Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Dekorácie
Dekorácie na stenu
Dekorácie na stenu
...
Dekorácie
Dekorácie na stenu
Dekorácie na stenu so zľavovým kódom
Obrazy, plagáty, cedule
Samolepky
Veľkoformátové dekorácie
Rámčeky
Tapisérie
Mapy
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Motív
Materiál
Cena
+ Ďalšie (6)
Zľavový kód
897 výsledkov
Podľa hodnotenia
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Podľa hodnotenia
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-20 % s kódom
Mauro Ferretti
Obraz Gold Boat
100x80 cm, na plátne
(4)
Na sklade
Posledný kúsok
104 €
s kódom
130 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Styler
Rámček Prague
42x52 cm, na stenu, v bronzovej farbe/v zlatej farbe, rozmer fotografie: 40x50
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
16,72 €
s kódom
20,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (6)
-20 % s kódom
Styler
Rámček Malaga
17x22 cm, na stenu, modrý, rozmer fotografie: 10x15
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
6,72 €
s kódom
8,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
+ Rozmery (4)
Premium
-20 % s kódom
Malerifabrikken
Obraz Nostalgia 2
32x42 cm, tlačený, s rámom
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
39,20 €
s kódom
49 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Styler
Rámček Kyoto
15x20 cm, stojací/na stenu, biely, rozmer fotografie: 13x18
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
5,52 €
s kódom
6,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (4)
-20 % s kódom
Vavien Artwork
Obraz
32x42 cm, s rámom/sklenený
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
40,80 €
s kódom
51 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Obraz Vivianne
52x72 cm, tlačený, s rámom
(4)
Na sklade
Posledný kúsok
55,20 €
s kódom
69 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 60 ks
Ambiance
Samolepky Terrazo
60 ks, na kachličky, 10x10 cm
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
23,52 €
s kódom
29,40 € bez kódu
0,49 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Ambiance
Samolepky Vanesa
1 ks, na podlahu, 50x50 cm
(4)
Na sklade
18,72 €
s kódom
23,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Styler
Obrazy v súprave Charm
30x40 cm, 2 ks, tlačené, s rámom
(4)
Doručenie od 4. 11. 2026
26,72 €
s kódom
33,40 € bez kódu
16,70 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Malerifabrikken
Obraz The Moon
Ø 70 cm, tlačený
(4)
Doručenie od 4. 11. 2026
132 €
s kódom
165 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Styler
Rámček Malaga
22x28 cm, na stenu, modrý, rozmer fotografie: 15x21
(4)
Doručenie od 19. 11. 2026
7,92 €
s kódom
9,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
+ Rozmery (4)
-20 % s kódom
Styler
Rámček Floryda
53x73 cm, na stenu, v zlatej farbe, rozmer fotografie: 50x70
(7)
Na sklade
Posledný kúsok
29,52 €
s kódom
36,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (4)
-20 % s kódom
knor
Obraz Grass
30x40 cm
(7)
Na sklade
Posledný kúsok
12,32 €
s kódom
15,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Umbra
Rámček Bellwood
26x31,5 cm, stojací, drevený, tmavohnedý, rozmer fotografie: 15x21/rozmer fotografie: 20x25
(7)
Doručenie od 19. 10. 2026
41,60 €
s kódom
52 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Mauro Ferretti
Obraz Obix
80x100 cm, na plátne
(6)
Na sklade
Posledný kúsok
102,40 €
s kódom
128 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Printintin
Plagát A Nice Cup of Tea
(6)
Na sklade
Posledný kúsok
6,72 €
s kódom
8,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Wallity
Obraz Sun
45x70 cm, na plátne
(48)
Doručenie od 4. 11. 2026
27,12 €
s kódom
33,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Styler
Obraz Lan 3D Illusion
70x100 cm, 3D ilúzia/s ručne maľovanými prvkami, s rámom/na plátne
(8)
Na sklade
Posledné kúsky
120,80 €
s kódom
151 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Wallity
Obraz
70x45 cm
(8)
Na sklade
Posledné kúsky
29,52 €
s kódom
36,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Malerifabrikken
Obraz These Days 1
51x71 cm, tlačený, s rámom
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
78,40 €
s kódom
98 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Styler
Rámček Venezia
27x36 cm, na stenu, v zlatej farbe, rozmer fotografie: 21x30
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
11,12 €
s kódom
13,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (4)
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Casa Selección
Rámčeky v súprave
22x27 cm, 2 ks, na stenu, biele/v prírodnej farbe, rozmer fotografie: 20x25
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
15,12 €
s kódom
18,90 € bez kódu
9,45 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Styler
Rámček Floryda
53x73 cm, na stenu, čierny, rozmer fotografie: 50x70
(5)
Doručenie od 4. 11. 2026
29,52 €
s kódom
