Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Dekorácie
Dekorácie na stenu
Dekorácie na stenu
...
Dekorácie
Dekorácie na stenu
Dekorácie na stenu so zľavovým kódom
Obrazy, plagáty, cedule
Samolepky
Veľkoformátové dekorácie
Rámčeky
Tapisérie
Mapy
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Motív
Materiál
Cena
+ Ďalšie (6)
Zľavový kód
895 výsledkov
Najpredávanejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najpredávanejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Premium
-20 % s kódom
The Poster Club
Plagát Sunset – Atelier Cph
70x50 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
75,20 €
s kódom
94 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Vavien Artwork
Obraz
40x60 cm, na plátne
(26)
Na sklade
Posledný kúsok
36 €
s kódom
45 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
The Poster Club
Plagát Perspectives – Anna Johansson
70x100 cm
Na sklade
Posledný kúsok
118,40 €
s kódom
148 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
iDesign/The Home Edit
Samolepky
18 ks, 24x1 mm
(5)
Na sklade
9,52 €
s kódom
11,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
iDesign/The Home Edit
Samolepky
18 ks, 24x1 mm
(2)
Na sklade
9,52 €
s kódom
11,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
The Poster Club
Plagát Peas in Bloom – Anna Ravn Bjørn
50x70 cm
Na sklade
Posledné kúsky
75,20 €
s kódom
94 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Styler
Rámček Narvik
19x25 cm, na stenu, čierny, rozmer fotografie: 15x21
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
6,72 €
s kódom
8,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Rozmery (4)
-20 % s kódom
súprava 9 ks
Ambiance
Samolepky Mosaics
9 ks, na kachličky, 10x10 cm
(13)
Na sklade
Posledný kúsok
7,12 €
s kódom
8,90 € bez kódu
0,99 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
The Poster Club
Plagát You – Sofia Lind
50x70 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
66,40 €
s kódom
83 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Wallity
Obraz
20x60 cm, tlačený
(9)
Na sklade
Posledné kúsky
31,12 €
s kódom
38,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Fedkolor
Obraz Princess Hyazin – Alfons Mucha
40x60 cm, reprodukcia, na plátne
(9)
Na sklade
Posledný kúsok
31,92 €
s kódom
39,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
The Poster Club
Plagát Two ways – Anna Johansson
70x100 cm
Na sklade
Posledné kúsky
118,40 €
s kódom
148 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Bizzotto
Obraz Crown
80x80 cm, tlačený/s ručne maľovanými prvkami, na plátne
Na sklade
Posledný kúsok
102,40 €
s kódom
128 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Styler
Rámček Kyoto
32x42 cm, na stenu, biely, rozmer fotografie: 30x40
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
10,72 €
s kódom
13,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (4)
-20 % s kódom
Fedkolor
Obraz Amsterdam
90x90 cm, na plátne
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
64,80 €
s kódom
81 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
Veronika Boulová
Plagát Gingko
29x41 cm
(5)
Na sklade
30,32 €
s kódom
37,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Styler
Rámček Kyoto White
25x48 cm, na stenu, biely, rozmer fotografie: 10x15
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
13,52 €
s kódom
16,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Wallity
Tapiséria Wolf
200x140 cm
Na sklade
Posledné kúsky
24,32 €
s kódom
30,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
The Poster Club
Plagát Waiting – Sofia Lind
70x50 cm
Na sklade
Posledné kúsky
66,40 €
s kódom
83 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Printintin
Plagát A Nice Cup of Tea
(6)
Na sklade
Posledný kúsok
6,72 €
s kódom
8,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Styler
Rámček Kyoto Black
42x52 cm, na stenu, čierny/v prírodnej farbe
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
19,92 €
s kódom
24,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Veronika Boulová
Plagát Woman Face
29x41 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
30,32 €
s kódom
37,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Printintin
Plagát Život začíná po kafi’
21x30 cm
(6)
Na sklade
Posledné kúsky
6,32 €
s kódom
7,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
knor
Rámček Beech
32x42 cm, na stenu, v prírodnej farbe, rozmer fotografie: 30x40
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
11,92 €
s kódom
14,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 6 ks
SP TREND
Samolepiace panely v súprave Statuario Venato
6 ks, na stenu, 60x30 cm
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
19,12 €
s kódom
23,90 € bez kódu
