Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Voľný čas a zábava
Oslavy a darčeky
Oslavy a darčeky
...
Voľný čas a zábava
Oslavy a darčeky
Oslavy a darčeky so zľavovým kódom
Párty dekorácie
Girlandy
Servítky na oslavu
Balenie darčekov
Slamky
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Cena
Udalosť
Dostupnosť
+ Ďalšie (3)
Zľavový kód
191 výsledkov
Najvyššia zľava
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najvyššia zľava
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-20 % s kódom
Kartos
Darčekové škatule v súprave Quadrilobe
3 ks, 14x18 cm
(4)
Na sklade
Posledný kúsok
41,60 €
s kódom
52 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 8 ks
Meri Meri
Darčekové tašky v súprave Rocket
8 ks, 11x6 cm
Na sklade
Posledné kúsky
15,12 €
s kódom
18,90 € bez kódu
2,36 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Linen Tales
Obrúsky v súprave Christmas Print
2 ks, ľanové, s potlačou, 40x40 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
18,72 €
s kódom
23,40 € bez kódu
11,70 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 3 ks
douceur d'intérieur
Obrúsky v súprave Mistral
3 ks, textilné, 40x40 cm
(18)
Na sklade
Posledné kúsky
5,52 €
s kódom
6,90 € bez kódu
2,30 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+11
+12
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Linen Tales
Obrúsky v súprave Watercolour
2 ks, ľanové, s kvetinovým vzorom, 45x45 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
23,92 €
s kódom
29,90 € bez kódu
14,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Casa Selección
Baliaci papier
S vianočným motívom, 50x69 cm
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
8,72 €
s kódom
10,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Linen Tales
Vrecko na príbor Light Grey
2 ks, ľanové, 23x23 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
21,92 €
s kódom
27,40 € bez kódu
13,70 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Meri Meri
Piňata Unicorn Favor
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
12,72 €
s kódom
15,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Meri Meri
Vianočné prianie Merry Christmas
13x18 cm
Na sklade
8,32 €
s kódom
10,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Green Gate
Obrúsok
Textilný, s kvetinovým vzorom, 40x40 cm
(2)
Na sklade
9,92 €
s kódom
12,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+7
+8
-20 % s kódom
Printintin
Prianie You got this, babe!
10,5x15 cm
(3)
Na sklade
5,12 €
s kódom
6,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 20 ks
Homéa
Obrúsky v súprave Princess Horse
20 ks, 33x33 cm
(1)
Na sklade
4,72 €
s kódom
5,90 € bez kódu
0,30 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Green Gate
Obrúsok Rani
Textilný, geometrický/s ornamentmi, 40x40 cm
(1)
Na sklade
9,92 €
s kódom
12,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+7
+8
-20 % s kódom
Green Gate
Obrúsok Kylie
Textilný, bodkovaný, 40x40 cm
(52)
Na sklade
9,92 €
s kódom
12,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+7
+8
-20 % s kódom
Sass & Belle
Párty doplnok Honeycomb Pumpkin
Na sklade
6,32 €
s kódom
7,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 3 ks
douceur d'intérieur
Obrúsky v súprave Traditio
3 ks, textilné, kockované, 45x45 cm
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
5,92 €
s kódom
7,40 € bez kódu
2,47 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Linen Tales
Obrúsky v súprave Martini
2 ks, textilné, 40x40 cm
(1)
Doručenie od 19. 11. 2026
17,92 €
s kódom
22,40 € bez kódu
11,20 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-20 % s kódom
MT Masking Tape
Baliaci papier Niña Silla MT Wrap
23x500 cm
Na sklade
55,20 €
s kódom
69 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Meri Meri
Prianie Marble Birthday
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
8,32 €
s kódom
10,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 6 ks
Rex London
Papierové vrecúška v súprave Prehistoric Land
6 ks, 12x5 cm
Na sklade
Posledný kúsok
6,32 €
s kódom
7,90 € bez kódu
1,32 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Meri Meri
Girlanda Happy Halloween
145 cm
Na sklade
Posledné kúsky
23,92 €
s kódom
29,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Rex London
Girlanda Sharks
300 cm
(1)
Na sklade
6,32 €
s kódom
7,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 20 ks
Green Gate
Obrúsky v súprave Kylie
20 ks, papierové, bodkované, 25x25 cm
(6)
Na sklade
5,92 €
s kódom
