Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Upratovanie a organizácia
Úložné boxy a organizéry
Organizéry
Organizéry
...
Úložné boxy a organizéry
Organizéry
Organizéry so zľavovým kódom
Vybrané obľúbené kategórie
Kuchynské organizéry
Kúpeľňové organizéry
Organizéry do pracovne
Organizéry do zásuvky
Organizéry do skrine
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Dizajnový štýl
Cena
Dostupnosť
+ Ďalšie (3)
Zľavový kód
712 výsledkov
Najvyššia zľava
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najvyššia zľava
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-20 % s kódom
Compactor
Prídavná polička
Plastová, sivá, 50x30 cm, výška 40 cm
(289)
Na sklade
Posledné kúsky
26,58 €
s kódom
33,23 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Premier Housewares
Držiak na hrnčeky Nolan
Drevený, v prírodnej farbe, ø 14 cm, výška 32 cm
Na sklade
Posledné kúsky
6 €
s kódom
7,50 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Metaltex
Držiaky na poháre na víno v súprave Rail
2 ks, nástenné, oceľové, v striebornej farbe, 41x11 cm, výška 4 cm
(11)
Na sklade
11,92 €
s kódom
14,90 € bez kódu
7,45 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
YAMAZAKI
Stojan na papierové utierky Rin
Kovový, čierny, 16x31 cm, výška 17 cm
(5)
Na sklade
45,60 €
s kódom
57 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Orion
Stojan na kuchynské náčinie Wooden
Drevený, v prírodnej farbe, 18,5x18,5 cm, výška 20 cm
(16)
Na sklade
17,52 €
s kódom
21,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Orion
Príborník do zásuvky
Bambusový, v prírodnej farbe
(52)
Na sklade
11,12 €
s kódom
13,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Iba na Bonami
súprava 2 ks
Bigso
Organizéry v súprave Viola Paper Laminate
2 ks, na dokumenty, kartónové, 10x24,5 cm, výška 32,5 cm
(7)
Na sklade
15,92 €
s kódom
19,90 € bez kódu
9,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Metaltex
Závesná tyč do kuchyne Lonardo
Z pochrómovanej ocele, v striebornej farbe, 58 cm
(8)
Na sklade
21,52 €
s kódom
26,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Obľúbené
Metaltex
Organizér na koreničky Pepito
Nástenný, z nehrdzavejúcej ocele, čierny, 36x8 cm, výška 32 cm
(60)
Na sklade
12,32 €
s kódom
15,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Držiak na kuchynské utierky Over the Door
Závesný, z pochrómovanej ocele, v striebornej farbe, 7x35 cm, výška 6 cm
(1595)
Na sklade
9,66 €
s kódom
12,07 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
Premium
-20 % s kódom
Kähler Design
Stojan na papierové utierky Hammershøi
Drevený, modrý/v prírodnej farbe, ø 14 cm, výška 31,5 cm
(18)
Na sklade
Posledné kúsky
44,80 €
s kódom
56 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Holm
Stojan na kuchynské náčinie
Drevený, v prírodnej farbe, ø 13 cm, výška 17 cm
(10)
Na sklade
27,12 €
s kódom
33,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
YAMAZAKI
Organizér Tower
Na písacie potreby, kovový, 22x31 cm, výška 55 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
25,79 €
s kódom
32,24 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Bigso
Organizér do skrine Soft Storage
Látkový, sivý, 60x30 cm, výška 50 cm
(15)
Na sklade
10,72 €
s kódom
13,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
YAMAZAKI
Kuchynský organizér Tower
Kovový, čierny, 18x60 cm, výška 25 cm
Na sklade
Posledné kúsky
124 €
s kódom
155 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Obľúbené
Kähler Design
Stojan na papierové utierky Hammershøi
Drevený, sivý/v prírodnej farbe, ø 14 cm, výška 31,5 cm
(23)
Na sklade
Posledný kúsok
44,80 €
s kódom
56 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Casa Selección
Závesná tyč do kuchyne
Z nehrdzavejúcej ocele, v striebornej farbe, 54,5 cm
(47)
Na sklade
11,52 €
s kódom
14,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Addis
Kúpeľňový organizér
Na kozmetiku, plastový, 25x25 cm, výška 12 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
14,32 €
s kódom
17,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
YAMAZAKI
Kúpeľňový organizér Rin
Kovový, biely, 23x10,5 cm, výška 14 cm
(7)
Na sklade
Posledné kúsky
42,40 €
s kódom
53 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Brabantia
Háčik do skrine
Z recyklovaného plastu, čierny, 6x22 cm, výška 10,5 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
15,12 €
s kódom
18,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Zone
Kúpeľňový organizér Ume
Na vatové tampony, kameninový, biely, ø 8 cm, výška 10 cm
(12)
Na sklade
Posledné kúsky
24,51 €
s kódom
30,64 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
Premium
-20 % s kódom
Zone
Kúpeľňový organizér Ume
Na vatové tampony, kameninový, béžový, ø 8 cm, výška 10 cm
(35)
Na sklade
Posledné kúsky
25,92 €
s kódom
32,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-20 % s kódom
Compactor
Organizér do skrine Oxford
Závesný, látkový, sivý, 18x30 cm, výška 94 cm