3,98 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Wallity
Tapiséria Hand
200x140 cm
Na sklade
Posledné kúsky
28,32 €
s kódom
35,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Styler
Rámček Narvik
14,5x19,5 cm, na stenu, čierny, rozmer fotografie: 10x15
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
5,52 €
s kódom
6,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
+ Rozmery (4)
-20 % s kódom
WOOOD
Plagát Female
45x65 cm
Na sklade
Posledný kúsok
36,80 €
s kódom
46 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Wallity
Obraz Margarita
40x55 cm, s rámom
Na sklade
Posledné kúsky
26,72 €
s kódom
33,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Ambiance
Samolepka Black and White Marble
Na nábytok, 200x60 cm
Na sklade
Posledný kúsok
27,52 €
s kódom
34,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Casa Selección
Rámček Sencillo
32x42 cm, na stenu, v prírodnej farbe, rozmer fotografie: 30x40
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
12,72 €
s kódom
15,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Casa Selección
Rámček Sencillo
22,5x28 cm, stojací/na stenu, v prírodnej farbe, rozmer fotografie: 20x25
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
8,72 €
s kódom
10,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
knor
Rámček
19x25 cm, stojací/na stenu, plastový, sivý, rozmer fotografie: 15x21
(12)
Na sklade
Posledný kúsok
5,92 €
s kódom
7,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Premier Housewares
Rámček Kata
18x23 cm, kamenný, sivý, rozmer fotografie: 10x15
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
22,72 €
s kódom
28,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Veronika Boulová
Plagát Nude Faces
29x41 cm
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
30,32 €
s kódom
37,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
knor
Rámček
48x58 cm, na stenu, plastový, v prírodnej farbe, rozmer fotografie: 40x50
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
23,12 €
s kódom
28,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Antic Line
Ceduľa Caisse
(6)
Na sklade
Posledné kúsky
29,12 €
s kódom
36,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Zilverstad
Rámček Happy Baby
17x22 cm, stojací/na stenu, kovový, v striebornej farbe, rozmer fotografie: 9x9
Na sklade
Posledný kúsok
21,52 €
s kódom
26,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Zilverstad
Rámček Grenoble
12x17 cm, stojací, kovový, v mosadznej farbe, rozmer fotografie: 10x15
Na sklade
Posledný kúsok
9,12 €
s kódom
11,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 6 ks
SP TREND
Samolepiace panely v súprave Carrara
6 ks, na stenu, 60x30 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
15,92 €
s kódom
19,90 € bez kódu
3,32 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Zilverstad
Rámček Decora
16x21 cm, stojací/na stenu, kovový, v zlatej farbe, rozmer fotografie: 15x20
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
14,72 €
s kódom
18,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
knor
Rámček
48x58 cm, na stenu, plastový, biely, rozmer fotografie: 40x50
(13)
Na sklade
Posledné kúsky
23,12 €
s kódom
28,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Styler
Rámček Floryda
24x33 cm, na stenu, biely, rozmer fotografie: 21x30
(7)
Na sklade
9,12 €
s kódom
11,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Premier Housewares
Rámček Sailor
16x21 cm, kamenný, biely, rozmer fotografie: 10x15
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
10,72 €
s kódom
13,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Playmobil
Samolepka Puerta
Na dvere, 45x100 cm
Na sklade
Posledný kúsok
40,80 €
s kódom
51 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Premier Housewares
Rámček Bowerbird
22x28 cm, drevený, biely/béžový, rozmer fotografie: 13x18
Na sklade
Posledné kúsky
51,20 €
s kódom
64 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
knor
Rámček
44x54 cm, na stenu, plastový, sivý, rozmer fotografie: 40x50
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
17,12 €
s kódom
21,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Styler
Rámček Kyoto
23x32 cm, na stenu, biely, rozmer fotografie: 21x30
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
7,12 €
s kódom
8,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (4)
1
...
10
11
12
...
19
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Tapety
Obrazy, plagáty, cedule
Rámčeky
Samolepky
Detské tapety
Veľkoformátové dekorácie
Obľúbené filtre
Rustikálne dekorácie na stenu
Drevené dekorácie na stenu
Kovové dekorácie na stenu
Dekorácie na stenu s vianočným motívom
Dekorácie na stenu v boho štýle
Vianočné dekorácie na stenu