Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Upratovanie a organizácia
Úložné boxy a organizéry
Organizéry
Organizéry
...
Úložné boxy a organizéry
Organizéry
Organizéry so zľavovým kódom
Vybrané obľúbené kategórie
Kuchynské organizéry
Kúpeľňové organizéry
Organizéry do pracovne
Organizéry do zásuvky
Organizéry do skrine
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Dizajnový štýl
Cena
Dostupnosť
+ Ďalšie (3)
Zľavový kód
710 výsledkov
Najpredávanejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najpredávanejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Premium
-20 % s kódom
YAMAZAKI
Príborník do zásuvky Tower
Nastaviteľný, plastový, biely, 25 x 25 cm
(26)
Na sklade
Posledné kúsky
22,96 €
s kódom
28,70 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Pantone
Organizér Black 419
Na písacie potreby, keramický, ø 7 cm, výška 11,5 cm
(7)
Na sklade
Posledné kúsky
16,39 €
s kódom
20,49 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
YAMAZAKI
Multifunkčné držiaky v súprave Film Hook
2 ks, silikónové, biele, 4,5x2 cm, výška 4,5 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
10,32 €
s kódom
12,90 € bez kódu
6,45 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Zone
Kúpeľňový organizér Ume
Na vatové tampony, kameninový, svetlosivý, ø 8 cm, výška 10 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
23,48 €
s kódom
29,35 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-20 % s kódom
Umbra
Držiak na obrúsky Swivel
Kovový, čierny, 10x7 cm, výška 11 cm
(4)
Na sklade
14,32 €
s kódom
17,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Joseph Joseph
Stojan na kuchynské náčinie Duo
Sivý, 16,5x23 cm, výška 16 cm
(4)
Na sklade
13,52 €
s kódom
16,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Metaltex
Držiak na hrnčeky Tree
Oceľový, čierny, ø 19 cm, výška 44 cm
(16)
Na sklade
14,72 €
s kódom
18,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Spirella
Kúpeľňový organizér Madison
Na vatové tampony, sklenený, biely, ø 10 cm, výška 9 cm
Na sklade
Posledný kúsok
26,72 €
s kódom
33,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Obľúbené
YAMAZAKI
Stojan na pokrievky a panvice Tosca
Oceľový, biely, 34,5x16,5 cm, výška 20 cm
(31)
Na sklade
Posledné kúsky
39,20 €
s kódom
49 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Metaltex
Magnetická lišta
Kovová, čierna
(75)
Na sklade
7,12 €
s kódom
8,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
simplehuman
Prídavná polička
Oceľová, sivá, 23x51 cm, výška 15 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
68,80 €
s kódom
86 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Hübsch
Organizér Sortit
Na dokumenty, kovový, 25x38 cm, výška 20 cm
Na sklade
Posledné kúsky
93,60 €
s kódom
117 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
YAMAZAKI
Organizér Tower
Na písacie potreby, kovový, 9x9 cm, výška 20 cm
(3)
Na sklade
Posledný kúsok
25,73 €
s kódom
32,16 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Casa Selección
Držiak na obrúsky
Kovový, čierny/v prírodnej farbe, 15x6 cm, výška 13 cm
(2)
Na sklade
6,72 €
s kódom
8,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Bigso
Organizér Ringo Canvas Paper Laminate
Kartónový, 25x31,5 cm, výška 5 cm
(1)
Na sklade
8,72 €
s kódom
10,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Bigso
Organizér Walter Paper Laminate
Do zásuvky/na dokumenty, kartónový, 25,5x33,5 cm, výška 13 cm
(6)
Na sklade
Posledné kúsky
24,72 €
s kódom
30,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Hübsch
Organizér Disctrict
Na písacie potreby, kovový, 6x17 cm, výška 2 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
11,14 €
s kódom
13,93 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Metaltex
Držiak na pokrievky Lonardo
Závesný, z pochrómovanej ocele, v striebornej farbe, 26x30 cm, výška 14 cm
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
11,52 €
s kódom
14,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Bigso
Organizér Oskar Paper Laminate
Na dokumenty, kartónový, 26x35 cm, výška 8,5 cm
(10)
Na sklade
Posledné kúsky
10,32 €
s kódom
12,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
-20 % s kódom
Elletipi
Príborník do zásuvky Wood Line
V prírodnej farbe, 48 x 47 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
96,80 €
s kódom
121 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Hübsch
Organizér Elo
Na dokumenty, kartónový, 16x33 cm, výška 25 cm
Na sklade
Posledné kúsky
40 €
s kódom
50 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Bigso
Organizér Ted Canvas Paper Laminate
Do zásuvky/na dokumenty, kartónový, 26x48,5 cm, výška 15 cm
(6)
Na sklade
Posledný kúsok
42,40 €
s kódom
53 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
YAMAZAKI
Stojan na pokrievky a panvice Tower
Kovový, biely, 16x11,5 cm, výška 20 cm
(11)
Na sklade
Posledné kúsky
19,92 €
s kódom
24,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
YAMAZAKI
Stojan na fľaše Tower
Čierny, 20,5x20 cm, výška 40 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
52,80 €
s kódom
