Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Textil
Vankúše
Obliečky na vankúše
Obliečky na vankúše
...
Vankúše
Obliečky na vankúše
Biele obliečky na vankúše
Filtre
1
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Na sklade
Veľkosť vankúša
Farba
Zloženie a druh materiálu
Vzor
+ Ďalšie (9)
Biela
115 výsledkov
Podľa hodnotenia
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Podľa hodnotenia
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-20 % s kódom
Obľúbené
Minimalist Cushion Covers
Obliečky na vankúše v súprave Simple Arch
4 ks, geometrické, 43x43 cm
(76)
Na sklade
31,52 €
s kódom
39,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Mila Home
Obliečka na vankúš Meadow Flower
S potlačou, 43x43 cm
(51)
Na sklade
9,12 €
s kódom
11,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Obľúbené
Linen Tales
Obliečka na vankúš White
Ľanová, 50x60 cm
(23)
Na sklade
43,20 €
s kódom
54 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Mila Home
Obliečka na vankúš
S vianočným motívom, s potlačou, 43x43 cm
(17)
Na sklade
9,92 €
s kódom
12,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Obľúbené
Mila Home
Obliečky na vankúše v súprave Illustrated Leaves
4 ks, s potlačou, 43x43 cm
(29)
Na sklade
28,32 €
s kódom
35,40 € bez kódu
8,85 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Minimalist Cushion Covers
Obliečka na vankúš Leaves
3D, 45x45 cm
(67)
Na sklade
10,72 €
s kódom
13,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Mila Home
Obliečka na vankúš Chanel
S nápismi, 43x43 cm
(13)
Na sklade
10,32 €
s kódom
12,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Obľúbené
Bianca
Obliečky na vankúše v súprave Cotton Percale
2 ks, z bavlneného perkálu, 50x75 cm
(32)
Na sklade
10,32 €
s kódom
12,90 € bez kódu
6,45 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
-20 % s kódom
Mila Home
Obliečka na vankúš Chanel
S nápismi, 43x43 cm
(19)
Na sklade
11,52 €
s kódom
14,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Mila Home
Obliečka na vankúš
S vianočným motívom, s potlačou, 43x43 cm
(14)
Na sklade
9,92 €
s kódom
12,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Bianca
Obliečky na vankúše v súprave Cotton Sateen White
2 ks, z bavlneného saténu, 50x75 cm
(14)
Doručenie od 4. 11. 2026
14,32 €
s kódom
17,90 € bez kódu
8,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Bianca
Obliečky na vankúše v súprave Cotton Percale
2 ks, z bavlneného perkálu, 50x75 cm
(34)
Na sklade
Posledné kúsky
12,72 €
s kódom
15,90 € bez kódu
7,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
-20 % s kódom
Minimalist Cushion Covers
Súprava obliečok na vankúš a behúňa Nordic
5 ks, biela/sivá
(16)
Na sklade
Posledné kúsky
46,40 €
s kódom
58 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Minimalist Cushion Covers
Obliečka na vankúš Lemons
S potlačou, 43x43 cm
(16)
Na sklade
9,12 €
s kódom
11,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Linen Tales
Obliečka na vankúš White
Ľanová, 45x45 cm
(11)
Doručenie od 19. 11. 2026
22,32 €
s kódom
27,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
-20 % s kódom
Mila Home
Obliečka na vankúš Prada
S nápismi, 43x43 cm
(12)
Na sklade
9,52 €
s kódom
11,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Mila Home
Obliečka na vankúš Chanel
S kvetinovým vzorom, 43x43 cm
(12)
Na sklade
9,12 €
s kódom
11,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Minimalist Cushion Covers
Obliečka na vankúš Marble
S abstraktným vzorom, 45x45 cm
(16)
Na sklade
Posledné kúsky
10,32 €
s kódom
12,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Minimalist Cushion Covers
Súprava obliečok na vankúš a behúňa Nordic
5 ks, červená/biela
(12)
Na sklade
48 €
s kódom
60 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Mila Home
Obliečka na vankúš
S potlačou, 43x43 cm
(9)
Na sklade
8,72 €
s kódom
10,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Iba na Bonami
Linen Tales
Obliečka na vankúš Linen Tales for Bonami
S prímesou ľanu, 40x40 cm
(9)
Na sklade
Posledné kúsky
10,32 €
s kódom
12,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (5)
-20 % s kódom
Mila Home
Obliečka na vankúš Christmas
S vianočným motívom, 45x45 cm
(7)
Na sklade
Posledné kúsky
8,72 €
s kódom
10,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Iba na Bonami
Linen Tales
Obliečka na vankúš Linen Tales for Bonami
S prímesou ľanu, 70x90 cm
(7)
Doručenie od 19. 11. 2026
26,72 €
s kódom
33,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (5)
-20 % s kódom
Mila Home
Obliečka na vankúš
S kvetinovým vzorom/štruktúrovaná, 43x43 cm
(11)
Na sklade
19,12 €
s kódom
23,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Mila Home
Obliečka na vankúš
S vianočným motívom, s potlačou, 43x43 cm
(10)
Na sklade
Posledný kúsok
9,92 €
s kódom
12,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Iba na Bonami
