Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Voľný čas a zábava
Oslavy a darčeky
Oslavy a darčeky
...
Voľný čas a zábava
Oslavy a darčeky
Oslavy a darčeky so zľavovým kódom
Párty dekorácie
Girlandy
Servítky na oslavu
Balenie darčekov
Slamky
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Cena
Udalosť
Dostupnosť
+ Ďalšie (3)
Zľavový kód
191 výsledkov
Podľa hodnotenia
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Podľa hodnotenia
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-20 % s kódom
súprava 8 ks
Roger la Borde
Prianie v súprave Chicago School
8 ks, s vianočným motívom
Na sklade
9,92 €
s kódom
12,40 € bez kódu
1,55 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 8 ks
Meri Meri
Papierové čiapky v súprave Pirate
8 ks
Na sklade
Posledný kúsok
17,92 €
s kódom
22,40 € bez kódu
2,80 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 8 ks
Meri Meri
Papierové čiapky v súprave Shark
8 ks
Na sklade
Posledné kúsky
17,92 €
s kódom
22,40 € bez kódu
2,80 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 3 ks
douceur d'intérieur
Obrúsky v súprave Mistral
3 ks, textilné, 40x40 cm
(18)
Na sklade
Posledný kúsok
5,52 €
s kódom
6,90 € bez kódu
2,30 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+11
+12
-20 % s kódom
súprava 20 ks
Homéa
Obrúsky v súprave Farm Animals
20 ks, 33x33 cm
Na sklade
3,92 €
s kódom
4,90 € bez kódu
0,25 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
OYOY Mini
Slamky v súprave Mellow
6 ks, s čistiacou kefkou, silikónové
Na sklade
Posledné kúsky
13,59 €
s kódom
16,99 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Green Gate
Obrúsok
Textilný, pruhovaný, 40x40 cm
(52)
Na sklade
9,52 €
s kódom
11,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+7
+8
-20 % s kódom
súprava 8 ks
Meri Meri
Papierové čiapky v súprave On the Farm
8 ks
Na sklade
14,32 €
s kódom
17,90 € bez kódu
2,24 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 4 ks
ONA
Slamky v súprave Cruse
4 ks, sklenené
(1)
Na sklade
5,12 €
s kódom
6,40 € bez kódu
1,60 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 16 ks
Meri Meri
Obrúsky v súprave Soccer
16 ks, papierové, 16,5x16,5 cm
Na sklade
Posledné kúsky
8,32 €
s kódom
10,40 € bez kódu
0,65 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 3 ks
douceur d'intérieur
Obrúsky v súprave Charline
3 ks, textilné, 40x40 cm
(13)
Na sklade
6,72 €
s kódom
8,40 € bez kódu
2,80 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Obrúsok Pauline
Textilný, 40x40 cm
Na sklade
4,72 €
s kódom
5,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
súprava 20 ks
Bloomingville
Obrúsky v súprave Hanaia
20 ks, papierové, 33x33 cm
Na sklade
5,52 €
s kódom
6,90 € bez kódu
0,35 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Linen Tales
Obrúsky v súprave Chocolate
2 ks, ľanové, 40x40 cm
(10)
Na sklade
Posledné kúsky
16,72 €
s kódom
20,90 € bez kódu
10,45 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-20 % s kódom
Meri Meri
Girlanda Flower
120 cm
Na sklade
Posledný kúsok
39,20 €
s kódom
49 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Södahl
Obrúsky v súprave Bistro
2 ks, textilné, s nápismi, 40x40 cm
Na sklade
Posledné kúsky
9,52 €
s kódom
11,90 € bez kódu
5,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Kave Home
Obrúsky v súprave Pals
2 ks, 30x30 cm
Na sklade
Posledné kúsky
16,40 €
s kódom
20,50 € bez kódu
10,25 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 3 ks
douceur d'intérieur
Obrúsky v súprave Mistral
3 ks, textilné, 40x40 cm
(18)
Doručenie od 22. 10. 2026
6,72 €
s kódom
8,40 € bez kódu
2,80 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+11
+12
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Södahl
Obrúsky v súprave Bistro
2 ks, textilné, s nápismi, 40x40 cm
Na sklade
Posledný kúsok
9,52 €
s kódom
11,90 € bez kódu
5,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Dakls
Girlanda
170 cm
Na sklade
Posledné kúsky
15,92 €
s kódom
19,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Meri Meri
Vianočné prianie Santa
Na sklade
Posledné kúsky
8,72 €
s kódom
10,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 3 ks
douceur d'intérieur
Obrúsky v súprave Mistral
3 ks, textilné, 40x40 cm
(18)
Na sklade
Posledné kúsky
5,52 €