36,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (4)
-20 % s kódom
Styler
Obraz Layered
50x70 cm, tlačený, s rámom
(9)
Na sklade
42,40 €
s kódom
53 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Styler
Rámček Floryda
33x43 cm, na stenu, biely, rozmer fotografie: 30x40
(7)
Na sklade
Posledný kúsok
13,52 €
s kódom
16,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Styler
Obraz Cro
70x100 cm, tlačený/s ručne maľovanými prvkami, s rámom/na plátne
(7)
Na sklade
Posledné kúsky
105,60 €
s kódom
132 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Malerifabrikken
Obraz Sand Wall
90x120 cm, ručne maľovaný, na plátne
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
319,20 €
s kódom
399 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Malerifabrikken
Obraz Go Ahead
90x120 cm, ručne maľovaný, s rámom/na plátne
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
282,40 €
s kódom
353 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Wallity
Obraz House
100x70 cm, tlačený, na plátne
(4)
Na sklade
Posledný kúsok
48 €
s kódom
60 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Styler
Rámček Venezia
21x27 cm, stojací/na stenu, v bronzovej farbe/v zlatej farbe, rozmer fotografie: 15x21
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
9,12 €
s kódom
11,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
Wallity
Obraz
120x60 cm, s rámom
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
76 €
s kódom
95 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Ambiance
Samolepka Youlika
Na nábytok, 40x60 cm
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
19,12 €
s kódom
23,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Umbra
Rámček Luna
Na stenu, plastový, čierny, rozmer fotografie: 10x15
(3)
Na sklade
50,40 €
s kódom
63 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Malerifabrikken
Obraz Still Life
52x72 cm, tlačený, s rámom
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
95,20 €
s kódom
119 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Styler
Obraz Foliage
70x100 cm, tlačený, na plátne
(3)
Na sklade
40 €
s kódom
50 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Malerifabrikken
Obraz Sand shadows
32,5x42,5 cm, ručne maľovaný, s rámom
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
48 €
s kódom
60 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Malerifabrikken
Obraz White Items
52x72 cm, tlačený, s rámom
(3)
Na sklade
88 €
s kódom
110 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
Premium
-20 % s kódom
The Poster Club
Plagát Dancing Dots – Leise Dich Abrahamsen
30x40 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
43,20 €
s kódom
54 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Umbra
Rámček Infinity
26x30 cm, stojací, kovový, v zlatej farbe, rozmer fotografie: 13x18
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
24,32 €
s kódom
30,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Styler
Obraz Color II
60x80 cm, tlačený, na plátne
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
34,40 €
s kódom
43 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Casa Selección
Obrazy v súprave
30x40 cm, 4 ks, tlačené, na plátne
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
29,12 €
s kódom
36,40 € bez kódu
9,10 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Styler
Obraz Memo
30x40 cm, tlačený, s rámom
(3)
Na sklade
Posledný kúsok
13,12 €
s kódom
16,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Hübsch
Rámček Loft
30x24 cm, na stenu, kovový, v zlatej farbe
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
34,40 €
s kódom
43 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Styler
Rámček Prague
17x23 cm, stojací/na stenu, v bronzovej farbe/v zlatej farbe, rozmer fotografie: 15x21
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
8,32 €
s kódom
10,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (6)
-20 % s kódom
Balvi
Rámček Hidden Cat
31x19,5 cm, stojací, kovový, čierny, rozmer fotografie: 10x15
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
15,74 €
s kódom
19,67 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Styler
Obraz Pickles
30x40 cm, tlačený, s rámom
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
13,52 €
s kódom
16,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Umbra
Rámček Prisma
18x23 cm, stojací/na stenu, kovový, v zlatej farbe, rozmer fotografie: 13x18
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
16,72 €
s kódom
20,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
1
...
4
5
6
...
19
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Tapety
Obrazy, plagáty, cedule
Rámčeky
Samolepky
Detské tapety
Veľkoformátové dekorácie
Obľúbené filtre
Rustikálne dekorácie na stenu
Drevené dekorácie na stenu
Kovové dekorácie na stenu
Dekorácie na stenu s vianočným motívom
Dekorácie na stenu v boho štýle
Vianočné dekorácie na stenu