Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Dekorácie
Dekorácie na stenu
Dekorácie na stenu
...
Dekorácie
Dekorácie na stenu
Dekorácie na stenu so zľavovým kódom
Obrazy, plagáty, cedule
Samolepky
Veľkoformátové dekorácie
Rámčeky
Tapisérie
Mapy
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Motív
Materiál
Cena
+ Ďalšie (6)
Zľavový kód
896 výsledkov
Najvyššia zľava
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najvyššia zľava
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-20 % s kódom
Really Nice Things
Obraz Beach Way
140x140 cm
(18)
Na sklade
Posledný kúsok
32,80 €
s kódom
41 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
Styler
Obraz Arch
62x92 cm, tlačený, s rámom/akustický
Doručenie od 19. 11. 2026
88 €
s kódom
110 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Obraz Klis
80x100 cm, ručne maľovaný/3D, s rámom/na plátne
(9)
Doručenie od 9. 12. 2026
116,80 €
s kódom
146 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
Premium
-20 % s kódom
The Poster Club
Plagát Flowers on Blue Table – Carla Llanos
30x40 cm
Na sklade
Posledný kúsok
43,20 €
s kódom
54 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Styler
Rámček Narvik
14,5x19,5 cm, na stenu, čierny, rozmer fotografie: 10x15
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
5,52 €
s kódom
6,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
+ Rozmery (4)
-20 % s kódom
Fedkolor
Obraz Wroclaw
90x90 cm, na plátne
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
68,80 €
s kódom
86 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
Premium
-20 % s kódom
Malerifabrikken
Obraz Stardust
91x121 cm, ručne maľovaný, s rámom/na plátne
Doručenie od 6. 11. 2026
312 €
s kódom
390 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Malerifabrikken
Obraz Rustic Revival
88x118 cm, ručne maľovaný, na plátne
Doručenie od 6. 11. 2026
298,40 €
s kódom
373 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Iba na Bonami
Lyon Béton
Obraz Oiselle Volante
50x50 cm
Na sklade
Posledné kúsky
313,60 €
s kódom
392 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
The Poster Club
Plagát White Flowers in Striped Vase – Frankie Penwill
30x40 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
43,20 €
s kódom
54 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
Premium
-20 % s kódom
The Poster Club
Plagát Hold You - Blue – Sofia Lind
50x70 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
75,20 €
s kódom
94 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Styler
Obrazy v súprave Subtle Nature
30x30 cm, 4 ks, tlačené, s rámom
Doručenie od 19. 11. 2026
52 €
s kódom
65 € bez kódu
16,25 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
Styler
Obraz Gentle Curves
60x80 cm, tlačený, s rámom
Doručenie od 19. 11. 2026
44 €
s kódom
55 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Malerifabrikken
Obraz Hydrate
90x120 cm, ručne maľovaný, s rámom/na plátne
(1)
Doručenie od 6. 11. 2026
320 €
s kódom
400 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Malerifabrikken
Obraz Playblack 2
100x100 cm, ručne maľovaný, s rámom/na plátne
(3)
Doručenie od 6. 11. 2026
320 €
s kódom
400 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Umbra
Rámček Bellwood
19x24 cm, stojací, drevený, v prírodnej farbe, rozmer fotografie: 10x15/rozmer fotografie: 12x18/rozmer fotografie: 13x18
(12)
Doručenie od 26. 10. 2026
24,72 €
s kódom
30,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
Premium
-20 % s kódom
The Poster Club
Plagát Lemon – Anna Mörner
50x70 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
75,20 €
s kódom
94 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
Premium
-20 % s kódom
Malerifabrikken
Obraz Confidential Blue
102x102 cm, tlačený/s ručne maľovanými prvkami, s rámom
(1)
Doručenie od 6. 11. 2026
343,20 €
s kódom
429 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Styler
Obrazy v súprave Boho Dreams
30x30 cm, 4 ks, tlačené, s rámom
(2)
Doručenie od 19. 11. 2026
43,20 €
s kódom
54 € bez kódu
13,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Malerifabrikken
Obraz Alight
140x70 cm, tlačený/s ručne maľovanými prvkami, na plátne
(3)
Doručenie od 4. 11. 2026
225,60 €
s kódom
282 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Novinka
Kave Home
Obraz Arilan
60x60 cm, ručne maľovaný, s rámom/na plátne
Doručenie od 14. 12. 2026
59,20 €
s kódom
74 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Styler
Obrazy v súprave Myrtle
50x70 cm, 2 ks, tlačené/s ručne maľovanými prvkami, na plátne
(15)
Doručenie od 19. 11. 2026
79,20 €
s kódom
99 € bez kódu
49,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Obraz Silpa
200x120 cm, s rámom/na plátne
(1)
Doručenie od 16. 12. 2026
371,20 €