(8)
Na sklade
15,92 €
s kódom
19,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Mioli Decor
Organizéry do zásuvky v súprave
4 ks, látkové, 28x28 cm, výška 13 cm
(9)
Na sklade
Posledné kúsky
10,72 €
s kódom
13,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Umbra
Stojany na pokrievky a panvice Peggy
2 ks, plastové, biele, výška 10 cm
(20)
Na sklade
22,32 €
s kódom
27,90 € bez kódu
13,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Bigso
Organizér Archie Paper Laminate
Na dokumenty, kartónový, 28,5x8,5 cm, výška 32 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
9,92 €
s kódom
12,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Bigso
Organizér Estelle Canvas Paper Laminate
Na dokumenty, kartónový, 25x11,5 cm, výška 32,5 cm
(4)
Na sklade
9,92 €
s kódom
12,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Kúpeľňový organizér Terra
Bambusový, v prírodnej farbe, 24x10 cm, výška 6 cm
(93)
Na sklade
Posledný kúsok
9,17 €
s kódom
11,46 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Casa Selección
Stojan na papierové utierky
Kovový, biely/v prírodnej farbe, ø 15 cm, výška 31 cm
(6)
Na sklade
10,32 €
s kódom
12,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Príborník do zásuvky
Plastový, biely/sivý, 36,5 x 26,5 cm
(92)
Na sklade
9,66 €
s kódom
12,07 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Košík
Závesný, kovový, v striebornej farbe, 27,5x28 cm, výška 15 cm
(31)
Na sklade
Posledné kúsky
13,35 €
s kódom
16,69 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Bigso
Organizér Elisa Canvas Paper Laminate
Na písacie potreby, kartónový, 12,5x33 cm, výška 12,5 cm
(3)
Na sklade
15,52 €
s kódom
19,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Casa Selección
Organizéry do zásuvky v súprave
5 ks, látkové, 34x26 cm, výška 6 cm
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
18,72 €
s kódom
23,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Balvi
Organizér Head
Na písacie potreby, z cementu, 8x11,5 cm, výška 12 cm
(11)
Na sklade
21,12 €
s kódom
26,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Obľúbené
Zone
Blok na nože Singles
Plastový, tmavosivý
(36)
Na sklade
Posledné kúsky
44,80 €
s kódom
56 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
iDesign
Kúpeľňový organizér Nail Station
Na kozmetiku, z recyklovaného plastu, matne čierny, 20x16,5 cm, výška 8 cm
(6)
Na sklade
17,52 €
s kódom
21,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Orion
Organizér na koreničky
Otočný, plastový, ø 30 cm, výška 9 cm
(4)
Na sklade
13,12 €
s kódom
16,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Kúpeľňový organizér Gara
Oceľový, čierny, 19x13 cm, výška 12,5 cm
(38)
Na sklade
Posledný kúsok
14,22 €
s kódom
17,78 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Rotho
Organizér do chladničky Cauma
Plastový, výška 11 cm
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
11,92 €
s kódom
14,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (7)
-20 % s kódom
Bigso
Organizér Estelle Canvas Paper Laminate
Na dokumenty, kartónový, 25x11,5 cm, výška 32,5 cm
(4)
Na sklade
9,50 €
s kódom
11,87 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Bigso
Organizér Trey Canvas Paper Laminate
Na dokumenty, kartónový, 23x31,5 cm, výška 21 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
31,92 €
s kódom
39,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+6
+7
-20 % s kódom
Bigso
Organizér Johan Paper Laminate
Na dokumenty, kartónový, 18,5x35 cm, výška 26,5 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
21,92 €
s kódom
27,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
Premium
-20 % s kódom
YAMAZAKI
Kúpeľňový organizér Amenity
Čierny, výška 5 cm
(3)
Na sklade
Posledný kúsok
29,92 €
s kódom
37,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Joseph Joseph
Organizér na koreničky Duo
Sivý, 18,5x26,5 cm, výška 17,5 cm
(17)
Na sklade
19,12 €
s kódom
23,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Umbra
Kúpeľňový organizér Bellwood
Z recyklovaného plastu, čierny, 20x20 cm, výška 50 cm
(7)
Na sklade
44 €
s kódom
55 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Wenko
Organizér do chladničky Kira
Plastový, bez vŕtania, biely, výška 10 cm
Na sklade
13,12 €
s kódom
16,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Casa Selección
Košík
Závesný, kovový, biely, 29x24,5 cm, výška 18,5 cm
(16)
Na sklade
Posledné kúsky
14,32 €
s kódom
17,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Obľúbené
Metaltex
Stojan na papierové utierky Myroll
Z nehrdzavejúcej ocele, čierny, ø 15 cm, výška 32 cm
(28)
Na sklade
9,52 €
s kódom
11,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
1
...
6
7
8
...
15
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Upratovanie a organizácia
Úložné truhly
Košíky
Úložné boxy
Stojany na časopisy
Organizéry do pracovne
Kúpeľňové organizéry
Organizéry do skrine
Uskladnenie oblečenia
Úložné boxy pod posteľ