Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Dekorácie
Dekorácie na stenu
Dekorácie na stenu
...
Dekorácie
Dekorácie na stenu
Dekorácie na stenu so zľavovým kódom
Obrazy, plagáty, cedule
Samolepky
Veľkoformátové dekorácie
Rámčeky
Tapisérie
Mapy
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Motív
Materiál
Cena
+ Ďalšie (6)
Zľavový kód
894 výsledkov
Najpredávanejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najpredávanejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-20 % s kódom
Styler
Obraz Hydrangea
60x90 cm, tlačený, s rámom
Doručenie od 19. 11. 2026
40,80 €
s kódom
51 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Styler
Obraz White Vase
56x75 cm, tlačený, s rámom
Doručenie od 4. 11. 2026
36 €
s kódom
45 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Styler
Obraz For
70x100 cm, tlačený/s ručne maľovanými prvkami, s rámom/na plátne
(1)
Doručenie od 19. 11. 2026
100,80 €
s kódom
126 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 3 ks
Obľúbené
Wallity
Obrazy v súprave
15x15 cm, 3 ks, s rámom
(77)
Doručenie od 4. 11. 2026
20,32 €
s kódom
25,40 € bez kódu
8,47 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Premier Housewares
Nástenná dekorácia Simbolo
Kovová, výška 61 cm
Doručenie od 29. 10. 2026
57,60 €
s kódom
72 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
The Poster Club
Plagát You – Sofia Lind
50x70 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
66,40 €
s kódom
83 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Wallity
Obraz Margarita
40x55 cm, s rámom
Na sklade
Posledné kúsky
26,72 €
s kódom
33,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Malerifabrikken
Obraz Wild Horizon Silver
90x120 cm, ručne maľovaný, s rámom/na plátne
Doručenie od 6. 11. 2026
419,20 €
s kódom
524 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Styler
Obraz Beige I
50x70 cm, tlačený, s rámom
(14)
Doručenie od 19. 11. 2026
35,20 €
s kódom
44 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Styler
Obraz Lambert
70x100 cm, tlačený, na plátne
(2)
Doručenie od 4. 11. 2026
69,60 €
s kódom
87 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Malerifabrikken
Obraz Moon Rock
90x120 cm, ručne maľovaný, s rámom/na plátne
(2)
Doručenie od 6. 11. 2026
267,20 €
s kódom
334 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Styler
Obraz Estelle
70x100 cm, tlačený/s ručne maľovanými prvkami, na plátne
(2)
Doručenie od 19. 11. 2026
66,40 €
s kódom
83 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
The Poster Club
Plagát Two ways – Anna Johansson
70x100 cm
Na sklade
Posledné kúsky
118,40 €
s kódom
148 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Malerifabrikken
Obraz Scenario 1
90x120 cm, ručne maľovaný, s rámom/na plátne
Doručenie od 6. 11. 2026
320 €
s kódom
400 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Malerifabrikken
Obraz Vibranium
90x120 cm, ručne maľovaný, s rámom/na plátne
Doručenie od 6. 11. 2026
274,40 €
s kódom
343 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Styler
Obraz Forget-me-not
32x32 cm, tlačený, na plátne
Doručenie od 19. 11. 2026
13,12 €
s kódom
16,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Malerifabrikken
Obraz Spinning Around
100x100 cm, ručne maľovaný, s rámom/na plátne
Doručenie od 6. 11. 2026
274,40 €
s kódom
343 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Styler
Obraz Garden Gate
60x80 cm, tlačený, na plátne
(3)
Doručenie od 19. 11. 2026
33,60 €
s kódom
42 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Premier Housewares
Nástenná dekorácia Simbolo
Kovová, výška 31 cm
Doručenie od 29. 10. 2026
48,80 €
s kódom
61 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Mauro Ferretti
Obraz Cave
120x60 cm, na plátne
(8)
Doručenie od 26. 10. 2026
103,20 €
s kódom
129 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Styler
Obraz Gouache Sea
60x150 cm, tlačený, na plátne
Doručenie od 19. 11. 2026
56,80 €
s kódom
71 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Obraz Salin
80x100 cm, ručne maľovaný, s rámom/na plátne
Doručenie od 14. 12. 2026
67,20 €
s kódom
84 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Malerifabrikken
Obraz Edge Blue
78x98 cm, ručne maľovaný, na plátne
(1)
Doručenie od 4. 11. 2026
220 €
s kódom
275 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Obraz Maha
220x110 cm, 3D, s rámom/na plátne
(8)
Doručenie od 9. 12. 2026
352,80 €
s kódom
