Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Textil
Vankúše
Obliečky na vankúše
Obliečky na vankúše
...
Vankúše
Obliečky na vankúše
Biele obliečky na vankúše
Filtre
1
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Na sklade
Veľkosť vankúša
Farba
Zloženie a druh materiálu
Vzor
+ Ďalšie (9)
Biela
115 výsledkov
Podľa hodnotenia
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Podľa hodnotenia
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-20 % s kódom
Mila Home
Obliečka na vankúš
S vianočným motívom, s potlačou, 43x43 cm
(3)
Doručenie od 15. 12. 2026
8,72 €
s kódom
10,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
B.E.S.
Obliečka na vankúš Summer
Z mikrovlákna, 70x90 cm
(6)
Na sklade
6,32 €
s kódom
7,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Rozmery (2)
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Kave Home
Obliečky na vankúše v súprave Raylo
2 ks, štruktúrované, 50x50 cm
(3)
Na sklade
Posledný kúsok
30,46 €
s kódom
38,07 € bez kódu
19,04 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Minimalist Cushion Covers
Obliečky na vankúše v súprave Nordic
4 ks, s vianočným motívom, s potlačou, 55x55 cm
(3)
Na sklade
Posledný kúsok
44,80 €
s kódom
56 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Obliečka na vankúš Natureo
Zamatová, štruktúrovaná, 40x40 cm
(2)
Na sklade
6,32 €
s kódom
7,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Mila Home
Obliečka na vankúš Easter
S veľkonočným motívom, s potlačou, 43x43 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
9,92 €
s kódom
12,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Linen Tales
Obliečka na vankúš Thin Black Stripes
Ľanová, pruhovaná, 50x60 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
40,80 €
s kódom
51 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Catherine Lansfield
Obliečky na vankúše v súprave Satin Stripe
2 ks, damaškové, pruhované, 50x75 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
7,12 €
s kódom
8,90 € bez kódu
4,45 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
Premium
-20 % s kódom
Linen Tales
Obliečka na vankúš Christmas Print
Ľanová, s vianočným motívom, s potlačou, 50x50 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
27,12 €
s kódom
33,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Green Gate
Obliečka na vankúš
Bavlnená, s kvetinovým vzorom, 30x50 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
31,92 €
s kódom
39,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Linen Tales
Obliečka na vankúš Christmas Print
Ľanová, s vianočným motívom, s potlačou, 40x40 cm
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
21,92 €
s kódom
27,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Restilo
Obliečky na vankúše v súprave Softa
2 ks, z mikrovlákna, štruktúrované, 50x70 cm
(5)
Na sklade
12,32 €
s kódom
15,40 € bez kódu
7,70 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Mila Home
Obliečka na vankúš
S vianočným motívom, s potlačou, 43x43 cm
(2)
Na sklade
9,92 €
s kódom
12,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Mila Home
Obliečka na vankúš Easter
S veľkonočným motívom, s potlačou, 43x43 cm
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
9,92 €
s kódom
12,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Mette Ditmer Denmark
Obliečka na vankúš Shadow
Bavlnená, s abstraktným vzorom, 40x60 cm
(1)
Na sklade
36,80 €
s kódom
46 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Mila Home
Obliečka na vankúš
S vianočným motívom, s potlačou, 43x43 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
9,92 €
s kódom
12,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Linen Tales
Obliečka na vankúš White
Ľanová, 80x80 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
46,40 €
s kódom
58 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Linen Tales
Obliečka na vankúš Eucalyptus
Ľanová, 40x40 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
21,12 €
s kódom
26,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Catherine Lansfield
Obliečky na vankúše v súprave Easy Iron Percale
2 ks, perkálové, 50x75 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
9,12 €
s kódom
11,40 € bez kódu
5,70 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Kate Louise
Obliečka na vankúš
S vianočným motívom, s potlačou/so zvieracím vzorom, 43x43 cm
(1)
Na sklade
7,92 €
s kódom
9,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Mila Home
Obliečka na vankúš
45x45 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
12,32 €
s kódom
15,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Kave Home
Obliečky na vankúše v súprave Macie
2 ks, bavlnené, pruhované, 50x50 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
30,46 €
s kódom
38,07 € bez kódu
19,04 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Linen Tales
Obliečka na vankúš Natural Stripes
Ľanová, pruhovaná, 40x40 cm
(1)
Doručenie od 19. 11. 2026
16,32 €
s kódom
20,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Catherine Lansfield
Obliečky na vankúše v súprave Easy Iron Percale
2 ks, perkálové, 50x75 cm
(1)
