Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Upratovanie a organizácia
Úložné boxy a organizéry
Organizéry
Organizéry
...
Úložné boxy a organizéry
Organizéry
Organizéry so zľavovým kódom
Vybrané obľúbené kategórie
Kuchynské organizéry
Kúpeľňové organizéry
Organizéry do pracovne
Organizéry do zásuvky
Organizéry do skrine
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Dizajnový štýl
Cena
Dostupnosť
+ Ďalšie (3)
Zľavový kód
709 výsledkov
Najlacnejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najlacnejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Premium
-20 % s kódom
Zone
Kúpeľňový organizér Sensu
Na vatové tampony, kameninový, béžový, ø 6,5 cm, výška 9 cm
(1)
Na sklade
14,18 €
s kódom
17,73 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
Premium
-20 % s kódom
Zone
Kúpeľňový organizér Sensu
Na vatové tampony, kameninový, čierny, ø 6,5 cm, výška 9 cm
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
14,18 €
s kódom
17,73 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
Premium
-20 % s kódom
Obľúbené
Joseph Joseph
Kúpeľňový organizér Viva
Na kozmetiku, béžový, 18x11 cm, výška 11 cm
(40)
Na sklade
Posledný kúsok
14,22 €
s kódom
17,78 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Kúpeľňový organizér Gara
Oceľový, čierny, 19x13 cm, výška 12,5 cm
(38)
Na sklade
Posledný kúsok
14,22 €
s kódom
17,78 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Držiak na poháre na víno
Závesný, kovový, čierny, 20x28 cm, výška 7 cm
(220)
Na sklade
14,32 €
s kódom
17,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Obľúbené
YAMAZAKI
Držiak na kuchynské utierky Film Hook
Bez vŕtania, plastový, čierny, 2x5,5 cm, výška 5,5 cm
(23)
Na sklade
14,32 €
s kódom
17,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Metaltex
Prídavné poličky York
2 ks, drevené, matne čierne/v prírodnej farbe, 27x8 cm, výška 16 cm
(20)
Na sklade
14,32 €
s kódom
17,90 € bez kódu
8,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Addis
Kúpeľňový organizér
Na kozmetiku, plastový, 25x25 cm, výška 12 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
14,32 €
s kódom
17,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Casa Selección
Košík
Závesný, kovový, biely, 29x24,5 cm, výška 18,5 cm
(16)
Na sklade
Posledné kúsky
14,32 €
s kódom
17,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Casa Selección
Košík
Závesný, kovový, čierny, 29x24,5 cm, výška 18,5 cm
(14)
Na sklade
Posledné kúsky
14,32 €
s kódom
17,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Umbra
Držiak na obrúsky Swivel
Kovový, čierny, 10x7 cm, výška 11 cm
(4)
Na sklade
14,32 €
s kódom
17,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Bigso
Organizéry v súprave Hakan Paper Laminate
2 ks, na dokumenty, kartónové, 31x23 cm, výška 6 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
14,32 €
s kódom
17,90 € bez kódu
8,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Umbra
Kúpeľňový organizér Droplet
Plastový, 25x15 cm, výška 2 cm
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
14,32 €
s kódom
17,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Iba na Bonami
Casa De Engel
Kúpeľňový organizér
Otočný, plastový, ø 28 cm, výška 17,5 cm
Na sklade
14,32 €
s kódom
17,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Obľúbené
Joseph Joseph
Držiak na fólie a papierové utierky CupboardStore
Závesný, plastový, sivý, 22x26 cm, výška 9 cm
(123)
Na sklade
14,54 €
s kódom
18,18 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Obľúbené
Metaltex
Prídavná polička Adapto
Oceľová, v striebornej farbe, 57x24 cm, výška 15 cm
(2911)
Na sklade
14,72 €
s kódom
18,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Obľúbené
Metaltex
Prídavná polička Adapto
Oceľová, čierna, 57x24 cm, výška 15 cm
(109)
Na sklade
14,72 €
s kódom
18,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Obľúbené
Metaltex
Držiak na poháre na víno
Nástenný, z nehrdzavejúcej ocele, čierny, 44x31 cm, výška 5 cm
(121)
Na sklade
14,72 €
s kódom
18,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Metaltex
Organizér na koreničky
Nástenný, z nehrdzavejúcej ocele, čierny, 36x8 cm, výška 45 cm
(110)
Na sklade
14,72 €
s kódom
18,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
Iba na Bonami
Casa De Engel
Organizér do chladničky
Plastový, výška 15 cm
(2)
Na sklade
14,72 €
s kódom
18,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Maximex
Stojan na papierové utierky Cat
Drevený, čierny, 15x15 cm, výška 30 cm
(103)
Na sklade
14,72 €
s kódom
18,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Metaltex
Organizér na koreničky
Z nehrdzavejúcej ocele, čierny, 6x28 cm, výška 22 cm
(39)
Na sklade
14,72 €
s kódom
18,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Držiak na papierové utierky Cerri
Závesný, z pochrómovanej ocele, v striebornej farbe, 9x33 cm, výška 6 cm
(362)
