Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Voľný čas a zábava
Oslavy a darčeky
Oslavy a darčeky
...
Voľný čas a zábava
Oslavy a darčeky
Luksusowe oslavy a darčeky so zľavovým kódom
Párty dekorácie
Girlandy
Servítky na oslavu
Balenie darčekov
Slamky
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Cena
Udalosť
Dostupnosť
+ Ďalšie (3)
Zľavový kód
191 výsledkov
Najdrahšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najdrahšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Kartos
Darčekové škatule v súprave Lady Rose
2 ks, 39x49 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
63,20 €
s kódom
79 € bez kódu
39,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
MT Masking Tape
Baliaci papier Niña Silla MT Wrap
23x500 cm
Na sklade
55,20 €
s kódom
69 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Kartos
Darčekové škatule v súprave Little Red Riding Hood
3 ks, 23x28 cm
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
52,80 €
s kódom
66 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Meri Meri
Obrúsky v súprave Stripe Ruffle
4 ks, ľanové, pruhované, 46x46 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
52,80 €
s kódom
66 € bez kódu
16,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Kartos
Darčekové škatule v súprave Lady Rose
2 ks, 20x36 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
44 €
s kódom
55 € bez kódu
27,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Kartos
Darčekové škatule v súprave Lilies
2 ks, 20x36 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
44 €
s kódom
55 € bez kódu
27,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Kartos
Darčekové škatule v súprave Quadrilobe
3 ks, 14x18 cm
(4)
Na sklade
Posledný kúsok
41,60 €
s kódom
52 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Meri Meri
Girlanda Flower
120 cm
Na sklade
Posledný kúsok
39,20 €
s kódom
49 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Meri Meri
Piňata Pirates Bounty
Na sklade
Posledný kúsok
39,20 €
s kódom
49 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Kartos
Darčekové škatule v súprave Air Balloon
2 ks, 13x36 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
38,40 €
s kódom
48 € bez kódu
24 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Meri Meri
Piňata Rainbow
Na sklade
Posledné kúsky
36 €
s kódom
45 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Linen Tales
Obrúsky v súprave Botany
2 ks, ľanové, s kvetinovým vzorom, 45x45 cm
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
27,12 €
s kódom
33,90 € bez kódu
16,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Södahl
Obrúsky v súprave Abstract leaves
4 ks, textilné, 45x45 cm
Na sklade
Posledné kúsky
25,92 €
s kódom
32,40 € bez kódu
8,10 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Linen Tales
Vrecko na príbor Natural
2 ks, ľanové, 23x23 cm
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
25,52 €
s kódom
31,90 € bez kódu
15,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Meri Meri
Párty doplnky v súprave Vegetable Surprise Balls
4 ks
Na sklade
Posledné kúsky
24,32 €
s kódom
30,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Meri Meri
Párty doplnky v súprave Happy Face Icons Surprise Balls
6 ks
Na sklade
Posledné kúsky
24,32 €
s kódom
30,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 6 ks
Meri Meri
Papierové čiapky v súprave Christmas Tree
6 ks
Na sklade
24,32 €
s kódom
30,40 € bez kódu
5,07 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Meri Meri
Girlanda Happy Halloween
145 cm
Na sklade
Posledné kúsky
23,92 €
s kódom
29,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Linen Tales
Obrúsky v súprave Watercolour
2 ks, ľanové, s kvetinovým vzorom, 45x45 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
23,92 €
s kódom
29,90 € bez kódu
14,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Linen Tales
Obrúsky v súprave White
2 ks, ľanové, 45x45 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
23,12 €
s kódom
28,90 € bez kódu
14,45 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Meri Meri
Párty doplnky v súprave Pirate Skulls Surprise Balls
3 ks
Na sklade
Posledný kúsok
22,72 €
s kódom
28,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Kartos
Darčekové škatule v súprave Lady Rose
2 ks, 12x20 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
22,32 €
s kódom
27,90 € bez kódu
13,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Linen Tales
Vrecko na príbor Light Grey
2 ks, ľanové, 23x23 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
21,92 €
s kódom
27,40 € bez kódu
13,70 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 6 ks
Meri Meri
Papierové čiapky v súprave Halloween
6 ks
Na sklade
Posledný kúsok
21,52 €
