Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Dekorácie
Dekorácie na stenu
Dekorácie na stenu
...
Dekorácie
Dekorácie na stenu
Dekorácie na stenu so zľavovým kódom
Obrazy, plagáty, cedule
Samolepky
Veľkoformátové dekorácie
Rámčeky
Tapisérie
Mapy
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Motív
Materiál
Cena
+ Ďalšie (6)
Zľavový kód
897 výsledkov
Podľa hodnotenia
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Podľa hodnotenia
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-20 % s kódom
súprava 3 ks
Obľúbené
Wallity
Obrazy v súprave
20x70 cm, 3 ks, tlačené, na plátne
(68)
Na sklade
Posledné kúsky
44 €
s kódom
55 € bez kódu
18,33 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Ambiance
Samolepka Flying Dandelions
Na stenu, 40x73 cm
(15)
Na sklade
Posledné kúsky
21,92 €
s kódom
27,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Wallity
Nástenná dekorácia Tutku
Drevená/kovová, výška 58 cm
(85)
Na sklade
60 €
s kódom
75 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Styler
Obraz Marble
120x80 cm, sklenený
(27)
Na sklade
Posledné kúsky
96 €
s kódom
120 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Casa Selección
Nástenná dekorácia
Kovová, výška 60 cm
(27)
Na sklade
11,52 €
s kódom
14,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Styler
Rámček Bergen
34x44,5 cm, na stenu, hnedý, rozmer fotografie: 30x40
(34)
Doručenie od 4. 11. 2026
12,32 €
s kódom
15,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Wallity
Nástenné dekorácie v súprave Birds
4 ks, kovové, výška 20 cm
(26)
Na sklade
Posledné kúsky
13,41 €
s kódom
16,76 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Styler
Rámček Narvik
51x27 cm, na stenu, tmavohnedý, rozmer fotografie: 10x10/rozmer fotografie: 10x15/rozmer fotografie: 15x21
(13)
Na sklade
Posledné kúsky
16,72 €
s kódom
20,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Obľúbené
Vavien Artwork
Obraz Stretched Butterfly
60x40 cm, na plátne
(50)
Na sklade
Posledné kúsky
38,40 €
s kódom
48 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Styler
Obraz Boat in the Grass
125x50 cm, tlačený, sklenený
(22)
Doručenie od 4. 11. 2026
71,20 €
s kódom
89 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Vavien Artwork
Obraz
40x60 cm, na plátne
(18)
Na sklade
Posledný kúsok
36 €
s kódom
45 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Styler
Rámček Floryda
24x33 cm, na stenu, v zlatej farbe, rozmer fotografie: 21x30
(16)
Doručenie od 4. 11. 2026
9,84 €
s kódom
12,30 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Rozmery (4)
-20 % s kódom
súprava 3 ks
Obľúbené
Wallity
Obrazy v súprave
15x15 cm, 3 ks, s rámom
(45)
Na sklade
20,32 €
s kódom
25,40 € bez kódu
8,47 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Styler
Obraz Shabby
27x75 cm, na plátne
(14)
Na sklade
17,92 €
s kódom
22,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Casa Selección
Rámček
18x60 cm, na stenu, biely/v prírodnej farbe
(12)
Na sklade
12,72 €
s kódom
15,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Umbra
Rámček Bellwood
19x24 cm, stojací, drevený, v prírodnej farbe, rozmer fotografie: 10x15/rozmer fotografie: 12x18/rozmer fotografie: 13x18
(12)
Doručenie od 19. 10. 2026
24,72 €
s kódom
30,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
súprava 10 ks
Obľúbené
Ambiance
Samolepky Quento
10 ks, na podlahu, 18x20 cm
(24)
Na sklade
Posledný kúsok
18,72 €
s kódom
23,40 € bez kódu
2,34 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Ambiance
Samolepka Small Colorful Horses
Na okno/na stenu
(32)
Na sklade
Posledný kúsok
13,92 €
s kódom
17,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 10 ks
Ambiance
Samolepky Lorena
10 ks, na podlahu, 20x18 cm
(15)
Na sklade
Posledný kúsok
18,32 €
s kódom
22,90 € bez kódu
2,29 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Mauro Ferretti
Nástenná dekorácia Luxy
Kovová, výška 90 cm
(15)
Doručenie od 26. 10. 2026
53,60 €
s kódom
67 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Vavien Artwork
Obraz
40x60 cm, na plátne
(26)
Na sklade
Posledný kúsok
36 €
s kódom
45 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
LEGO®
Rámček
19x27 cm, na stenu, plastový, modrý, rozmer fotografie: 10x15/rozmer fotografie: 12x18
(13)
Na sklade
17,03 €
s kódom
21,29 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Evila Originals
Obraz Mountains
120x35 cm, s rámom
(38)
Na sklade
Posledné kúsky
71,20 €
s kódom
89 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Mauro Ferretti
Nástenná dekorácia Grid
Kovová, výška 90,5 cm
(18)
Na sklade