Linen Tales
Obliečka na vankúš Linen Tales for Bonami
S prímesou ľanu, 40x60 cm
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
11,92 €
s kódom
14,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (5)
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Obliečka na vankúš Greta
Štruktúrovaná, 40x40 cm
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
9,12 €
s kódom
11,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Mila Home
Obliečky na vankúše v súprave Natural
4 ks, z bio bavlny, 43x43 cm
(9)
Doručenie od 15. 12. 2026
26,32 €
s kódom
32,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Restilo
Obliečky na vankúše v súprave Softa
2 ks, z mikrovlákna, štruktúrované, 45x45 cm
(6)
Na sklade
Posledný kúsok
10,72 €
s kódom
13,40 € bez kódu
6,70 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
Premium
-20 % s kódom
Linen Tales
Obliečka na vankúš Natural Stripes
Ľanová, pruhovaná, 50x70 cm
(5)
Doručenie od 19. 11. 2026
25,92 €
s kódom
32,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Obliečka na vankúš Leo
Zo ženilky, 40x40 cm
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
6,72 €
s kódom
8,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Obliečka na vankúš Mascarell
Štruktúrovaná, 30x50 cm
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
19,40 €
s kódom
24,25 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Linen Tales
Obliečka na vankúš Thin Black Stripes
Ľanová, pruhovaná, 70x90 cm
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
44 €
s kódom
55 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Bianca
Obliečka na vankúš Cotton Sateen
Z bavlneného saténu, 50x75 cm
(4)
Na sklade
Posledný kúsok
34,40 €
s kódom
43 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
JAHU collections
Obliečka na vankúš Flower
S potlačou, 45x45 cm
(4)
Na sklade
Posledný kúsok
4,32 €
s kódom
5,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Bianca
Obliečky na vankúše v súprave Cotton Sateen
2 ks, z bavlneného saténu, 50x75 cm
(9)
Na sklade
Posledné kúsky
17,92 €
s kódom
22,40 € bez kódu
11,20 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Mila Home
Obliečky na vankúše v súprave
2 ks, s kvetinovým vzorom/štruktúrované, 43x43 cm
(9)
Na sklade
31,92 €
s kódom
39,90 € bez kódu
19,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Obliečka na vankúš Lina
Bavlnená, 50x70 cm
(6)
Na sklade
Posledné kúsky
7,52 €
s kódom
9,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+7
+8
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Bianca
Obliečky na vankúše v súprave Egyptian Cotton
2 ks, z egyptskej bavlny, 50x75 cm
(4)
Na sklade
15,12 €
s kódom
18,90 € bez kódu
9,45 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Mila Home
Obliečka na vankúš
S vianočným motívom, s potlačou, 43x43 cm
(4)
Na sklade
9,92 €
s kódom
12,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Obliečka na vankúš Curly
Zamatová, geometrická/štruktúrovaná, 40x40 cm
(3)
Na sklade
6,32 €
s kódom
7,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Mila Home
Obliečka na vankúš Easter
S veľkonočným motívom, s potlačou, 43x43 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
9,92 €
s kódom
12,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Bianca
Obliečky na vankúše v súprave Cotton Sateen
2 ks, z bavlneného saténu, 50x75 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
36,80 €
s kódom
46 € bez kódu
23 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Green Gate
Obliečka na vankúš
Bavlnená, s kvetinovým vzorom, 30x50 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
31,92 €
s kódom
39,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Mila Home
Obliečka na vankúš
S vianočným motívom, so zvieracím vzorom, 43x43 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
9,92 €
s kódom
12,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
JAHU collections
Obliečka na vankúš Foliage
45x45 cm
(3)
Na sklade
Posledný kúsok
4,32 €
s kódom
5,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Iba na Bonami
Mila Home
Obliečka na vankúš Cracked Terrazzo
S abstraktným vzorom, 43x43 cm
(3)
Doručenie od 15. 12. 2026
9,12 €
s kódom
11,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Iba na Bonami
Linen Tales
Obliečka na vankúš Linen Tales for Bonami
S prímesou ľanu, 50x70 cm
(3)
Na sklade
Posledný kúsok
15,52 €
s kódom
19,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (5)
1
2
3
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Závesy a záclony
Koberce
Obliečky
Plachty
Prikrývky na posteľ
Prikrývky a výplne
Chrániče matracov
Vankúše
Obľúbené filtre
Obliečky na vankúše 40x40
Obliečky na vankúše 45x45
Obliečky na vankúše 40x60
Obliečky na vankúše 50x50
Obliečky na vankúše 50x70
Obliečky na vankúše 70x90
Obliečky na vankúše s vianočným motívom
Saténové obliečky na vankúše