Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Kuchynské potreby a stolovanie
Stolový riad a servírovanie
Ostatné servírovacie pomôcky
Ostatné servírovacie pomôcky
...
Stolový riad a servírovanie
Ostatné servírovacie pomôcky
Ostatné servírovacie pomôcky so zľavovým kódom
Cukorničky
Kanvičky na mlieko
Maselničky
Stojany na vajíčka
Tácky
Etažéry
Ostatné stolovacie pomôcky
Podložky pod hrniec
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Cena
Dizajnový štýl
Udalosť
+ Ďalšie (4)
Zľavový kód
257 výsledkov
Najlacnejšie za kus
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najlacnejšie za kus
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Dakls
Krúžky na obrúsky v súprave Angel
4 ks, kovové, 5x5 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
4,32 €
s kódom
5,40 € bez kódu
1,35 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Dakls
Krúžky na obrúsky v súprave Deer
4 ks, kovové, 5x6 cm
(1)
Na sklade
4,32 €
s kódom
5,40 € bez kódu
1,35 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Esschert Design
Závažia na obrus v súprave
4 ks, keramické, ø 3 cm
(66)
Na sklade
10,32 €
s kódom
12,90 € bez kódu
3,23 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
súprava 3 ks
Bloomingville
Stojančeky na vajíčka v súprave Patrizia
3 ks, keramické, žlté/zelené/modré/ružové
(3)
Na sklade
11,12 €
s kódom
13,90 € bez kódu
4,63 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Salt&Pepper
Kanvička na mlieko Meridian
85 ml, kameninová, béžová
Doručenie od 23. 10. 2026
5,52 €
s kódom
6,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Salt&Pepper
Kanvička na mlieko Meridian
85 ml, kameninová, zelená/sivá
Doručenie od 23. 10. 2026
5,52 €
s kódom
6,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 2 ks
ONA
Stojančeky na vajíčka v súprave Billie
2 ks, kameninové, žlté
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
11,12 €
s kódom
13,90 € bez kódu
6,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 2 ks
ONA
Stojančeky na vajíčka v súprave Billie
2 ks, kameninové, béžové
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
11,12 €
s kódom
13,90 € bez kódu
6,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 2 ks
ONA
Stojančeky na vajíčka v súprave Billie
2 ks, kameninové, ružové
(1)
Na sklade
11,12 €
s kódom
13,90 € bez kódu
6,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Novinka
Orion
Tácka
20,5x30 cm, servírovacia, z nehrdzavejúcej ocele
Na sklade
5,59 €
s kódom
6,99 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
súprava 4 ks
S|P Collection
Krúžky na obrúsky v súprave Charm
4 ks, kovové, ø 4,5 cm
Na sklade
22,72 €
s kódom
28,40 € bez kódu
7,10 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 4 ks
S|P Collection
Krúžky na obrúsky v súprave Charm
4 ks, kovové, ø 4,5 cm
Na sklade
22,72 €
s kódom
28,40 € bez kódu
7,10 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 4 ks
S|P Collection
Krúžky na obrúsky v súprave Charm
4 ks, kovové, ø 4,5 cm
Na sklade
Posledné kúsky
22,72 €
s kódom
28,40 € bez kódu
7,10 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Salt&Pepper
Cukornička Meridian
Kameninová, zelená/sivá, objem 120 ml
Na sklade
Posledné kúsky
5,92 €
s kódom
7,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Salt&Pepper
Cukornička Meridian
Kameninová, slonovinová, objem 120 ml
Na sklade
5,92 €
s kódom
7,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Salt&Pepper
Stojanček na vajíčko Artisan
Kameninový, zelený
Na sklade
Posledné kúsky
5,92 €
s kódom
7,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Premier Housewares
Krúžky na obrúsky v súprave Bowerbird
4 ks, ø 5 cm
Na sklade
Posledné kúsky
24,32 €
s kódom
30,40 € bez kódu
7,60 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Orion
Kanvička na mlieko Tea Time
100 ml, keramická, čierna
Na sklade
6,32 €
s kódom
7,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Kave Home
Krúžky na obrúsky v súprave Nirela
2 ks, z nehrdzavejúcej ocele, 2x6 cm
Na sklade
Posledné kúsky
13,31 €
s kódom
16,64 € bez kódu
8,32 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
La Rochére
Stojanček na vajíčko Abeille
Sklenený, biely
(16)
Doručenie od 21. 10. 2026
6,72 €
s kódom
8,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Sass & Belle
Stojanček na vajíčko Chicken
Kamenný, béžový
Na sklade
6,72 €
s kódom
8,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Kave Home
Stojančeky na vajíčka v súprave Nirela
2 ks, z nehrdzavejúcej ocele, v striebornej farbe
