Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Voľný čas a zábava
Oslavy a darčeky
Oslavy a darčeky
...
Voľný čas a zábava
Oslavy a darčeky
Luksusowe oslavy a darčeky so zľavovým kódom
Párty dekorácie
Girlandy
Servítky na oslavu
Balenie darčekov
Slamky
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Cena
Udalosť
Dostupnosť
+ Ďalšie (3)
Zľavový kód
191 výsledkov
Najdrahšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najdrahšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-20 % s kódom
Meri Meri
Vianočné prianie Merry Christmas
13x18 cm
Na sklade
8,32 €
s kódom
10,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 3 ks
douceur d'intérieur
Obrúsky v súprave Charline
3 ks, textilné, 40x40 cm
(7)
Na sklade
7,92 €
s kódom
9,90 € bez kódu
3,30 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Obľúbené
Vialli Design
Slamky v súprave Vita
6 ks, s čistiacou kefkou, plastové
(38)
Na sklade
7,52 €
s kódom
9,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
súprava 10 ks
Rex London
Prianie v súprave Wild Flowers
10 ks
(2)
Na sklade
7,12 €
s kódom
8,90 € bez kódu
0,89 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 3 ks
douceur d'intérieur
Obrúsky v súprave Charline
3 ks, textilné, 40x40 cm
(5)
Na sklade
7,12 €
s kódom
8,90 € bez kódu
2,97 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
Premium
-20 % s kódom
súprava 20 ks
Bloomingville
Obrúsky v súprave Corn
20 ks, papierové, s kvetinovým vzorom, 33x33 cm
(2)
Na sklade
6,72 €
s kódom
8,40 € bez kódu
0,42 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 20 ks
Green Gate
Obrúsky v súprave Rani
20 ks, papierové, geometrické/s ornamentmi, 25x25 cm
(10)
Na sklade
Posledné kúsky
6,72 €
s kódom
8,40 € bez kódu
0,42 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 3 ks
douceur d'intérieur
Obrúsky v súprave Charline
3 ks, textilné, 40x40 cm
(13)
Na sklade
6,72 €
s kódom
8,40 € bez kódu
2,80 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
súprava 3 ks
douceur d'intérieur
Obrúsky v súprave Charline
3 ks, textilné, 40x40 cm
(1)
Na sklade
6,72 €
s kódom
8,40 € bez kódu
2,80 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
súprava 3 ks
douceur d'intérieur
Obrúsky v súprave Mistral
3 ks, textilné, 40x40 cm
(5)
Na sklade
6,72 €
s kódom
8,40 € bez kódu
2,80 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+11
+12
-20 % s kódom
súprava 3 ks
douceur d'intérieur
Obrúsky v súprave Mistral
3 ks, textilné, 40x40 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
6,72 €
s kódom
8,40 € bez kódu
2,80 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+11
+12
-20 % s kódom
súprava 3 ks
douceur d'intérieur
Obrúsky v súprave Mistral
3 ks, textilné, 40x40 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
6,72 €
s kódom
8,40 € bez kódu
2,80 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+11
+12
-20 % s kódom
súprava 3 ks
douceur d'intérieur
Obrúsky v súprave Mistral
3 ks, textilné, 40x40 cm
(18)
Doručenie od 22. 10. 2026
6,72 €
s kódom
8,40 € bez kódu
2,80 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+11
+12
-20 % s kódom
súprava 3 ks
douceur d'intérieur
Obrúsky v súprave Mistral
3 ks, textilné, 40x40 cm
(3)
Doručenie od 22. 10. 2026
6,72 €
s kódom
8,40 € bez kódu
2,80 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+11
+12
-20 % s kódom
súprava 6 ks
Rex London
Papierové vrecúška v súprave Prehistoric Land
6 ks, 12x5 cm
Na sklade
Posledný kúsok
6,32 €
s kódom
7,90 € bez kódu
1,32 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Rex London
Girlanda Sharks
300 cm
(1)
Na sklade
6,32 €
s kódom
7,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Rex London
Girlanda Mimi and Milo
300 cm
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
6,32 €
s kódom
7,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Rex London
Girlanda Wild Wonders
300 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
6,32 €
s kódom
7,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Sass & Belle
Párty doplnok Honeycomb Pumpkin
Na sklade
6,32 €
s kódom
7,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Bloomingville
Papierové vrecúška v súprave Holiday
4 ks, s vianočným motívom, 14x18 cm
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
6,32 €
s kódom
7,90 € bez kódu
1,98 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 3 ks
douceur d'intérieur
Obrúsky v súprave Mistral
3 ks, textilné, 40x40 cm
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
6,32 €
s kódom
7,90 € bez kódu
2,63 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+11
+12
-20 % s kódom
súprava 16 ks
IHR
Obrúsky v súprave Purple Spring
16 ks, papierové, s kvetinovým vzorom, 33x42 cm
(9)
Na sklade
5,92 €
s kódom
7,40 € bez kódu
0,46 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
súprava 20 ks
Bloomingville Mini
Obrúsky v súprave Colorine
20 ks, papierové, 33x33 cm
Na sklade
Posledný kúsok
5,92 €
s kódom
7,40 € bez kódu
0,37 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