Na sklade
Posledné kúsky
14,72 €
s kódom
18,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Bigso
Organizér do skrine Soft Storage
Látkový, modrý, 60x30 cm, výška 50 cm
(7)
Na sklade
14,72 €
s kódom
18,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Metaltex
Držiak na hrnčeky Tree
Oceľový, čierny, ø 19 cm, výška 44 cm
(16)
Na sklade
14,72 €
s kódom
18,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Spirella
Kúpeľňový organizér Relief
Na vatové tampony, porcelánový, béžový, ø 9 cm, výška 11 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
14,72 €
s kódom
18,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Wenko
Organizér na koreničky Jet
Bez vŕtania, Static-Loc, kovový, čierny, 25x7 cm, výška 7,5 cm
(13)
Na sklade
Posledné kúsky
15,12 €
s kódom
18,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Brabantia
Háčik do skrine
Z recyklovaného plastu, čierny, 6x22 cm, výška 10,5 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
15,12 €
s kódom
18,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Wenko
Prídavná polička Ima
Bez vŕtania, kovová, čierna, 30x9 cm, výška 6,5 cm
(10)
Na sklade
Posledné kúsky
15,12 €
s kódom
18,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Bigso
Organizér Elisa Canvas Paper Laminate
Na písacie potreby, kartónový, 12,5x33 cm, výška 12,5 cm
(3)
Na sklade
15,52 €
s kódom
19,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Premier Housewares
Stojan na kuchynské náčinie Prescott
Kovový, v medenej farbe/béžový
(8)
Na sklade
15,52 €
s kódom
19,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Metaltex
Organizér na koreničky Paprika
Bez vŕtania, v striebornej farbe, 32x8 cm, výška 33 cm
(6)
Na sklade
15,52 €
s kódom
19,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Wenko
Blok na nože Mesina
Bambusový, v prírodnej farbe
(16)
Na sklade
15,52 €
s kódom
19,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Bigso
Organizér Ingrid Paper Laminate
Do zásuvky, kartónový, 25,5x16 cm, výška 20,5 cm
(9)
Na sklade
Posledný kúsok
15,52 €
s kódom
19,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Stojan na papierové utierky Marble
Čierny, ø 15 cm, výška 32 cm
(38)
Na sklade
15,65 €
s kódom
19,56 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Bigso
Organizér Elisa Canvas Paper Laminate
Na písacie potreby, kartónový, 12,5x33 cm, výška 12,5 cm
(3)
Na sklade
15,76 €
s kódom
19,70 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Stojan na papierové utierky Celian
Drevený, čierny, ø 14,5 cm, výška 25,5 cm
(4)
Na sklade
15,77 €
s kódom
19,71 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Stojan na papierové utierky Celian
Drevený, v prírodnej farbe, ø 14,5 cm, výška 25,5 cm
(3)
Na sklade
15,77 €
s kódom
19,71 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Metaltex
Organizér na koreničky York
Drevený, matne čierny/v prírodnej farbe, 34x8 cm, výška 38 cm
(16)
Na sklade
15,92 €
s kódom
19,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Bigso
Organizér Elisa Restore Paper Laminate
Na písacie potreby, kartónový, 12,5x33 cm, výška 12,5 cm
(4)
Na sklade
15,92 €
s kódom
19,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Obľúbené
Orion
Blok na nože BLACK
Plastový, čierny
(20)
Na sklade
15,92 €
s kódom
19,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Hermia
Kúpeľňový organizér
Na kozmetiku/otočný, plastový, ø 23 cm, výška 30,5 cm
(11)
Na sklade
15,92 €
s kódom
19,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Metaltex
Držiak na pokrievky Deck
V striebornej farbe, 42x14 cm, výška 16 cm
(18)
Na sklade
15,92 €
s kódom
19,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Iba na Bonami
súprava 2 ks
Bigso
Organizéry v súprave Viola Paper Laminate
2 ks, na dokumenty, kartónové, 10x24,5 cm, výška 32,5 cm
(7)
Na sklade
15,92 €
s kódom
19,90 € bez kódu
9,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Compactor
Organizér do skrine Oxford
Závesný, látkový, sivý, 18x30 cm, výška 94 cm
(8)
Na sklade
15,92 €
s kódom
19,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Bigso
Organizér Elisa Restore Paper Laminate
Na písacie potreby, kartónový, 12,5x33 cm, výška 12,5 cm
(1)
Na sklade
15,92 €
s kódom
19,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Novinka
Compactor
Organizér do skrine Sandy
Závesný, látkový, béžový, 29x29 cm, výška 127 cm
Na sklade
15,92 €
s kódom
19,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
YAMAZAKI
Stojanček na tablet Magnetic Tower
Plastový, 5x2,5 cm, výška 5 cm
(4)
Na sklade
Posledný kúsok
15,92 €
s kódom
19,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
1
...
6
7
8
...
15
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Upratovanie a organizácia
Úložné truhly
Košíky
Úložné boxy
Stojany na časopisy
Organizéry do pracovne
Kúpeľňové organizéry
Organizéry do skrine
Uskladnenie oblečenia
Úložné boxy pod posteľ