Na sklade
13,50 €
s kódom
16,87 € bez kódu
8,44 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Orion
Tácka
Ø 28 cm , z nehrdzavejúcej ocele
(2)
Na sklade
7,12 €
s kódom
8,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
Orion
Tácka
23x34,5 cm, servírovacia, z nehrdzavejúcej ocele
Na sklade
7,19 €
s kódom
8,99 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
Premium
-20 % s kódom
súprava 3 ks
Bloomingville
Stojančeky na vajíčka v súprave Eviaya
3 ks, keramické
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
22,32 €
s kódom
27,90 € bez kódu
9,30 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Stojanček na vajíčko Latina
Kameninový, tmavofialový
Na sklade
Posledné kúsky
7,52 €
s kódom
9,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Orion
Nádobka na maslo
Z nehrdzavejúcej ocele, v striebornej farbe, 12x19,5 cm
(1)
Na sklade
7,52 €
s kódom
9,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Obľúbené
Zone
Podložka pod hrniec Hexagon
Silikónová, 16x14 cm
(87)
Na sklade
7,87 €
s kódom
9,84 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
Premium
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Zone
Stojančeky na vajíčka v súprave Singles
4 ks, kovové, béžové
Na sklade
Posledné kúsky
31,67 €
s kódom
39,59 € bez kódu
9,90 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Obľúbené
Zone
Podložka pod hrniec Triangles
Silikónová, 14x16 cm
(29)
Na sklade
7,92 €
s kódom
9,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
Premium
-20 % s kódom
Zone
Podložka pod hrniec Triangles
Silikónová, 14x16 cm
(15)
Na sklade
Posledné kúsky
7,92 €
s kódom
9,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
BonBistro
Stojan na tacos Serve
10x19 cm, z nehrdzavejúcej ocele
Na sklade
8 €
s kódom
10 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Vialli Design
Kanvička na mlieko Mia
280 ml, sklenená
(2)
Na sklade
8 €
s kódom
10 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Zone
Podložka pod hrniec Triangles
Silikónová, 14x16 cm
(10)
Na sklade
8,26 €
s kódom
10,32 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Orion
Cukornička Louka
Porcelánová, biela/fialová
(1)
Na sklade
8,32 €
s kódom
10,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
ONA
Tácka Fika
9x20 cm, porcelánová
(1)
Doručenie od 23. 10. 2026
8,32 €
s kódom
10,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Stojanček na vajíčko Paula
Keramický, ružový
Na sklade
Posledný kúsok
8,32 €
s kódom
10,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
Orion
Tácka
30x45 cm, servírovacia, z nehrdzavejúcej ocele
Na sklade
8,39 €
s kódom
10,49 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
Premium
-20 % s kódom
Obľúbené
Zone
Podložka pod hrniec Hexagon
Silikónová, 16x14 cm
(46)
Na sklade
8,58 €
s kódom
10,73 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-20 % s kódom
BonBistro
Tácka Squito
13x24 cm, porcelánová
(1)
Na sklade
8,64 €
s kódom
10,80 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
BonBistro
Tácka Serve
16x22 cm, servírovacia, z nehrdzavejúcej ocele
Na sklade
Posledné kúsky
8,64 €
s kódom
10,80 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
Premium
-20 % s kódom
Zone
Podložka pod hrniec Hexagon
Silikónová, 16x14 cm
(15)
Doručenie od 26. 10. 2026
8,72 €
s kódom
10,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-20 % s kódom
BonBistro
Kanvička na mlieko Squito
230 ml, porcelánová, biela
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
8,96 €
s kódom
11,20 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
BonBistro
Cukornička Squito
Porcelánová, biela, objem 350 ml
(1)
Na sklade
8,96 €
s kódom
11,20 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Orion
Nádobka na maslo Whiteline
Porcelánová, biela, 9x16 cm
(86)
Na sklade
9,12 €
s kódom
11,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Premier Housewares
Tácka Kora
13x32 cm, drevená
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
9,12 €
s kódom
11,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Obľúbené
Zone
Podložka pod hrniec Hexagon
Silikónová, 16x14 cm
(68)
Na sklade
9,12 €
s kódom
11,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
Premium
-20 % s kódom
Zone
Podložka pod hrniec Hexagon
Silikónová, 16x14 cm
(16)
Na sklade
9,12 €
s kódom
11,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
1
2
3
4
5
6
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Prestieranie
Servírovacie stolíky
Vývrtky
Chladiace nádoby
Tácky
Etažéry