7,40 € bez kódu
0,37 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Meri Meri
Girlanda
274 cm
Na sklade
Posledné kúsky
21,12 €
s kódom
26,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Linen Tales
Obrúsky v súprave Botany
2 ks, ľanové, s kvetinovým vzorom, 45x45 cm
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
27,12 €
s kódom
33,90 € bez kódu
16,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Bloomingville
Papierové vrecúška v súprave Holiday
4 ks, s vianočným motívom, 14x18 cm
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
6,32 €
s kódom
7,90 € bez kódu
1,98 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Meri Meri
Párty doplnky v súprave Pirate Skulls Surprise Balls
3 ks
Na sklade
Posledný kúsok
22,72 €
s kódom
28,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Kartos
Darčekové škatule v súprave Lady Rose
2 ks, 12x20 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
22,32 €
s kódom
27,90 € bez kódu
13,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
Meri Meri
Párty doplnky v súprave Vegetable Surprise Balls
4 ks
Na sklade
Posledné kúsky
24,32 €
s kódom
30,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Kartos
Darčekové škatule v súprave Lady Rose
2 ks, 39x49 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
63,20 €
s kódom
79 € bez kódu
39,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
súprava 3 ks
douceur d'intérieur
Obrúsky v súprave Mistral
3 ks, textilné, 40x40 cm
(3)
Doručenie od 22. 10. 2026
6,72 €
s kódom
8,40 € bez kódu
2,80 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+11
+12
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Kartos
Darčekové škatule v súprave Lady Rose
2 ks, 20x36 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
44 €
s kódom
55 € bez kódu
27,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Kartos
Darčekové škatule v súprave Air Balloon
2 ks, 13x36 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
38,40 €
s kódom
48 € bez kódu
24 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Sass & Belle
Párty doplnok Halloween Honeycomb Bat
Na sklade
Posledné kúsky
5,92 €
s kódom
7,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Kartos
Darčekové škatule v súprave Little Red Riding Hood
3 ks, 23x28 cm
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
52,80 €
s kódom
66 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Kartos
Darčekové škatule v súprave Lilies
2 ks, 20x36 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
44 €
s kódom
55 € bez kódu
27,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Sass & Belle
Párty doplnok Halloween Honeycomb Spider
(1)
Na sklade
5,92 €
s kódom
7,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Meri Meri
Piňata Rainbow
Na sklade
Posledné kúsky
36 €
s kódom
45 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 8 ks
Meri Meri
Papierové korunky v súprave Happy Birthday
8 ks
Na sklade
Posledný kúsok
17,92 €
s kódom
22,40 € bez kódu
2,80 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Meri Meri
Piňata Pirates Bounty
Na sklade
Posledný kúsok
39,20 €
s kódom
49 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 6 ks
Meri Meri
Papierové čiapky v súprave Christmas Tree
6 ks
Na sklade
24,32 €
s kódom
30,40 € bez kódu
5,07 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Meri Meri
Piňata Skull Favor
Na sklade
14,32 €
s kódom
17,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 6 ks
Meri Meri
Papierové čiapky v súprave Halloween
6 ks
Na sklade
Posledný kúsok
21,52 €
s kódom
26,90 € bez kódu
4,48 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 6 ks
Meri Meri
Papierové čiapky v súprave Reindeer
6 ks
Na sklade
Posledné kúsky
21,52 €
s kódom
26,90 € bez kódu
4,48 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 8 ks
Meri Meri
Papierové čiapky v súprave Reindeer
8 ks
Na sklade
21,52 €
s kódom
26,90 € bez kódu
3,36 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Linen Tales
Obrúsky v súprave Mustard
2 ks, textilné, 40x40 cm
(2)
Doručenie od 19. 11. 2026
17,92 €
s kódom
22,40 € bez kódu
11,20 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Linen Tales
Obrúsky v súprave Marsala
2 ks, ľanové, 40x40 cm
(1)
Doručenie od 19. 11. 2026
16,32 €
s kódom
20,40 € bez kódu
10,20 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
Pre zobrazenie viacerých výsledkov odoberte niektorý z filtrov
Zľavový kód
1
2
3
4
Súvisiace kategórie
Darčekové poukazy
Slamky
Balenie darčekov
Servítky na oslavu
Nádoby na limonádu