Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Dekorácie
Dekoratívne doplnky
Ostatné drobné dekorácie
Ostatné drobné dekorácie
...
Dekoratívne doplnky
Ostatné drobné dekorácie
Ostatné drobné dekorácie so zľavovým kódom
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Motív
Dizajnový štýl
Cena
+ Ďalšie (4)
Zľavový kód
26 výsledkov
Najpredávanejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najpredávanejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-20 % s kódom
Obľúbené
Esschert Design
Zenová záhrada
Betónová/kamenná/bambusová, 20x20 cm, výška 3 cm
(21)
Na sklade
9,30 €
s kódom
11,62 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Esschert Design
Zenová záhrada
Betónová/kamenná/bambusová, 22x30 cm, výška 4 cm
(27)
Na sklade
12,05 €
s kódom
15,06 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Novinka
Bloomingville
Drobná dekorácia Vadim
6x45 cm, výška 18,5 cm
(7)
Na sklade
47,20 €
s kódom
59 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Esschert Design
Zenová záhrada
Betónová/kamenná/bambusová, ø 24 cm, výška 4 cm
(35)
Na sklade
11,02 €
s kódom
13,77 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Esschert Design
Drobná dekorácia
Kovová, 17x2 cm, výška 5,5 cm
(181)
Na sklade
8,32 €
s kódom
10,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Balvi
Popolník Pebble
Ø 14 cm, výška 4,5 cm
(39)
Na sklade
16,72 €
s kódom
20,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Premier Housewares
Popolník Spinning
Kovový, ø 11 cm, výška 10 cm
(11)
Na sklade
11,12 €
s kódom
13,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Obľúbené
Rex London
Drobná dekorácia Service Bell
Kovová, ø 9 cm, výška 6 cm
(104)
Na sklade
7,92 €
s kódom
9,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Esschert Design
Drobná dekorácia Keys
Kovová, 4x9 cm, výška 22,5 cm
(140)
Na sklade
9,12 €
s kódom
11,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Dakls
Drobná dekorácia
Drevená, 4x10 cm, výška 18 cm
(74)
Na sklade
Posledné kúsky
5,92 €
s kódom
7,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Novinka
Bloomingville
Drobná dekorácia Dasher
Polyresinová, 5x87 cm, výška 16,5 cm
Na sklade
Posledné kúsky
62,40 €
s kódom
78 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Premier Housewares
Popolník Baufort
Sklenený, ø 15 cm, výška 6 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
14,32 €
s kódom
17,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
-20 % s kódom
Premier Housewares
Popolník Baufort
Sklenený, ø 13 cm, výška 6 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
10,72 €
s kódom
13,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
-20 % s kódom
Premier Housewares
Popolník Spinning
Kovový, ø 11 cm, výška 10 cm
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
11,12 €
s kódom
13,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Drobná dekorácia Rouyi
Kameninová, 12x28 cm, výška 34,5 cm
Na sklade
Posledný kúsok
75,20 €
s kódom
94 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Ego Dekor
Zapichovadlá v súprave
2 ks, kovové, 2x9,5 cm, výška 31 cm
(3)
Na sklade
12,32 €
s kódom
15,40 € bez kódu
7,70 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Premier Housewares
Popolník Spinning
Kovový, ø 9 cm, výška 10 cm
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
7,12 €
s kódom
8,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
-20 % s kódom
Ego Dekor
Drobná dekorácia Heart
Drevená, 3x12 cm, výška 11,5 cm
Na sklade
Posledné kúsky
21,12 €
s kódom
26,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Antic Line
Drobná dekorácia Antique Chair
Kovová, 6x6 cm, výška 14,5 cm
(39)
Na sklade
Posledné kúsky
17,12 €
s kódom
21,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Antic Line
Drobná dekorácia Popcorn Cart
Kovová, ø 8 cm, výška 26 cm
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
54,40 €
s kódom
68 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Ego Dekor
Zapichovadlá v súprave
2 ks, kovové
Na sklade
22,32 €
s kódom
27,90 € bez kódu
13,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Ego Dekor
Drobná dekorácia Heart
Drevená, 3x14,5 cm, výška 15 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
25,12 €
s kódom
31,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 12 ks
Ego Dekor
Zapichovadlá v súprave
12 ks, plastové, 20x13 cm, výška 15 cm
Na sklade
13,52 €
s kódom
16,90 € bez kódu
1,41 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Novinka
Bloomingville
Drobná dekorácia Nilos
Kovová, 10x24 cm, výška 34,5 cm
Doručenie od 21. 10. 2026
29,12 €
s kódom
36,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Premier Housewares
Popolník Zoro
Mramorový, ø 15 cm, výška 3 cm
Doručenie od 29. 10. 2026
23,12 €
s kódom
28,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Premier Housewares
Popolník Baufort
Sklenený, ø 13 cm, výška 6 cm
Doručenie od 29. 10. 2026
9,12 €
s kódom
11,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Pre zobrazenie viacerých výsledkov odoberte niektorý z filtrov
Zľavový kód
1
Súvisiace kategórie
Sošky
Magnety
Vence