s kódom
26,90 € bez kódu
4,48 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 6 ks
Meri Meri
Párty doplnky v súprave Happy New Year
6 ks
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
21,52 €
s kódom
26,90 € bez kódu
4,48 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 6 ks
Meri Meri
Papierové čiapky v súprave Reindeer
6 ks
Na sklade
Posledné kúsky
21,52 €
s kódom
26,90 € bez kódu
4,48 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 8 ks
Meri Meri
Papierové čiapky v súprave Reindeer
8 ks
Na sklade
21,52 €
s kódom
26,90 € bez kódu
3,36 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Meri Meri
Girlanda
274 cm
Na sklade
Posledné kúsky
21,12 €
s kódom
26,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Linen Tales
Obrúsky v súprave White
2 ks, ľanové, 45x45 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
21,12 €
s kódom
26,40 € bez kódu
13,20 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Linen Tales
Obrúsky v súprave Botany
2 ks, ľanové, s kvetinovým vzorom, 40x40 cm
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
19,52 €
s kódom
24,40 € bez kódu
12,20 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Linen Tales
Obrúsky v súprave Red Natural Stripes
2 ks, ľanové, pruhované, 40x40 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
19,52 €
s kódom
24,40 € bez kódu
12,20 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Linen Tales
Obrúsky v súprave Red Gingham
2 ks, ľanové, kockované, 40x40 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
19,52 €
s kódom
24,40 € bez kódu
12,20 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Linen Tales
Obrúsky v súprave Misty Rose
2 ks, ľanové, 40x40 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
19,12 €
s kódom
23,90 € bez kódu
11,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Linen Tales
Obrúsky v súprave Christmas Green
2 ks, ľanové, 40x40 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
19,12 €
s kódom
23,90 € bez kódu
11,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Linen Tales
Obrúsky v súprave Christmas Print
2 ks, ľanové, s potlačou, 40x40 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
18,72 €
s kódom
23,40 € bez kódu
11,70 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Linen Tales
Obrúsky v súprave Hazelnut
2 ks, textilné, 40x40 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
17,92 €
s kódom
22,40 € bez kódu
11,20 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Linen Tales
Obrúsky v súprave Mustard
2 ks, textilné, 40x40 cm
(2)
Doručenie od 19. 11. 2026
17,92 €
s kódom
22,40 € bez kódu
11,20 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Linen Tales
Obrúsky v súprave Martini
2 ks, textilné, 40x40 cm
(1)
Doručenie od 19. 11. 2026
17,92 €
s kódom
22,40 € bez kódu
11,20 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-20 % s kódom
súprava 8 ks
Meri Meri
Papierové korunky v súprave Happy Birthday
8 ks
Na sklade
Posledný kúsok
17,92 €
s kódom
22,40 € bez kódu
2,80 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 8 ks
Meri Meri
Papierové čiapky v súprave Pirate
8 ks
Na sklade
Posledný kúsok
17,92 €
s kódom
22,40 € bez kódu
2,80 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 8 ks
Meri Meri
Papierové čiapky v súprave Shark
8 ks
Na sklade
Posledné kúsky
17,92 €
s kódom
22,40 € bez kódu
2,80 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Linen Tales
Obrúsky v súprave Botany 2
2 ks, ľanové, s kvetinovým vzorom, 40x40 cm
Na sklade
Posledný kúsok
17,92 €
s kódom
22,40 € bez kódu
11,20 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Rex London
Girlanda Tassell
300 cm
Na sklade
Posledné kúsky
17,52 €
s kódom
21,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Linen Tales
Obrúsky v súprave Chocolate
2 ks, ľanové, 40x40 cm
(10)
Na sklade
Posledné kúsky
16,72 €
s kódom
20,90 € bez kódu
10,45 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Kave Home
Obrúsky v súprave Pals
2 ks, 30x30 cm
Na sklade
Posledné kúsky
16,40 €
s kódom
20,50 € bez kódu
10,25 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Meri Meri
Girlanda Starburst
140 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
16,32 €
s kódom
20,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 8 ks
Meri Meri
Papierové korunky v súprave Glitter Crown
8 ks
Na sklade
16,32 €
s kódom
20,40 € bez kódu
2,55 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Linen Tales
Obrúsky v súprave Marsala
2 ks, ľanové, 40x40 cm
(1)
Doručenie od 19. 11. 2026
16,32 €
s kódom
20,40 € bez kódu
10,20 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
1
2
3
4
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Darčekové poukazy
Slamky
Balenie darčekov
Servítky na oslavu
Nádoby na limonádu