Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Kuchynské potreby a stolovanie
Stolový riad a servírovanie
Ostatné servírovacie pomôcky
Ostatné servírovacie pomôcky
...
Stolový riad a servírovanie
Ostatné servírovacie pomôcky
Ostatné servírovacie pomôcky so zľavovým kódom
Cukorničky
Kanvičky na mlieko
Maselničky
Stojany na vajíčka
Tácky
Etažéry
Ostatné stolovacie pomôcky
Podložky pod hrniec
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Cena
Dizajnový štýl
Udalosť
+ Ďalšie (4)
Zľavový kód
257 výsledkov
Najlacnejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najlacnejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-20 % s kódom
S|P Collection
Cukornička Cyril
Porcelánová, vínovočervená/slonovinová, objem 205 ml
Na sklade
Posledné kúsky
11,12 €
s kódom
13,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 2 ks
ONA
Stojančeky na vajíčka v súprave Billie
2 ks, kameninové, ružové
(1)
Na sklade
11,12 €
s kódom
13,90 € bez kódu
6,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
súprava 3 ks
Bloomingville
Stojančeky na vajíčka v súprave Patrizia
3 ks, keramické, žlté/zelené/modré/ružové
(3)
Na sklade
11,12 €
s kódom
13,90 € bez kódu
4,63 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
S|P Collection
Kanvička na mlieko Cyril
180 ml, porcelánová, vínovočervená/slonovinová
(1)
Na sklade
11,12 €
s kódom
13,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 2 ks
ONA
Stojančeky na vajíčka v súprave Billie
2 ks, kameninové, žlté
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
11,12 €
s kódom
13,90 € bez kódu
6,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
S|P Collection
Kanvička na mlieko Cyril
180 ml, porcelánová, zelená/slonovinová
(1)
Doručenie od 23. 10. 2026
11,12 €
s kódom
13,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
BonBistro
Tácka Serve
18,5x30 cm, z nehrdzavejúcej ocele
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
11,20 €
s kódom
14 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Orion
Tácka Mango
Ø 30 cm , drevená
(51)
Na sklade
11,52 €
s kódom
14,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Orion
Etažér
Porcelánový, biely, ø 25,5 cm
(30)
Na sklade
Posledné kúsky
11,52 €
s kódom
14,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Costa Nova
Kanvička na mlieko Brisa
110 ml, kameninová, biela
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
11,92 €
s kódom
14,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (2)
-20 % s kódom
BonBistro
Tácka Serve
20x30 cm, z nehrdzavejúcej ocele
Na sklade
12,16 €
s kódom
15,20 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Orion
Tácka Mango
20x39 cm, drevená
(2)
Na sklade
12,32 €
s kódom
15,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Esschert Design
Ochranná sieť na potraviny
Z nehrdzavejúcej ocele, ø 30 cm
(7)
Na sklade
Posledné kúsky
12,32 €
s kódom
15,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
-20 % s kódom
ZicZac
Tácka Querco
14,5x22,5 cm, korková
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
12,32 €
s kódom
15,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
Premium
-20 % s kódom
Zone
Podložka pod hrniec Triangles
Silikónová, 14x24 cm
(15)
Na sklade
Posledné kúsky
12,61 €
s kódom
15,76 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
ONA
Tácka Fika
10x28,5 cm, porcelánová
(1)
Na sklade
12,72 €
s kódom
15,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Obľúbené
Esschert Design
Závažia na obrus v súprave
Z liatiny, 4x7 cm
(112)
Na sklade
12,72 €
s kódom
15,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Brandani
Cukornička Le Primizie
Porcelánová, biela
(17)
Na sklade
12,72 €
s kódom
15,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
ZicZac
Tácka Querco
14,5x22,5 cm, korková
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
12,72 €
s kódom
15,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Novinka
ONA
Tácka Fika
10x28,5 cm, porcelánová
(1)
Doručenie od 23. 10. 2026
12,72 €
s kódom
15,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
Premium
-20 % s kódom
Costa Nova
Kanvička na mlieko Pearl
100 ml, kameninová, biela
(1)
Doručenie od 21. 10. 2026
12,72 €
s kódom
15,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
Rex London
Tácka Passata
Ø 33 cm , kovová
Na sklade
Posledné kúsky
13,12 €
s kódom
16,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Novinka
Rex London
Tácka Aperitivo Spritz
Ø 33 cm , kovová
Na sklade
Posledné kúsky
13,12 €
s kódom
16,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