s kódom
464 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
Premium
-20 % s kódom
The Poster Club
Plagát Fashion Diva 02 – Hanna Peterson
30x40 cm
Na sklade
Posledný kúsok
43,20 €
s kódom
54 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Wallity
Obraz
20x60 cm, tlačený
(9)
Na sklade
Posledné kúsky
31,12 €
s kódom
38,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Malerifabrikken
Obraz Astra
91x121 cm, ručne maľovaný, s rámom/na plátne
Doručenie od 6. 11. 2026
383,20 €
s kódom
479 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Obraz Klis
120x200 cm, ručne maľovaný/3D, s rámom
(3)
Doručenie od 9. 12. 2026
352,80 €
s kódom
441 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
Premium
-20 % s kódom
The Poster Club
Plagát In The Fall – Leise Dich Abrahamsen
50x70 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
75,20 €
s kódom
94 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Obraz Silpa
200x120 cm, s rámom/na plátne
(4)
Doručenie od 16. 12. 2026
371,20 €
s kódom
464 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Styler
Obraz Mae
70x100 cm, tlačený/s ručne maľovanými prvkami, na plátne
(10)
Doručenie od 4. 11. 2026
76 €
s kódom
95 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Obraz Silpa
60x90 cm, s rámom/na plátne
(1)
Doručenie od 14. 12. 2026
100 €
s kódom
125 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
Premium
-20 % s kódom
The Poster Club
Plagát Tulips in a Blue Vase – Anine Cecilie Iversen
70x50 cm
Na sklade
Posledné kúsky
75,20 €
s kódom
94 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Obraz Tonol
80x100 cm, na plátne
(2)
Doručenie od 14. 12. 2026
84 €
s kódom
105 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
Premium
-20 % s kódom
Malerifabrikken
Obraz Scenario 2
90x120 cm, ručne maľovaný, s rámom/na plátne
(1)
Doručenie od 6. 11. 2026
320 €
s kódom
400 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Bizzotto
Obraz Bold
103x103 cm, ručne maľovaný, s rámom/na plátne
Doručenie od 26. 10. 2026
105,60 €
s kódom
132 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Styler
Obraz Friday Evening
50x70 cm, tlačený, s rámom
Doručenie od 4. 11. 2026
36 €
s kódom
45 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
The Poster Club
Plagát Spring Blossom – Isabelle Vandeplassche
30x40 cm
Na sklade
Posledný kúsok
43,20 €
s kódom
54 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Styler
Akustické panely v súprave Light Linen
2 ks, látkové, 60x60 cm
(2)
Doručenie od 4. 11. 2026
51,20 €
s kódom
64 € bez kódu
32 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+5
+6
-20 % s kódom
Styler
Obraz Wild Meadow
50x70 cm, 3D ilúzia/tlačený, s rámom
(2)
Doručenie od 19. 11. 2026
35,20 €
s kódom
44 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Malerifabrikken
Obraz Metallic Brown
88x118 cm, ručne maľovaný, na plátne
Doručenie od 6. 11. 2026
363,20 €
s kódom
454 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Malerifabrikken
Obraz Trace Of Nature
100x100 cm, ručne maľovaný, s rámom/na plátne
(2)
Doručenie od 6. 11. 2026
407,20 €
s kódom
509 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Obraz Maha
52x72 cm, 3D, s rámom/na plátne
(2)
Doručenie od 7. 12. 2026
50,40 €
s kódom
63 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (4)
-20 % s kódom
Premier Housewares
Obraz Astratto
83x123 cm, s rámom/na plátne
Doručenie od 2. 11. 2026
112,80 €
s kódom
141 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Styler
Obrazy v súprave Selloana
30x40 cm, 2 ks, tlačené, s rámom
(10)
Doručenie od 19. 11. 2026
31,92 €
s kódom
39,90 € bez kódu
19,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
The Poster Club
Plagát One Way – Anna Johansson
50x70 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
75,20 €
s kódom
94 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Styler
Obraz Tuscan Siesta
60x80 cm, tlačený, na plátne
(4)
Doručenie od 19. 11. 2026
33,60 €
s kódom
42 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Malerifabrikken
Obraz Everlast
90x118 cm, tlačený/s ručne maľovanými prvkami, na plátne
Doručenie od 6. 11. 2026
159,20 €
s kódom
199 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
The Poster Club
Plagát Lemon – Anna Mörner
30x40 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
43,20 €
s kódom
54 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
1
...
10
11
12
...
19
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Tapety
Obrazy, plagáty, cedule
Rámčeky
Samolepky
Detské tapety
Veľkoformátové dekorácie
Obľúbené filtre
Rustikálne dekorácie na stenu
Drevené dekorácie na stenu
Kovové dekorácie na stenu
Dekorácie na stenu s vianočným motívom
Dekorácie na stenu v boho štýle
Vianočné dekorácie na stenu