Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Textil
Textil do spálne
Obliečky
Obliečky
...
Textil do spálne
Obliečky
Obliečky so zľavovým kódom
Výber podľa typu
Posteľné obliečky na vankúše
Filtre
1
Akcie a zľavy
Novinky
Premium
Na sklade
Rozmery obliečok
Zloženie a druh materiálu
Farba
Veľkosť vankúša
+ Ďalšie (12)
Zľavový kód
1 246 výsledkov
Najvyššia zľava
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najvyššia zľava
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Obliečky So Soft Non-Iron
Na dvojlôžko, na gombíky, nežehlivé, ružové, 200x200 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
17,52 €
s kódom
21,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+6
+7
+ Rozmery (4)
-20 % s kódom
Obľúbené
Catherine Lansfield
Obliečky Canterbury
Na dvojlôžko, na gombíky, obojstranné, bodkované/s kvetinovým vzorom, žlté, 200x200 cm
(33)
Na sklade
Posledné kúsky
28,32 €
s kódom
35,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
Premium
-20 % s kódom
Linen Tales
Obliečka na vankúš Camel
Ľanová, 40x40 cm
(1)
Na sklade
29,92 €
s kódom
37,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Rozmery (2)
Premium
-20 % s kódom
Linen Tales
Obliečka na vankúš Khaki
Ľanová, 40x40 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
15,92 €
s kódom
19,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
Good Morning
Obliečky Plain Flanel
Na dvojlôžko/predĺžené, zakladacie, teplé, flanelové, hnedé, 240x220 cm
Na sklade
Posledné kúsky
56,80 €
s kódom
71 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
Premium
-20 % s kódom
Linen Tales
Obliečka na vankúš Lemon Curry
Ľanová, 40x60 cm
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
40 €
s kódom
50 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Mila Home
Obliečky
Na dvojlôžko/predĺžené, s plachtou, zakladacie, luxusné, z bavlny renforcé, v lososovej farbe/sivé, 200x220 cm
(3)
Na sklade
Posledný kúsok
44,80 €
s kódom
56 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+4
+5
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Obliečky Larsson Geo
Na jednolôžko, na gombíky, obojstranné, geometrické, žlté, 135x200 cm
(6)
Na sklade
Posledné kúsky
21,52 €
s kódom
26,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Bianca
Obliečky na vankúše v súprave Cotton Percale
2 ks, z bavlneného perkálu, 50x75 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
7,92 €
s kódom
9,90 € bez kódu
4,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Obliečky Sonate
Na jednolôžko, na patentku, obojstranné, z mikrovlákna, s potlačou, biele/tmavosivé, 140x200 cm
(2)
Na sklade
11,52 €
s kódom
14,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
OYOY Living Design
Obliečky Shima
Na jednolôžko, na zips, bavlnené, pruhované, biele/modré, 140x200 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
72 €
s kódom
90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Bianca
Obliečky Ticking Stripe
Na jednolôžko, na gombíky, teplé/obojstranné, flanelové, pruhované, sivé, 135x200 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
27,12 €
s kódom
33,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Obliečky Floral
Na jednolôžko, na patentku, teplé, bavlnené, s kvetinovým vzorom, čierne/ružové, 140x200 cm
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
23,92 €
s kódom
29,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Obliečky Meadowsweet Floral
Na dvojlôžko, na gombíky, obojstranné, pruhované/s kvetinovým vzorom, biele/modré, 200x200 cm
(7)
Na sklade
Posledný kúsok
28,32 €
s kódom
35,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
My House
Obliečky Boston
Na jednolôžko, na zips, žakárové, béžové, 140x200 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
25,12 €
s kódom
31,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Obliečky Cove Stripe
Na dvojlôžko/predĺžené, na gombíky, obojstranné, pruhované, zelené, 230x220 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
36 €
s kódom
45 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Catherine Lansfield
Obliečky na vankúše v súprave Easy Iron Percale
2 ks, perkálové, 50x75 cm
(2)
Na sklade
7,12 €
s kódom
8,90 € bez kódu
4,45 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+7
+8
Premium
-20 % s kódom
Linen Tales
Obliečka na vankúš Natural
Ľanová, 80x80 cm
(212)
Na sklade
Posledné kúsky
44 €
s kódom
55 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Mijolnir
Obliečky Hook
Na dvojlôžko, na gombíky, pruhované, sivé, 200x200 cm
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
29,12 €
s kódom
36,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Obliečky Clarence Floral
Na dvojlôžko, na gombíky, obojstranné, s kvetinovým vzorom, zelené/ružové, 200x200 cm
(7)
Na sklade
Posledné kúsky
26,72 €
s kódom
33,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
Pineapple Elephant
Obliečky Safiya Mandala
Na dvojlôžko, na gombíky, obojstranné, so vzorom mandaly, 200x200 cm
(3)
Na sklade
Posledný kúsok
28,32 €
s kódom
35,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Linen Tales
Obliečka na vankúš Lemon Curry
Ľanová, 40x40 cm
(141)
Na sklade
Posledný kúsok
30,72 €
s kódom
38,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Catherine Lansfield
Obliečky na vankúše v súprave So Soft Easy Iron
4 ks, z mikrovlákna, 50x75 cm
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
11,92 €
s kódom
14,90 € bez kódu
3,73 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+7
+8
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Obliečky Epifania
Na jednolôžko/predĺžené, bavlnené, bodkované, biele, 150x220 cm
Na sklade
Posledné kúsky
91,20 €
s kódom
114 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Catherine Lansfield
Obliečky na vankúše v súprave Easy Iron Percale
2 ks, perkálové, 50x75 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
7,12 €
s kódom
8,90 € bez kódu
4,45 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+7