Doručenie od 4. 11. 2026
7,12 €
s kódom
8,90 € bez kódu
4,45 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+7
+8
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Bianca
Obliečky na vankúše v súprave Egyptian Cotton
2 ks, z egyptskej bavlny, 50x75 cm
(1)
Doručenie od 4. 11. 2026
15,12 €
s kódom
18,90 € bez kódu
9,45 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Catherine Lansfield
Obliečky na vankúše v súprave Brushed
2 ks, flanelové, 50x75 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
13,52 €
s kódom
16,90 € bez kódu
8,45 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
Premium
-20 % s kódom
Linen Tales
Obliečka na vankúš Natural Stripes
Ľanová, pruhovaná, 70x90 cm
(1)
Doručenie od 19. 11. 2026
44 €
s kódom
55 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
Iba na Bonami
Mila Home
Obliečka na vankúš Komodo Beach
S abstraktným vzorom, 43x43 cm
(1)
Doručenie od 15. 12. 2026
9,12 €
s kódom
11,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Obliečka na vankúš Manma
S prímesou ľanu, geometrická/s abstraktným vzorom, 30x50 cm
Na sklade
Posledný kúsok
38,40 €
s kódom
48 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Obliečka na vankúš Dibel
Štruktúrovaná, 30x50 cm
Na sklade
Posledné kúsky
18,22 €
s kódom
22,77 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Mette Ditmer Denmark
Obliečka na vankúš Shadow
Bavlnená, s abstraktným vzorom, 50x50 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
36,80 €
s kódom
46 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Mila Home
Obliečka na vankúš
S kvetinovým vzorom/štruktúrovaná, 43x43 cm
Na sklade
Posledné kúsky
19,52 €
s kódom
24,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Obliečka na vankúš Levu
Bavlnená, geometrická/pruhovaná, 45x45 cm
Na sklade
Posledné kúsky
20,60 €
s kódom
25,75 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Obliečka na vankúš Lunver
Žakárová, geometrická/štruktúrovaná, 50x50 cm
Na sklade
Posledný kúsok
28,72 €
s kódom
35,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
B.E.S.
Obliečka na vankúš Visco
Bavlnená, 45x75 cm
(5)
Na sklade
8,32 €
s kódom
10,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
B.E.S.
Obliečka na vankúš Summer
Z mikrovlákna, 45x75 cm
(19)
Na sklade
Posledný kúsok
7,52 €
s kódom
9,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Catherine Lansfield
Obliečky na vankúše v súprave Easy Iron Percale
2 ks, perkálové, 50x75 cm
(15)
Na sklade
Posledné kúsky
7,12 €
s kódom
8,90 € bez kódu
4,45 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+7
+8
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Obliečka na vankúš Eclipse
Bavlnená, s ornamentmi, 40x40 cm
Na sklade
6,32 €
s kódom
7,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Catherine Lansfield
Obliečky na vankúše v súprave So Soft Easy Iron
4 ks, z mikrovlákna, 50x75 cm
(26)
Na sklade
Posledné kúsky
10,72 €
s kódom
13,40 € bez kódu
3,35 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+7
+8
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Obliečka na vankúš Marena
Ľanová, pruhovaná, 45x45 cm
Na sklade
Posledný kúsok
17,28 €
s kódom
21,60 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Kate Louise
Obliečka na vankúš
S vianočným motívom, s nápismi/s potlačou, 43x43 cm
Na sklade
Posledné kúsky
8,32 €
s kódom
10,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Linen Tales
Obliečka na vankúš Mistletoe
Ľanová, s vianočným motívom, 40x60 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
29,92 €
s kódom
37,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
Premium
-20 % s kódom
Linen Tales
Obliečka na vankúš White Botany
Ľanová, s kvetinovým vzorom, 40x40 cm
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
21,12 €
s kódom
26,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Linen Tales
Obliečka na vankúš Mistletoe
Ľanová, s vianočným motívom, 40x40 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
24,32 €
s kódom
30,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Mila Home
Obliečka na vankúš
S vianočným motívom, s potlačou, 43x43 cm
Na sklade
Posledný kúsok
9,92 €
s kódom
12,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Obliečka na vankúš Verion
Štruktúrovaná, 45x45 cm
Na sklade
Posledné kúsky
38,40 €
s kódom
48 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Obliečka na vankúš Suerta
Ľanová, 50x50 cm
Na sklade
Posledné kúsky
21,35 €
s kódom
26,69 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Mette Ditmer Denmark
Obliečka na vankúš Figura
Bavlnená, s abstraktným vzorom, 40x60 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
36,80 €
s kódom
46 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
1
2
3
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Závesy a záclony
Koberce
Obliečky
Plachty
Prikrývky na posteľ
Prikrývky a výplne
Chrániče matracov
Vankúše
Obľúbené filtre
Obliečky na vankúše 40x40
Obliečky na vankúše 45x45
Obliečky na vankúše 40x60
Obliečky na vankúše 50x50
Obliečky na vankúše 50x70
Obliečky na vankúše 70x90
Obliečky na vankúše s vianočným motívom
Saténové obliečky na vankúše