Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Textil
Kuchynský textil
Obrúsky
Obrúsky
...
Kuchynský textil
Obrúsky
Obrúsky so zľavovým kódom
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Materiál
Súprava
Počet kusov
+ Ďalšie (8)
Zľavový kód
103 výsledkov
Najlacnejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najlacnejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Premium
-20 % s kódom
súprava 20 ks
Bloomingville Mini
Obrúsky v súprave Oscar
20 ks, papierové, s potlačou, 25x25 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
5,92 €
s kódom
7,40 € bez kódu
0,37 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 3 ks
douceur d'intérieur
Obrúsky v súprave Traditio
3 ks, textilné, kockované, 45x45 cm
(5)
Na sklade
5,92 €
s kódom
7,40 € bez kódu
2,47 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 16 ks
IHR
Obrúsky v súprave Purple Spring
16 ks, papierové, s kvetinovým vzorom, 33x42 cm
(9)
Na sklade
5,92 €
s kódom
7,40 € bez kódu
0,46 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
súprava 20 ks
Bloomingville
Obrúsky v súprave Tulips
20 ks, papierové, s kvetinovým vzorom, 33x33 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
5,92 €
s kódom
7,40 € bez kódu
0,37 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 3 ks
douceur d'intérieur
Obrúsky v súprave Traditio
3 ks, textilné, kockované, 45x45 cm
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
5,92 €
s kódom
7,40 € bez kódu
2,47 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 20 ks
Green Gate
Obrúsky v súprave Kylie
20 ks, papierové, bodkované, 25x25 cm
(6)
Na sklade
5,92 €
s kódom
7,40 € bez kódu
0,37 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 3 ks
douceur d'intérieur
Obrúsky v súprave Mistral
3 ks, textilné, 40x40 cm
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
6,32 €
s kódom
7,90 € bez kódu
2,63 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+11
+12
-20 % s kódom
súprava 3 ks
douceur d'intérieur
Obrúsky v súprave Mistral
3 ks, textilné, 40x40 cm
(5)
Na sklade
6,72 €
s kódom
8,40 € bez kódu
2,80 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+11
+12
-20 % s kódom
súprava 3 ks
douceur d'intérieur
Obrúsky v súprave Mistral
3 ks, textilné, 40x40 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
6,72 €
s kódom
8,40 € bez kódu
2,80 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+11
+12
-20 % s kódom
súprava 3 ks
douceur d'intérieur
Obrúsky v súprave Mistral
3 ks, textilné, 40x40 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
6,72 €
s kódom
8,40 € bez kódu
2,80 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+11
+12
-20 % s kódom
súprava 3 ks
douceur d'intérieur
Obrúsky v súprave Charline
3 ks, textilné, 40x40 cm
(1)
Na sklade
6,72 €
s kódom
8,40 € bez kódu
2,80 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
Premium
-20 % s kódom
súprava 20 ks
Bloomingville
Obrúsky v súprave Corn
20 ks, papierové, s kvetinovým vzorom, 33x33 cm
(2)
Na sklade
6,72 €
s kódom
8,40 € bez kódu
0,42 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 20 ks
Green Gate
Obrúsky v súprave Rani
20 ks, papierové, geometrické/s ornamentmi, 25x25 cm
(10)
Na sklade
Posledné kúsky
6,72 €
s kódom
8,40 € bez kódu
0,42 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 3 ks
douceur d'intérieur
Obrúsky v súprave Charline
3 ks, textilné, 40x40 cm
(13)
Na sklade
6,72 €
s kódom
8,40 € bez kódu
2,80 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
súprava 3 ks
douceur d'intérieur
Obrúsky v súprave Mistral
3 ks, textilné, 40x40 cm
(18)
Doručenie od 30. 10. 2026
6,72 €
s kódom
8,40 € bez kódu
2,80 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+11
+12
-20 % s kódom
súprava 3 ks
douceur d'intérieur
Obrúsky v súprave Mistral
3 ks, textilné, 40x40 cm
(3)
Doručenie od 22. 10. 2026
6,72 €
s kódom
8,40 € bez kódu
2,80 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+11
+12
-20 % s kódom
súprava 3 ks
douceur d'intérieur
Obrúsky v súprave Charline
3 ks, textilné, 40x40 cm
(5)
Na sklade
7,12 €
s kódom
8,90 € bez kódu
2,97 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
súprava 3 ks
douceur d'intérieur
Obrúsky v súprave Charline
3 ks, textilné, 40x40 cm
(7)
Na sklade
7,92 €
s kódom
9,90 € bez kódu
3,30 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
súprava 16 ks
Meri Meri
Obrúsky v súprave Happy Birthday
16 ks, papierové, s hviezdičkami/s nápismi, 16,5x16,5 cm
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
8,32 €
s kódom
10,40 € bez kódu
0,65 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 16 ks
Meri Meri
Obrúsky v súprave Soccer
16 ks, papierové, 16,5x16,5 cm
Na sklade
Posledné kúsky
8,32 €
s kódom
10,40 € bez kódu
0,65 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 16 ks
Meri Meri
Obrúsky v súprave Jolly Christmas
16 ks, papierové, 11x20 cm
Na sklade
Posledný kúsok
8,72 €
s kódom
10,90 € bez kódu
0,68 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Mette Ditmer Denmark
Obrúsky v súprave Stripes
2 ks, textilné, pruhované, 33x33 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
9,52 €
s kódom
11,90 € bez kódu