Posledné kúsky
100,80 €
s kódom
126 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Styler
Obraz Wooden Spoons
80x30 cm, tlačený, sklenený
(11)
Na sklade
Posledné kúsky
40,80 €
s kódom
51 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Wallity
Obraz Claude Monet
70x45 cm, reprodukcia/tlačený, na plátne
(58)
Doručenie od 4. 11. 2026
29,12 €
s kódom
36,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Mauro Ferretti
Nástenná dekorácia Flowery
Kovová, výška 60 cm
(14)
Na sklade
Posledné kúsky
150,40 €
s kódom
188 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Casa Selección
Rámček
43x24 cm, na stenu, biely/v prírodnej farbe
(14)
Na sklade
12,32 €
s kódom
15,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Styler
Rámček Malmo
39x39 cm, na stenu, biely, rozmer fotografie: 10x15/rozmer fotografie: 15x21
(12)
Na sklade
Posledný kúsok
18,32 €
s kódom
22,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Styler
Rámček Malaga
17x22 cm, na stenu, zelený, rozmer fotografie: 10x15
(15)
Doručenie od 4. 11. 2026
6,72 €
s kódom
8,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
+ Rozmery (4)
-20 % s kódom
Maximex
Protislnečná fólia
Na okno, 56x200 cm
(10)
Na sklade
16,72 €
s kódom
20,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
LEGO®
Rámček
19x27 cm, na stenu, plastový, biely, rozmer fotografie: 10x15/rozmer fotografie: 12x18
(10)
Na sklade
16,97 €
s kódom
21,21 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
súprava 3 ks
Umbra
Rámčeky v súprave Exhibit
25x30 cm, 3 ks, na stenu, kovové, čierne, rozmer fotografie: 20x25
(13)
Na sklade
55,20 €
s kódom
69 € bez kódu
23 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
knor
Obrazy v súprave
32x32 cm, 6 ks
(13)
Na sklade
76,80 €
s kódom
96 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Styler
Obrazy v súprave Breeze
50x70 cm, 2 ks, tlačené/s ručne maľovanými prvkami, na plátne
(11)
Na sklade
79,20 €
s kódom
99 € bez kódu
49,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Styler
Obraz Idyll View
85x113 cm, tlačený, na plátne
(11)
Na sklade
Posledné kúsky
54,40 €
s kódom
68 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
knor
Obraz Down on the Lake
40x50 cm, s rámom
(14)
Na sklade
Posledné kúsky
13,92 €
s kódom
17,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Styler
Rámček Lahti
38x48 cm, na stenu, sivý, rozmer fotografie: 30x40
(14)
Na sklade
Posledné kúsky
14,32 €
s kódom
17,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Styler
Obrazy v súprave Myrtle
50x70 cm, 2 ks, tlačené/s ručne maľovanými prvkami, na plátne
(15)
Na sklade
Posledné kúsky
79,20 €
s kódom
99 € bez kódu
49,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Umbra
Rámček Prisma
20x15 cm, stojací/na stenu, kovový, čierny, rozmer fotografie: 10x15
(9)
Na sklade
Posledný kúsok
15,92 €
s kódom
19,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
Styler
Obraz Plaza
140x45 cm, tlačený, na plátne
(9)
Na sklade
Posledné kúsky
30,32 €
s kódom
37,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Umbra
Rámček Bellwood
19x24 cm, stojací, drevený, tmavohnedý, rozmer fotografie: 10x15/rozmer fotografie: 12x18/rozmer fotografie: 13x18
(12)
Na sklade
24,72 €
s kódom
30,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Styler
Obraz Beige II
50x70 cm, tlačený, s rámom
(16)
Doručenie od 19. 11. 2026
35,20 €
s kódom
44 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Evila Originals
Ceduľa Bathroom Rules
34x34 cm
(17)
Na sklade
Posledné kúsky
20,32 €
s kódom
25,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Mauro Ferretti
Nástenná dekorácia Foglie
Kovová, výška 91 cm
(13)
Na sklade
Posledný kúsok
39,20 €
s kódom
49 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Styler
Rámček London
28x37 cm, na stenu, hnedý, rozmer fotografie: 21x30
(10)
Na sklade
Posledné kúsky
11,92 €
s kódom
14,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Styler
Obraz Beige I
50x70 cm, tlačený, s rámom
(14)
Doručenie od 4. 11. 2026
35,20 €
s kódom
44 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Esschert Design
Samolepka
Proti vtáctvu, na okno, 33x23 cm
(15)
Na sklade
Posledné kúsky
4,72 €
s kódom
5,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
1
2
3
4
5
...
19
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Tapety
Obrazy, plagáty, cedule
Rámčeky
Samolepky
Detské tapety
Veľkoformátové dekorácie
Obľúbené filtre
Rustikálne dekorácie na stenu
Drevené dekorácie na stenu
Kovové dekorácie na stenu
Dekorácie na stenu s vianočným motívom
Dekorácie na stenu v boho štýle
Vianočné dekorácie na stenu