súprava 20 ks
Bloomingville
Obrúsky v súprave Paia
20 ks, papierové, s nápismi, 33x33 cm
(3)
Na sklade
5,92 €
s kódom
7,40 € bez kódu
0,37 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
súprava 20 ks
Bloomingville Mini
Obrúsky v súprave Oscar
20 ks, papierové, s potlačou, 25x25 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
5,92 €
s kódom
7,40 € bez kódu
0,37 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
súprava 20 ks
Bloomingville
Obrúsky v súprave Tulips
20 ks, papierové, s kvetinovým vzorom, 33x33 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
5,92 €
s kódom
7,40 € bez kódu
0,37 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Sass & Belle
Párty doplnok Halloween Honeycomb Bat
Na sklade
Posledné kúsky
5,92 €
s kódom
7,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Sass & Belle
Párty doplnok Halloween Honeycomb Spider
(1)
Na sklade
5,92 €
s kódom
7,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 20 ks
Green Gate
Obrúsky v súprave Kylie
20 ks, papierové, bodkované, 25x25 cm
(6)
Na sklade
5,92 €
s kódom
7,40 € bez kódu
0,37 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 3 ks
douceur d'intérieur
Obrúsky v súprave Mistral
3 ks, textilné, 40x40 cm
(18)
Na sklade
5,92 €
s kódom
7,40 € bez kódu
2,47 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+11
+12
-20 % s kódom
súprava 3 ks
douceur d'intérieur
Obrúsky v súprave Traditio
3 ks, textilné, kockované, 45x45 cm
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
5,92 €
s kódom
7,40 € bez kódu
2,47 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 3 ks
douceur d'intérieur
Obrúsky v súprave Traditio
3 ks, textilné, kockované, 45x45 cm
(5)
Na sklade
5,92 €
s kódom
7,40 € bez kódu
2,47 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Roger la Borde
Darčeková taška Birdsong
31x25 cm
(2)
Na sklade
5,52 €
s kódom
6,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
-20 % s kódom
Roger la Borde
Darčeková taška Flower Field
31x25 cm
(2)
Na sklade
5,52 €
s kódom
6,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
-20 % s kódom
Roger la Borde
Darčeková taška Beneath the Tree
S vianočným motívom, 31x25 cm
(13)
Na sklade
5,52 €
s kódom
6,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
-20 % s kódom
Roger la Borde
Darčeková taška Holly Berry
S vianočným motívom, 31x25 cm
(3)
Na sklade
5,52 €
s kódom
6,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
-20 % s kódom
Roger la Borde
Darčeková taška Wild Winter Forest
S vianočným motívom, 31x25 cm
(1)
Na sklade
5,52 €
s kódom
6,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
-20 % s kódom
Roger la Borde
Darčeková taška Winter Foliage
S vianočným motívom, 31x25 cm
(4)
Na sklade
5,52 €
s kódom
6,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
-20 % s kódom
súprava 3 ks
douceur d'intérieur
Obrúsky v súprave Mistral
3 ks, 40x40 cm
(18)
Na sklade
5,52 €
s kódom
6,90 € bez kódu
2,30 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+11
+12
-20 % s kódom
súprava 3 ks
douceur d'intérieur
Obrúsky v súprave Mistral
3 ks, 40x40 cm
(1)
Na sklade
5,52 €
s kódom
6,90 € bez kódu
2,30 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+11
+12
-20 % s kódom
súprava 3 ks
douceur d'intérieur
Obrúsky v súprave Mistral
3 ks, 40x40 cm
(1)
Na sklade
5,52 €
s kódom
6,90 € bez kódu
2,30 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+11
+12
-20 % s kódom
súprava 3 ks
douceur d'intérieur
Obrúsky v súprave Mistral
3 ks, 40x40 cm
(1)
Na sklade
5,52 €
s kódom
6,90 € bez kódu
2,30 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+11
+12
Premium
-20 % s kódom
súprava 20 ks
Bloomingville
Obrúsky v súprave Alvira
20 ks, papierové, s kvetinovým vzorom/s ornamentmi, 33x33 cm
Na sklade
Posledné kúsky
5,52 €
s kódom
6,90 € bez kódu
0,35 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
súprava 20 ks
Bloomingville
Obrúsky v súprave Anniversary
20 ks, papierové, 33x33 cm
(2)
Na sklade
5,52 €
s kódom
6,90 € bez kódu
0,35 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
súprava 20 ks
Bloomingville
Obrúsky v súprave Arty
20 ks, papierové, s abstraktným vzorom, 33x33 cm
Na sklade
Posledný kúsok
5,52 €
s kódom
6,90 € bez kódu
0,35 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
súprava 20 ks
Bloomingville
Obrúsky v súprave Caramella
20 ks, papierové, s potlačou, 33x33 cm
(1)
Na sklade
5,52 €
s kódom
6,90 € bez kódu
0,35 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
súprava 20 ks
Bloomingville
Obrúsky v súprave Hanaia
20 ks, papierové, 33x33 cm
Na sklade
5,52 €
s kódom
6,90 € bez kódu
0,35 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
súprava 20 ks
Bloomingville
Obrúsky v súprave Merry-go-round
20 ks, papierové, s potlačou, 33x33 cm
(1)
Na sklade
5,52 €
s kódom
6,90 € bez kódu
0,35 € / ks
Do košíka
Do košíka
1
2
3
4
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Darčekové poukazy
Slamky
Balenie darčekov
Servítky na oslavu
Nádoby na limonádu