Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Textil
Kuchynský textil
Obrúsky
Obrúsky
...
Kuchynský textil
Obrúsky
Obrúsky so zľavovým kódom
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Materiál
Súprava
Počet kusov
+ Ďalšie (8)
Zľavový kód
103 výsledkov
Najlacnejšie za kus
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najlacnejšie za kus
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-20 % s kódom
Green Gate
Obrúsok Saga
Textilný, geometrický/s ornamentmi, 40x40 cm
(2)
Na sklade
10,72 €
s kódom
13,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+7
+8
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Linen Tales
Vrecko na príbor Light Grey
2 ks, ľanové, 23x23 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
21,92 €
s kódom
27,40 € bez kódu
13,70 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Linen Tales
Obrúsky v súprave White
2 ks, ľanové, 45x45 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
23,12 €
s kódom
28,90 € bez kódu
14,45 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Linen Tales
Obrúsky v súprave Watercolour
2 ks, ľanové, s kvetinovým vzorom, 45x45 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
23,92 €
s kódom
29,90 € bez kódu
14,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Linen Tales
Vrecko na príbor Natural
2 ks, ľanové, 23x23 cm
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
25,52 €
s kódom
31,90 € bez kódu
15,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Meri Meri
Obrúsky v súprave Stripe Ruffle
4 ks, ľanové, pruhované, 46x46 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
52,80 €
s kódom
66 € bez kódu
16,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Linen Tales
Obrúsky v súprave Botany
2 ks, ľanové, s kvetinovým vzorom, 45x45 cm
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
27,12 €
s kódom
33,90 € bez kódu
16,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
Pre zobrazenie viacerých výsledkov odoberte niektorý z filtrov
Zľavový kód
1
2
3
Súvisiace kategórie
Taniere
Príbory
Prestieranie
Obrusy
Obľúbené filtre
Látkové obrúsky
Papierové obrúsky
Obrúsky s veľkonočným motívom