s kódom
6,90 € bez kódu
2,30 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+11
+12
-20 % s kódom
Kartos
Darčekové škatule v súprave Quadrilobe
3 ks, 14x18 cm
(4)
Na sklade
Posledný kúsok
41,60 €
s kódom
52 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 8 ks
Meri Meri
Darčekové tašky v súprave Rocket
8 ks, 11x6 cm
Na sklade
Posledné kúsky
15,12 €
s kódom
18,90 € bez kódu
2,36 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 3 ks
douceur d'intérieur
Obrúsky v súprave Mistral
3 ks, textilné, 40x40 cm
(18)
Na sklade
Posledné kúsky
5,52 €
s kódom
6,90 € bez kódu
2,30 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+11
+12
-20 % s kódom
Meri Meri
Vianočné prianie Merry Christmas
13x18 cm
Na sklade
8,32 €
s kódom
10,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Green Gate
Obrúsok Kylie
Textilný, bodkovaný, 40x40 cm
(52)
Na sklade
9,92 €
s kódom
12,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+7
+8
-20 % s kódom
Sass & Belle
Párty doplnok Honeycomb Pumpkin
Na sklade
6,32 €
s kódom
7,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
MT Masking Tape
Baliaci papier Niña Silla MT Wrap
23x500 cm
Na sklade
55,20 €
s kódom
69 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 6 ks
Rex London
Papierové vrecúška v súprave Prehistoric Land
6 ks, 12x5 cm
Na sklade
Posledný kúsok
6,32 €
s kódom
7,90 € bez kódu
1,32 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Meri Meri
Girlanda Happy Halloween
145 cm
Na sklade
Posledné kúsky
23,92 €
s kódom
29,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Rex London
Girlanda Sharks
300 cm
(1)
Na sklade
6,32 €
s kódom
7,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Meri Meri
Girlanda
274 cm
Na sklade
Posledné kúsky
21,12 €
s kódom
26,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Meri Meri
Párty doplnky v súprave Pirate Skulls Surprise Balls
3 ks
Na sklade
Posledný kúsok
22,72 €
s kódom
28,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Meri Meri
Párty doplnky v súprave Vegetable Surprise Balls
4 ks
Na sklade
Posledné kúsky
24,32 €
s kódom
30,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Kartos
Darčekové škatule v súprave Lady Rose
2 ks, 39x49 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
63,20 €
s kódom
79 € bez kódu
39,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
Sass & Belle
Párty doplnok Halloween Honeycomb Bat
Na sklade
Posledné kúsky
5,92 €
s kódom
7,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Kartos
Darčekové škatule v súprave Little Red Riding Hood
3 ks, 23x28 cm
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
52,80 €
s kódom
66 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Kartos
Darčekové škatule v súprave Lilies
2 ks, 20x36 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
44 €
s kódom
55 € bez kódu
27,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Meri Meri
Piňata Rainbow
Na sklade
Posledné kúsky
36 €
s kódom
45 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 8 ks
Meri Meri
Papierové korunky v súprave Happy Birthday
8 ks
Na sklade
Posledný kúsok
17,92 €
s kódom
22,40 € bez kódu
2,80 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Meri Meri
Piňata Pirates Bounty
Na sklade
Posledný kúsok
39,20 €
s kódom
49 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 6 ks
Meri Meri
Papierové čiapky v súprave Christmas Tree
6 ks
Na sklade
24,32 €
s kódom
30,40 € bez kódu
5,07 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Meri Meri
Piňata Skull Favor
Na sklade
14,32 €
s kódom
17,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 6 ks
Meri Meri
Papierové čiapky v súprave Halloween
6 ks
Na sklade
Posledný kúsok
21,52 €
s kódom
26,90 € bez kódu
4,48 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 6 ks
Meri Meri
Papierové čiapky v súprave Reindeer
6 ks
Na sklade
Posledné kúsky
21,52 €
s kódom
26,90 € bez kódu
4,48 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 8 ks
Meri Meri
Papierové čiapky v súprave Reindeer
8 ks
Na sklade
21,52 €
s kódom
26,90 € bez kódu
3,36 € / ks
Do košíka
Do košíka
Pre zobrazenie viacerých výsledkov odoberte niektorý z filtrov
Zľavový kód
1
2
3
4
Súvisiace kategórie
Darčekové poukazy
Slamky
Balenie darčekov
Servítky na oslavu
Nádoby na limonádu