441 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (4)
Premium
-20 % s kódom
The Poster Club
Plagát Waiting – Sofia Lind
70x50 cm
Na sklade
Posledné kúsky
66,40 €
s kódom
83 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Malerifabrikken
Obraz Playblack 1
100x100 cm, ručne maľovaný, s rámom/na plátne
(3)
Doručenie od 6. 11. 2026
320 €
s kódom
400 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Obraz Fida
140x180 cm, na plátne
(1)
Doručenie od 9. 12. 2026
252,80 €
s kódom
316 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Malerifabrikken
Obraz Picasa Greige
50x70 cm, tlačený, s rámom
(3)
Doručenie od 4. 11. 2026
69,60 €
s kódom
87 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
Premium
-20 % s kódom
Malerifabrikken
Obraz Confidential Green
102x102 cm, tlačený/s ručne maľovanými prvkami, s rámom
(1)
Doručenie od 6. 11. 2026
343,20 €
s kódom
429 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Styler
Obraz Golden Gate
50x70 cm, tlačený, s rámom
Doručenie od 4. 11. 2026
31,52 €
s kódom
39,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Travelposter
Plagát London
30x40 cm
(20)
Na sklade
Posledné kúsky
25,12 €
s kódom
31,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Styler
Obraz Beige II
50x70 cm, tlačený, s rámom
(16)
Doručenie od 19. 11. 2026
35,20 €
s kódom
44 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Malerifabrikken
Obraz It's a New Beginning
70x100 cm, tlačený, s rámom
(1)
Doručenie od 4. 11. 2026
148 €
s kódom
185 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Styler
Obrazy v súprave Green
30x40 cm, 2 ks, tlačené, s rámom
(8)
Doručenie od 19. 11. 2026
26,72 €
s kódom
33,40 € bez kódu
16,70 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Styler
Obraz Lake
150x60 cm, tlačený, na plátne
(175)
Doručenie od 4. 11. 2026
57,60 €
s kódom
72 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Styler
Obraz Robins
60x80 cm, tlačený, s rámom
Doručenie od 4. 11. 2026
34,40 €
s kódom
43 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Umbra
Rámček Bellwood
26x31,5 cm, stojací, drevený, tmavohnedý, rozmer fotografie: 15x21/rozmer fotografie: 20x25
(7)
Doručenie od 26. 10. 2026
41,60 €
s kódom
52 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Travelposter
Plagát Ireland
30x40 cm
(7)
Na sklade
Posledné kúsky
24,32 €
s kódom
30,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Styler
Obraz Molo
150x60 cm, tlačený, na plátne
(48)
Doručenie od 19. 11. 2026
55,20 €
s kódom
69 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
House Nordic
Akustické panely v súprave Walnut
2 ks, 60x240 cm
(1)
Doručenie od 29. 10. 2026
172 €
s kódom
215 € bez kódu
107,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 3 ks
Wallity
Obrazy v súprave
35x45 cm, 3 ks, s rámom
(22)
Doručenie od 4. 11. 2026
45,60 €
s kódom
57 € bez kódu
19 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Styler
Obraz Apple Flowers
60x60 cm, tlačený, s rámom
(1)
Doručenie od 19. 11. 2026
28,72 €
s kódom
35,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
The Poster Club
Plagát Drift – Atelier Cph
70x50 cm
Na sklade
Posledné kúsky
75,20 €
s kódom
94 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Styler
Obraz Blue Vase
56x75 cm, tlačený, s rámom
Doručenie od 4. 11. 2026
36 €
s kódom
45 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Nástenné dekorácie v súprave Siluna
4 ks, výška 68 cm
Doručenie od 14. 12. 2026
100 €
s kódom
125 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
knor
Rámček Beech
32x42 cm, na stenu, v prírodnej farbe, rozmer fotografie: 30x40
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
11,92 €
s kódom
14,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 10 ks
Ambiance
Samolepky Lorena
10 ks, na podlahu, 20x18 cm
(15)
Na sklade
Posledný kúsok
18,32 €
s kódom
22,90 € bez kódu
2,29 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Styler
Rámček London
28x37 cm, na stenu, hnedý, rozmer fotografie: 21x30
(10)
Na sklade
Posledné kúsky
11,92 €
s kódom
14,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
1
...
11
12
13
...
19
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Tapety
Obrazy, plagáty, cedule
Rámčeky
Samolepky
Detské tapety
Veľkoformátové dekorácie
Obľúbené filtre
Rustikálne dekorácie na stenu
Drevené dekorácie na stenu
Kovové dekorácie na stenu
Dekorácie na stenu s vianočným motívom
Dekorácie na stenu v boho štýle
Vianočné dekorácie na stenu