BonBistro
Tácka Serve
20x30 cm, z nehrdzavejúcej ocele
Na sklade
Posledné kúsky
13,12 €
s kódom
16,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Novinka
Rex London
Tácka Old Leopard Brewery
Ø 33 cm , kovová
Na sklade
13,12 €
s kódom
16,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Kave Home
Krúžky na obrúsky v súprave Nirela
2 ks, z nehrdzavejúcej ocele, 2x6 cm
Na sklade
Posledné kúsky
13,31 €
s kódom
16,64 € bez kódu
8,32 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Bitz
Kanvička na mlieko Gastro Dark Blue/Black
200 ml, keramická, čierna/modrá
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
13,44 €
s kódom
16,80 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Kave Home
Stojančeky na vajíčka v súprave Nirela
2 ks, z nehrdzavejúcej ocele, v striebornej farbe
Na sklade
13,50 €
s kódom
16,87 € bez kódu
8,44 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Costa Nova
Kanvička na mlieko Grespresso
200 ml, kameninová, tyrkysovomodrá
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
13,52 €
s kódom
16,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
Premium
-20 % s kódom
Costa Nova
Kanvička na mlieko Grespresso
200 ml, kameninová, biela
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
13,52 €
s kódom
16,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
Premium
-20 % s kódom
Costa Nova
Kanvička na mlieko Grespresso
200 ml, kameninová, tmavomodrá
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
13,52 €
s kódom
16,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
Premium
-20 % s kódom
Costa Nova
Kanvička na mlieko Grespresso
200 ml, kameninová, červená
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
13,52 €
s kódom
16,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Orion
Podnos Mango
Ø 30 cm , servírovací, drevený
(10)
Na sklade
13,52 €
s kódom
16,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Brandani
Tácka Maya
25x35,5 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
13,52 €
s kódom
16,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
S|P Collection
Tácka Rural
13x30 cm, drevená
(1)
Na sklade
13,52 €
s kódom
16,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Costa Nova
Kanvička na mlieko Brisa
200 ml, kameninová, biela
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
13,52 €
s kódom
16,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (2)
-20 % s kódom
Obľúbené
Premier Housewares
Podnos Socorro
20x31 cm, servírovací, drevený
(289)
Na sklade
13,92 €
s kódom
17,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Premier Housewares
Etažér Slate
Bridlicový, čierny
(110)
Na sklade
13,92 €
s kódom
17,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Casa Selección
Podložka pod hrniec
21x22 cm
(15)
Na sklade
Posledný kúsok
13,92 €
s kódom
17,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Zone
Podložka pod hrniec Triangles
Silikónová, 14x24 cm
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
13,92 €
s kódom
17,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Orion
Etažér
Bridlicový, čierny/v prírodnej farbe, 24x41 cm
Na sklade
Posledné kúsky
14,32 €
s kódom
17,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
ONA
Nádobka na maslo Duo
Kameninová, modrá, 10,5x16 cm
Na sklade
Posledné kúsky
14,32 €
s kódom
17,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Brandani
Cukornička Alhambra
Keramická, biela
(5)
Na sklade
14,32 €
s kódom
17,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Green Gate
Stojanček na vajíčko
Porcelánový, biely/zelený/fialový/v zlatej farbe
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
14,32 €
s kódom
17,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
ONA
Nádobka na maslo Duo
Kameninová, zelená, 10,5x16 cm
Doručenie od 23. 10. 2026
14,32 €
s kódom
17,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
OYOY Living Design
Podložka pod hrniec Nautilus
Silikónová, 15x16,5 cm
(1)
Na sklade
14,39 €
s kódom
17,99 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
OYOY Living Design
Podložka pod hrniec Nautilus
Silikónová, 15x16,5 cm
(1)
Na sklade
14,39 €
s kódom
17,99 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
OYOY Living Design
Podložka pod hrniec Nautilus
Silikónová, 15x16,5 cm
(1)
Na sklade
14,39 €
s kódom
17,99 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
1
2
3
4
5
6
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Prestieranie
Servírovacie stolíky
Vývrtky
Chladiace nádoby
Tácky
Etažéry