Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Dekorácie
Dekorácie na stenu
Dekorácie na stenu
...
Dekorácie
Dekorácie na stenu
Dekorácie na stenu so zľavovým kódom
Obrazy, plagáty, cedule
Samolepky
Veľkoformátové dekorácie
Rámčeky
Tapisérie
Mapy
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Motív
Materiál
Cena
+ Ďalšie (6)
Zľavový kód
897 výsledkov
Podľa hodnotenia
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Podľa hodnotenia
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-20 % s kódom
Ambiance
Samolepka Mosaics
Na kachličky, 10x10 cm
(11)
Na sklade
Posledné kúsky
6,32 €
s kódom
7,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Malerifabrikken
Obraz Free Play 1
60x80 cm, tlačený/s ručne maľovanými prvkami, na plátne
(8)
Na sklade
125,60 €
s kódom
157 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Esschert Design
Samolepka
Proti vtáctvu, na okno, 33x23 cm
(8)
Na sklade
Posledné kúsky
4,72 €
s kódom
5,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Styler
Obraz Autumn Sunset
100x70 cm, tlačený, sklenený
(8)
Doručenie od 4. 11. 2026
71,20 €
s kódom
89 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Malerifabrikken
Obraz Downhill
60x80 cm, tlačený/s ručne maľovanými prvkami, na plátne
(12)
Na sklade
Posledné kúsky
119,20 €
s kódom
149 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Wallity
Obraz
50x120 cm, tlačený, na plátne
(12)
Na sklade
Posledné kúsky
50,40 €
s kódom
63 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Styler
Obrazy v súprave Aventurine
50x70 cm, 2 ks, tlačené/s ručne maľovanými prvkami, na plátne
(13)
Na sklade
Posledné kúsky
79,20 €
s kódom
99 € bez kódu
49,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Wallity
Nástenné dekorácie v súprave Zevahir
4 ks, kovové, výška 24 cm
(13)
Na sklade
Posledné kúsky
26,88 €
s kódom
33,60 € bez kódu
8,40 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Styler
Obraz Charlotte
70x100 cm, tlačený/s ručne maľovanými prvkami, na plátne
(17)
Na sklade
Posledné kúsky
66,40 €
s kódom
83 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Styler
Obraz Fantasia I
70x100 cm, tlačený/s ručne maľovanými prvkami, s rámom/na plátne
(10)
Na sklade
Posledné kúsky
106,40 €
s kódom
133 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Fedkolor
Obraz Country road in Provence by night – Vincent van Gogh
45x60 cm, reprodukcia, na plátne
(10)
Na sklade
Posledný kúsok
36 €
s kódom
45 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Malerifabrikken
Obraz Uphill
60x80 cm, tlačený/s ručne maľovanými prvkami, na plátne
(11)
Na sklade
Posledné kúsky
127,20 €
s kódom
159 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Umbra
Rámček Bellwood
26x31,5 cm, stojací, drevený, čierny, rozmer fotografie: 15x21/rozmer fotografie: 20x25
(7)
Na sklade
Posledné kúsky
41,60 €
s kódom
52 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Umbra
Rámčeky v súprave Exhibit
66x69 cm, 5 ks, na stenu, kovové, v zlatej farbe, rozmer fotografie: 10x15/rozmer fotografie: 13x18
(7)
Na sklade
Posledný kúsok
55,20 €
s kódom
69 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Styler
Obraz Balcony I
50x70 cm, tlačený, s rámom
(7)
Na sklade
Posledné kúsky
38,40 €
s kódom
48 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
LEGO®
Rámček
19x27 cm, na stenu, plastový, čierny, rozmer fotografie: 10x15/rozmer fotografie: 12x18
(7)
Na sklade
Posledné kúsky
17,03 €
s kódom
21,29 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
knor
Obrazy v súprave Monstera
30x30 cm, 4 ks, s rámom
(7)
Na sklade
Posledný kúsok
33,60 €
s kódom
42 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Travelposter
Plagát Ireland
30x40 cm
(7)
Na sklade
Posledné kúsky
24,32 €
s kódom
30,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Styler
Rámček Malaga
22x28 cm, na stenu, zelený, rozmer fotografie: 15x21
(7)
Doručenie od 19. 11. 2026
8,72 €
s kódom
10,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
+ Rozmery (4)
-20 % s kódom
Styler
Rámček Yellowstone
51x27 cm, na stenu, biely, rozmer fotografie: 10x10/rozmer fotografie: 10x15/rozmer fotografie: 15x21
(7)
Doručenie od 4. 11. 2026
17,52 €
s kódom
21,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Styler
Obrazy v súprave Boho
30x40 cm, 2 ks, tlačené, s rámom
(13)
Na sklade
Posledné kúsky
29,12 €
s kódom
36,40 € bez kódu
18,20 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Umbra
Rámčeky v súprave Exhibit
66x69 cm, 5 ks, na stenu, kovové, v striebornej farbe, rozmer fotografie: 10x15/rozmer fotografie: 13x18
(13)
Na sklade
60,80 €
s kódom
76 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
súprava 9 ks
Ambiance
Samolepky Mosaics
9 ks, na kachličky, 10x10 cm
(13)
Na sklade
Posledný kúsok
7,12 €
s kódom
8,90 € bez kódu