+8
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Obliečky Simmel
Na dvojlôžko/predĺžené, 3-dielne, zakladacie, luxusné, s prímesou ľanu, slonovinové, 220x240 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
184,80 €
s kódom
231 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Obliečky Virelda
Na dvojlôžko/predĺžené, 3-dielne, na gombíky, 220x240 cm
Na sklade
Posledné kúsky
125,60 €
s kódom
157 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Catherine Lansfield
Obliečky na vankúše v súprave Easy Iron Percale
2 ks, perkálové, 50x75 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
9,12 €
s kódom
11,40 € bez kódu
5,70 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
My House
Obliečky Deluxe Minerals
Na jednolôžko, na zips, luxusné, z bavlneného saténu, s abstraktným vzorom/so vzorom kameňa, tyrkysovomodré, 140x200 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
26,72 €
s kódom
33,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Bianca
Obliečky Vintage Rosebud Lace
Na dvojlôžko, 3-dielne, na gombíky, z bavlneného perkálu, s kvetinovým vzorom, krémovobiele, 200x200 cm
Na sklade
Posledné kúsky
48 €
s kódom
60 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery obliečok (2)
Premium
-20 % s kódom
noo.ma
Obliečka na perinu Plu
Na jednolôžko, z bavlneného saténu, kockovaná, svetlomodrá/hnedá, 140x200 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
70,40 €
s kódom
88 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Butter Kings
Obliečky Hygge Moment
Na jednolôžko, na zips, z bavlneného saténu, s potlačou, biele/čierne/ružové, 135x200 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
69,60 €
s kódom
87 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
noo.ma
Obliečka na perinu Plu
Na jednolôžko, z bavlneného saténu, kockovaná, svetlomodrá/krémovobiela, 140x200 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
72,80 €
s kódom
91 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Catherine Lansfield
Obliečky na vankúše v súprave Easy Iron Percale
2 ks, perkálové, 50x75 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
7,12 €
s kódom
8,90 € bez kódu
4,45 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+7
+8
-20 % s kódom
My House
Obliečky Deluxe Minerals
Na jednolôžko, na zips, luxusné, z bavlneného saténu, s abstraktným vzorom/so vzorom kameňa, hnedé, 140x200 cm
(3)
Na sklade
Posledný kúsok
26,72 €
s kódom
33,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Obliečka na perinu Lina
Na dvojlôžko/predĺžená, na gombíky, bavlnená, v petrolejovej farbe, 240x220 cm
Na sklade
Posledné kúsky
29,92 €
s kódom
37,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+5
+6
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Obliečky Meline
Na dvojlôžko/predĺžené, 3-dielne, na gombíky, bavlnené, sivé, 240x220 cm
Na sklade
Posledné kúsky
39,20 €
s kódom
49 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Obliečka na perinu Lina
Na dvojlôžko/predĺžená, na gombíky, bavlnená, béžová, 240x220 cm
Na sklade
Posledné kúsky
29,92 €
s kódom
37,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+5
+6
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Obliečky Meline
Na dvojlôžko/predĺžené, 3-dielne, na gombíky, bavlnené, zelené, 240x220 cm
Na sklade
Posledné kúsky
39,20 €
s kódom
49 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Obliečka na perinu Lina
Na dvojlôžko/predĺžená, na gombíky, bavlnená, zelená, 240x220 cm
Na sklade
Posledný kúsok
29,92 €
s kódom
37,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+5
+6
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Obliečky Liam
Na dvojlôžko/predĺžené, 3-dielne, na gombíky, z mikrovlákna, biele, 240x220 cm
Na sklade
19,92 €
s kódom
24,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Obliečky Morgane
Na dvojlôžko/predĺžené, 3-dielne, na gombíky, obojstranné, bavlnené, s potlačou, staroružové, 240x220 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
34,40 €
s kódom
43 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Obliečka na perinu Lina
Na dvojlôžko/predĺžená, na gombíky, bavlnená, žltá, 240x220 cm
Na sklade
29,92 €
s kódom
37,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+5
+6
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Obliečky So Natural
Na dvojlôžko/predĺžené, 3-dielne, na patentku, obojstranné, bavlnené, s potlačou, hnedé, 260x240 cm
(6)
Na sklade
Posledné kúsky
31,92 €
s kódom
39,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Obliečky Sonate
Na dvojlôžko/predĺžené, 3-dielne, na patentku, obojstranné, z mikrovlákna, s potlačou, biele/tmavosivé, 240x220 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
15,52 €
s kódom
19,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Obliečka na perinu Lina
Na dvojlôžko/predĺžená, na gombíky, bavlnená, v lososovej farbe, 240x220 cm
Na sklade
Posledné kúsky
29,92 €
s kódom
37,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+5
+6
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Obliečky Crazy Love
Na dvojlôžko/predĺžené, 3-dielne, na patentku, obojstranné, bavlnené, s potlačou, čierne, 240x220 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
31,92 €
s kódom
39,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Obliečky Seersucker Frill Stripe
Na dvojlôžko, 3-dielne, na gombíky, obojstranné, pruhované, zelené, 200x200 cm
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
36,80 €
s kódom
46 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
1
...
13
14
15
...
26
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Závesy a záclony
Plachty
Prikrývky na posteľ
Prikrývky a výplne
Chrániče matracov
Vankúše
Vankúšové výplne
Obľúbené filtre
Francúzske obliečky
Obliečky 140x200
Obliečky 200x200
Obliečky 200x220
Biele obliečky
3D obliečky
Obliečky s vianočným motívom
Bavlnené obliečky
Saténové obliečky
Flanelové obliečky
Ľanové obliečky
Mikroplyšové obliečky
Krepové obliečky