66 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Rotho
Organizér do chladničky Cauma
Plastový, výška 3 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
9,52 €
s kódom
11,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (7)
Premium
-20 % s kódom
simplehuman
Dávkovač na nákupné tašky
Nástenný, z nehrdzavejúcej ocele, v striebornej farbe, 9x17 cm, výška 40 cm
(7)
Na sklade
Posledný kúsok
28,32 €
s kódom
35,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
YAMAZAKI
Stojanček na tablet Tower
Kovový, 16x12 cm, výška 10 cm
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
31,52 €
s kódom
39,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Obľúbené
Premier Housewares
Príborník do zásuvky Bessan
Drevený, v prírodnej farbe, 30 x 42 cm
(72)
Na sklade
13,52 €
s kódom
16,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Balvi
Stojanček na mobil Puppy
Plastový, 10x4 cm, výška 9 cm
(4)
Na sklade
9,92 €
s kódom
12,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Rotho
Organizér do chladničky Loft
Plastový, výška 15 cm
(255)
Na sklade
Posledné kúsky
6,72 €
s kódom
8,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (4)
Premium
-20 % s kódom
Novinka
Bloomingville
Stojan na papierové utierky Emy
Mramorový, v prírodnej farbe, ø 15 cm, výška 30 cm
Na sklade
Posledné kúsky
30,67 €
s kódom
38,34 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Hübsch
Organizér Studio
Na písacie potreby, kožený, 6x20 cm, výška 9 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
27,52 €
s kódom
34,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Rayen
Prídavná polička
Závesná, oceľová, biela, 22,5x30 cm, výška 26 cm
Na sklade
Posledný kúsok
26,72 €
s kódom
33,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Joseph Joseph
Dištančné vložky na šatníkovú tyč v súprave Orderly
2 ks, plastové, béžové, 20x3,5 cm, výška 3,5 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
11,52 €
s kódom
14,40 € bez kódu
7,20 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Bigso
Organizéry v súprave Hakan Paper Laminate
2 ks, na dokumenty, kartónové, 31x23 cm, výška 6 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
14,32 €
s kódom
17,90 € bez kódu
8,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Joseph Joseph
Príborník do zásuvky DrawerStore™
Plastový, biely, 40 x 38,5 cm
(13)
Na sklade
Posledný kúsok
25,46 €
s kódom
31,82 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
LEGO®
Organizér
Do zásuvky, plastový, 16x16 cm, výška 11,5 cm
(8)
Na sklade
Posledné kúsky
17,52 €
s kódom
21,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
LEGO®
Organizér
Do zásuvky, plastový, 16x16 cm, výška 11,5 cm
(6)
Na sklade
Posledné kúsky
17,52 €
s kódom
21,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Bigso
Organizér Archie Canvas Paper Laminate
Na dokumenty, kartónový, 28,5x8,5 cm, výška 32 cm
(1)
Na sklade
11,10 €
s kódom
13,87 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-20 % s kódom
Obľúbené
Metaltex
Stojan na kapsule
V striebornej farbe, ø 8 cm, výška 38 cm
(49)
Na sklade
11,92 €
s kódom
14,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Bigso
Organizéry v súprave Hakan Canvas Paper Laminate
2 ks, na dokumenty, kartónové, 31x23 cm, výška 6 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
18,32 €
s kódom
22,90 € bez kódu
11,45 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Obľúbené
YAMAZAKI
Držiak na fólie Tower
Bez vŕtania, plastový, čierny, 5,5x32,5 cm, výška 5 cm
(54)
Na sklade
Posledný kúsok
20,72 €
s kódom
25,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Bigso
Organizér Ringo Paper Laminate
Kartónový, 25x31,5 cm, výška 5 cm
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
7,92 €
s kódom
9,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Pantone
Organizér Cool Gray 9
Na písacie potreby, keramický, ø 7 cm, výška 11,5 cm
(12)
Na sklade
Posledné kúsky
16,39 €
s kódom
20,49 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
-20 % s kódom
Bigso
Organizér Archie Paper Laminate
Na dokumenty, kartónový, 28,5x8,5 cm, výška 32 cm
(4)
Na sklade
9,48 €
s kódom
11,85 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Metaltex
Stojan na papierové utierky Luxy
Oceľový, v lesklej striebornej farbe, ø 14 cm, výška 32 cm
(3)
Na sklade
5,52 €
s kódom
6,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Joseph Joseph
Dištančné vložky na šatníkovú tyč v súprave Orderly
2 ks, plastové, béžové, 20x3,5 cm, výška 3,5 cm
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
12,32 €
s kódom
15,40 € bez kódu
7,70 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Pantone
Organizér Orange 021
Na písacie potreby, keramický, ø 7 cm, výška 11,5 cm
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
16,39 €
s kódom
20,49 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
1
...
11
12
13
14
15
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Upratovanie a organizácia
Úložné truhly
Košíky
Úložné boxy
Stojany na časopisy
Organizéry do pracovne
Kúpeľňové organizéry
Organizéry do skrine
Uskladnenie oblečenia
Úložné boxy pod posteľ