5,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Green Gate
Obrúsok
Textilný, pruhovaný, 40x40 cm
(52)
Na sklade
9,52 €
s kódom
11,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+7
+8
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Södahl
Obrúsky v súprave Bistro
2 ks, textilné, s nápismi, 40x40 cm
Na sklade
Posledné kúsky
9,52 €
s kódom
11,90 € bez kódu
5,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Södahl
Obrúsky v súprave Bistro
2 ks, textilné, s nápismi, 40x40 cm
Na sklade
Posledný kúsok
9,52 €
s kódom
11,90 € bez kódu
5,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Green Gate
Obrúsok
Textilný, pruhovaný, 40x40 cm
(2)
Na sklade
9,92 €
s kódom
12,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+7
+8
-20 % s kódom
Green Gate
Obrúsok
Textilný, s kvetinovým vzorom, 40x40 cm
(4)
Na sklade
9,92 €
s kódom
12,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+7
+8
-20 % s kódom
Green Gate
Obrúsok
Textilný, s kvetinovým vzorom, 40x40 cm
(2)
Na sklade
9,92 €
s kódom
12,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+7
+8
-20 % s kódom
Green Gate
Obrúsok Rani
Textilný, geometrický/s ornamentmi, 40x40 cm
(1)
Na sklade
9,92 €
s kódom
12,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+7
+8
-20 % s kódom
Green Gate
Obrúsok Kylie
Textilný, bodkovaný, 40x40 cm
(52)
Na sklade
9,92 €
s kódom
12,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+7
+8
-20 % s kódom
Green Gate
Obrúsok
Textilný, pruhovaný, 40x40 cm
(10)
Na sklade
10,72 €
s kódom
13,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+7
+8
-20 % s kódom
Green Gate
Obrúsok
Textilný, s kvetinovým vzorom, 40x40 cm
(5)
Na sklade
10,72 €
s kódom
13,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+7
+8
-20 % s kódom
Green Gate
Obrúsok Saga
Textilný, geometrický/s ornamentmi, 40x40 cm
(2)
Na sklade
10,72 €
s kódom
13,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+7
+8
-20 % s kódom
Green Gate
Obrúsok
Textilný, s kvetinovým vzorom, 40x40 cm
(10)
Na sklade
10,72 €
s kódom
13,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+7
+8
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Linen Tales
Obrúsky v súprave Marsala
2 ks, ľanové, 40x40 cm
(1)
Doručenie od 19. 11. 2026
16,32 €
s kódom
20,40 € bez kódu
10,20 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Kave Home
Obrúsky v súprave Pals
2 ks, 30x30 cm
Na sklade
Posledné kúsky
16,40 €
s kódom
20,50 € bez kódu
10,25 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Linen Tales
Obrúsky v súprave Chocolate
2 ks, ľanové, 40x40 cm
(10)
Na sklade
Posledné kúsky
16,72 €
s kódom
20,90 € bez kódu
10,45 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Linen Tales
Obrúsky v súprave Botany 2
2 ks, ľanové, s kvetinovým vzorom, 40x40 cm
Na sklade
Posledný kúsok
17,92 €
s kódom
22,40 € bez kódu
11,20 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Linen Tales
Obrúsky v súprave Hazelnut
2 ks, textilné, 40x40 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
17,92 €
s kódom
22,40 € bez kódu
11,20 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Linen Tales
Obrúsky v súprave Martini
2 ks, textilné, 40x40 cm
(1)
Doručenie od 19. 11. 2026
17,92 €
s kódom
22,40 € bez kódu
11,20 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Linen Tales
Obrúsky v súprave Mustard
2 ks, textilné, 40x40 cm
(2)
Doručenie od 19. 11. 2026
17,92 €
s kódom
22,40 € bez kódu
11,20 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Linen Tales
Obrúsky v súprave Christmas Print
2 ks, ľanové, s potlačou, 40x40 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
18,72 €
s kódom
23,40 € bez kódu
11,70 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Linen Tales
Obrúsky v súprave Christmas Green
2 ks, ľanové, 40x40 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
19,12 €
s kódom
23,90 € bez kódu
11,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Linen Tales
Obrúsky v súprave Misty Rose
2 ks, ľanové, 40x40 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
19,12 €
s kódom
23,90 € bez kódu
11,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Linen Tales
Obrúsky v súprave Botany
2 ks, ľanové, s kvetinovým vzorom, 40x40 cm
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
19,52 €
s kódom
24,40 € bez kódu
12,20 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Linen Tales
Obrúsky v súprave Red Gingham
2 ks, ľanové, kockované, 40x40 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
19,52 €
s kódom
24,40 € bez kódu
12,20 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Linen Tales
Obrúsky v súprave Red Natural Stripes
2 ks, ľanové, pruhované, 40x40 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
19,52 €
s kódom
24,40 € bez kódu
12,20 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Linen Tales
Obrúsky v súprave White
2 ks, ľanové, 45x45 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
21,12 €
s kódom
26,40 € bez kódu
13,20 € / ks
Do košíka
Do košíka
1
2
3
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Taniere
Príbory
Prestieranie
Obrusy
Obľúbené filtre
Látkové obrúsky
Papierové obrúsky
Obrúsky s veľkonočným motívom