0,99 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Really Nice Things
Obraz Beach Way
140x140 cm
(18)
Na sklade
Posledný kúsok
32,80 €
s kódom
41 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Malerifabrikken
Obraz Accurate
90x120 cm, ručne maľovaný, s rámom/na plátne
(8)
Na sklade
Posledné kúsky
320 €
s kódom
400 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Styler
Obraz Ash
70x100 cm, s ručne maľovanými prvkami, na plátne
(8)
Na sklade
Posledné kúsky
71,20 €
s kódom
89 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Styler
Obraz Jade
70x100 cm, tlačený/s ručne maľovanými prvkami, na plátne
(8)
Na sklade
Posledné kúsky
71,20 €
s kódom
89 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
knor
Obrazy v súprave Wild
30x40 cm, 4 ks
(8)
Na sklade
50,40 €
s kódom
63 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Styler
Rámček Prague
15x20 cm, stojací/na stenu, v zlatej farbe, rozmer fotografie: 13x18
(8)
Doručenie od 4. 11. 2026
7,52 €
s kódom
9,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (5)
-20 % s kódom
Styler
Rámček Malaga
28x37 cm, na stenu, zelený, rozmer fotografie: 21x30
(9)
Na sklade
12,72 €
s kódom
15,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
+ Rozmery (4)
-20 % s kódom
Really Nice Things
Nástenná dekorácia Mapamundi
Drevená, výška 40 cm
(9)
Na sklade
Posledné kúsky
44 €
s kódom
55 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 3 ks
Wallity
Obrazy v súprave
35x45 cm, 3 ks, s rámom
(22)
Doručenie od 4. 11. 2026
45,60 €
s kódom
57 € bez kódu
19 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Bystag
Mapa Silhouette
Nástenná, 170x85 cm
(10)
Na sklade
Posledný kúsok
132,80 €
s kódom
166 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Styler
Obraz Mae
70x100 cm, tlačený/s ručne maľovanými prvkami, na plátne
(10)
Doručenie od 4. 11. 2026
76 €
s kódom
95 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Styler
Obrazy v súprave Selloana
30x40 cm, 2 ks, tlačené, s rámom
(10)
Doručenie od 19. 11. 2026
31,92 €
s kódom
39,90 € bez kódu
19,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Styler
Rámček Floryda
33x43 cm, na stenu, v prírodnej farbe, rozmer fotografie: 30x40
(10)
Doručenie od 4. 11. 2026
13,52 €
s kódom
16,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Rozmery (4)
-20 % s kódom
Wallity
Nástenná dekorácia Astrid
Kovová, výška 35 cm
(19)
Na sklade
Posledné kúsky
42,40 €
s kódom
53 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Styler
Rámček Floryda
24x33 cm, na stenu, čierny, rozmer fotografie: 21x30
(12)
Doručenie od 4. 11. 2026
9,84 €
s kódom
12,30 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Rozmery (4)
-20 % s kódom
Umbra
Rámčeky v súprave Exhibit
223x77,5 cm, 9 ks, na stenu, kovové, čierne, rozmer fotografie: 13x18/rozmer fotografie: 20x25
(6)
Na sklade
Posledné kúsky
109,60 €
s kódom
137 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Obraz Klis
60x90 cm, ručne maľovaný/3D, s rámom/na plátne
(6)
Na sklade
Posledné kúsky
91,20 €
s kódom
114 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Nástenná dekorácia Jaime
Látková/bambusová, výška 72 cm
(6)
Na sklade
Posledné kúsky
88,80 €
s kódom
111 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Mauro Ferretti
Nástenná dekorácia Ramo
Kovová, výška 65 cm
(6)
Na sklade
Posledné kúsky
129,60 €
s kódom
162 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
LEGO®
Rámček
19x27 cm, na stenu, plastový, červený, rozmer fotografie: 10x15/rozmer fotografie: 12x18
(6)
Na sklade
17,03 €
s kódom
21,29 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Printintin
Plagát Život začíná po kafi’
21x30 cm
(6)
Na sklade
Posledné kúsky
6,32 €
s kódom
7,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Styler
Rámček Narvik
27x36 cm, na stenu, hnedý, rozmer fotografie: 21x30
(6)
Doručenie od 4. 11. 2026
7,92 €
s kódom
9,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
Styler
Rámček Malmo
47x57 cm, na stenu, biely, rozmer fotografie: 40x50
(6)
Doručenie od 4. 11. 2026
17,12 €
s kódom
21,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Styler
Obrazy v súprave Morris
30x40 cm, 2 ks, tlačené, s rámom
(7)
Na sklade
Posledné kúsky
27,52 €
s kódom
34,40 € bez kódu
17,20 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Orion
Nástenná dekorácia Mango
Drevená, ø 28 cm
(7)
Na sklade
Posledné kúsky
17,52 €
s kódom
21,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
1
2
3
4
5
...
19
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Tapety
Obrazy, plagáty, cedule
Rámčeky
Samolepky
Detské tapety
Veľkoformátové dekorácie
Obľúbené filtre
Rustikálne dekorácie na stenu
Drevené dekorácie na stenu
Kovové dekorácie na stenu
Dekorácie na stenu s vianočným motívom
Dekorácie na stenu v boho štýle
Vianočné dekorácie na stenu