírodnej farbe
(14)
Na sklade
12,32 €
s kódom
15,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Styler
Rámček Malaga
28x37 cm, na stenu, sivý, rozmer fotografie: 21x30
(100)
Na sklade
Posledné kúsky
12,32 €
s kódom
15,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
+ Rozmery (4)
-20 % s kódom
Casa Selección
Rámček Sencillo
32x42 cm, na stenu, biely, rozmer fotografie: 30x40
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
12,72 €
s kódom
15,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Zilverstad
Rámček Prisma
10x15 cm, stojací/na stenu, kovový, v zlatej farbe, rozmer fotografie: 10x15
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
12,72 €
s kódom
15,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Styler
Rámček Malaga
28x37 cm, na stenu, modrý, rozmer fotografie: 21x30
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
12,72 €
s kódom
15,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
+ Rozmery (4)
-20 % s kódom
Styler
Rámček Malaga
28x37 cm, na stenu, oranžový, rozmer fotografie: 21x30
(3)
Na sklade
Posledný kúsok
12,72 €
s kódom
15,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
Casa Selección
Rámčeky v súprave
19x24 cm, 3 ks, stojacie/na stenu, plastové, hnedé/v prírodnej farbe, rozmer fotografie: 13x18
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
12,72 €
s kódom
15,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
knor
Rámček
28x38 cm, na stenu, plastový, hnedý, rozmer fotografie: 24x30
(5)
Na sklade
Posledný kúsok
12,72 €
s kódom
15,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Casa Selección
Rámček
18x60 cm, na stenu, biely/v prírodnej farbe
(12)
Na sklade
12,72 €
s kódom
15,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Casa Selección
Rámček Sencillo
32x42 cm, na stenu, v prírodnej farbe, rozmer fotografie: 30x40
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
12,72 €
s kódom
15,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Styler
Rámček Malaga
28x37 cm, na stenu, zelený, rozmer fotografie: 21x30
(9)
Na sklade
12,72 €
s kódom
15,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
+ Rozmery (4)
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Styler
Obrazy v súprave Subtle Nature
30x30 cm, 4 ks, tlačené, s rámom
Doručenie od 19. 11. 2026
52 €
s kódom
65 € bez kódu
16,25 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 3 ks
Styler
Obrazy v súprave Fresh
30x30 cm, 3 ks, tlačené, s rámom
Na sklade
Posledný kúsok
39,20 €
s kódom
49 € bez kódu
16,33 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 3 ks
Styler
Obrazy v súprave Posy
30x30 cm, 3 ks, tlačené, s rámom
Doručenie od 4. 11. 2026
39,20 €
s kódom
49 € bez kódu
16,33 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Wallity
Obraz Henri Matisse
30x40 cm, reprodukcia/tlačený, na plátne
(115)
Doručenie od 4. 11. 2026
13,12 €
s kódom
16,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Styler
Obraz Croissant
30x40 cm, tlačený, s rámom
(3)
Na sklade
13,12 €
s kódom
16,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Styler
Obraz Memo
30x40 cm, tlačený, s rámom
(3)
Na sklade
Posledný kúsok
13,12 €
s kódom
16,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
1
2
3
4
5
...
19
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Tapety
Obrazy, plagáty, cedule
Rámčeky
Samolepky
Detské tapety
Veľkoformátové dekorácie
Obľúbené filtre
Rustikálne dekorácie na stenu
Drevené dekorácie na stenu
Kovové dekorácie na stenu
Dekorácie na stenu s vianočným motívom
Dekorácie na stenu v boho štýle
Vianočné dekorácie na stenu